Podmienky používania

Podmienky používania:

I. Tieto všeobecné obchodné podmienky upravujú pravidlá používania stránky umiestnenej na internetovej doméne Kuponovnik.sk, ktorá je prevádzkovaná spoločnosťou Mgr. Dávid Žáčik - Promone (ďalej len „Prevádzkovateľ“).

II. „Užívateľom“ sa stáva každý návštevník stránky, ktorý prostredníctvom svojho prehliadača zobrazuje stránky Kuponovnik.sk alebo inak pristupuje k údajom na stránke.

III. Zľavový kód (kupón) je informácia, ktorá slúži na zľavu v danom obchode.

IV. Kuponovnik.sk považuje súkromie používateľov za svoju prioritu. Informácie zhromaždované na týchto stránkach sú výhradným majetkom portálu. Niesú a nebudú poskytnuté tretím stranám, predávané alebo používané iným spôsobom, ako je opísaný v Ochrane osobných údajov.

V. Prevádzkovateľ vydáva v súlade s platnou legislatívou SR tieto Všeobecné obchodné podmienky pre stránku Kuponovnik.sk.


Všeobecné obchodné podmienky:

I. Prevádzkovateľ neručí za správnosť zľavových kódov.

II. Zľavové kódy sú poskytovaná zadarmo, bez záruky jej plnej bezchybnej funkčnosti, úplnosti a správnosti údajov.

III. Užívateľ sa vložením zľavového kódu vzdáva akéhokoľvek nároku na odmenu a prehlasuje, že nebude obmedzovať spôsob použitia ním vložených zľavových kódov.

IV. Prevádzkovateľ má právo vymazať akýkoľvek zľavový kód, ktorý je očividne v rozpore so zákonom, dobrými mravmi, nesúvisí s tematikou alebo by mohol inak narušiť kvalitu stránky.


Informácie o Affiliate Partnerstve:

I. Na webovej stránke Kuponovnik.sk, používame affiliate odkazy, aby sme vám poskytli prístup k výhodným ponukám a zľavám. Keď kliknete na tieto odkazy a vykonáte nákup, môžeme získať malú províziu bez akýchkoľvek dodatočných nákladov pre vás. Tieto provízie nám pomáhajú udržiavať a rozširovať našu webovú stránku, aby sme vám mohli priniesť ešte viac užitočných a výhodných ponúk.

II. Chceme byť úplne transparentní a otvorení o našom affiliate partnerstve, a preto vám poskytujeme tieto informácie. Našim cieľom je poskytnúť vám hodnotu a ušetriť vám peniaze, pričom budeme dodržiavať všetky príslušné právne a etické normy.

III. Ďakujeme vám za vašu podporu a dôveru v Kuponovnik.sk.