Alza.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy

Akcie a zľavy: 32x | Zľavové kódy: 1x | Ušetrené: 80832x | Doprava zdarma: Nie
Alza.sk
 • KÓD
  Zľava 20% na Alza.sk
  Zľava 20% na mobilné telefóny Samsung Galaxy S22 5G. Zľava 20% na mobilné telefóny Samsung Galaxy S22 5G. Skryť text
Platí do 22.09.2023
Použité 0x
Ponuky od Alza.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Alza.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Všetky kupóny Alza.sk platné dňa 22.09.2023

 • Kupóny Typ Platnosť
  Zľava 20%: Zľava 20% na mobilné telefóny Samsung Galaxy S22 5G. Kód 22.09.2023
  Zľavy na elektroniku: Zľavy na vybranú inteligentnú elektroniku. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na príslušenstvo: Zľavy na vybrané príslušenstvo. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na mobily: Zľavy na vybrané mobilné telefóny. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na knihy: Zľavy na vybrané eknihy a hry. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na počítače: Zľavy na vybrané počítače a softvér. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na spotrebiče: Zľavy na vybrané veľké domáce spotrebiče. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na spotrebiče: Zľavy na vybrané malé domáce spotrebiče. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na techniku: Zľavy na vybranú záhradnú techniku. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na drogériu: Zľavy na vybranú drogériu. Zľava Neobmedzená
  Akčné ceny: Zľavy na vybrané chovateľské potreby. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na hračky: Zľavy na vybrané detské hračky. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na hodinky: Zľavy na vybrané pánske a dámske hodinky. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na notebooky: Zľavy na vybrané notebooky. Zľava Neobmedzená
  Akčné ceny: Zľavy na vybrané foto, audio a video. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na tablety: Zľavy na vybrané tablety. Zľava Neobmedzená
  Akcia: Zľavy na vybrané športové potreby. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na televízory: Zľavy na vybrané televízory. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na tlačiarne: Zľavy na vybrané kancelárske potreby. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na náradie: Zľavy na vybrané elektrické náradie. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na vysávače: Zľavy na vybrané vysávače. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na konzoly: Zľavy na vybrané herné konzoly a online hry. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na práčky: Zľavy na vybrané práčky. Zľava Neobmedzená
  Akcia: Zľavy na vybrané sušičky prádla. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na autodoplnky: Zľavy na vybrané autodoplnky. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na kozmetiku: Zľavy na vybranú kozmetiku. Zľava Neobmedzená
  Akčné ceny: Zľavy na vybrané zdravotné pomôcky. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na fotoaparáty: Zľavy na vybrané digitálne fotoaparáty. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na šperky: Zľavy na vybrané pánske a dámske šperky. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na kamery: Zľavy na vybrané digitálne kamery. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na digestory: Zľavy na vybrané digestory. Zľava Neobmedzená
  Zľavy na sporáky: Zľavy na vybrané sporáky. Zľava Neobmedzená
  Akčné ceny: Zľavy na vybrané umývačky riadu. Zľava Neobmedzená

Informácie o eshope Alza.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (114x)
  Kontakt: Alza.sk s.r.o.
  Bottova 6654/7
  81109 Bratislava
  Telefón: 02/ 5710 1800
  E-mail: obchod@alza.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet Splátkový predaj
  Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Elektronika

Recenzia obchodu Alza.sk

 • Internetový obchod Alza.sk má širokú ponuku elektroniky, drogérie, domácich potrieb, príslušenstva a množstva ďalšieho. Nakupujte všetko, čo potrebujete, za tie najvýhodnejšie ceny.

  Rozhodli ste sa pre nákup elektroniky, no neviete, ktorý internetový obchod vám poskytne okrem širokého výberu aj výborné ceny, kvalitný servis a množstvo ďalších skvelých služieb? Ideálnym riešením je e-shop Alza.sk, ktorý patrí k najobľúbenejším na slovenskom aj českom trhu. V jeho ponuke objavíte spolu s elektronikou aj kozmetiku, drogériu, chovateľské potreby, knihy, časopisy či dokonca potraviny. Nahliadnite do obchodu Alza.sk aj vy a nakúpte si všetko, čo potrebujete, na jednom mieste.

  O e-shope Alza.sk

  Alza.sk je známy internetový obchod, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené najmä vďaka svojej širokej ponuke. Jeho stránka je jednoduchá, prehľadná a na jednom mieste ponúka široký záber produktov, vďaka čomu nakupujete všetko, čo potrebujete za jeden jediný poplatok za dopravu. Vyberte tak darčeky pre priateľov, rodinu alebo sami pre seba.

  Alza.sk je internetový obchod, ktorý bol založený v Českej republike. Na slovenský trh sa dostal v roku 2004 a od roku 2014 sa nachádza aj v ďalších krajinách Európskej únie. Považuje sa za najväčšieho tuzemského online obchodníka, ktorý predáva spotrebnú elektroniku a ďalšie výrobky, ako napríklad parfumy, hodinky či drogériu.

  Spoločnosť, ktorá založila e-shop Alza.sk, prevádzkuje okrem internetového obchodu aj sieť kamenných pobočiek, ktoré nájdete vo všetkých väčších mestách. Ich zoznam si môžete prezrieť na oficiálnej webovej stránke.

  Kamenné predajne Alza.sk však nefungujú ako klasické obchody. Predstavujú skôr výdajne, v ktorých si môžete vyzdvihnúť svoj objednaný produkt. Dopravné na výdajňu je spravidla finančne výhodnejšie ako služby kuriéra. Ide tak o obľúbený spôsob dopravy, ktorý využívajú mnohí zákazníci. Iným riešením je využitie špeciálnych Alza boxov.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod Alza.sk vznikla v roku 1994 pod značkou Alzasoft. Do roku 2021 prevádzkovala okrem e-shopu aj 53 predajní a viac ako 1 800 AlzaBoxov na Slovensku, v Česku, v Maďarsku a v Rakúsku. Okrem toho disponuje aj niekoľkými showroomami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave, Prahe a Budapešti.

  Inovácie a novinky

  Alza.sk je charakteristická nielen svojimi kvalitnými službami, ale takisto inováciami, ktoré posúvajú oblasť e-commerce dopredu. Vývojový tím firmy vyvinul napríklad patentovaný automat s názvom Paybox a CardBox, ktorý umožňuje nonstop bezobslužnú platbu hotovosťou aj kartou.

  Ďalšou novinkou boli AlzaBoxy, ktoré sa začali objavovať najprv v Českej republike a neskôr aj na Slovensku a v Maďarsku. AlzaBoxy uľahčili dopravu produktov a zaistili, že zákazník si môže vyzdvihnúť svoju zásielku nielen počas dňa, ale takisto aj vo večerných hodinách či počas sviatkov.

  Zaujímavou službou je takisto platenie kryptomenami. Túto platobnú metódu akceptuje Alza už od roku 2017. Spočiatku sa dalo platiť len Bitcoinom, neskôr aj Litecoinom.

  Zabúdať netreba ani na to, že Alza je veľkým propagátorom elektromobility. Od roku 2017 má vo svojej ponuke automobily a motorky na elektrický pohon. V jej portfóliu ste mohli nájsť napríklad Teslu, BMW alebo Aixam. Prípadne elektrododávky Streetscooter.

  K ďalším inováciám a novinkám sa radia aj výrobky pre tzv. smart home, čiže inteligentnú domácnosť. Alza mala medzi prvými vo svojej ponuke výrobky ako hlasových asistentov, inteligentné zámky alebo smart žiarovky.

  A spomenúť musíme aj predajňu budúcnosti, ktorá bola prvou bezobslužnou predajňou svojho druhu na svete. Otvorená je 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Prvá takáto predajňa bola otvorená na pražskej Flore pri stanici metra už v roku 2018. O niekoľko mesiacov neskôr pridala firma ďalšiu pobočku na ulici Antala Staška.

  Produkty e-shopu Alza.sk

  Na Alza.sk nájdete naozaj všetko, čo práve hľadáte na jednom mieste a navyše za bezkonkurenčné ceny. Ponuka tohto najväčšieho obchodu nielen s elektronikou zahŕňa skutočne široký sortiment spotrebného tovaru akéhokoľvek druhu s možnosťou využitia zaujímavých akcií na vybrané produkty.

  Okrem elektroniky, ktorá tvorí jadro ponuky, predáva Alza.sk aj množstvo ďalších produktov, ako napríklad drogériu, kozmetiku, parfumy, doplnky, chovateľské potreby, papiernictvo, doplnky stravy, auto-moto, hračky, záhradné pomôcky, príslušenstvo do dielne a veľa ďalšieho.

  V e-shope Alza.sk je k dispozícii množstvo známych aj menej známych značiek. K tým najpopulárnejším sa radia Apple, Samsung, Dell, HP, Kingston, Asus, Intel, D-Link, Epson, Lenovo, Microsoft, Fujitsu, Huawei, Toshiba, Xiaomi, Google, Realme, OnePlus či Ulefone.

  Alza.sk má aj niekoľko svojich vlastných značiek, ktoré tešia skvelým pomerom ceny a kvality. Náradie predáva pod značkou AlzaTools, drogériu pod značkou AlzaEco, športové vybavenie pod značkou Ratikon a káble a konektory pod značkou AlzaPower.

  Orientácia na e-shope

  Samozrejmosťou je veľmi prehľadný a jednoduchý systém nakupovania a pestrý zoznam odporúčaného tovaru, v rámci ktorého si môžete vybrať rôzne elektronické pomôcky a vychytávky za dostupné ceny.

  Všetky výrobky nakupujete podľa hlavných kategórií, ako sú Potraviny, Ochranné pomôcky, Ihneď k odberu, Mobilné telefóny, Smart, Príslušenstvo, Smart hodinky, Notebook, Počítače a Softvér, Monitory a množstvo ďalšieho. A keďže Alza.sk je známa tým, že má veľké množstvo výrobkov, pri nakupovaní vám všetko zjednodušia podkategórie. V tých si vyberiete potrebné výrobky jednoducho a rýchlo.

  Každej podkategórií nechýbajú ani filtre, vďaka ktorým si zvolíte len tie výrobky, ktoré chcete. Či už je to podľa ceny alebo značky či materiálu. Všetko je jednoduché a rýchle. Máte presný názov produktu, ktorý chcete? Stačí využiť vyhľadávací box, ktorý sa nachádza vo vrchnej časti stránky. Sem len napíšete názov a internetový obchod všetko nájde.

  Na hlavnej stránke, ktorá sa vám objaví hneď, ako vojdete do internetového obchodu, môžete nakupovať podľa obľúbených a najpredávanejších kúskov alebo podľa akcií a zliav. Mnohokrát nemusíte ďalej ani hľadať, pretože tu nájdete takmer všetko.

  Každý výrobok má aj presný opis, niekoľko ilustračných fotografií, informáciu o dostupnosti, recenzie a odporúčané príslušenstvo, ktoré sa vám bude k nemu hodiť.

  Magazín a sociálne siete

  Internetový obchod Alza.sk prevádzkuje magazín, v ktorom sa dočítate o najnovšej elektronike na trhu. Ak sa teda o túto oblasť zaujímate, alebo by ste si chceli dať medzi nakupovaním pauzu, určite doň nahliadnite.

  E-shop Alza.sk má aj sociálne siete, prostredníctvom ktorých s ním môžete zostať v pravidelnom kontakte. Obchod nájdete na Facebooku, Instagrame, Youtube a Twitteri.

  Alza pre študentov

  Alza.sk si pre študentov pripravila komplexný študentský program, ktorý poskytuje výhodný cenník a rôzne súťaže a akcie. Na to, aby sa doň mohol študent prihlásiť, mu stačí len vlastniť ISIC alebo ITIC preukaz.

  Študentský program Alzy je veľmi obľúbený. Využívajú ho študenti z viac ako 12 krajín Európy, pričom spolu dokázali ušetriť na elektronike, príslušenstve k nej a množstve ďalších výrobkov už viac ako 126-tisíc eur.

  Alza NEO

  Alza NEO prenájom je špeciálnou službou, na základe ktorej si môžete prenajať najnovšie zariadenia so zárukou a servisom. Na webovej stránke si zvolíte, o ktorý výrobok máte záujem, objednáte ho a pri preberaní podpíšete preberací protokol. Výrobok môžete následne za určitý mesačný poplatok používať.

  Výhodou NEO prenájmu je to, že nemáte žiadne prevádzkové starosti. O servis aj reklamácie sa stará sám e-shop.

  Zákaznícky servis, doprava a platba

  Máte nejaké otázky ohľadom nákupu, reklamácie alebo niečoho iného? Jednoducho stavte na zákaznícky servis, vďaka ktorému získate odpoveď takmer okamžite. Kontaktovať ho môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo mailu.

  Alza.sk poskytuje viaceré možnosti platby vrátane platobnej karty, dobierky, platby online, hotovosti, prevodu na účet a splátkového predaja. Sami si tak môžete vybrať spôsob, ktorý vám vyhovuje najviac.

  Dopravu má Alza.sk riešenú viacerými spôsobmi. Ak chcete balík priamo na adresu, môžete využiť služby kuriérskej spoločnosti alebo Slovenskej pošty. Ak by ste však chceli za dopravu ušetriť alebo sa nebudete nachádzať celý deň doma a nie ste si istí, či by ste kuriéra zastihli, môžete si zvoliť osobný odber v AlzaBoxe, na predajni Alza alebo AlzaDrive.

  AlzaBoxy sa nachádzajú takmer v každom väčšom meste. K dispozícii sú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ich obsluha je veľmi jednoduchá. Do displeja, ktorý sa pri boxe nachádza, stačí len zadať kód, ktorý vám prišiel do SMS správy.

  AlzaDrive je jednou z najnovších služieb, ktoré Alza poskytuje. Po tom, ako si výrobky objednáte a príde vám potvrdzujúca SMS, prídete autom na uvedenú adresu do DriveBoxu, kde vám bude tovar vydaný. Za tovar môžete zaplatiť pred výdajom, prípadne počas neho.

  Nakupujte v bohatom portfóliu internetového obchodu Alza.sk a užívajte si nielen vysokú kvalitu produktov, ale takisto skvelé ceny a ústretový prístup.


  Alza.sk
  Alza.sk predáva zmiešaný tovar.
  Alza.sk
  Alza.sk má široký sortiment elektroniky.
  Alza.sk
  Alza.sk predáva aj knihy.

Video obchodu Alza.sk

Najčastejšie otázky Alza.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Alza.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Alza.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Alza.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.
  Alza.sk - zľavový kupón

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Alza.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Alza.sk na výhodný nákup v kategórii: Auto-moto, Deti a hračky, Dom a nábytok, Drogéria, Elektronika, Hobby, Hodinky a šperky, Knihy, Kozmetika, Mobil, Počítač a notebook, Strava a nápoje, Svet zvierat, Športové potreby, Zábava, Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Alza.sk dopravu zdarma?

  Alza.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Alza.sk?

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Alza.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet, Splátkový predaj

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Alza.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Alza.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Alza.cz a v Maďarsku: Alza.hu

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Alza.sk?

  Na september, 2023 pre obchod Alza.sk máme v ponuke 1x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Alza.sk?

  Na september, 2023 pre obchod Alza.sk máme v ponuke 32x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Alza.sk?

  Zľava 20% : Zľava 20% na mobilné telefóny Samsung Galaxy S22 5G.
  Zľavy na elektroniku : Zľavy na vybranú inteligentnú elektroniku.
  Zľavy na príslušenstvo : Zľavy na vybrané príslušenstvo.

  🛍️ Aké má eshop Alza.sk zľavové kódy?

  Alza.sk má tieto zľavové kódy: 2*****U.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Alza.sk?

  Obchod Alza.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/ 5710 1800 alebo emailom: obchod@alza.sk.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Alza.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Alza.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 32
  🛒 Zľavové kódy 1
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované September, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Alza.sk už 80832x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Galéria zľavových kódov Alza.sk

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Alza.sk

 • Kupóny
  Zľavy až 50%: Zľava 5% až 50% platí na vybrané produkty.
  Zľava až 25 €: Zľava až do 25 € na vybrané kávovary Nespresso Vertuo Pop.
  Zľava až 25 €: Zľava až do 25 € platí na vybrané kávovary Nespresso Vertuo Pop.
  Zľava 200 €: Zľava 200 € na vybrané digitálne fotoaparáty OM System OM-1 a OM-5.
  Zľava až 8,50 €: Zľava až do 8,50 € platí na vybranú kozmetiku Avene Sun + Hydra.
  Zľava 20%: Zľava 20% na vybrané domáce spotrebiče na podstránke Zľava 20% na značky AEG a Electrolu.
  Zľava 200 €: Zľava 200 € na vybrané digitálne fotoaparáty OM System OM-1 a OM-5.
  Zľava 15%: Zľava 15% na vybrané produkty značky Lego.
  Zľava 200 €: Zľava 200 € na vybrané digitálne fotoaparáty OM System OM-1 a OM-5.
  Zľava 50 €: Zľava 50 € na vybrané mobilné telefóny Asus Zenfone 10.