Leoexpress.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 19.04.2024

Pre eshop Leoexpress.com máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 1x zľavový kód. Leoexpress.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Leoexpress.com už 60x.
Leoexpress.com
 • KÓD
  Sleva 10% na Leoexpress.com
  Sleva 10% v Economy třídě v tarifu Dospělý.
Platí do 31.12.2024
Použité 6x
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Leoexpress.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Leoexpress.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Leoexpress.com

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Leo Express Global a.s.
  Řehořova 4
  130 00 Praha 3
  Česká republika
  E-mail: info@leoexpress.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line
  Doprava: Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Cestovanie

O obchode Leoexpress.com

 • Leoexpress.sk poskytuje vlakovú a autobusovú dopravu do viac ako 120 destinácii po celej strednej Európe. Cestujte za skvelé ceny aj vy!

  Túžite cestovať pohodlne aj bez auta? Jednou z možností sú novodobé vlaky a autobusy, ktoré poskytnú príjemný zážitok z jazdy úplne každému, nehľadiac na to, či preferujete vyššiu triedu a exkluzívnu starostlivosť, alebo sa uspokojíte aj s tou nižšou. Plánujete cestu po Slovensku či do Česka? Využite vlakové a autobusové spoje Leoexpress.sk, ktoré sa vám zapáčia ako svojou cenou, tak aj vysokou úrovňou komfortu, ktorú dostane každý jeden cestujúci.

  O internetovom portáli

  Spoločnosť Leo Express prináša moderné poňatie cestovania v strednej Európe. Cestovateľov, ktorí radi využívajú vlakovú a autobusovú dopravu, teší už od roku 2012. V súčasnosti jej vlaky a autobusy jazdia do viac ako 100 miest v 6 štátoch, pričom ponuka sa neustále rozširuje. A to nie je všetko. Aby bol spokojný úplne každý, spoločnosť Leo Express poskytuje viaceré triedy. Na svoje si tak príde nielen ten, kto sa uspokojí aj s nižšou triedou, ale aj cestujúci, ktorý hľadá vyšší komfort.

  Vlaky a autobusy spoločnosti Leo Express sa preháňajú po českých, slovenských aj poľských koľajniciach. Každá súprava sa skladá z piatich nízkopodlažných vozov, medzi ktorými môžete jednoducho prechádzať.

  V každom vozni sa nachádza Wi-Fi, na ktorú sa môžete veľmi jednoducho, v priebehu niekoľkých sekúnd pripojiť a využívať ju na surfovanie po internete, prehrávanie filmov či na čokoľvek iné.

  Spoločnosť Leo Express založil Leoš Novotný, ktorý vyštudoval ekonómiu a financie na University of Warwick. Po štúdiu pracoval v zahraničí v investičnom bankovníctve. Po niekoľkých rokoch pôsobenia v bankách založil investičnú spoločnosť AAKON Capital, ktorá sa zameriava na priame investície súkromných firiem. Je tiež spoluzakladateľom carsharingového projektu SmileCar.

  Vlaková a autobusová doprava Leo Express je obľúbená nielen na Slovensku, ale takisto v Česku, Poľsku a mnohých ďalších európskych krajinách. Cestovatelia si pochvaľujú hlavne možnosť výberu tried a viaceré doplnkové služby, ktoré sa s nimi spájajú.

  Triedy vo vlakoch a autobusoch

  A aké triedy sú v súčasnosti vo vlakoch a autobusoch k dispozícii? Základ predstavuje Economy, ktorá je určená pre pohodlnú cestu za rozumné ceny. Vo vlakoch je v tejto triede k dispozícii pripojenie k Wi-Fi, stolík pri každom sedadle, teplé a studené občerstvenie k zakúpeniu, zásuvka 240 V pod sedadlom, klimatizácia, nízkopodlažný nástup a detský oddiel pre najmenších. Ak by ste cestovali autobusmi, získate pripojenie Wi-Fi zadarmo, klimatizáciu, stolík pri každom sedadle a vodu zadarmo.

  Do kategórie vyšších tried sa radí Economy Plus, s ktorou sa stretnete len vo vlakoch. Ide o zlatú strednú cestu pre tých, ktorí hľadajú najlepší pomer ceny a kvality. Jej súčasťou sú komfortné sedadlá a vybrané občerstvenie zadarmo. Okrem toho sa môžete tešiť aj na stolík prispôsobený na prácu s notebookom, dodatočné odkladacie priestory pri vybraných sedadlách, Wi-Fi pripojenie zadarmo, zásuvka pri každom sedadle, klimatizácia a nízkopodlažný nástup.

  Ďalšou triedou je Business, s ktorou sa stretnete vo vlakoch aj autobusoch. Ide o triedu, ktorá je ideálna pre každého, kto by chcel počas cestovania pracovať, prípadne si čo najlepšie oddýchnuť. Vo vlakoch si v rámci tejto triedy môžete užiť viac súkromia v oddelenej časti, prednostnú obsluhu, kožené sedadlá, pripojenie k Wi-Fi, zásuvku a stolík pri každom sedadle, klimatizáciu a nízkopodlažný nástup. V autobusoch zas môžete očakávať viac miesta na nohy, deku k zapožičaniu, stolík pri každom sedadle, prednostnú starostlivosť palubného personálu na vybraných spojoch, vodu zadarmo, vybrané občerstvenie zadarmo, pripojenie k Wi-Fi zadarmo a klimatizáciu.

  Najvyššou kategóriou, ktorú spoločnosť Leo Express ponúka, je Premium. S tou sa stretnete len vo vlakoch. Oddelené, tiché prostredie Premium triedy tvorí len šesť miest, vďaka čomu si môžete byť istí, že budete mať dostatok súkromia. Kožené sedadlá s možnosťou polohovania môžete využiť nielen na prácu, ale takisto na spánok a oddych. Okrem toho vás poteší aj špičková prednostná obsluha, deka k zapožičaniu, stlmené svetlo po celý deň aj noc, vybrané nápoje a občerstvenie v cene lístka, viac súkromia v oddelenej časti vlaku, pripojenie k Wi-Fi zadarmo, zásuvka a stolík pri každom sedadle, spoločenské hry a klimatizácia.

  Objednanie lístka

  Objednávanie lístkov prostredníctvom webovej stránky je rýchle a jednoduché. Zvládne to úplne každý nehľadiac na technické znalosti. Hneď na hlavnej stránke objavíte nástroj, pomocou ktorého si stačí vybrať miesto nástupu a cieľovú destináciu, dátum odchodu, prípadne aj dátum návratu (ak nakupujete obojsmerný lístok) a počet lístkov. Následne už len vyhľadajte potrebné spoje, jeden si vyberte, zaplaťte a máte hotovo!

  Služby portálu Leoexpress.com

  Máte nejaké otázky týkajúce sa nákupu, reklamácie alebo cestného poriadku? Obráťte sa na profesionálny zákaznícky servis spoločnosti LeoExpress.sk, ktorý vám veľmi rád poradí. Kontaktovať ho môžete od pondelka do piatka prostredníctvom e-mailu a telefónu. Odpoveď dostanete obratom, takže o váš problém je postarané ihneď.

  Objednané lístky môžete zaplatiť platobnou kartou alebo platbou online. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Spoločnosť má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami.

  Ak by ste si chceli počas nákupu lístkov oddýchnuť a dozvedieť sa nejaké zaujímavé informácie o cestovaní, klikajte na kategóriu “Blog”, kde spoločnosť pravidelne uverejňuje rôzne tipy a rady, ktoré určite zúžitkujete. Zaujímavá je aj kategória “Objavte Európu”, ktorá vás môže pri plánovaní vašej ďalšej cesty inšpirovať.

  Využite vlakovú alebo autobusovú dopravu od spoločnosti LeoExpress.sk a užívajte si vysoký komfort a profesionálne služby za tie najlepšie ceny.

Najčastejšie otázky Leoexpress.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Leoexpress.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Leoexpress.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Leoexpress.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Leoexpress.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Leoexpress.com na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

  🛍️ Ponúka obchod Leoexpress.com dopravu zdarma?

  Leoexpress.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Leoexpress.com?

  Obchod Leoexpress.com ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Leoexpress.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Leoexpress.com?

  Môžete využiť dopravu: Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Leoexpress.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Leoexpress.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Leoexpress.com?

  Na apríl, 2024 pre obchod Leoexpress.com máme v ponuke 1x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Leoexpress.com?

  Na apríl, 2024 pre obchod Leoexpress.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Leoexpress.com?

  Sleva 10% : Sleva 10% v Economy třídě v tarifu Dospělý.
  Smile Club : Odmena hneď po registrácii, a to cashbackom 2,5 %

  🛍️ Aké má eshop Leoexpress.com zľavové kódy?

  Leoexpress.com má tieto zľavové kódy: L*****4.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Leoexpress.com?

  Obchod Leoexpress.com môžete kontaktovať emailom: info@leoexpress.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Leoexpress.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Leoexpress.com?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 1
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Leoexpress.com už 60x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Galéria zľavových kódov Leoexpress.com

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Leoexpress.com

 • Kupóny
  Zľava 50%: 50% zľava na druhú jízdenku je späť! Ponuka platí na vlakové i autobusové linky Leo Express.
  Akcia 1+1 zdarma: Akcia 1+1 zdarma na lístky Leo Express do Poľska.
  Zľava 25%: Zľava 25% zo základného cestovného platí na lístky v tarifách Junior, Student a Senior v triede Economy.
  Akcia: Už teraz si môžete zakúpiť výhodné lístky nielen na vianočné sviatky, ale až do marca 2024! Rezervujte si lístky s predstihom, pretože čím skôr nakúpite, tým lacnejšie cestujete. Ak sa vaše plány zmenia, môžete lístok kedykoľvek stornovať.