Leoexpress.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Nie
Leoexpress.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Leoexpress.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Leoexpress.com na Váš email

O obchode Leoexpress.com

 • Leoexpress.sk poskytuje vlakovú a autobusovú dopravu do viac ako 120 destinácii po celej strednej Európe. Cestujte za skvelé ceny aj vy!

  Túžite cestovať pohodlne aj bez auta? Jednou z možností sú novodobé vlaky a autobusy, ktoré poskytnú príjemný zážitok z jazdy úplne každému, nehľadiac na to, či preferujete vyššiu triedu a exkluzívnu starostlivosť, alebo sa uspokojíte aj s tou nižšou. Plánujete cestu po Slovensku či do Česka? Využite vlakové a autobusové spoje Leoexpress.sk, ktoré sa vám zapáčia ako svojou cenou, tak aj vysokou úrovňou komfortu, ktorú dostane každý jeden cestujúci.

  O internetovom portáli

  Spoločnosť Leo Express prináša moderné poňatie cestovania v strednej Európe. Cestovateľov, ktorí radi využívajú vlakovú a autobusovú dopravu, teší už od roku 2012. V súčasnosti jej vlaky a autobusy jazdia do viac ako 100 miest v 6 štátoch, pričom ponuka sa neustále rozširuje. A to nie je všetko. Aby bol spokojný úplne každý, spoločnosť Leo Express poskytuje viaceré triedy. Na svoje si tak príde nielen ten, kto sa uspokojí aj s nižšou triedou, ale aj cestujúci, ktorý hľadá vyšší komfort.

  Vlaky a autobusy spoločnosti Leo Express sa preháňajú po českých, slovenských aj poľských koľajniciach. Každá súprava sa skladá z piatich nízkopodlažných vozov, medzi ktorými môžete jednoducho prechádzať.

  V každom vozni sa nachádza Wi-Fi, na ktorú sa môžete veľmi jednoducho, v priebehu niekoľkých sekúnd pripojiť a využívať ju na surfovanie po internete, prehrávanie filmov či na čokoľvek iné.

  Spoločnosť Leo Express založil Leoš Novotný, ktorý vyštudoval ekonómiu a financie na University of Warwick. Po štúdiu pracoval v zahraničí v investičnom bankovníctve. Po niekoľkých rokoch pôsobenia v bankách založil investičnú spoločnosť AAKON Capital, ktorá sa zameriava na priame investície súkromných firiem. Je tiež spoluzakladateľom carsharingového projektu SmileCar.

  Vlaková a autobusová doprava Leo Express je obľúbená nielen na Slovensku, ale takisto v Česku, Poľsku a mnohých ďalších európskych krajinách. Cestovatelia si pochvaľujú hlavne možnosť výberu tried a viaceré doplnkové služby, ktoré sa s nimi spájajú.

  Triedy vo vlakoch a autobusoch

  A aké triedy sú v súčasnosti vo vlakoch a autobusoch k dispozícii? Základ predstavuje Economy, ktorá je určená pre pohodlnú cestu za rozumné ceny. Vo vlakoch je v tejto triede k dispozícii pripojenie k Wi-Fi, stolík pri každom sedadle, teplé a studené občerstvenie k zakúpeniu, zásuvka 240 V pod sedadlom, klimatizácia, nízkopodlažný nástup a detský oddiel pre najmenších. Ak by ste cestovali autobusmi, získate pripojenie Wi-Fi zadarmo, klimatizáciu, stolík pri každom sedadle a vodu zadarmo.

  Do kategórie vyšších tried sa radí Economy Plus, s ktorou sa stretnete len vo vlakoch. Ide o zlatú strednú cestu pre tých, ktorí hľadajú najlepší pomer ceny a kvality. Jej súčasťou sú komfortné sedadlá a vybrané občerstvenie zadarmo. Okrem toho sa môžete tešiť aj na stolík prispôsobený na prácu s notebookom, dodatočné odkladacie priestory pri vybraných sedadlách, Wi-Fi pripojenie zadarmo, zásuvka pri každom sedadle, klimatizácia a nízkopodlažný nástup.

  Ďalšou triedou je Business, s ktorou sa stretnete vo vlakoch aj autobusoch. Ide o triedu, ktorá je ideálna pre každého, kto by chcel počas cestovania pracovať, prípadne si čo najlepšie oddýchnuť. Vo vlakoch si v rámci tejto triedy môžete užiť viac súkromia v oddelenej časti, prednostnú obsluhu, kožené sedadlá, pripojenie k Wi-Fi, zásuvku a stolík pri každom sedadle, klimatizáciu a nízkopodlažný nástup. V autobusoch zas môžete očakávať viac miesta na nohy, deku k zapožičaniu, stolík pri každom sedadle, prednostnú starostlivosť palubného personálu na vybraných spojoch, vodu zadarmo, vybrané občerstvenie zadarmo, pripojenie k Wi-Fi zadarmo a klimatizáciu.

  Najvyššou kategóriou, ktorú spoločnosť Leo Express ponúka, je Premium. S tou sa stretnete len vo vlakoch. Oddelené, tiché prostredie Premium triedy tvorí len šesť miest, vďaka čomu si môžete byť istí, že budete mať dostatok súkromia. Kožené sedadlá s možnosťou polohovania môžete využiť nielen na prácu, ale takisto na spánok a oddych. Okrem toho vás poteší aj špičková prednostná obsluha, deka k zapožičaniu, stlmené svetlo po celý deň aj noc, vybrané nápoje a občerstvenie v cene lístka, viac súkromia v oddelenej časti vlaku, pripojenie k Wi-Fi zadarmo, zásuvka a stolík pri každom sedadle, spoločenské hry a klimatizácia.

  Objednanie lístka

  Objednávanie lístkov prostredníctvom webovej stránky je rýchle a jednoduché. Zvládne to úplne každý nehľadiac na technické znalosti. Hneď na hlavnej stránke objavíte nástroj, pomocou ktorého si stačí vybrať miesto nástupu a cieľovú destináciu, dátum odchodu, prípadne aj dátum návratu (ak nakupujete obojsmerný lístok) a počet lístkov. Následne už len vyhľadajte potrebné spoje, jeden si vyberte, zaplaťte a máte hotovo!

  Služby

  Máte nejaké otázky týkajúce sa nákupu, reklamácie alebo cestného poriadku? Obráťte sa na profesionálny zákaznícky servis spoločnosti LeoExpress.sk, ktorý vám veľmi rád poradí. Kontaktovať ho môžete od pondelka do piatka prostredníctvom e-mailu a telefónu. Odpoveď dostanete obratom, takže o váš problém je postarané ihneď.

  Objednané lístky môžete zaplatiť platobnou kartou alebo platbou online. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Spoločnosť má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami.

  Ak by ste si chceli počas nákupu lístkov oddýchnuť a dozvedieť sa nejaké zaujímavé informácie o cestovaní, klikajte na kategóriu “Blog”, kde spoločnosť pravidelne uverejňuje rôzne tipy a rady, ktoré určite zúžitkujete. Zaujímavá je aj kategória “Objavte Európu”, ktorá vás môže pri plánovaní vašej ďalšej cesty inšpirovať.

  Využite vlakovú alebo autobusovú dopravu od spoločnosti LeoExpress.sk a užívajte si vysoký komfort a profesionálne služby za tie najlepšie ceny.

  Prejsť do obchodu Leoexpress.com

Leoexpress.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Leoexpress.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Leoexpress.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Leoexpress.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Leoexpress.com na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

Leoexpress.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Leoexpress.com dopravu zdarma?

  Leoexpress.com neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Leoexpress.com?

  Obchod Leoexpress.com ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Leoexpress.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Leoexpress.com?

  Môžete využiť dopravu: Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Leoexpress.com?

  Na Október, 2022 pre obchod Leoexpress.com máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Leoexpress.com?

  Na Október, 2022 pre obchod Leoexpress.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Leoexpress.com?

  Smile Club : Odmena hneď po registrácii, a to cashbackom 2,5 %

  Štatistiky obchodu Leoexpress.com
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 0x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Leoexpress.com už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Cestovanie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Cestovanie

Zlavomax.sk
Platnosť do : 07/10/2022
Použité : 0x
Hotelio.sk
Platnosť do : 07/10/2022
Použité : 0x

Leoexpress.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Leoexpress.com


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Leoexpress.com
Kontakt: Leo Express Global a.s.
Řehořova 4
130 00 Praha 3
Česká republika
Platobné metódy: Platobná karta Platba on-line
Doprava: Osobné prevzatie