Lentiamo.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 1x | Ušetrené: 2788x | Doprava zdarma: Áno
Lentiamo.sk
Platnosť do : 04/04/2023
Použité : 10x
Lentiamo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Ponuky od Lentiamo.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Lentiamo.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Lentiamo.sk - Recenzia

 • Objednajte si kontaktné šošovky a okuliare renomovaných značiek za najvýhodnejšiu cenu. Doprava slnečných a dioptrických okuliarov zdarma! Zvoľte pre doručenie výdajné miesto!

  Nosíte okuliare a chceli by ste sa ich konečne zbaviť? Aj napriek tomu, že ste si vybrali pekný rám, vám môžu občas zavadzať. Napríklad vtedy, keď cvičíte, plávate alebo ste v sprche. Ak sa bojíte laserovej operácie, alebo za ňu nechcete utratiť tisíce, jedným z praktických riešení sú kontaktné šošovky. Kde ich však kúpiť? Vyberajte si zo širokej ponuky internetového obchodu Lentiamo.sk.

  O e-shope

  Internetový obchod Lentiamo.sk patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu. Disponuje totižto širokou ponukou šošoviek pre deti i dospelých. Okrem toho mu nechýbajú ani produkty ako roztoky, slnečné či dokonca dioptrické okuliare. Vďaka tomu si môžete vybrať presne to, čo potrebujete.

  Jednou z veľmi silných stránok internetového obchodu je jeho zákaznícky servis. Ten je poskladaný z odborníkov v oblasti šošoviek, okuliarov a celkovo, zraku. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vždy dostanete odpoveď na svoju otázku. Nehľadiac na to, čo sa budete pýtať. Servis vám veľmi rád poradí v prípade, že si nebudete vedieť vybrať produkty. Alebo vtedy, keď budete mať problém s reklamáciou, vrátením alebo čímkoľvek iným.

  Spoločnosť Lentiamo.sk si zakladá na tom, aby svojim zákazníkom poskytla vždy tú najvyššiu kvalitu. Práve preto má vo svojej ponuke overené a kvalitné značky, ktoré vám prinesú pohodlie a komfort. Nehovoriac o tom, že vydržia veľmi dlho. Okrem toho, e-shop taktiež pravidelne prináša najnovšie kúsky. Neustále sleduje novinky, aby vás mohol medzi prvými potešiť slnečnými či dioptrickými okuliarmi, ktoré nenájdete nikde inde. Vyberajte si produkty za tie najlepšie ceny. Zabudnite na nakupovanie zo zahraničia, ktoré sa spája s vysokými cenami za dopravu.

  Lentiamo.sk prispôsobuje svoje fungovanie vašim potrebám. To znamená, že je vám k dispozícii vždy, keď to budete potrebovať. Veľmi rád vám tiež vyjde v ústrety. Stačí, aby ste ho kontaktovali so svojimi problémami alebo ťažkosťami. Všetko bude vyriešené do niekoľkých minút.

  Spoločnosť Lentiamo.sk predáva okrem dioptrických šošoviek na čítanie a do diaľky aj slnečné okuliare, dioptrické okuliare a príslušenstvo. V rámci príslušenstva si môžete zaobstarať roztoky, puzdrá a veľa ďalšieho. Vyberajte si z množstva produktov ešte dnes a užívajte si tú najvyššiu kvalitu.

  Produkty

  Internetový obchod Lentiamo.sk má vo svojej ponuke stovky druhov šošoviek, ktoré sú určené pre dospelých i deti. Vybrať si viete z kúskov určených do diaľky aj do blízka. Kupovať môžete tiež viacero značiek. Väčšina z nich je známa, no ak by ste chceli ušetriť, stačí, aby ste si vybrali menej známych, no stále kvalitných výrobcov.

  Jednotlivé produkty sú rozdelené do hlavných kategórií – Kontaktné šošovky, Roztoky, Slnečné okuliare, Dioptrické okuliare a Príslušenstvo. Každá hlavná kategória má menšie podkategórie. Tie zas disponujú možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu. Nechýbajú ani filtre, pomocou ktorých nakúpite omnoho rýchlejšie.

  Po rozkliknutí má každý produkt niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si viete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, informácia o dostupnosti a hodnotenie. Keď si výrobok kúpite, môžete ho ohodnotiť aj vy sami. Pomôžete tak v nákupe ostatným zákazníkom.

  Služby

  Základom internetového obchodu Lentiamo.sk je kvalitný zákaznícky servis. Ten je vám k dispozícii počas bežných pracovných dní. V prípade, že by ste si neboli istí výberom alebo by ste mali problémy s objednávkou, reklamáciou či vrátením, ho stačí kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Servis je poskladaný z odborníkov, ktorí vám radi pomôžu s akýmkoľvek problémom.

  Túžite si skrátiť nakupovanie a dozvedieť sa niečo nové? Prečítajte si blog, ktorý internetový obchod prevádzkuje. Obsahuje rôzne tipy a praktické rady, ako sa starať o svoj zrak.

  Chceli by ste byť medzi prvými, ktorí budú vedieť o novinkách v ponuke alebo o najnovších zľavách a akciách? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou, na dobierku, platbou online, hotovosťou a prevodom na účet. V prípade prevodu na účet sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom a Slovenskou poštou. Prípadne si výrobky vyzdvihnite osobne.

  Po objednaní máte produkty už na druhý alebo tretí deň doma. Expedícia je rýchla a výrobky opúšťajú sklad takmer ihneď po tom, ako ich objednáte. Zabudnite na dlhé, niekoľkotýždňové čakanie.

  Objednali ste si nejaké výrobky a zistili, že sa vám naživo nepáčia? Ničoho sa nebojte. Vrátiť ich môžete do 14 dní bez udania dôvodu.

  Užívajte si kvalitné produkty a služby internetového obchodu Lentiamo.sk ešte dnes. uvidíte, že neoľutujete.

Lentiamo.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Lentiamo.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Lentiamo.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Lentiamo.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Lentiamo.sk na výhodný nákup v kategórii: Šošovky.

Lentiamo.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Lentiamo.sk dopravu zdarma?

  Lentiamo.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Lentiamo.sk?

  Obchod Lentiamo.sk ponúka tovar v kategóriách: Šošovky.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Lentiamo.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Lentiamo.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Lentiamo.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Lentiamo.sk máme v ponuke 1x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Lentiamo.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Lentiamo.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Lentiamo.sk?

  Zľava 20% : Zľava 20% na úplne nové roztoky Oxynate na kontaktné šošovky.
  Doprava zdarma : Doprava u objednávok nad 60 € je zdarma pri platbe vopred

  Black Friday 2023 v obchode Lentiamo.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Lentiamo.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 1x
  💵 Ušetrené 2788x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Lentiamo.sk už 2788x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Lentiamo.sk - Galéria Zľavových Kódov

Lentiamo.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 8% : Zľava 8% platí pre nových zákazníkov.
 • Zľava 10% : Zľava 10% na vybrané kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA.

Informácie o eshope Lentiamo.sk

Hodnotenie:  4.5 (112x)
Kontakt: Lentiamo s.r.o.
Regus Business Centre
Karadžičova 8/A
821 08 Bratislava
Telefón: 0800 600 801
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie