Siko.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 223x | Doprava zdarma: Nie
Siko.sk
Platnosť do : 03/10/2022
Použité : 1x
Ponuky od Siko.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Siko.sk na Váš email

O obchode Siko.sk

 • SIKO.sk je známa slovenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na predaj keramiky, obkladov a ďalších dôležitých výrobkov do kúpeľní a kuchýň.

  Prerábate kuchyňu alebo kúpeľňu? V tom prípade by ste mali navštíviť e-shop SIKO.sk. Je to kúpeľňové a kuchynské štúdio so širokým výberom originálneho, ale hlavne kvalitného tovaru. Vyberajte si zo širokej ponuky rôznych štýlov, farieb a materiálov. Nechýbajú ani skvelé služby, ako napríklad zákaznícky servis či montáž. Nakupujte na SIKO.sk ešte dnes.

  O e-shope

  SIKO je jedna z najväčších firiem na slovenskom a českom trhu s dlhoročnou tradíciou. Pre väčšinu výrobcov sortimentu tohto typu je jedným z najväčších odberateľov, preto si tu vie vybrať každý podľa svojho gusta - jednotlivci pre vlastnú spotrebu, aj stavebné firmy, vyznávači klasiky či moderného štýlu.

  Celý príbeh začal v roku 1991, kedy sa manželia Valovci rozhodli, že založia spoločnosť, ktorá sa bude orientovať na kúpeľne a kuchyne. Názov SIKO predstavuje skratku pre Stavebné izolácie, keramiku a obklady. Firma nakoniec stavebné izolácie nepredávala, no názov si ponechala.

  Podnikanie v 90. rokoch minulého storočia neboli príliš jednoduché. Manželom Valovcom sa to podarilo. Spoločnosť sa zapáčila nielen slovenským spotrebiteľom, ale aj tým v zahraničí. SIKO sa dostalo do Prahy, kde upútalo hneď po otvorení. Obrovská predajňa pritiahla tisícky zákazníkov už v prvý deň.

  Aj napriek skvelému a veľkému úspechu SIKO nestagnuje. Práve naopak. Neustále modernizuje a inovuje. Pravidelne predstavuje nový koncept predajní a tým aj zákaznícky prístup. Využíva najnovšie pohľady na psychológiu zákazníckeho rozhodovania. Nové SIKO showroomy sú postavené na koncepte podľa teórie fungovania hemisfér ľudského mozgu.

  Tím dizajnérov taktiež navrhuje štýlové riešenia kúpeľní a kuchýň, ktoré podliehajú najnovším trendom. Chce tak poskytnúť každému zákazníkovi možnosť vytvoriť si z domova príjemné miesto, do ktorého sa bude rád vracať.

  SIKO je rodinná firma, ktorá si na tomto fakte aj zakladá. Vďaka silným a unikátnym hodnotám dokáže poskytnúť zákazníkom presne to, čo potrebujú alebo chcú. Základom je zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je vždy rýchlo postarané.

  Produkty

  V ponuke SIKO nájdete všetko, čo potrebuje kúpeľňa a kuchyňa. Od dlaždíc, cez keramickú sanitu, po sprchové kúty a vane rôznych veľkostí, veľkoformátové obklady, ale i mozaiky. Na webe spoločnosti nájdete mnoho inšpirácii, ktoré môžete aplikovať aj u vás doma.

  Bonusom pre zákazníkov sú grafické návrhy kuchýň, ale aj kúpeľní, a to úplne zadarmo. Ak chcete túto možnosť využiť, na stránke nájdete popis ako krok za krokom postupovať. Pár klikmi si môžete dohodnúť konzultáciu s odborníkmi.

  Odborníci plne vyhovejú vašim konkrétnym požiadavkám v rámci rozpočtu či preferovaného štýlu, ktorý si sami určíte. Kuchyňu na mieru tak získate rýchlo, jednoducho a v súlade s vašimi finančnými možnosťami.

  Ak si túžite vyskladať svoju vysnívanú kúpeľňu a kuchyňu, stačí sa preklikať prehľadnou webstránkou SIKO.sk, nakúpiť, prípade kontaktovať vždy ochotných a erudovaných zamestnancov. Tí sú vám dispozícii až v 13 kamenných predajniach rozmiestnených po celom Slovensku. Využiť však môžete aj telefonický kontakt či e-mail.

  Služby

  Pre tých, ktorí túžia nakupovať, ale majú hlboko do vrecka, je tu jedinečná ponuka outletového predaja až s 80 % zľavami. Ide pritom o nepoužívaný tovar z výstav či z nevyzdvihnutých zákaziek alebo dopredaj vyradených sérií.

  Ak chcete s e-shopom zostať v kontakte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky. Informovať vás bude o najnovších kúskoch v ponuke a o akciách a zľavách. V prípade, že by ste si e-mailovú schránku nechceli plniť, sledujte spoločnosť na sociálnych sieťach, a to Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn a Pinterest.

  Dopravu zdarma získate už pri nákupe nad 400 €. Nechýba niekoľko možností platby, vrátane platby na dobierku a prevodu na účet. V prípade prevodu na účet prechádzate niekoľkými platobnými bránami. Nemusíte sa tak báť zneužitia osobných údajov.

  Prejsť do obchodu Siko.sk

Siko.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Siko.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Siko.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Siko.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Siko.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Siko.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Siko.sk dopravu zdarma?

  Siko.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Siko.sk?

  Obchod Siko.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Siko.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Siko.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Siko.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Siko.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Siko.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Siko.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Siko.sk?

  Výpredaj : Výpredaj za akčné ceny.

  Štatistiky obchodu Siko.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 223x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Siko.sk už 223x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

4home.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 118x
Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 78x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 36x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 30x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Eshopist.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 9x
Olashop.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 8x
Okay.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 4x

Siko.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : Predĺžili sme Septembrové SIKO DAYS, nákupný sviatok plný báječných zliav na vybavenie vašej kúpeľne aj kuchyne. Teraz tiež grafický návrh kúpeľne alebo kuchyne ZADARMO!
 • Výpredaj : Výpredaj za akčné ceny.
 • Výpredaj : Výpredaj za akčné ceny.
 • Výpredaj : Výpredaj za akčné ceny.

Hodnotenie obchodu Siko.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 43


Prejsť do obchodu Siko.sk
Kontakt: SIKO KÚPEĽNE a.s.
Galvaniho 16B
821 04 Bratislava
Telefón: 220 260 260
E-mail: shop@siko.sk
Platobné metódy: Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie