Booking.com - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 4 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 1325x
 • O obchode Booking.com:

  Veľké úspory pobytov až 70.000 destinácií po celom svete. Prezrite si recenzie a nájdite si hotely, ktoré budú vyhovovať vášmu rozpočtu. Garancia najlepšej ceny. Prečo nakupovať v obchode Booking.com ?

Booking.com - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (August 2020)

Booking.com
 • Zľava 10%
  Zľava 10% na ubytovanie Zľava 10% na ubytovanie Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Booking.com Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 1025x
Booking.com
 • Najlacnejšie ubytovanie
  Najlacnejšie ubytovanie kdekoľvek na svete cez Booking.com Najlacnejšie ubytovanie kdekoľvek na svete cez Booking.com Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Booking.com Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 160x
Booking.com
 • Akčná ponuka
  Vyberte si z tísicov možností ubytovania na Slovensku s Booking.com. Vyberte si z tísicov možností ubytovania na Slovensku s Booking.com. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Booking.com Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 39x
Booking.com
 • Akčná ponuka
  Ubytujte sa pri spoznávaní Prahy v jednom z takmer 1500 zariadení z... Viac o zľave Ubytujte sa pri spoznávaní Prahy v jednom z takmer 1500 zariadení z ponuky booking.com Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Booking.com Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 39x
Ponuky od Booking.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Booking.com na Váš email

Top obchody v kategórii: Cestovanie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Cestovanie

Boomer.sk
 • Zľava 80%
  Zľava až 80% a zľavové kupóny do reštaurácií, na pobyty, wellness,... Viac o zľave Zľava až 80% a zľavové kupóny do reštaurácií, na pobyty, wellness, oblečenie, jedlo, služby,... Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Boomer.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 118x
FlixBus.sk
 • Akcia
  Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : FlixBus.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 1136x
Sorger.sk
 • Last minute
  Last minute pobyty na Slovenksu. Wellness, víkendové pobyty s výraznými... Viac o zľave Last minute pobyty na Slovenksu. Wellness, víkendové pobyty s výraznými zľavami Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Sorger.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 63x
Zlavotoc.sk
 • Zľava -90%
  Získajte nezabudnuteľné zážitky s fantastickými zľavami Získajte nezabudnuteľné zážitky s fantastickými zľavami Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Zlavotoc.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 45x
Boomer.sk
 • Zľava 90%
  Boomer.sk patrí medzi najväčšie zľavové portály na Slovensku. Ponúka... Viac o zľave Boomer.sk patrí medzi najväčšie zľavové portály na Slovensku. Ponúka najpestrejšie zľavy až do výšky 90% do reštaurácií, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a ďalšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Boomer.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Cestovanie Použité : 39x

O obchode Booking.com

 • Veľké úspory pobytov až 70.000 destinácií po celom svete. Prezrite si recenzie a nájdite si hotely, ktoré budú vyhovovať vášmu rozpočtu. Garancia najlepšej ceny.

  Cestovanie je v dnešnej dobe omnoho jednoduchšie a lacnejšie, ako to bývalo v minulosti. Okrem lacných leteniek môžete využívať zaujímavé a moderné služby na ubytovanie, aké ponúka napríklad Booking.com. Ten sa orientuje na poskytovanie kvalitných a pritom veľmi lacných ubytovacích služieb, vďaka ktorým ušetríte desiatky až stovky eur. Plánujete najbližšie dovolenku alebo cestu za dobrodružstvom? Ste na správnom mieste.

  O spoločnosti

  Spoločnosť Booking.com má celkom dlhú históriu. Bola založená už v roku 1996 v Amsterdame. Odvtedy sa z malého startupu rozrástla na jednu z popredných svetových spoločností v oblasti digitálneho cestovného ruchu. Spoločnosť Booking.com je súčasťou skupiny Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG) a jej cieľom je uľahčiť všetkým spoznávanie sveta.

  Booking.com je k dispozícii v 43 jazykoch a celkovo ponúka viac než 28 miliónov zaregistrovaných ubytovaní vrátane 6,2 milióna ubytovaní v súkromí, apartmánov a ďalších jedinečných miest na pobyt. Nezáleží na tom, kam alebo kedy sa chcete vybrať, Booking.com vám uľahčí cestovanie a je tu pre vás 24 hodín denne so svojou zákazníckou podporou.

  Čo ponúka?

  Či už sa chystáte na letnú dovolenku alebo si chcete cez víkend pozrieť Eiffelovu vežu v Paríži, potrebujete si spoľahlivo a bezpečne zabezpečiť ubytovanie. Na to je táto stránka ako stvorená.

  Neuveriteľne bohatá databáza hotelov a ubytovacích zariadení. Vybrať si môžete z viac ako milióna ponúk. Prehľadné zadanie termínov, počtu osôb a jednotlivých kritérií podľa lokality, či kvality ubytovania.

  Najväčšou výhodou Booking.com je to, že poskytuje nielen drahšie hotely alebo apartmány, ale taktiež ubytovanie v súkromí, ktoré často omnoho lacnejšie. Ušetrite za ubytovanie desiatky až stovky eur a užite si príjemný výlet či dovolenku.

  Orientácia na stránke

  Okamžité zobrazenie najvýhodnejších ponúk. Popisy jednotlivých ubytovacích zariadení sú detailné a vy vidíte všetky potrebné detaily, ktoré o svojom ubytovaní potrebujete vedieť. Aktuálna obsadenosť, výhodné cenové ponuky a tiež akciové ceny či „tajné ponuky“ pre registrovaných užívateľov.

  Ak ste na Booking.com prvýkrát, nemusíte sa báť náročnej orientácie. Práve naopak. Je jednoduchá a ubytovanie si vyberiete takmer okamžite. Stačí si do panela na hlavnej stránke napísať kam idete, príchod a odchod a počet ľudí. Vyberáte aj počet izieb. Nechýba ani možnosť zaškrtnutia "Cestujem služobne", vďaka čomu sa vám objavia aj služobné ponuky.

  Po zadaní vstupných informácii stačí kliknúť na “Hľadať” a následne si vybrať z ponuky hotelov či iných ubytovaní, ktoré sa vám v ponuke zobrazia. Ak vás niečo zaujme, stačí na ponuku kliknúť a prečítať si o nej viac. Každé ubytovanie má niekoľko fotografií, podrobný popis a ďalšie informácie, ktoré by ste potrebovali.

  V prípade akýchkoľvek otázok viete prostredníctvom portálu kontaktovať majiteľa hotela a položiť mu svoju otázku. O tom, ako to v danom zariadení vyzerá sa môžete presvedčiť v priložených recenziách od ľudí, ktorí sa tam už ubytovali pre vami. Prihlásením sa do vášho profilu po registrácii môžete získať prístup k zľavám dosahujúcim niekedy aj 50 percent. Môžete pohodlne zaplatiť kartou a v mnohých ponukách nemusíte použiť ani tú a zaplatíte až priamo na mieste pred ubytovaním.

  Služby

  Nech je váš rozpočet na ubytovanie akýkoľvek, na tomto portáli si nájdete ponuku vhodnú presne pre vás. Viac ako 100 miliónov skutočných hodnotení vám zase pomôže vybrať si lepšie. V prípade akýchkoľvek problémov je vám k dispozícii aj nonstop linka.

  Prejsť do obchodu Booking.com

Booking.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Booking.com


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 96


Prejsť do obchodu Booking.com
Kontakt: Booking.com B.V
Herengracht 597
1017 CE Amsterdam, Holandsko
Telefón: 02/ 6862 2640
Platobné metódy: Platba on-line

Vyhľadajte zľavový kupón Booking.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Booking.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Booking.com na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

Na August 2020 pre obchod Booking.com máme v ponuke 0x zľavový kupón a 4x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Booking.com už 1325x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Šetrite s väčším komfortom. Vyskúšajte naše rozšírenie pre Váš webový prehliadač.

Inštalovať rozšírenie