Booking.com - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 1796x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Booking.com:

  Veľké úspory pobytov až 70.000 destinácií po celom svete. Prezrite si recenzie a nájdite si hotely, ktoré budú vyhovovať vášmu rozpočtu. Garancia najlepšej ceny. Prečo nakupovať v obchode Booking.com ?

Booking.com - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2021)

Booking.com
 • Späť až 200 €
  Vytvorte si rezerváciu, ubytujte sa a získajte až € 200 späť vo forme... Viac o zľave Vytvorte si rezerváciu, ubytujte sa a získajte až € 200 späť vo forme cestovateľského kreditu. Skryť text
Platnosť do : 04/08/2021
Obchod : Booking.com Kategória : Cestovanie Použité : 1x
Ponuky od Booking.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Booking.com na Váš email

Top obchody v kategórii: Cestovanie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Cestovanie

Boomer.sk
 • Zľava
  Zľava až 80% a zľavové kupóny do reštaurácií, na pobyty, wellness,... Viac o zľave Zľava až 80% a zľavové kupóny do reštaurácií, na pobyty, wellness, oblečenie, jedlo, služby,... Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Boomer.sk Kategória : Cestovanie Použité : 135x
FlixBus.sk
 • Akcia
  Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text
Platnosť do : 26/07/2021
Obchod : FlixBus.sk Kategória : Cestovanie Použité : 8x
AndreaShop.sk
 • Akčné ceny
  Bohatá kolekcia batohov, kufrov a tašiek za akčné ceny Bohatá kolekcia batohov, kufrov a tašiek za akčné ceny Skryť text
Platnosť do : 27/07/2021
Obchod : AndreaShop.sk Kategória : Cestovanie Použité : 2x
Daka.sk
 • Zľavy na zájazdy
  Akčné zľavy na zájazdy Akčné zľavy na zájazdy Skryť text
Platnosť do : 27/07/2021
Obchod : Daka.sk Kategória : Cestovanie Použité : 0x
Sorger.sk
Platnosť do : 27/07/2021
Obchod : Sorger.sk Kategória : Cestovanie Použité : 0x

O obchode Booking.com

 • Veľké úspory pobytov až 70.000 destinácií po celom svete. Prezrite si recenzie a nájdite si hotely, ktoré budú vyhovovať vášmu rozpočtu. Garancia najlepšej ceny.

  Booking.com sa orientuje na poskytovanie kvalitných a pritom veľmi lacných ubytovacích služieb, vďaka ktorým ušetríte desiatky až stovky eur. Plánujete najbližšie dovolenku alebo cestu za dobrodružstvom? Ste na správnom mieste.

  O spoločnosti

  Spoločnosť Booking.com má pomerne dlhú históriu. Založená bola už v roku 1996 v Amsterdame. Odvtedy sa z malého startupu rozrástla na jednu z popredných svetových spoločností v oblasti digitálneho cestovného ruchu. Spoločnosť Booking.com je súčasťou skupiny Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG) a jej cieľom je uľahčiť spoznávanie sveta všetkým ľuďom.

  Booking.com je k dispozícii v 43 jazykoch a celkovo ponúka viac než 28 miliónov zaregistrovaných ubytovaní vrátane 6,2 milióna ubytovaní v súkromí, apartmánov a ďalších jedinečných miest na pobyt. Nezáleží na tom, kam alebo kedy sa chcete vybrať, Booking.com vám uľahčí cestovanie a je tu pre vás 24 hodín denne so svojou zákazníckou podporou.

  Čo ponúka?

  Či už sa chystáte na letnú dovolenku alebo si chcete cez víkend pozrieť Eiffelovu vežu v Paríži, potrebujete si spoľahlivo a bezpečne zabezpečiť ubytovanie. Na to je Booking ako stvorený.

  Portál má neuveriteľne bohatú databázu hotelov a ubytovacích zariadení. Vybrať si môžete z viac ako milióna ponúk. Na výber ubytovania využívate praktickú aplikáciu, do ktorej zadávate termín, počet osôb, lokalitu či kvalitu ubytovania.
  Najväčšou výhodou Booking.com je to, že poskytuje nielen drahšie hotely alebo apartmány, ale taktiež ubytovanie v súkromí, ktoré je často omnoho lacnejšie. Ušetrite za ubytovanie desiatky až stovky eur a užite si príjemný výlet či dovolenku.

  Orientácia na stránke

  Ak ste na Booking.com prvýkrát, náročnej orientácie sa určite nemusíte báť. Práve naopak. Je jednoduchá a ubytovanie si vyberiete takmer okamžite. Stačí si do panela na hlavnej stránke napísať kam idete, príchod a odchod, a počet ľudí a izieb. Nechýba ani možnosť zaškrtnutia "Cestujem služobne", vďaka čomu sa vám objavia aj služobné ponuky.

  Po zadaní vstupných informácii stačí kliknúť na “Hľadať” a následne si vybrať z ponuky hotelov či iných ubytovaní, ktoré sa vám zobrazia. Ak vás niečo zaujme, stačí na ponuku kliknúť a prečítať si o nej viac. Každé ubytovanie má niekoľko fotografií, podrobný popis, mapku s lokalitou a ďalšie informácie, ktoré by ste potrebovali.

  V prípade akýchkoľvek otázok viete prostredníctvom portálu kontaktovať majiteľa hotela a položiť mu svoju otázku. O tom, ako to v danom zariadení vyzerá sa môžete presvedčiť v priložených recenziách od ľudí, ktorí sa tam už ubytovali pre vami. Prihlásením sa do vášho profilu po registrácii môžete získať prístup k zľavám dosahujúcim niekedy aj 50 percent.

  Za ubytovanie môžete zaplatiť pohodlne kartou, prípadne bankovým prevodom. Niektoré hotely však umožňujú aj platbu po príchode.

  Služby

  Internetový obchod je známy svojimi kvalitnými službami. Poskytuje skvelý zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Samozrejmosťou sú sociálne siete, vďaka ktorým budete o najnovších kúskoch v ponuke alebo o akciách vedieť medzi prvými. Prípadne sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do schránky príde niekoľkokrát do mesiaca.

  Prejsť do obchodu Booking.com

Booking.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Späť až 200 € : Vytvorte si rezerváciu, ubytujte sa a získajte až € 200 späť vo forme cestovateľského... Viac o zľave Vytvorte si rezerváciu, ubytujte sa a získajte až € 200 späť vo forme cestovateľského kreditu. Skryť text
 • Akcia : Ušetrite minimálne 15% na krátkych aj dlhších pobytoch. Naplánujte si dovolenku lacnejšie. Ušetrite minimálne 15% na krátkych aj dlhších pobytoch. Naplánujte si dovolenku lacnejšie. Skryť text
 • Akčné ceny : Nájdite si výhodné ponuky ubytovania v hoteloch, dovolenkových domoch a ďalších typoch... Viac o zľave Nájdite si výhodné ponuky ubytovania v hoteloch, dovolenkových domoch a ďalších typoch ubytovania.. Skryť text
 • Akcia : Ušetrite minimálne 15% na krátkych aj dlhších pobytoch. Naplánujte si dovolenku lacnejšie. Ušetrite minimálne 15% na krátkych aj dlhších pobytoch. Naplánujte si dovolenku lacnejšie. Skryť text

Hodnotenie obchodu Booking.com


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 96


Prejsť do obchodu Booking.com
Kontakt: Booking.com B.V
Herengracht 597
1017 CE Amsterdam, Holandsko
Telefón: 02/ 6862 2640
Platobné metódy: Platba on-line

Vyhľadajte zľavový kupón Booking.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Booking.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Booking.com na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

Na Júl 2021 pre obchod Booking.com máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Booking.com už 1796x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.