Svojtka.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 7x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Svojtka.sk:

  Internetový obchod Svojtka.sk vydáva sprievodcov Lonely Planel, knihy pre deti, encyklopédie a množstvo ďalšieho. Vyberajte si z jeho širokej ponuky ešte dnes. Prečo nakupovať v obchode Svojtka.sk ?

Svojtka.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Máj 2021)

Svojtka.sk
 • Zľavy na knihy
  Knihy o prírode pre tých najmenších so zľavami Knihy o prírode pre tých najmenších so zľavami Skryť text
Platnosť do : 31/05/2021
Obchod : Svojtka.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 4x
Svojtka.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 39 € Doprava zdarma pri nákupe nad 39 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Svojtka.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 0x
Svojtka.sk
 • Zľavy až 80%
  Akčná ponuka kníh, zľavy až 80%. Akčná ponuka kníh, zľavy až 80%. Skryť text
Platnosť do : 23/05/2021
Obchod : Svojtka.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 0x
Ponuky od Svojtka.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Svojtka.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Deti a Hračky

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Deti a Hračky

Market24.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Market24.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 14x
Market24.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Market24.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 6x
Market24.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Market24.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 3x
Feedo.sk
 • Zľava 10%
  Zľava 10% platí na detský tovar značky Bella Baby Happy v eshope Feedo... Viac o zľave Zľava 10% platí na detský tovar značky Bella Baby Happy v eshope Feedo.sk ak zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón Feedo a tovar pre deti nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : 23/05/2021
Obchod : Feedo.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 1x
Toyeto.sk
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Toyeto.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 0x

O obchode Svojtka.sk

 • Internetový obchod Svojtka.sk vydáva sprievodcov Lonely Planel, knihy pre deti, encyklopédie a množstvo ďalšieho. Vyberajte si z jeho širokej ponuky ešte dnes.

  Patríte k milovníkom dobrých encyklopédií a iných kníh, ktoré sa orientujú na cestovanie či literatúru faktu? V tom prípade by ste mali poznať vydavateľstvo Svojtka.sk, ktoré patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom trhu. Známe je skvelými cenami, širokou ponukou a zaujímavými kúskami, ktoré pritiahnu pozornosť nejedného zákazníka. Vyberte si aspoň jeden výrobok aj vy a potešte seba či svoje dieťa!

  O vydavateľstve

  Vydavateľstvo Svojtka.sk pôsobí na knižnom trhu už od roku 2005. Za túto dobu si stihlo vybudovať silné zázemie nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Potešilo už tisícky spokojných zákazníkov, ktorí sa neustále vracajú. Dôvodom sú skvelé ceny, ten najlepší zákaznícky servis a široký výber.

  Svojtka.sk vydáva farebné obrozové publikácie, ktoré sú spravidla prebraté z iných renomovaných svetových nakladateľstiev. Môžete sa tak tešiť na známych autorov a spisovateľov a populárne diela. Portfólio je poskladané zo širokého spektra oblasti literatúry faktu. Nakúpiť tak môžete encyklopédie pre deti a dospelých, militáriá, knihy o cestovaní, zvieratách, rastlinách, hudbe a umení, atlasy, kuchárky, hry či dokonca testy. Samozrejmosťou sú aj knihy pre predškolákov a školákov, knihy na voľný čas a množstvo ďalšieho. Na svoje si prídete aj v prípade, že milujete svetovo známu edíciu sprievodcov Lonely Planet.

  Spoločnosť je charakteristická skvelými službami, ako napríklad zákazníckym servisom. Ten je poskladaný z odborníkov na knihy, publikácie a tlačenie. V prípade, že by ste mali nejaké problémy, stačí ho kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom.

  Všetky knihy, ktoré vidíte v ponuke, sú skladom a sú pripravené na expedíciu k vám. Bez prostredníka a za skvelé ceny. Takýmto spôsobom nakupovania ušetríte desiatky eur. Nehovoriac o tom, že samotné ceny za knihy sú výhodné a omnoho lacnejšie, ako v prípade známych kníhkupectiev.

  Vydavateľstvo Svojtka.sk si zakladá na vysokej bezpečnosti. Práve preto pri nakupovaní prechádzate cez niekoľko platobných brán, ktoré sa starajú o vašu bezpečnosť. Postarajú sa o to, aby vaše údaje neboli zneužité tretími stranami.

  Internetové vydavateľstvo je známe nielen svojimi skvelými cenami, ale aj mnohými akciami a zľavami. V prípade, že by ste chceli ušetriť desiatky eur, určite klikajte na kategóriu "Zľavy", kde objavíte kúsky za príťažlivé ceny.

  Produkty

  Svojtka.sk sa orientuje na vydávanie literatúry faktu. V ponuke internetového obchodu si môžete vyberať kúsky, ako napríklad encyklopédie pre deti a dospelých, militáriá, knihy o cestovaní, zvieratách, rastlinách hudbe a umení, atlasy, kuchárky, hry či dokonca testy. Ponuka je však omoho širšia, a preto sa oplatí prejsť si ju úplne celú.

  Nakupovanie je jednoduché, pretože všetky publikácie sú zoradené do hlavných kategórií, ktoré sa ďalej delia do menších podkategórií. Tie následne disponujú filtrami a možnosťami zobrazenia podľa ceny alebo názvu. K hlavným kategóriám sa radia napríklad Knihy pre deti, Lonely Planet a Šport & Hobby. Nakupovať tak môžete podľa toho čo vás alebo vaše deti baví.

  V prípade, že by ste mali záujem o výhodné ponuky, klikajte na sekciu "Zľavy", kde objavíte knihy o polovicu, niekedy aj o viac, lacnejšie. V prípade, že by ste chceli novinky, klikajte na kategóriu "Novinky".

  Každý výrobok má niekoľko ilustračných obrázkov. Môžete tak vidieť nielen obálku, ale taktiež to, ako vyzerá zvnútra. Nižšie nájdete podrobný popis, informáciu o dostupnosti a to, pre aké deti je vhodný. Keď na stránke prejdete nižšie, objaví sa vám kategória "Podobné knihy".

  Služby

  Internetové vydavateľstvo Svojtka.sk si zakladá na tých najlepších službách. Práve preto vám poskytuje zákaznícky servis, ktorý sa postará o vaše pohodlie. V prípade akýchkoľvek otázok ho môžete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Chcete zostať s e-shopom v kontakte? V tom prípade ho začnite sledovať na sociálnych sieťach, ako Youtube, Facebook, Instagram a Pinterest. Prípadne sa prihláste na odber newslettera. Ten vám príde do e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca.

  Užívajte si nákup lacných a kvalitných kníh na Svojtka.sk. Poskytnite svojim deťom kvalitný materiál nielen na čítanie, ale aj učenie.

  Prejsť do obchodu Svojtka.sk

Svojtka.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 29% : Zľava 29% na knižky: Čo sa deje... Zľava 29% na knižky: Čo sa deje... Skryť text
 • Akcia 2+1 zadarmo : Akcie na beletrie pre deti - Nakúp 3 knihy, zaplať 2. Akcie na beletrie pre deti - Nakúp 3 knihy, zaplať 2. Skryť text
 • Zľavy : Detská poznávacie leporela so zľavou Detská poznávacie leporela so zľavou Skryť text
 • Zľava : Zľava na všetko 25 %. Zľava 25 % na VŠETKO Zľava na všetko 25 %. Zľava 25 % na VŠETKO Skryť text

Hodnotenie obchodu Svojtka.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Svojtka.sk
Kontakt: Svojtka & Co., s.r.o.
Zámocká 30
811 01 Bratislava
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Zásielkovňa

Vyhľadajte zľavový kupón Svojtka.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Svojtka.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Svojtka.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky.

Na Máj 2021 pre obchod Svojtka.sk máme v ponuke 3x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Svojtka.sk už 7x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.