Uber.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 19.04.2024

Pre eshop Uber.com máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Uber.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Uber.com už 1262x.
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Uber.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Uber.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Uber.com

 • Hodnotenie:  4.5 (129x)

Najobľúbenejšie obchody

O obchode Uber.com

 • Potrebujete sa dostať z bodu A do bodu B? V tom prípade stavte na Uber.com! Využívajte tie najlepšie ceny a skvelé profesionálne služby.

  Uber patrí k jedným z najznámejších spoločností na svete. Na Slovensku funguje už niekoľko rokov, počas ktorých si vytvorila základňu spokojných zákazníkov. Tí jej služby pravidelne využívajú. Niet sa však ani čomu čudovať. Skvelé ceny, kvalitné služby a vysoké pohodlie robia z Uberu nový spôsob cestovania. Využite ho aj vy.

  O spoločnosti Uber

  Uber Technologies, Inc., všeobecne známa ako Uber, je americká technologická spoločnosť. Medzi jej služby patrí donáška jedla (Uber Eats), doručovanie balíkov, kuriérska donáška, nákladná doprava a prostredníctvom partnerstva so spoločnosťou Lime aj prenájom elektrických bicyklov a motorových skútrov. Spoločnosť má sídlo v San Franciscu a pôsobí vo viac ako 900 mestách po celom svete.

  A síce sa Uber orientuje na množstvo oblastí, tou hlavnou sú taxislužby. Pre ne využíva inovatívny spôsob kontaktu so zákazníkmi a to prostredníctvom mobilnej aplikácie. Pomocou nej zákazník odošle požiadavku a má možnosť nájsť najbližšieho vodiča.

  Odhaduje sa, že Uber má na celom svete viac ako 93 miliónov aktívnych používateľov mesačne. V Spojených štátoch má 71 % trhový podiel v oblasti zdieľania jázd a 22 % trhový podiel v oblasti dodávania potravín. Spoločnosť bola v zdieľanej ekonomike taká prominentná, že zmeny v rôznych priemyselných odvetviach, ktoré boli jej výsledkom, sa označovali ako uberizácia.

  Uber bol založený Garrettom Campom, počítačovým programátorom a spoluzakladateľom spoločnosti StumbleUpon Garrett Cam, a Travisom Kalanickom v roku 2009 pod názvom Ubercab.

  Keď Camp a jeho priatelia minuli 800 dolárov na prenájom súkromného vodiča, chceli nájsť spôsob, ako znížiť náklady na priamu prepravu. Uvedomili si, že práve zdieľanie nákladov s inými ľuďmi by mohlo pomôcť. Takýmto spôsobom sa zrodila myšlienka, ku ktorej sa neskôr pridal Travis Kalanick. Prototyp Uberu vymyslel Camp a priatelia, Oscar Salazar a Conrad Whelan, pričom Kalanick bol dôležitým poradcom.

  Vo februári 2010 sa Ryan Graves stal prvým zamestnancom spoločnosti Uber. Graves začínal ako generálny manažér. Neskôr sa stal generálnym riaditeľom. V decembri 2010 Kalanick nahradil Gravesa vo funkcii výkonného riaditeľa. Graves sa stal prevádzkovým riaditeľom (COO). Do roku 2019 vlastnila spoločnosť 31,9 milióna akcií.

  Uber na svoju prácu nevyužíva bežné taxi autá. Práve naopak, so spoločnosťou môže uzatvoriť kontrakt ktorýkoľvek vodič obyčajných automobilov. A to je často dôvod, prečo sú ceny za jazdu omnoho nižšie ako v prípade iných a bežných taxi služieb.

  Spoločnosť funguje veľmi jednoducho. Má určité poplatky a podmienky, ktoré musia vodiči dodržiavať. Spravidla platí provízia 25 % z každej jazdy. Uber používa dynamický cenový model. Cestovné kolíše v závislosti od miestnej ponuky a dopytu v čase poskytovania služby. Zákazníci dopredu vždy vedia, koľko zaplatia.

  Mobilná aplikácia

  K službe sa obvykle pristupuje prostredníctvom mobilnej aplikácie. Používatelia si nastavia osobný profil s menom, telefónnym číslom, ďalšími informáciami a predvoľbami platby, čo môže byť kreditná karta alebo, v niektorých prípadoch, hotovosť. Po dokončení služby môže zákazník poskytnúť vodičovi odmenu, ktorá sa fakturuje podľa spôsobu platby zákazníka.

  Služby spoločnosti Uber

  Okrem dôležitých informácií, ktoré nájdete na stránke a informačných článkov, môžete Uber sledovať na sociálnych sieťach, a to na Facebooku, Twitteri, LinkedIn alebo na Youtube.

  Uber si zakladá na vysokej bezpečnosti a vysokej kvalite služieb. Práve preto vám poskytuje ten najlepší zákaznícky servis. V prípade, že by ste potrebovali poradiť, stačí ho kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom.

Najčastejšie otázky Uber.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Uber.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Uber.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Uber.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Uber.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

  🛍️ Ponúka obchod Uber.com dopravu zdarma?

  Uber.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Uber.com?

  Obchod Uber.com ponúka tovar v kategóriách: momentálne žiadne.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Uber.com?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Uber.com?

  Môžete využiť dopravu: -

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Uber.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Uber.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Uber.com?

  Na apríl, 2024 pre obchod Uber.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Uber.com?

  Na apríl, 2024 pre obchod Uber.com máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Uber.com?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Uber.com zľavové kódy?

  Uber.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Uber.com?

  Bohužial nemáme kontakt pre obchod Uber.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Uber.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Uber.com?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Uber.com už 1262x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Uber.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.