Uber.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1261x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Uber.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Uber.com na Váš email

O obchode Uber.com

 • Potrebujete sa dostať z bodu A do bodu B? V tom prípade stavte na Uber.com! Využívajte tie najlepšie ceny a skvelé profesionálne služby.

  Uber patrí k jedným z najznámejších spoločností na svete. Na Slovensku funguje už niekoľko rokov, počas ktorých si vytvorila základňu spokojných zákazníkov. Tí jej služby pravidelne využívajú. Niet sa však ani čomu čudovať. Skvelé ceny, kvalitné služby a vysoké pohodlie robia z Uberu nový spôsob cestovania. Využite ho aj vy.

  O spoločnosti

  Uber Technologies, Inc., všeobecne známa ako Uber, je americká technologická spoločnosť. Medzi jej služby patrí donáška jedla (Uber Eats), doručovanie balíkov, kuriérska donáška, nákladná doprava a prostredníctvom partnerstva so spoločnosťou Lime aj prenájom elektrických bicyklov a motorových skútrov. Spoločnosť má sídlo v San Franciscu a pôsobí vo viac ako 900 mestách po celom svete.

  A síce sa Uber orientuje na množstvo oblastí, tou hlavnou sú taxislužby. Pre ne využíva inovatívny spôsob kontaktu so zákazníkmi a to prostredníctvom mobilnej aplikácie. Pomocou nej zákazník odošle požiadavku a má možnosť nájsť najbližšieho vodiča.

  Odhaduje sa, že Uber má na celom svete viac ako 93 miliónov aktívnych používateľov mesačne. V Spojených štátoch má 71 % trhový podiel v oblasti zdieľania jázd a 22 % trhový podiel v oblasti dodávania potravín. Spoločnosť bola v zdieľanej ekonomike taká prominentná, že zmeny v rôznych priemyselných odvetviach, ktoré boli jej výsledkom, sa označovali ako uberizácia.

  Uber bol založený Garrettom Campom, počítačovým programátorom a spoluzakladateľom spoločnosti StumbleUpon Garrett Cam, a Travisom Kalanickom v roku 2009 pod názvom Ubercab.

  Keď Camp a jeho priatelia minuli 800 dolárov na prenájom súkromného vodiča, chceli nájsť spôsob, ako znížiť náklady na priamu prepravu. Uvedomili si, že práve zdieľanie nákladov s inými ľuďmi by mohlo pomôcť. Takýmto spôsobom sa zrodila myšlienka, ku ktorej sa neskôr pridal Travis Kalanick. Prototyp Uberu vymyslel Camp a priatelia, Oscar Salazar a Conrad Whelan, pričom Kalanick bol dôležitým poradcom.

  Vo februári 2010 sa Ryan Graves stal prvým zamestnancom spoločnosti Uber. Graves začínal ako generálny manažér. Neskôr sa stal generálnym riaditeľom. V decembri 2010 Kalanick nahradil Gravesa vo funkcii výkonného riaditeľa. Graves sa stal prevádzkovým riaditeľom (COO). Do roku 2019 vlastnila spoločnosť 31,9 milióna akcií.

  Uber na svoju prácu nevyužíva bežné taxi autá. Práve naopak, so spoločnosťou môže uzatvoriť kontrakt ktorýkoľvek vodič obyčajných automobilov. A to je často dôvod, prečo sú ceny za jazdu omnoho nižšie ako v prípade iných a bežných taxi služieb.

  Spoločnosť funguje veľmi jednoducho. Má určité poplatky a podmienky, ktoré musia vodiči dodržiavať. Spravidla platí provízia 25 % z každej jazdy. Uber používa dynamický cenový model. Cestovné kolíše v závislosti od miestnej ponuky a dopytu v čase poskytovania služby. Zákazníci dopredu vždy vedia, koľko zaplatia.

  Mobilná aplikácia

  K službe sa obvykle pristupuje prostredníctvom mobilnej aplikácie. Používatelia si nastavia osobný profil s menom, telefónnym číslom, ďalšími informáciami a predvoľbami platby, čo môže byť kreditná karta alebo, v niektorých prípadoch, hotovosť. Po dokončení služby môže zákazník poskytnúť vodičovi odmenu, ktorá sa fakturuje podľa spôsobu platby zákazníka.

  Služby

  Okrem dôležitých informácií, ktoré nájdete na stránke a informačných článkov, môžete Uber sledovať na sociálnych sieťach, a to na Facebooku, Twitteri, LinkedIn alebo na Youtube.

  Uber si zakladá na vysokej bezpečnosti a vysokej kvalite služieb. Práve preto vám poskytuje ten najlepší zákaznícky servis. V prípade, že by ste potrebovali poradiť, stačí ho kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odpoveď dostanete obratom.

  Prejsť do obchodu Uber.com

Uber.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Uber.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Uber.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Uber.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Uber.com na výhodný nákup v kategórii: Ostatné, Pôžičky a Financie.

Uber.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Uber.com dopravu zdarma?

  Uber.com neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Uber.com?

  Obchod Uber.com ponúka tovar v kategóriách: Ostatné, Pôžičky a Financie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Uber.com?

  Môžete využit platobné metódy: -.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Uber.com?

  Môžete využiť dopravu: -.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Uber.com?

  Na September, 2022 pre obchod Uber.com máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Uber.com?

  Na September, 2022 pre obchod Uber.com máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Uber.com? Štatistiky obchodu Uber.com
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 1261x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Uber.com už 1261x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Pôžičky a Financie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Pôžičky a Financie

CSOB.sk
 • Akcia na CSOB.sk
  Chcete hypotéku? Výpočítajte si splátky na na hypokalkulačke. Chcete hypotéku? Výpočítajte si splátky na na hypokalkulačke. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 29x

Uber.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : Staň sa vodičom a zarábaj. Šoféruj na platforme s najväčšou sieťou aktívnych cestujúcich.
 • Akcia : Staň sa vodičom a zarábaj. Šoféruj na platforme s najväčšou sieťou aktívnych cestujúcich.
 • Akcia : Staň sa vodičom a zarábaj. Šoféruj na platforme s najväčšou sieťou aktívnych cestujúcich.
 • Akcia : Staň sa vodičom a zarábaj. Šoféruj na platforme s najväčšou sieťou aktívnych cestujúcich.

Hodnotenie obchodu Uber.com


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 129


Prejsť do obchodu Uber.com