Skylink.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 362x | Doprava zdarma: Nie
Skylink.sk
 • Akcia na Skylink.sk
  Balíček Multi je v internetovej televízii prvých 30 dní zadarmo, potom... Viac o zľave Balíček Multi je v internetovej televízii prvých 30 dní zadarmo, potom na 6 mesiacov v akcii len za 7,70€ mesačne. Ďalej za bežnú cenu 9,60 € mesačne. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 198x
Ponuky od Skylink.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Skylink.sk na Váš email

O obchode Skylink.sk

 • Skylink je poskytovateľ satelitnej ponuky dostupný na celom Slovensku aj v Európskej únii. Ponúka extra výhodnú inštaláciu už za 1 € a najširšiu ponuku programov v HD kvalite, s možnosťou pozerania televízie aj na počítači alebo mobilnom telefóne.

  Premýšľate nad kvalitným dodávateľom televíznych služieb, no neviete, na ktorého sa obrátiť? Vyskúšajte Skylink.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbených na slovenskom trhu. Okrem televízie má aj ďalšie skvelé možnosti, ktoré si určite zamilujete. Prezrite si jeho ponuku ešte dnes a sledujte v televízií len to, čo chcete.

  O spoločnosti

  Skylink má 100 % pokrytie na celom území Slovenskej republiky. Známy je tým, že poskytuje svoje služby za príjemné ceny. Spoločnosť na začiatku svojej púte fungovala pod názvom TradeTec s. r. o. Následne, na jar v roku 2011 bola kúpená luxemburskou spoločnosťou M7 Group. V roku 2011 spoločnosť M7 Group kúpila i značku Skylink. V nasledujúcich rokoch dochádzalo k modernizácii a neustálemu rozširovaniu programovej ponuky Skylink a zároveň útlmu spoločnosti TradeTec.

  Pod spoločnosť M7 Group patria aj ďalšie známe značky, ako napríklad Canal Digitaal, Online.nl, HD Austria, Télésat a TV Vlaanderen. Všetky sa orientujú na poskytovanie televíznych služieb.

  Skylink je tak televízna služba, ktorá bola overená dlhými rokmi a tisíckami spokojných zákazníkov. V časoch, kedy všetky domácnosti prechádzali na satelitné televízie, bola jedným z hlavných dodávateľov, ktorí mali nielen skvelé ceny, ale aj množstvo programov a ten najlepší zákaznícky servis.

  Spoločnosť umožňuje zákazníkom prijímať stovky televíznych programov. Všetko funguje na základe dekódovacích kariet, ktoré vkladáte do malého elektronického zariadenia. Toto zariadenie je súčasťou balíkov a je potrebné na to, aby ste mohli služby od Skylink využívať.

  Všetky programy sú zoskupené do niekoľkých programových balíčkov. Sami si vyberáte, o ktorý balíček máte záujem. Niektoré sú lacnejšie, iné drahšie. Vyberáte si podľa svojho rozpočtu. V ponuke nechýbajú ani rozhlasové stanice. Na televízií tak budete môcť počúvať aj svoje obľúbené rádio. Niektoré balíčky si môžete sami upraviť a dokúpiť k nim viaceré televízne stanice.

  Skylink je lídrom v zavádzaní programov vo vysokom rozlíšení (HD). Väčšinu programov si tak môžete prezrieť v tej najlepšej kvalite. Celková programová ponuka sa neustále rozširuje. V súčasnosti ich má viac ako 130.

  SkylinkTV má aj svoj vlastný pravidelný magazín, ktorý si môžete predplatiť. Obsahuje program na 14 dní a najnovšie aktuality z oblasti televíznych programov. Dostupný je v papierovej aj elektronickej podobe.

  Po kúpe Skylink služieb získate vlastnú zákaznícku zónu, ktorá obsahuje všetky dôležité informácie. Môžete si prostredníctvom nej rozšíriť svoju ponuku programov. Jej používanie je jednoduché.

  Ponuka služieb

  Skylink poskytuje viacero balíčkov v rôznych cenových úrovniach. Už za 9,90 € mesačne získate službu Skylink NAPLNO obsahujúcu 79 slovenských a zahraničných programov, satelitný komplet s inštaláciou na kľúč a internetovú televíziu Skylink live TV zadarmo - dostupnú až na štyroch zariadeniach.

  Programovú ponuku si však môžete rozšíriť za príplatok a vybrať si z mnohých základných a rozšírených balíčkov podľa vlastnej voľby. Ak sa nechcete viazať, môžete si vybrať variant bez zmluvnej viazanosti, s vlastnou inštaláciou - v takomto prípade zaplatíte len 3,99 € mesačne a za satelitný komplet jednorazovo 79,99 €, ktorý však neskôr môžete dať odkúpiť servismanom za 40 €. Predplatné si môžete kedykoľvek predĺžiť za pár minút a to vyplnením jednoduchého online formulára.

  Rovnako jednoducho sa stanete užívateľmi internetovej televízie. Tá sa dá využívať aj bez toho, aby ste mali klasickú televíziu od Skylink. Môžete si ju dokonca bezplatne zaobstarať na celých 30 dní. Skylink má aj širokú servisnú sieť po celom Slovensku, stačí si na stránke vypísať svoje PSČ a získate kontakt na Skylink servismanov vo vašom okolí.

  Služby pre zákazníkov

  S akýmkoľvek problémom neváhajte kontaktovať centrum podpory prostredníctvom telefónu alebo kontaktných formulárov. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém bude postarané rýchlo a veľmi jednoducho.

  V prípade, že chcete so Skylinkom zostať v kontakte, sledujte ho na sociálnych sieťach ako Instagram a Facebook. Prípadne sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca.

  Prejsť do obchodu Skylink.sk

Skylink.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Skylink.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Skylink.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Skylink.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Skylink.sk na výhodný nákup v kategórii: Zábava.

Skylink.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Skylink.sk dopravu zdarma?

  Skylink.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Skylink.sk?

  Obchod Skylink.sk ponúka tovar v kategóriách: Zábava.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Skylink.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Skylink.sk?

  Môžete využiť dopravu: Rozvoz obchodom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Skylink.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Skylink.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Skylink.sk?

  Na September, 2022 pre obchod Skylink.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Skylink.sk?

  Akcia : Balíček Multi je v internetovej televízii prvých 30 dní zadarmo, potom na 6 mesiacov v akcii len za 7,70€ mesačne. Ďalej za bežnú cenu 9,60 € mesačne.

  Štatistiky obchodu Skylink.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 362x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Skylink.sk už 362x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Zábava

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Zábava

Pgs.sk
 • Akčné ceny na Pgs.sk
  Bazár. Daj druhú šancu hrám, konzolám či mobilným telefónom. Ušetri... Viac o zľave Bazár. Daj druhú šancu hrám, konzolám či mobilným telefónom. Ušetri životné prostredie a aj svoju peňaženku. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 546x
Pgs.sk
 • Akcia na Pgs.sk
  Výkup konzolových hier, výmena za nové, alebo za hotovosť Výkup konzolových hier, výmena za nové, alebo za hotovosť Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 181x
Digislovakia.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 48x
MojaParty.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 14x
Vesely-drak.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 3x
Amazonasonline.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Papershooters.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x
Halloweenmaska.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x

Skylink.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Skylink.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 9


Prejsť do obchodu Skylink.sk
Kontakt: M7 GROUP S.A.
2, Rue Albert Borschette
L-1246 Luxembourg
Telefón: 02/20 250 241
Platobné metódy: Platobná karta
Doprava: Rozvoz obchodom