Skylink.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 483x | Doprava zdarma: Nie
Ponuky od Skylink.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Skylink.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Všetky kupóny Skylink.sk platné dňa 22.09.2023

 • Kupóny Typ Platnosť
  Akcia: Internetová televízia už od 6,90 €/mesiac. Zľava Neobmedzená

Informácie o eshope Skylink.sk

 • Hodnotenie:  5 (10x)
  Kontakt: M7 GROUP S.A.
  2, Rue Albert Borschette
  L-1246 Luxembourg
  Telefón: 02/20 250 241
  E-mail: privacy@skylink.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta
  Doprava: Rozvoz obchodom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zábava

Recenzia obchodu Skylink.sk

 • Skylink je poskytovateľ satelitnej ponuky dostupný na celom Slovensku aj v Európskej únii. Ponúka extra výhodnú inštaláciu už za 1 € a najširšiu ponuku programov v HD kvalite, s možnosťou pozerania televízie aj na počítači alebo mobilnom telefóne.

  Premýšľate nad kvalitným dodávateľom televíznych služieb, no neviete, na ktorého sa obrátiť? Vyskúšajte Skylink.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbených na slovenskom trhu. Okrem televízie má aj ďalšie skvelé možnosti, ktoré si určite zamilujete. Prezrite si jeho ponuku ešte dnes a sledujte v televízií len to, čo chcete.

  O spoločnosti Skylink

  Skylink má 100 % pokrytie na celom území Slovenskej republiky. Známy je tým, že poskytuje svoje služby za príjemné ceny. Spoločnosť na začiatku svojej púte fungovala pod názvom TradeTec s. r. o. Následne, na jar v roku 2011 bola kúpená luxemburskou spoločnosťou M7 Group. V roku 2011 spoločnosť M7 Group kúpila i značku Skylink. V nasledujúcich rokoch dochádzalo k modernizácii a neustálemu rozširovaniu programovej ponuky Skylink a zároveň útlmu spoločnosti TradeTec.

  Pod spoločnosť M7 Group patria aj ďalšie známe značky, ako napríklad Canal Digitaal, Online.nl, HD Austria, Télésat a TV Vlaanderen. Všetky sa orientujú na poskytovanie televíznych služieb.

  Skylink je tak televízna služba, ktorá bola overená dlhými rokmi a tisíckami spokojných zákazníkov. V časoch, kedy všetky domácnosti prechádzali na satelitné televízie, bola jedným z hlavných dodávateľov, ktorí mali nielen skvelé ceny, ale aj množstvo programov a ten najlepší zákaznícky servis.

  Spoločnosť umožňuje zákazníkom prijímať stovky televíznych programov. Všetko funguje na základe dekódovacích kariet, ktoré vkladáte do malého elektronického zariadenia. Toto zariadenie je súčasťou balíkov a je potrebné na to, aby ste mohli služby od Skylink využívať.

  Všetky programy sú zoskupené do niekoľkých programových balíčkov. Sami si vyberáte, o ktorý balíček máte záujem. Niektoré sú lacnejšie, iné drahšie. Vyberáte si podľa svojho rozpočtu. V ponuke nechýbajú ani rozhlasové stanice. Na televízií tak budete môcť počúvať aj svoje obľúbené rádio. Niektoré balíčky si môžete sami upraviť a dokúpiť k nim viaceré televízne stanice.

  Skylink je lídrom v zavádzaní programov vo vysokom rozlíšení (HD). Väčšinu programov si tak môžete prezrieť v tej najlepšej kvalite. Celková programová ponuka sa neustále rozširuje. V súčasnosti ich má viac ako 130.

  SkylinkTV má aj svoj vlastný pravidelný magazín, ktorý si môžete predplatiť. Obsahuje program na 14 dní a najnovšie aktuality z oblasti televíznych programov. Dostupný je v papierovej aj elektronickej podobe.

  Po kúpe Skylink služieb získate vlastnú zákaznícku zónu, ktorá obsahuje všetky dôležité informácie. Môžete si prostredníctvom nej rozšíriť svoju ponuku programov. Jej používanie je jednoduché.

  Ponuka služieb

  Skylink poskytuje viacero balíčkov v rôznych cenových úrovniach. Už za 9,90 € mesačne získate službu Skylink NAPLNO obsahujúcu 79 slovenských a zahraničných programov, satelitný komplet s inštaláciou na kľúč a internetovú televíziu Skylink live TV zadarmo - dostupnú až na štyroch zariadeniach.

  Programovú ponuku si však môžete rozšíriť za príplatok a vybrať si z mnohých základných a rozšírených balíčkov podľa vlastnej voľby. Ak sa nechcete viazať, môžete si vybrať variant bez zmluvnej viazanosti, s vlastnou inštaláciou - v takomto prípade zaplatíte len 3,99 € mesačne a za satelitný komplet jednorazovo 79,99 €, ktorý však neskôr môžete dať odkúpiť servismanom za 40 €. Predplatné si môžete kedykoľvek predĺžiť za pár minút a to vyplnením jednoduchého online formulára.

  Rovnako jednoducho sa stanete užívateľmi internetovej televízie. Tá sa dá využívať aj bez toho, aby ste mali klasickú televíziu od Skylink. Môžete si ju dokonca bezplatne zaobstarať na celých 30 dní. Skylink má aj širokú servisnú sieť po celom Slovensku, stačí si na stránke vypísať svoje PSČ a získate kontakt na Skylink servismanov vo vašom okolí.

  Služby pre zákazníkov

  S akýmkoľvek problémom neváhajte kontaktovať centrum podpory prostredníctvom telefónu alebo kontaktných formulárov. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém bude postarané rýchlo a veľmi jednoducho.

  V prípade, že chcete so Skylinkom zostať v kontakte, sledujte ho na sociálnych sieťach ako Instagram a Facebook. Prípadne sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca.

Najčastejšie otázky Skylink.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Skylink.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Skylink.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Skylink.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Skylink.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Skylink.sk na výhodný nákup v kategórii: Zábava.

  🛍️ Ponúka obchod Skylink.sk dopravu zdarma?

  Skylink.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Skylink.sk?

  Obchod Skylink.sk ponúka tovar v kategóriách: Zábava.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Skylink.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Skylink.sk?

  Môžete využiť dopravu: Rozvoz obchodom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Skylink.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Skylink.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Skylink.sk?

  Na september, 2023 pre obchod Skylink.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Skylink.sk?

  Na september, 2023 pre obchod Skylink.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Skylink.sk?

  Akcia : Internetová televízia už od 6,90 €/mesiac.

  🛍️ Aké má eshop Skylink.sk zľavové kódy?

  Skylink.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Skylink.sk?

  Obchod Skylink.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/20 250 241 alebo emailom: privacy@skylink.sk.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Skylink.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Skylink.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované September, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Skylink.sk už 483x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Skylink.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.