Nike.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 102x | Doprava zdarma: Áno
Nike.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 29x
Nike.com
Platnosť do : 31/03/2023
Použité : 2x
Nike.com
Platnosť do : 31/03/2023
Použité : 1x
Ponuky od Nike.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Nike.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Nike.com - Recenzia

 • Nike.com je internetový obchod známej značky. Nakupujte oblečenie, obuv a príslušenstvo za tie najlepšie ceny.

  Je len málo ľudí, ktorí by nepoznali značku Nike. Ide o známeho výrobcu kvalitnej obuvi, tašiek, batohov, oblečenia a doplnkov. Charakteristický je svojím logom, krídlom, ktoré sa nachádza na každom produkte. Výrobky Nike sú kvalitné, štýlové a moderné. Veľmi dobre sa nosia a jednoducho sa kombinujú s inými kúskami v outfite. Premýšľate, že by ste si od tejto značky niečo kúpili? Navštívte jej internetový obchod Nike.com, ktorý je dostupný aj na slovenskom trhu.

  O e-shope

  Nike, Inc. je americká nadnárodná asociácia, ktorá sa zaoberá dizajnom, vývojom, výrobou, marketingom a predajom odevov, obuvi, doplnkov, vybavenia a služieb. Svetové ústredie spoločnosti sa nachádza v blízkosti Beavertonu v Oregone v metropolitnej oblasti Portland (USA). Nike je významným výrobcom športových potrieb a jedným z najväčších svetových dodávateľov atletickej obuvi a odevov.

  Spoločnosť zamestnáva viac ako 44 000 ľudí na celom svete. V roku 2014 predstavovala hodnota samotnej značky 19 miliárd dolárov (17,5 miliárd eur), čo z nej robí najhodnotnejšiu značku medzi športovými podnikmi.

  Spoločnosť Nike založili Bill Bowerman a Phil Knight 25. januára 1964 ako Blue Ribbon Sports. K premenovaniu na Nike, Inc. došlo 30. mája 1971. Výber názvu Nike však nebol náhodný. Práve naopak. Zakladatelia sa inšpirovali menom gréckej bohyne víťazstva Nike (Νίκη).

  Nike.com má vo svojej ponuke viacero značiek. Okrem originálnej značky Nike, pod ktorou predáva topánky, doplnky aj odevy, si môžete zaobstarať aj rôzne ďalšie, ako napríklad Nike Pro, Nike +, Nike Golf, Nike Blazers, Air Jordan či Air Max. Prípadne výrobky dcérskych spoločností, ktorými sú Jordan, Coverse a Hurley Int.

  Sponzoring

  Spoločnosť Nike sponzoruje mnoho významných športovcov a športových tímov po celom svete s vysoko uznávanými ochrannými známkami „Just Do It“ a logom Swoosh (ktoré predstavuje krídlo gréckej bohyne Nike).

  Poslaním spoločnosti Nike Inc. je podnecovať inováciu produktov pre športovcov na celom svete. Nespočetné nápady sú testované v snahe pomôcť zvýšiť výkon, znížiť riziko úrazu, zlepšiť vnímanie a cítenie a dodávať inovatívne produkty nielen profesionálom, ale takisto tým, ktorí športujú len pre svoju radosť.

  Dcérske spoločnosti

  Počas svojho fungovania získala spoločnosť Nike viaceré dcérske spoločnosti. Mnohé z nich však medzičasom predala. Dôvodom predaja bola skutočnosť, že zakladatelia sa chceli a stále sa aj chcú zamerať na svoje hlavné obchodné línie. Od roku 2013 preto spoločnosť Nike vlastní tri kľúčové dcérske spoločnosti, ktorými sú Hurley Int., Jordan a Converse, Inc.

  Produkty

  Internetový obchod Nike.com sa zaoberá predajom topánok, oblečenia a doplnkov pre mužov, ženy a deti. V jeho ponuke nájdete tisícky produktov za tie najlepšie ceny. Nechýbajú ani zaujímavé kolekcie, ako napríklad Air Shoes, Jordan, Nike Free, Metcon, LeBron James Shoes, Pegasus, Joyride a množstvo ďalších.

  Všetky produkty, ktoré nájdete v internetovom obchode, majú niekoľko ilustračných obrázkov. Tie si môžete priblížiť, aby ste dopredu vedeli, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis a možnosť uložiť produkt do obľúbených (ak chcete, aby táto funkcia fungovala, musíte si na stránke vytvoriť účet a prihlásiť sa).

  Pri produktoch sa takisto nachádzajú recenzie a veľkostné tabuľky. Podľa nich zistíte, ako sú s nimi iní zákazníci spokojní a či vám budú dobre sedieť.

  Keď prejdete na stránke nižšie, objavíte kategóriu “You might also like”. Sú to produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť alebo hodiť.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je pomerne jednoduchá. Všetky výrobky sú rozdelené do hlavných kategórií, ktorými sú News & Featured, Men, Women, Kids a Sale. Každá hlavná kategória sa následne delí ešte na menšie podkategórie, ktoré disponujú filtrami a možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny.

  Napríklad kategória Women sa delí na Featured, Shoes, Clothing, Shop By Sport a Accessories and Equipment. Pre urýchlenie nákupu nechýbajú ani týmto podkategóriám ešte menšie sekcie, v ktorých nájdete hľadaný výrobok oveľa jednoduchšie.

  Nakupovanie podľa športu

  Výhodou internetového obchodu Nike.com je to, že v ňom môžete nakupovať nielen podľa typu oblečenia alebo doplnkov, ale takisto podľa športu. Ak sa teda venujete behu, tancu, basketbalu alebo futbalu, v priebehu niekoľkých sekúnd si môžete na stránke vyfiltrovať len tie produkty, ktoré sú pre vás skutočne relevantné.

  V súčasnosti môžete na e-shope Nike.com nakupovať výrobky pre športy ako tanec, futbal, joga, golf, tenis, posilňovanie, beh a basketbal.

  Služby

  Jednou z veľkých výhod internetového obchodu je vysoko odborné poradenstvo a ústretová a rýchla komunikácia s promptným vybavením reklamácií. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou alebo nákupom stačí kontaktovať zákaznícky servis. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Sociálne siete

  Nike.com funguje na sociálnych sieťach ako Twitter, Facebook, Youtube alebo Instagram. Ak chcete vedieť o najnovších kúskoch v ponuke, akciách alebo iných veciach, e-shop tam rozhodne sledujte. Okrem zaujímavých informácií ponúka aj inšpirácie, ako sa obliecť alebo ako skombinovať jednotlivé kúsky.

  Newsletter

  Inou možnosťou, ako sa dozvedieť o najnovších kúskoch v ponuke, je newsletter. Po jeho prihlásení vám príde do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca. Spolu s akciami, zľavami a novinkami vás poteší aj množstvom inšpirácie a praktických tipov.

  Nike App

  E-shop Nike.com poskytuje viacero zaujímavých aplikácií, ktoré sa vám budú určite páčiť. Jeho základnou aplikáciou je Nike App, v ktorej objavíte rôzne praktické tipy, inšpiratívne príbehy, inovatívne produkty a komunitu ľudí, ktorí milujú pohyb.

  Okrem toho môžete cez aplikáciu pohodlne nakupovať výrobky, ktoré sa vám páčia. Ak teda nemáte pri sebe počítač alebo ste na cestách, aplikácia je ideálnym riešením, ako prezerať širokú ponuku obuvi, odevov a príslušenstva.

  Všetky aplikácie, ktoré spoločnosť Nike poskytuje, sú k dispozícii ako na Google Play (Android), tak aj na App Store (iOS).

  Nike Training Club

  Druhou aplikáciou v ponuke je Nike Training Club, v ktorej nájdete viac ako 200 bezplatných videí a návodov na cvičenie. Zvoliť si môžete rôzne typy cvikov od pomalej jogy až po výbušné kardio. Väčšina cvikov sa cvičí s vlastnou váhou, takže si kvôli nim nebudete musieť kupovať činky alebo iné príslušenstvo.

  Aplikácia poskytuje aj prístup k tréningovým plánom a pomoci od profesionálnych fitness trénerov, ktorí vám ukážu, ako správne cvičiť jednotlivé cviky a ako si vyskladať svoj cvičebný plán.

  Pomocou Nike Training Club si môžete svoje cvičenie plánovať, takže naň nikdy nezabudnete. Plus, nechýba ani možnosť sledovania pokroku. Ak sa vám teda bude zdať, že ste stále na tom istom mieste a nikam sa neposúvate, nahliadnite do aplikácie, ktorá vás presvedčí o opaku.

  Nike Run Club

  Pre tých, ktorí milujú behať, má e-shop Nike.com k dispozícii aplikáciu Nike Run Club. Tá poskytuje možnosť sledovania rôznych údajov o behu alebo rýchlej chôdzi, ako napríklad počet odbehnutých/prejdených kilometrov, rýchlosť a spálené kalórie. Nechýba ani praktická mapka zobrazujúca miesta, cez ktoré osoba bežala.

  V rámci aplikácie sa môžete prihlásiť do rôznych výziev podporujúcich motiváciu, ako napríklad do výzvy odbehnúť každý týždeň aspoň 5 kilometrov alebo behať aspoň trikrát do týždňa. Výzvy môžu byť verejné, kedy sa do nich zapájajú ľudia z celého sveta, alebo vaše osobné, do ktorých môžete pozvať svojich priateľov.

  Výhodou aplikácie Nike Run Club je to, že ju viete skombinovať s inými aplikáciami, napríklad s Apple Music alebo so Spotify. Nehovoriac o tom, že ju viete používať ako na mobile, tak aj na Apple Watch či športových zariadeniach značiek TomTom a Garmin.

  Nike Membership

  Internetový obchod Nike.com ponúka bezplatné členstvo s názvom Nike Membership. Po zaregistrovaní sa získate prístup k exkluzívnym ponukám a celosvetovej komunite ľudí, ktorí milujú cvičenie. Okrem toho si môžete užívať aj ďalšie zaujímavé benefity, ako napríklad prispôsobenie obuvi (zmena farieb alebo dizajnu presne podľa vašich predstáv).

  Najčastejšie otázky

  Internetový obchod Nike.com má veľmi prehľadne spracovanú sekciu s odpoveďami na otázky, ktoré by ste mohli pri nákupe mať. Stačí len prejsť na webovej stránke úplne dole a kliknúť na možnosť “Get help”.

  Po kliknutí sa vám zobrazí vyhľadávací panel, cez ktorý si môžete vyhľadať odpoveď na svoju otázku. Prípadne môžete prechádzať najčastejšie otázky, ktoré sa nachádzajú pod panelom v sekcii s označením “Quick Assist”.

  Kamenné predajne

  Spoločnosť Nike prevádzkuje viacero kamenných predajni, v ktorých si môžete jednotlivé výrobky prezerať naživo. Ak by ste chceli nejakú z nich navštíviť, kliknite na možnosť “Find a Store”, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu.

  V tejto sekcii nájdete prehľadnú mapku so všetkými obchodmi, ktoré sa nachádzajú vo vašej blízkosti spolu s informáciami o otváracích hodinách, presnej adrese a kontakte.


  Nike.com

  Obchod Nike v Parndorfe (Rakúsko).

  Nike.com

  V obchode Nike môžete nakúpiť športové tričká aj tenisky.

  Nike.com

  Športový tovar v obchode Nike.

Nike.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Nike.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Nike.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.


  Nike.com - zľavový kupón

Nike.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Nike.com na výhodný nákup v kategórii: Black Friday, Deti a Hračky, Móda a Oblečenie, Športové potreby.

Nike.com - Video

Nike.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Nike.com dopravu zdarma?

  Nike.com ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Nike.com?

  Obchod Nike.com ponúka tovar v kategóriách: Black Friday, Deti a Hračky, Móda a Oblečenie, Športové potreby.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Nike.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Nike.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Nike.com?

  Na Január, 2023 pre obchod Nike.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Nike.com?

  Na Január, 2023 pre obchod Nike.com máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Nike.com?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 150 €.
  Zľavy na oblečenie : Zľavy na vybrané pánske oblečenie, tenisky a módne doplnky
  Akčné ceny : Zľavy na vybrané dámske oblečenie, topánky a módne doplnky.

  Black Friday 2023 v obchode Nike.com?

  Nie

  Štatistiky obchodu Nike.com
  ✅ Akcie a zľavy 3x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 102x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Nike.com už 102x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Nike.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľavy na oblečenie : Zľavy na vybrané dámske oblečenie, topánky a módne doplnky.
 • Akčné ceny : Zľavy na vybrané pánske oblečenie, tenisky a módne doplnky.
 • Akcia : Zľavy na vybrané detské detské oblečenie, topánky a módne doplnky.
 • Zľava 15% : Zľava 15% s kódom.
 • Zľavy na oblečenie : V eshope Nike nájdete výpredaj a zľavy na vybrané dámske oblečenie, topánky a módne doplnky.
 • Akčné ceny : V eshope Nike nájdete výpredaj a zľavy na vybrané detské oblečenie, topánky a módne doplnky.
 • Akcia : V eshope Nike nájdete výpredaj a zľavy na vybrané pánske oblečenie, tenisky a módne doplnky.

Informácie o eshope Nike.com

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: Nike, Inc.
Bowerman Drive 1
970 05 Beaverton
Telefón: 225376453
Platobné
metódy:
Platobná karta Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta