FlixBus.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 1208x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode FlixBus.sk:

  Nízkonákladová autobusová doprava. 300 000 denných spojov do približne 1 700 destinácií vo vyše 27 európskych krajinách. Prečo nakupovať v obchode FlixBus.sk ?

FlixBus.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Júl 2021)

FlixBus.sk
 • Akcia
  Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text
Platnosť do : 26/07/2021
Obchod : FlixBus.sk Kategória : Cestovanie Použité : 8x
Ponuky od FlixBus.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu FlixBus.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Cestovanie

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Cestovanie

Boomer.sk
 • Zľava
  Zľava až 80% a zľavové kupóny do reštaurácií, na pobyty, wellness,... Viac o zľave Zľava až 80% a zľavové kupóny do reštaurácií, na pobyty, wellness, oblečenie, jedlo, služby,... Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Boomer.sk Kategória : Cestovanie Použité : 135x
AndreaShop.sk
 • Akčné ceny
  Bohatá kolekcia batohov, kufrov a tašiek za akčné ceny Bohatá kolekcia batohov, kufrov a tašiek za akčné ceny Skryť text
Platnosť do : 27/07/2021
Obchod : AndreaShop.sk Kategória : Cestovanie Použité : 2x
Booking.com
 • Späť až 200 €
  Vytvorte si rezerváciu, ubytujte sa a získajte až € 200 späť vo forme... Viac o zľave Vytvorte si rezerváciu, ubytujte sa a získajte až € 200 späť vo forme cestovateľského kreditu. Skryť text
Platnosť do : 04/08/2021
Obchod : Booking.com Kategória : Cestovanie Použité : 1x
Daka.sk
 • Zľavy na zájazdy
  Akčné zľavy na zájazdy Akčné zľavy na zájazdy Skryť text
Platnosť do : 27/07/2021
Obchod : Daka.sk Kategória : Cestovanie Použité : 0x
Sorger.sk
Platnosť do : 27/07/2021
Obchod : Sorger.sk Kategória : Cestovanie Použité : 0x

O obchode FlixBus.sk

 • Nízkonákladová autobusová doprava. 300 000 denných spojov do približne 1 700 destinácií vo vyše 27 európskych krajinách.

  Máte chuť na romantický víkend vo dvojici v Paríží? Alebo si chcete s kamarátmi vyraziť za exkluzívnymi nákupmi do Milána? Stavte na FlixBus.sk, ktorý ponúka viac ako 100 00 autobusových spojov denne do viac ako 900 miest v Európe.

  O portáli

  FlixBus je mladý prevádzkovateľ mobility a od roku 2013 mení spôsob cestovania pre milióny ľudí v Európe. Jedinečnou kombináciou technologického startupu, internetového podniku a klasického prepravcu za krátky čas vytvoril najväčšiu sieť diaľkových autobusov v Európe.

  Vďaka jednoduchému systému rezervácii a denne rastúcej ponuke poskytuje spoločnosť miliónom cestujúcim možnosť skúmať svet za málo peňazí. Zelené diaľkové autobusy pritom spĺňajú najvyššie normy pre pohodlie, bezpečnosť a ochranu životného prostredia a predstavujú ekologickú a pohodlnú alternatívu individuálnej dopravy.

  FlixBus.sk si zakladá najmä na pokročilých technológiách. Práve preto jeho ponuka začína na intuitívnom systéme rezervácie a predaji lístkov, pokračuje bezplatnou Wi-Fi v autobusoch a končí pri GPS sledovaní autobusov v reálnom čase.

  A ako je možné, že cestovanie s FlixBus.sk je aj pri toľkých technológiách tak lacné? Za všetko môžete ďakovať najmä inteligentnému plánovaniu siete a dynamickému riadeniu cien.

  Orientácia na portáli

  Nakupovanie jednotlivých lístkov a zájazdov je veľmi jednoduché. Všetko robíte z pohodlia domova. Pripravte si teda kávu alebo niečo dobré pod zub a prehľadávajte stránku aj niekoľko hodín.

  Portál je prehľadný a jednoducho sa na ňom orientujte. Na hlavnej stránke si do vyhľadávacieho panelu zadáte, kam by ste chceli ísť a kedy. Následne sa vám objavia zájazdy a výlety, ktoré si môžete objednať.

  Jeden si vyberte a zarezervujte. Rezervácia je jednoduchá. Vyplníte len svoje základné údaje a za lístok zaplatíte. Nestretnete sa tu so žiadnymi skrytými poplatkami či inými podprahovými trikmi.

  Služby

  Množstvo destinácii v ponuke FlixBus.sk sa nachádza v panenskej prírode rakúskych, talianskych či švajčiarskych Álp. Nájdete tu však aj iné zaujímavé miesta, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Rozširujte svoju pôsobnosť a cestujte po celom svete.

  Cestovanie FlixBusom nie je náročné. Všetko totižto vybavíte online, z pohodlia domova. V cene každého cestovného lístka máte až 3 kusy batožiny. V prípade stornovania lístka neplatíte žiadne poplatky.

  Autobusy sú moderne vybavené a pri ceste si môžete zakúpiť cenovo výhodné občerstvenie v podobe nápojov a jednoduchých jedál. Počas celej cesty je k dispozícii Wi-Fi pripojenie. A postarané je aj o mobilné telefóny či notebooky, keďže v autobuse sú k dispozícii elektrické zásuvky.

  Každé potrebné spojenie si jednoducho vyhľadáte zadaním požadovaných kritérií priamo na stránke. Použiť môžete tiež aplikáciu, ktorá je k dispozícii na všetky operačné systémy mobilných telefónov. Ak teda chcete na vlastnú päsť objavovať Európu a lietadlo nie je pre vás, tu si určite nájdete spôsob, ako uspokojiť vaše cestovateľské túžby.

  V prípade, že by ste chceli vedieť o nových zájazdoch alebo by vás zaujímali najnovšie akcie a zľavy, stavte na sociálne siete. FlixBus funguje na Facebooku, Instagrame, Youtube, LinkedIn a Twitteri.

  Prejsť do obchodu FlixBus.sk

FlixBus.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text
 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text
 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text
 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 € Skryť text

Hodnotenie obchodu FlixBus.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 91


Prejsť do obchodu FlixBus.sk
Kontakt: FlixMobility GmbH
Birketweg 33
806 39 München
Telefón: 233 418 321
Platobné metódy: Platba on-line Prevodom na účet

Vyhľadajte zľavový kupón FlixBus.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode FlixBus.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite FlixBus.sk na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

Na Júl 2021 pre obchod FlixBus.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode FlixBus.sk už 1208x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.