FlixBus.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1359x | Doprava zdarma: Nie
FlixBus.sk
Platnosť do : 31/03/2023
Použité : 2x
Ponuky od FlixBus.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu FlixBus.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

FlixBus.sk - Recenzia

 • Nízkonákladová autobusová doprava. 300 000 denných spojov do približne 1 700 destinácií vo vyše 27 európskych krajinách.

  Máte chuť na romantický víkend vo dvojici v Paríží? Alebo si chcete s kamarátmi vyraziť za exkluzívnymi nákupmi do Milána? Stavte na FlixBus.sk, ktorý ponúka viac ako 100 00 autobusových spojov denne do viac ako 900 miest v Európe.

  O portáli

  FlixBus je mladý prevádzkovateľ mobility a od roku 2013 mení spôsob cestovania pre milióny ľudí v Európe. Jedinečnou kombináciou technologického startupu, internetového podniku a klasického prepravcu za krátky čas vytvoril najväčšiu sieť diaľkových autobusov v Európe.

  Vďaka jednoduchému systému rezervácii a denne rastúcej ponuke poskytuje spoločnosť miliónom cestujúcim možnosť skúmať svet za málo peňazí. Zelené diaľkové autobusy pritom spĺňajú najvyššie normy pre pohodlie, bezpečnosť a ochranu životného prostredia a predstavujú ekologickú a pohodlnú alternatívu individuálnej dopravy.

  FlixBus.sk si zakladá najmä na pokročilých technológiách. Práve preto jeho ponuka začína na intuitívnom systéme rezervácie a predaji lístkov, pokračuje bezplatnou Wi-Fi v autobusoch a končí pri GPS sledovaní autobusov v reálnom čase.

  A ako je možné, že cestovanie s FlixBus.sk je aj pri toľkých technológiách tak lacné? Za všetko môžete ďakovať najmä inteligentnému plánovaniu siete a dynamickému riadeniu cien.

  Orientácia na portáli

  Nakupovanie jednotlivých lístkov a zájazdov je veľmi jednoduché. Všetko robíte z pohodlia domova. Pripravte si teda kávu alebo niečo dobré pod zub a prehľadávajte stránku aj niekoľko hodín.

  Portál je prehľadný a jednoducho sa na ňom orientujte. Na hlavnej stránke si do vyhľadávacieho panelu zadáte, kam by ste chceli ísť a kedy. Následne sa vám objavia zájazdy a výlety, ktoré si môžete objednať.

  Jeden si vyberte a zarezervujte. Rezervácia je jednoduchá. Vyplníte len svoje základné údaje a za lístok zaplatíte. Nestretnete sa tu so žiadnymi skrytými poplatkami či inými podprahovými trikmi.

  Služby

  Množstvo destinácii v ponuke FlixBus.sk sa nachádza v panenskej prírode rakúskych, talianskych či švajčiarskych Álp. Nájdete tu však aj iné zaujímavé miesta, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Rozširujte svoju pôsobnosť a cestujte po celom svete.

  Cestovanie FlixBusom nie je náročné. Všetko totižto vybavíte online, z pohodlia domova. V cene každého cestovného lístka máte až 3 kusy batožiny. V prípade stornovania lístka neplatíte žiadne poplatky.

  Autobusy sú moderne vybavené a pri ceste si môžete zakúpiť cenovo výhodné občerstvenie v podobe nápojov a jednoduchých jedál. Počas celej cesty je k dispozícii Wi-Fi pripojenie. A postarané je aj o mobilné telefóny či notebooky, keďže v autobuse sú k dispozícii elektrické zásuvky.

  Každé potrebné spojenie si jednoducho vyhľadáte zadaním požadovaných kritérií priamo na stránke. Použiť môžete tiež aplikáciu, ktorá je k dispozícii na všetky operačné systémy mobilných telefónov. Ak teda chcete na vlastnú päsť objavovať Európu a lietadlo nie je pre vás, tu si určite nájdete spôsob, ako uspokojiť vaše cestovateľské túžby.

  V prípade, že by ste chceli vedieť o nových zájazdoch alebo by vás zaujímali najnovšie akcie a zľavy, stavte na sociálne siete. FlixBus funguje na Facebooku, Instagrame, Youtube, LinkedIn a Twitteri.

FlixBus.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón FlixBus.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope FlixBus.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

FlixBus.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite FlixBus.sk na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

FlixBus.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod FlixBus.sk dopravu zdarma?

  FlixBus.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod FlixBus.sk?

  Obchod FlixBus.sk ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode FlixBus.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode FlixBus.sk?

  Môžete využiť dopravu: -.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod FlixBus.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod FlixBus.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod FlixBus.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod FlixBus.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod FlixBus.sk?

  Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 €.

  Black Friday 2023 v obchode FlixBus.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu FlixBus.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 1359x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope FlixBus.sk už 1359x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

FlixBus.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 €.
 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 €.
 • Akcia : Cestovanie diaľkovým autobusom už od 5 €.

Informácie o eshope FlixBus.sk

Hodnotenie:  4.5 (97x)
Kontakt: FlixMobility GmbH
Birketweg 33
806 39 München
Telefón: 233 418 321
Platobné
metódy:
Platba on-line Prevodom na účet