MerkuryMarket.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 731x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode MerkuryMarket.sk:

  MerkuryMarket.sk patrí medzi veľmi známe obchody, v ktorých môžete nakúpiť všetko, čo potrebujete do domácnosti. Nájdete v ňom ako doplnky, tak aj dôležité kúsky, vďaka ktorým si zariadite svoje nové bývanie. Prečo nakupovať v obchode MerkuryMarket.sk ?

MerkuryMarket.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (December 2020)

MerkuryMarket.sk
 • Vernostné výhody
  Karta stáleho zákazníka Karta stáleho zákazníka Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : MerkuryMarket.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 35x
MerkuryMarket.sk
 • Zľavy na nábytok
  Zľavy na vybraný nábytok. Zľavy na vybraný nábytok. Skryť text
Platnosť do : 17/12/2020
Obchod : MerkuryMarket.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
MerkuryMarket.sk
 • Výpredaj
  Výpredaj vybraných produktov. Výpredaj vybraných produktov. Skryť text
Platnosť do : 17/12/2020
Obchod : MerkuryMarket.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Ponuky od MerkuryMarket.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu MerkuryMarket.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
 • Zľava 2%
  Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a... Viac o zľave Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad teraz v zľave 2% na celý nákup Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 674x
I-Living.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v... Viac o zľave Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na postele, matrace, rošty a tovar v akcii 1+1. Využite zľavové kupóny I-Living a bytové doplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 343x
Market24.sk
 • Zľava -2%
  Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Market24.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 166x
Dormeo.sk
 • Zľava 2%
  Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu... Viac o zľave Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Nakupujte s kupónom teraz v zľave 2% z celého nákupu Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 126x
Delimano.sk
 • Zľava 2%
  Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny... Viac o zľave Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny chod kuchyne Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 78x

O obchode MerkuryMarket.sk

 • MerkuryMarket.sk patrí medzi veľmi známe obchody, v ktorých môžete nakúpiť všetko, čo potrebujete do domácnosti. Nájdete v ňom ako doplnky, tak aj dôležité kúsky, vďaka ktorým si zariadite svoje nové bývanie.

  Nájsť obchod, v ktorom nájdete úplne všetko do domácnosti, je niekedy ťažké. Mnohé sa totižto špecializujú len na jeden druh tovaru. Existuje však aj zopár takých, ktoré vám ponúknu okrem doplnkov aj hlavné kusy nábytku či dokonca aj stavebné materiály. Medzi ne sa radí obchod MerkuryMarket.sk, ktorý je na slovenskom trhu pomerne známy. Okrem internetového obchodu má totižto aj predajne.

  O e-shope

  Od začiatku svojej činnosti sa spoločnosť Merkury Market zaoberá predajom výrobkov pre zariadenie interiérov a stavebných materiálov. V súčastnosti sa už predajne našej obchodnej siete nachádzajú prakticky v každom regióne Slovenska. Skladový sortiment obchodu Merkury Market obsahuje viac ako 55 000 výrobkov. Spolupracuje taktiež s hlavnými výrobcami na trhu. Ponuka je tak určená nielen pre individuálnych klientov, ale taktiež pre menšie a stredné firmy, ktoré pôsobia v stavebníctve.

  Každý rok sa sieť Merkury Market rozširuje o ďalšie predajne, vďaka čomu je spoločnosť stále bližšie k svojim zákazníkom. Otváranie podnikov je odzrkadlením politiky, ktorá je založená na zabezpečovaní čo najlepšej dostupnosti a neobvykle bohatej ponuky. V tej nájdete výrobky od zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka či Španielska. Všetky výrobky sú tak vysoko kvalitné a poskytujú nielen štýlovú, ale aj funkčnú stránku.

  Internetový obchod MerkuryMarket.sk je veľmi obľúbený aj vďaka tomu, že sa na ňom jednoducho orientuje. Hneď po tom, ako doň vstúpite, môžete vidieť hlavný panel s novinkami alebo ponukou výrobkov. Následne môžete nakupovať prostredníctvom hlavného menu, ktoré je delené na Vybavenie interiéru, Nábytok, Záhrada, Náradie, stroje a dielňa, Vybavenie a dekorácie bytu, Inšpirácie, Výpredaj a Zľavy.

  Tí, ktorí chcú ušetriť extra peniaze určite využijú kategórie Výpredaj a Zľavy, v ktorých nájdete skvelé kúsky za veľmi nízke ceny. Nikdy sa tak nestane, že by ste utratili príliš veľa peňazí.

  Pre lepšiu orientáciu majú všetky kategórie svoje podkategórie. Nakupovanie na internetovom obchode s obrovským množstvom výrobkov, ako na MerkuryMarket.sk je tak veľmi rýchle a jednoduché. Plus, skvelou výhodou sú aj filtre, ktorými si vyberiete len presne to, čo potrebujete. Filtre vám vedia nastaviť farbu, materiál alebo cenu.

  Každý výrobok má ilustračné fotografie, vďaka ktorým vidíte, ako vyzerá na niekom inom. Taktiež nechýba tabuľka rozmerov, pomocou ktorej zistíte, či vám bude výrobok dobre sedieť. Pre niekoho môžu byť dôležité aj informácie o materiáli alebo o niečom ďalšom. Pokojne si ich prečítajte v infoboxe.

  Služby

  Poďme si povedať niečo o službách, ktoré MerkuryMarket.sk poskytuje. Okrem skvelého a kvalitného zákazníckeho servisu v kamenných predajniach, získavate aj skvelý zákaznícky servis pri nákupe na internetovom obchode. Ten môžete kontaktovať s vašimi otázkami ako prostredníctvom online chatu, tak aj prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho spojenia.

  S internetovým obchodom môžete byť neustále v kontakte a to vďaka sociálnym sieťam. MerkuryMarket.sk nájdete na Instagrame aj Facebooku. Prihlásiť sa môžete aj na odber newslettera, ktorý vám raz za čas príde do schránky so zaujímavými novinkami a zľavami.

  Prejsť do obchodu MerkuryMarket.sk

MerkuryMarket.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľavy : Zľavy na vybraný nábytok Zľavy na vybraný nábytok Skryť text
 • Výpredaj : Výpredaj vybraných produktov Výpredaj vybraných produktov Skryť text
 • Zľava 10% : Zľavový kód 10% na všetko Zľavový kód 10% na všetko Skryť text
 • Zľavy : Zľavy na vybraný nábytok Zľavy na vybraný nábytok Skryť text

Hodnotenie obchodu MerkuryMarket.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 1


Prejsť do obchodu MerkuryMarket.sk
Kontakt: MERKURY SHOP s.r.o.
Duklianska ulica č. 11
080 01 Prešov
Telefón: 051 749 80 03
Platobné metódy: Platobná karta Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón MerkuryMarket.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode MerkuryMarket.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite MerkuryMarket.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na December 2020 pre obchod MerkuryMarket.sk máme v ponuke 3x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode MerkuryMarket.sk už 731x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.