Pompo.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 76x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Pompo.sk:

  Hľadáte internetový obchod plný rôznych hračiek, hier a množstva ďalšieho? Práve ste ho našli! Je ním internetový obchod Pompo.sk, na ktorom ušetríte desiatky eur! Prečo nakupovať v obchode Pompo.sk ?

Pompo.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Január 2021)

Pompo.sk
 • Výpredaj
  Výpredaj - zľavy až 75% na hračky Výpredaj - zľavy až 75% na hračky Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Pompo.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 53x
Pompo.sk
 • Zľava 18%
  ECO BABY - zľava 18%. Zľava na ECO BABY produkty- kozmetika a plienky... Viac o zľave ECO BABY - zľava 18%. Zľava na ECO BABY produkty- kozmetika a plienky šetrné k deťom i prírode. Skryť text
Platnosť do : 31/01/2021
Obchod : Pompo.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 1x
Pompo.sk
 • Akcia
  Biatlon do obývačky. Staňte sa biatlonovou hviezdou Biatlon do obývačky. Staňte sa biatlonovou hviezdou Skryť text
Platnosť do : 14/03/2021
Obchod : Pompo.sk Kategória : Zábava Použité : 0x
Ponuky od Pompo.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Pompo.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Deti a Hračky

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Deti a Hračky

Feedo.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na detské produkty značky Aquaint, Maxi-Cosi, Petite&... Viac o zľave Zľava 20% platí na detské produkty značky Aquaint, Maxi-Cosi, Petite&Mars, Hubelino, Squishmallows, Canpol Babies, T-Tomi, Nebiolina, Nattou, Oball a Pinokio na podstránke Zľavová knižka v eshope Feedo.sk ak zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Skryť text
Platnosť do : 24/01/2021
Obchod : Feedo.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 5x
Market24.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Market24.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 4x
Pilulka.sk
 • Zľava 4 €
  Kendamil - zľava 4 € platí na všetky produkty značky Kendamil pri... Viac o zľave Kendamil - zľava 4 € platí na všetky produkty značky Kendamil pri minimálnej objednávke 40 €. Skryť text
Platnosť do : 31/01/2021
Obchod : Pilulka.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 1x
Pilulka.sk
 • Zľava 4 €
  Pampers zľava 4 €. Platí na všetky produkty značky Pampers pri... Viac o zľave Pampers zľava 4 €. Platí na všetky produkty značky Pampers pri minimálnej objednávke 40 €. Skryť text
Platnosť do : 31/01/2021
Obchod : Pilulka.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 1x
Toyeto.sk
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : Toyeto.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 0x

O obchode Pompo.sk

 • Hľadáte internetový obchod plný rôznych hračiek, hier a množstva ďalšieho? Práve ste ho našli! Je ním internetový obchod Pompo.sk, na ktorom ušetríte desiatky eur!

  Internetových obchodov, ktoré by mali okrem základných hračiek v ponuke napríklad karnevalové oblečenie, nejaké puzzle a kreatívne veci, nie je veľa. Väčšina sa orientuje skôr na predaj bežných hračiek a takéto kúsky vynecháva. Nakupovať ich musíte tak na inom mieste. A tým, že prehľadávate rovno niekoľko e-shopov alebo klasických kamenných predajní vám len ukrojí z času. Nakupujte všetky takéto produkty na jednom mieste. A týmto miestom je Pompo.sk

  O e-shope

  Veľmi podobne ako rôzne špecializované internetové obchody, tak aj Pompo.sk už pred viac ako 20 rokmi zaplnil jednu veľkú dieru trhu na trhu. Okrem hračiek totižto poskytuje aj kreatívne kúsky, darčeky, kostýmy na karneval a veľké množstvo ďalšieho. Do povedomia sa však dostal nielen vďaka širokému pôsobisku a veľkému počtu produktov, ale taktiež vďaka svojim kreatívnym videám. Vďaka nim môžete zistiť, ako niektoré hračky fungujú, poprípade ako vyzerajú.

  Produkty na e-shope

  V portfóliu e-shopu nájdete naozaj veľké množstvo produktov. Radia sa sem hračky ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá, stavebnice a lego, ktoré sú dnes tak obľúbené pre mnohé deti, kreatívne veci ako napríklad puzzle, plastelína a množstvo iného. Ďalej sú to plyšové hračky, ktoré milujú snáď všetky deti. Samozrejmosťou sú aj knihy, DVD a kúsky do školy, ktoré sú veľmi potrebné.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na tomto e-shope môže byť o niečo ťažšia. E-shop je totižto plný rôznych ponúk a všimnúť si to môžete hneď po tom, ako do neho vkročíte. Hneď ako doň vojdete máte jeden veľký panel, na ktorom sa presúvajú ponuky, akcie či zľavy. Viete tak, čo je na e-shope nové. Okrem toho tu však máte aj informácie pre platbu ako napríklad, že doprava je zdarma pri nákupe nad určitú sumu, ďalej to, že výdajné miesto je zadarmo alebo, že v ponuke máte aj možnosť "klikni a vyzdvihni".

  Keď sa presuniete ďalej, nižšie, nájdete tu "Naše tipy", kde vám e-shop ponúka kúsky, ktoré sú veľmi obľúbené alebo sa hodia práve na toto ročné obdobie a podobne. Ešte nižšie máte kúsky ako trhák, parádny kúsok alebo poznáte z TV, kde nájdete rovno aj video.

  Hlavné kategórie nájdete na vrchnej časti e-shopu, nad posuvným panelom. Vyberať si tu môžete z kategórií ako Hračky na von, Šport, Hračky pre dievčatá, Hračky pre chlapcov, Hračky a všetko pre baby, Stavebnice a LEGO, Hry, Puzzle a Kreativita, Darčeky a karneval, Plyšové hračky, Škola, Knihy, DVD, Akčné ponuky. Každá hlavná kategória má nejaké tie podkategórie a filtre, aby sa vám nakupovalo jednoduchšie a rýchlejšie.

  Ak viete presný názov daného produktu, využite vyhľadávací panel, ktorý nájdete nad hlavnými kategóriami, úplne hore. Tu jednoducho napíšete, čo hľadáte.

  Služby

  Pre internetový obchod ste vy najdôležitejší. Na tím profesionálov a odborníkov sa môžete kedykoľvek obrátiť. Vaše individuálne želania sú prvoradé. Servis vám rád pomôže a poradí, či už telefonicky, e-mailom alebo na Facebooku. Zákaznícky servis je online každý pracovný deň. Nebojte sa ho teda kontaktovať s otázkou ohľadom nákupu, predaja, reklamácie a množstvo iného.

  Nechýbajú ani sociálne siete ako napríklad Youtube alebo Facebook. Na nich nájdete všetky potrebné informácie, vďaka ktorým budete s e-shopom v neustálom kontakte.

  Nakupovanie je jednoduché. V ponuke máte možnosť platby prostredníctvom Platobnej karty, Na dobierku, Hotovosťou. Doprava je zas možná Kuriérom alebo Osobným prevzatím. Užite si širokú ponuku tohto internetového obchodu a nakupujte tu aj vy.

  Prejsť do obchodu Pompo.sk

Pompo.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Povianočný výpredaj : Povianočný výpredaj na Pompo.sk! Povianočný výpredaj na Pompo.sk! Skryť text
 • Povianočný výpredaj : Povianočný výpredaj na Pompo.sk! Povianočný výpredaj na Pompo.sk! Skryť text
 • Doprava zadarmo : V eshope Pompo.sk získate pri nákupe nad 60 € dopravu zadarmo V eshope Pompo.sk získate pri nákupe nad 60 € dopravu zadarmo Skryť text
 • Akcia : Biatlon do obývačky. Staňte sa biatlonovou hviezdou. Biatlon do obývačky. Staňte sa biatlonovou hviezdou. Skryť text

Hodnotenie obchodu Pompo.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Pompo.sk
Kontakt: Pompo spol. s r.o.
Lidická 481
273 51 Unhošť
Telefón: 0903 733 007
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Hotovosť
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Pompo.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Pompo.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Pompo.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky, Zábava.

Na Január 2021 pre obchod Pompo.sk máme v ponuke 3x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Pompo.sk už 76x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.