Sú Realme Buds Air vodeodolné?

Realme Buds Air sú najnovším párom Bluetooth bezdrôtových slúchadiel, ktoré nedávno prišli na trh. Svojím príchodom však prekvapili mnohých ľudí. Poskytujú veľmi čistý zvuk a majú podobný dizajn ako Apple Airpods. V prípade, že potrebujete minimalistické bluetooth slúchadlá, no nemáte tak vysoký rozpočet, Realme Buds sú skvelou voľbou. Je však tento model vhodný aj pre športových nadšencov, ktorí radi plávajú alebo behajú počas dažďa?

Realme Buds Air je pár skvelých bezdrôtových Bluetooth slúchadiel, ktoré budete chcieť mať v uchu nepretržite. Poskytujú totižto skvelý ergonomický dizajn a ešte lepšiu kvalitu zvuku, ktorú si jednoducho zamilujete.

Slúchadlá Realme Buds Air boli navrhnuté s ohľadom na celodenné nosenie. A čo viac, sú vhodné aj počas trénovania a cvičenia, pretože vedia odolať potu.

Nabíjacie puzdro Realme Buds Air však nie je vodotesné. Vystavenie vode alebo vlhkosti môže spôsobiť poškodenie nielen samotného puzdra, ale taktiež slúchadiel.

Ako udržať Realme Buds Air v bezpečí?

Máme pre vás zopár tipov: 

  • Nedávajte slúchadlá pod tečúcu vodu, napríklad do sprchy alebo pod vodovodný kohútik.
  • Vyhýbajte sa ponoreniu Realme Buds Air do bazéna. 
  • Nedávajte Realme Buds Air do práčky alebo sušičky.
  • Nenoste Realme Buds Air v saune alebo v parnej miestnosti.

Nakupujte kvalitné bluetooth slúchadlá na slovenských e-shopoch: 
Apple AirPods Pro Alza.sk

Čo ak sa stalo, že sa Realme Buds Air namočili? 

  • Čistite ich mäkkou suchou handričkou, ktorá po sebe nezanecháva vlákna.
  • Pred použitím alebo vložením do nabíjacej skrinky ich nechajte úplne vyschnúť.
  • Nevystavujte Realme Buds Air výrobkom ako sú mydlo, šampón, kondicionér, parfém, rozpúšťadlo, saponát, kyselinám alebo kyslým potravinám, odpudzovačom hmyzu, opaľovacím krémom, olejom alebo farbám vlasov. To všetko môže negatívne ovplyvniť tesnenie vody a akustické membrány.

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: