Ako kontrolovať hlasitosť na Realme Buds Air?

Realme Buds Air je perfektná a cenovo dostupná alternatíva AirPods Pro, ktorá sa vyznačuje mimoriadne nízkou cenou a podporou s duálnym potlačením hluku z prostredia Mic (ENC). Tieto nové slúchadlá tak sľubujú pokrokovú kvalitu zvuku, ktorá je vhodná na počúvanie hudby. Podporujú však Realme Buds Air kontrolu hlasitosti? Dá sa upraviť hlasitosť zvuku priamo na Realme Buds Air? Čítajte ďalej!

Môžete ovládať hlasitosť na Realme Buds Air?

Realme Buds Air v skutočnosti, rovnako ako väčšina slúchadiel na trhu, nepodporuje úpravu hlasitosti rovno na tele modelu. Môžete však prijať telefonický hovor, prehrať / pozastaviť prehrávanie hudby, preskočiť na nasledujúcu skladbu, spustiť hlasového asistenta alebo ukončiť hovor.

Ak chcete ovládať hlasitosť pri používaní Realme Buds Air, musíte upraviť hlasitosť na spárovanom telefóne.

Môžete kliknúť na tlačidlo hlasitosti na bočnej strane spárovaného telefónu alebo prejsť prstom po obrazovke prehrávača hudby.

Ktoré slúchadlá sa ovládajú rovnako?

Rovnaký systém ovládania hlasitosti majú aj mnohé iné modely, ktoré patria medzi veľmi obľúbené. Radia sa k nim napríklad Apple AirPods či AirPods Pro. Rovnako v tejto skupine nájdete Samsung Galaxy Buds a množstvo ďalších.

To, že slúchadlá nepodporujú možnosť zníženia hlasitosti nie je žiadne mínus. Práve naopak. Slúchadlá sú veľmi malé a nemajú dostatok priestoru na to, aby ste na nich mohli vyberať hlasitosť.

Taktiež by sa vám mohlo stať, že neustálym chytaním by vám slúchadlá mohli vypadávať.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: