7 filmov, na ktoré sa môžeme v roku 2020 tešiť

projektor

Filmový priemysel beží priamo do novej dekády a odovzdáva taktovku novej generácii. Chystá sa rozšíriť dedičstvo filmu o nové príbehy a obnoviť naše najobľúbenejšie filmy, ktoré poznáme a milujeme. Čo príde v novej dekáde? Toto je zoznam pripravovaných filmov na rok 2020.

Dolittle

Po strate svojej manželky sa slávny lekár rozhodne otvoriť svoje zlomené srdce a myseľ zvieratám, s ktorými sa môže rozprávať. Netrvá však dlho a musí sa vrátiť znova do práce. Kráľovná totižto ochorie a je nútený odplávať na mýtický ostrov, kde môže nájsť liek. Samozrejme, na svoju plavbu sa vydá s partiou priateľov.

Vyzerá to tak, že rok sa začne epickým dobrodružstvom, ktorý nás presunie do veľkolepého magického sveta. A my sa máme naozaj na čo tešiť!

Dátum premiéry: 17. 1. 2020

Little Women

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. V šesťdesiatych rokoch 20. storočia žili so svojou matkou štyri sestry s rôznymi osobnosťami. V centre diania sa odohráva občianska vojna, v ktorej bojuje ich otec. Život dievčat sa neustále vyvíja a mení. Každá dospieva, hľadá lásku a miesto vo svete. Film je vytvorený na základe klasického a nestarnúceho románu Louisa May Alcott.

Okrem úžasného príbehu sa môžeme tešiť aj na skvelé obsadenie, ktoré sľubuje perfektný zážitok z filmu.

Dátum premiéry: 30. 1. 2020

Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

Ste milovníkom filmu Suicide Squad? V tom prípade si určite zamilujete aj nový film, ktorý sa zameriava čisto na Harley Quinn. Po jej rozchode s Jokerom je Harley úplne zničená. Čoskoro však zistí, že sa z toho vie veľmi jednoducho dostať. Harley je po svojom prvom úspechu v roku 2016 späť. Získava si tak srdcia všetkých milovníkov komiksoviek na svete.

Dátum premiéry: 7. 2. 2020

The Invisible Man

Cecilia má podozrenie, že násilnícka samovražda jej expriateľa bola vlastne podvod. Po sérii čudných a nebezpečných náhod si musí nájsť spôsob, ako dokázať, že niekto, koho nikto nevidí, ju loví.
Tento film je založený na slávnom románe H.G. Wellsa a očakávame, že film bude naozaj ohromujúci.

Dátum premiéry: 28. 2. 2020

Mulan

Aby zachránila svojho otca, hlavná postava, Mulan, utečie z domu, predstiera, že je mužským bojovníkom a namiesto svojho otca sa pripojí k armáde. Teraz sa musí skutočne stať bojovníkom, aby udržala svoje tajomstvo a zachránila Čínu.

V marci do kín príde ďalší akčný a zaujímavý film z klasickej animácie Disneyho, ktorý sľubuje, výnimočnosť a epickosť.

Dátum premiéry: 27. 3. 2020

The New Mutants

Päť mladých dospievajúcich mutantov je držaných v tajnom zariadení proti svojej vôli. Objavia tu svoje schopnosti a musia bojovať proti svojim minulým hriechom len pre to, aby sa zachránili. Film mal byť prvýkrát vydaný na jar v roku 2018. Následne však bola jeho premiéra niekoľkokrát presunutá. Dúfame, že tentoraz je dátum konečný.

Dátum premiéry: 3. 4. 2020

Black Widow

Akčný film, ktorý sa odohráva po Captain America: Civil War (2016) a Avengers: Infinity War (2018). Natasha Romanoff sa ocitla sama proti minulosti, ktorej musí čeliť a konfrontovať ju.

A každý milovník Avengers si musí priznať, že na tento film čakal už večnosť. Preto si ho nesmie snáď nikto nechať ujsť.

Dátum premiéry: 1. 5. 2020

Často kladené otázky

Aký je zoznam pripravovaných filmov na rok 2020?

Niektoré z pripravovaných filmov na rok 2020 sú Dolittle, Little Women, Birds of Prey, The Invisible Man, Mulan, The New Mutants a Black Widow.

O čom je film Dolittle?

Film Dolittle sa zaoberá príbehom slávneho lekára, ktorý sa po strate svojej manželky rozhodne otvoriť svoje srdce a myseľ zvieratám, s ktorými sa môže rozprávať. Keď kráľovná ochorie, musí sa vrátiť do práce a odplávať na mýtický ostrov, kde môže nájsť liek.

O čom je film Little Women?

Little Women je film vytvorený na základe klasického románu Louisa May Alcott. Je o štyroch sestrách s rôznymi osobnosťami, ktoré žijú so svojou matkou v šesťdesiatych rokoch 20. storočia a zápasia s osobným rastom, hľadaním lásky a miestom vo svete, zatiaľ čo ich otec bojuje v občianskej vojne.Naďa Černá

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články:

platba kartou

Tipy a triky pre nakupovanie na Mall.sk: Vyskúšajte ich všetky

Mall.sk patrí medzi veľmi obľúbené internetové obchody, ktoré sú zárukou kvality, skvelého zákazníckeho servisu a pravidelných akcií. Chceli by ste...

online nakupovanie

Alza zaujímavosti: Informácie, ktoré ste možno nepoznali

Internetový obchod Alza.sk je jedným z najpopulárnejších na slovenskom trhu. Ak ste v ňom ešte nenakupovali, s veľkou pravdepodobnosťou ste o ňom...

mikroprestávka

Mikroprestávky: Čo to je a aké benefity vám prinesú?

Udržať si rovnaký pracovný výkon počas celého dňa je nemožné. Po niekoľkých hodinách sústredenia sa začína človek cítiť únavu, kvôli ktorej sa môže...

pozeranie filmov

Najlepšie knihy, seriály a filmy roka 2022

Rok 2022 so sebou priniesol množstvo zaujímavých kníh a filmov, ktoré rozosmiali, potešili, prekvapili či dokonca spôsobili smútok. Niektoré ste...