Labona.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Nie
Labona.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x
Ponuky od Labona.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Labona.sk na Váš email

O obchode Labona.sk

 • Internetový obchod Labona.sk má v ponuke kvalitné žalúzie, markízy, plastové ploty, palubovky a množstvo ďalšieho. Vyberajte si zo širokej ponuky ešte dnes a ušetrite.

  Chceli by ste si skrášliť svoj príbytok, no neviete, ako to urobiť? Jednou z možností sú štýlové žalúzie, ktoré majú nielen dizajnovú, ale aj praktickú stránku. Tá vám zaisťuje, že kedykoľvek, keď svieti slnko, prípadne je tma a chcete mať pokoj, si ich môžete zatiahnuť. Kde však niečo takéto nájsť? Namiesto toho, aby ste chodili z jedného kamenného obchodu do druhého, môžete staviť na kvalitný internetový obchod Labona.sk, ktorý sa výrobou a predajom žalúzií zaoberá už viac ako 29 rokov. Poskytuje vám tak tie najkvalitnejšie produkty za skvelé ceny. Vyberte si zo širokej ponuky aj vy a užívajte si tie najlepšie výsledky.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Labona.sk je odborníkom na predaj a výrobu žalúzií. Ide o európsku firmu so silným a stabilným partnerom, ktorý za ňou stojí. Týmto partnerom je Isotra a. s., ktorá je známa hlavne za hranicami. V spolupráci s touto firmou funguje internetový obchod už od roku 2015. Počas tejto doby sa neustále snaží vylepšovať nákupný proces na e-shope a pritom poskytovať tú najvyššiu kvalitu a produkty z oblasti tienenia a automatizácie domácnosti.

  To však nie je ani zďaleka všetko. Internetový obchod Labona.sk vie, aké sú dôležité aj samotné služby. Práve preto poskytuje ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je určený pre všetkých klientov. Ako pre tých, ktorí už nakúpili, tak aj pre tých, ktorí len nákup plánujú a zatiaľ si jednotlivé produkty len prezerajú a vyberajú.

  Hlavné sídlo spoločnosti Isotra a. s. je v Opave. Na trhu sa nachádza už od roku 1992. Za takmer 30 rokov dokázala rozšíriť svoje produkty a služby do 45 krajín sveta. A tu rozhodne nekončí. S expanziou plánuje pokračovať ďalej. V súčasnosti zamestnáva viac ako 530 zamestnancov.

  Výroba tienenia prebieha v spoločnosti Isotra už od roku 1995. Neustála snaha o rozvoj a nové technické riešenia spravila jediné – firma je dnes vďaka tomu o niekoľko krokov napred v porovnaní s inými firmami v rovnakej alebo podobnej oblasti. K dispozícií má vývojové pracovisko, projekčnú kanceláriu, modernú strojáreň, lisovňu termoplastov a rozsiahle výrobné prevádzky.

  Isotra je, okrem všetkého, držiteľom dvoch svetových patentov pre technické riešenia v oblasti tieniacej techniky a je vlastníkom 16 úžitkových vzorov. Výber tých najlepších materiálov zaručujú najvyššiu kvalitu tieniacej techniky.

  Internetový obchod Labona.sk spolupracuje aj so spoločnosťou Somfy, ktorá dodáva motorické pohony, snímače, riadiace systémy a iné príslušenstvo, ktoré je určené na vonkajšie a vnútorné tienenie.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod má dlhoročné skúsenosti nielen s predajom, ale aj samotnou výrobou kvalitných produktov. Vie vám tak poskytnúť skvelé výrobky, ktoré vydržia roky.

  Z ponuky obchodu Labona.sk si vyberie úplne každý, nehľadiac na to, aké požiadavky máte. Nakupujte kvalitné tienenie, ktoré si užijete v pohodlí svojho domova za každého počasia. Obchod má okrem toho aj ďalšie výrobky, ktoré by vás mohli zaujať.

  Ponuka

  Nakupovanie s internetovým obchodom Labona.sk je veľmi jednoduché a rýchle. Zvládne to úplne každý, nehľadiac na to, či s tienením máte nejaké skúsenosti, alebo o ňom neviete vôbec nič. Spoločnosť vám poskytuje intuitívnu konfiguráciu a objednanie všetkých produktov v priebehu niekoľkých minút. Obchod má tiež pre každý produkt pripravené návody na vymeranie. Ničoho sa tak nemusíte báť. Nehovoriac o tom, že celá inštalácia nezaberie niekoľko minút, pretože k nej dostanete aj videomanuál, kde zistíte, ako správne postupovať.

  Keď sa rozhodnete, že na internetovom obchode Labona.sk nakúpite, vyberáte si z viacerých kategórií produktov. Pre uľahčenie celého procesu je tu zopár hlavných kategórií, a to Vnútorné tienenie, Vonkajšie tienenie a Príslušenstvo.

  Aby bol celý výber ešte rýchlejší a ľahší, každá hlavná kategória je rozdelená na menšie podkategórie. Napríklad, kategória Vnútorné tienenie sa delí na Horizontálne žalúzie, Vertikálne žalúzie, Látkové rolety, Drevené žalúzie, Tiene do strešných okien, Japonské steny a Plissé. Kategória Vonkajšie tienenie sa zas delí na podkategórie ako Screenové rolety, Vonkajšie rolety, Vonkajšie markízy, Hliníkové pergoly a Vonkajšie žalúzie.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti, videonávody a informácia o dostupnosti.

  Služby

  Internetový obchod patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom aj zahraničnom trhu. Okrem kvalitných produktov poskytuje tiež profesionálne služby, ktoré sú určené pre každého, nehľadiac na to, či ste už nakúpili alebo len plánujete. Zákaznícky servis vám rád poradí s čímkoľvek, od výberu, nákupu, reklamácie až k vráteniu. Dobrou správou ale je, že s reklamáciou sa obchod takmer nestretá. Všetky produkty, ktoré má, sú vyrobené z tých najlepších materiálov charakteristických odolnosťou a nadčasovosťou.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou, na dobierku, platbou online a prevodom na účet. V prípade platby online alebo karty sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Skrášlite si svoj príbytok štýlovým tienením z ponuky Labona.sk a užívajte si vysokú kvalitu za skvelé ceny ešte dnes.

  Prejsť do obchodu Labona.sk

Labona.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Labona.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Labona.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Labona.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Labona.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Labona.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Labona.sk dopravu zdarma?

  Labona.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Labona.sk?

  Obchod Labona.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Labona.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Labona.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Labona.sk?

  Na Október, 2022 pre obchod Labona.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Labona.sk?

  Na Október, 2022 pre obchod Labona.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Labona.sk?

  Doprava zdarma : Doprava je po celom Slovensku zadarmo

  Štatistiky obchodu Labona.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 1x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Labona.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

4home.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 119x
Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 78x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 38x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 31x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Eshopist.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 9x
Olashop.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 8x
Okay.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 5x

Labona.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 5% : Zľava 5% na bioklimatickú pergolu.
 • Zľava 7% : Zľava 7% na vertikálne žalúzie.
 • Zľava 7% : Zľava 7% na žalúzie s puroboxom.
 • Zľava 11% : Vonkajšie rolety so zľavou 11%.

Hodnotenie obchodu Labona.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Labona.sk
Kontakt: Labona s.r.o.
Palackého nám. 152,
665 01 Rosice
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom