Labona.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 14.04.2024

Pre eshop Labona.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Labona.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Labona.sk už 16x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Labona.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Labona.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Labona.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Labona s.r.o.
  Palackého nám. 152,
  665 01 Rosice
  E-mail: info@labona.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Labona.sk

 • Internetový obchod Labona.sk má v ponuke kvalitné žalúzie, markízy, plastové ploty, palubovky a množstvo ďalšieho. Vyberajte si zo širokej ponuky ešte dnes a ušetrite.

  Chceli by ste si skrášliť svoj príbytok, no neviete, ako to urobiť? Jednou z možností sú štýlové žalúzie, ktoré majú nielen dizajnovú, ale aj praktickú stránku. Tá vám zaisťuje, že kedykoľvek, keď svieti slnko, prípadne je tma a chcete mať pokoj, si ich môžete zatiahnuť. Kde však niečo takéto nájsť? Namiesto toho, aby ste chodili z jedného kamenného obchodu do druhého, môžete staviť na kvalitný internetový obchod Labona.sk, ktorý sa výrobou a predajom žalúzií zaoberá už viac ako 29 rokov. Poskytuje vám tak tie najkvalitnejšie produkty za skvelé ceny. Vyberte si zo širokej ponuky aj vy a užívajte si tie najlepšie výsledky.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Labona.sk je odborníkom na predaj a výrobu žalúzií. Ide o európsku firmu so silným a stabilným partnerom, ktorý za ňou stojí. Týmto partnerom je Isotra a. s., ktorá je známa hlavne za hranicami. V spolupráci s touto firmou funguje internetový obchod už od roku 2015. Počas tejto doby sa neustále snaží vylepšovať nákupný proces na e-shope a pritom poskytovať tú najvyššiu kvalitu a produkty z oblasti tienenia a automatizácie domácnosti.

  To však nie je ani zďaleka všetko. Internetový obchod Labona.sk vie, aké sú dôležité aj samotné služby. Práve preto poskytuje ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je určený pre všetkých klientov. Ako pre tých, ktorí už nakúpili, tak aj pre tých, ktorí len nákup plánujú a zatiaľ si jednotlivé produkty len prezerajú a vyberajú.

  Hlavné sídlo spoločnosti Isotra a. s. je v Opave. Na trhu sa nachádza už od roku 1992. Za takmer 30 rokov dokázala rozšíriť svoje produkty a služby do 45 krajín sveta. A tu rozhodne nekončí. S expanziou plánuje pokračovať ďalej. V súčasnosti zamestnáva viac ako 530 zamestnancov.

  Výroba tienenia prebieha v spoločnosti Isotra už od roku 1995. Neustála snaha o rozvoj a nové technické riešenia spravila jediné – firma je dnes vďaka tomu o niekoľko krokov napred v porovnaní s inými firmami v rovnakej alebo podobnej oblasti. K dispozícií má vývojové pracovisko, projekčnú kanceláriu, modernú strojáreň, lisovňu termoplastov a rozsiahle výrobné prevádzky.

  Isotra je, okrem všetkého, držiteľom dvoch svetových patentov pre technické riešenia v oblasti tieniacej techniky a je vlastníkom 16 úžitkových vzorov. Výber tých najlepších materiálov zaručujú najvyššiu kvalitu tieniacej techniky.

  Internetový obchod Labona.sk spolupracuje aj so spoločnosťou Somfy, ktorá dodáva motorické pohony, snímače, riadiace systémy a iné príslušenstvo, ktoré je určené na vonkajšie a vnútorné tienenie.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod má dlhoročné skúsenosti nielen s predajom, ale aj samotnou výrobou kvalitných produktov. Vie vám tak poskytnúť skvelé výrobky, ktoré vydržia roky.

  Z ponuky obchodu Labona.sk si vyberie úplne každý, nehľadiac na to, aké požiadavky máte. Nakupujte kvalitné tienenie, ktoré si užijete v pohodlí svojho domova za každého počasia. Obchod má okrem toho aj ďalšie výrobky, ktoré by vás mohli zaujať.

  Ponuka internetového obchodu

  Nakupovanie s internetovým obchodom Labona.sk je veľmi jednoduché a rýchle. Zvládne to úplne každý, nehľadiac na to, či s tienením máte nejaké skúsenosti, alebo o ňom neviete vôbec nič. Spoločnosť vám poskytuje intuitívnu konfiguráciu a objednanie všetkých produktov v priebehu niekoľkých minút. Obchod má tiež pre každý produkt pripravené návody na vymeranie. Ničoho sa tak nemusíte báť. Nehovoriac o tom, že celá inštalácia nezaberie niekoľko minút, pretože k nej dostanete aj videomanuál, kde zistíte, ako správne postupovať.

  Keď sa rozhodnete, že na internetovom obchode Labona.sk nakúpite, vyberáte si z viacerých kategórií produktov. Pre uľahčenie celého procesu je tu zopár hlavných kategórií, a to Vnútorné tienenie, Vonkajšie tienenie a Príslušenstvo.

  Aby bol celý výber ešte rýchlejší a ľahší, každá hlavná kategória je rozdelená na menšie podkategórie. Napríklad, kategória Vnútorné tienenie sa delí na Horizontálne žalúzie, Vertikálne žalúzie, Látkové rolety, Drevené žalúzie, Tiene do strešných okien, Japonské steny a Plissé. Kategória Vonkajšie tienenie sa zas delí na podkategórie ako Screenové rolety, Vonkajšie rolety, Vonkajšie markízy, Hliníkové pergoly a Vonkajšie žalúzie.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, vlastnosti, videonávody a informácia o dostupnosti.

  Služby internetového obchodu

  Internetový obchod patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom aj zahraničnom trhu. Okrem kvalitných produktov poskytuje tiež profesionálne služby, ktoré sú určené pre každého, nehľadiac na to, či ste už nakúpili alebo len plánujete. Zákaznícky servis vám rád poradí s čímkoľvek, od výberu, nákupu, reklamácie až k vráteniu. Dobrou správou ale je, že s reklamáciou sa obchod takmer nestretá. Všetky produkty, ktoré má, sú vyrobené z tých najlepších materiálov charakteristických odolnosťou a nadčasovosťou.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou, na dobierku, platbou online a prevodom na účet. V prípade platby online alebo karty sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Skrášlite si svoj príbytok štýlovým tienením z ponuky Labona.sk a užívajte si vysokú kvalitu za skvelé ceny ešte dnes.

Najčastejšie otázky Labona.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Labona.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Labona.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Labona.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Labona.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Labona.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Labona.sk dopravu zdarma?

  Labona.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Labona.sk?

  Obchod Labona.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Labona.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Labona.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Labona.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Labona.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Labona.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Labona.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Labona.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Labona.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Labona.sk?

  Zľavy na žalúzie : Zľavy na vybrané žalúzie a rolety.

  🛍️ Aké má eshop Labona.sk zľavové kódy?

  Labona.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Labona.sk?

  Obchod Labona.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 233 329 126 alebo emailom: info@labona.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Labona.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Labona.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Labona.sk už 16x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Labona.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.