Tpd.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 2051x | Doprava zdarma: Nie
 • O obchode Tpd.sk:

  TPD.sk je známy internetový obchod, ktorý sa orientuje na predaj produktov do domácnosti. Prečo nakupovať v obchode Tpd.sk ?

Tpd.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (September 2021)

Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Tpd.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Tpd.sk na Váš email

O obchode Tpd.sk

 • TPD.sk je známy internetový obchod, ktorý sa orientuje na predaj produktov do domácnosti.

  Stránka spoločnosti TPD – Tovar pre domácnosť – je internetovým obchodom so všetkým čo tvorí domácnosť. Či už je to nábytok, elektronika, alebo móda. Široký sortiment poskytuje zákazníkovi možnosť vybrať si z množstva produktov prakticky na jednom mieste, v kresle pred počítačom z pohodlia domova. Na e-shope si tak môžete veľmi rýchlo a bez zdĺhavého surfovania po internete kúpiť nový televízor, mobil, GPS navigáciu, kávovar, žehličku, sedačku, pracie prostriedky a kabelku iba pár klikmi.

  O e-shope

  História spoločnosti má korene už v roku 1987, kedy zakladatelia prišli prvýkrát do kontaktu s myšlienkou práce s elektronikou. Neskôr, v roku 1991 sa rozhodli, že s elektronikou nebudú len pracovať, ale taktiež ju budú predávať. V 90. rokoch išlo o pomerne veľké riziko a nie každý veril, že sa to môže podariť.

  Prvá menšia predajňa sa objavila v roku 1991 v Bratislave. Jej názov bol TPD a mal predstavovať skratku troch slov - Tovar Pre Domácnosť. V ponuke mala predajňa výhradne výrobky slovenského výrobcu Calex. Ľuďom sa produkty a služby TPD páčili, a práve preto jeho popularita neustále rástla, vďaka čomu sa už v roku 1995 otvorila nová, väčšia a lepšia predajňa.

  Spoločnosť TPD sa postupne stala lídrom na trhu. Ľudia predajne milovali, čo spôsobilo expanziu do ďalších miest. V priebehu nasledujúcich rokov sa spoločnosť rozšírila do miest ako Zvolen, Lučenec, Martin, Liptovský Mikuláš, Žiar nad Hronom či Žilina.

  Popularita a dlhoročná kvalitná práca spôsobili, že v roku 2002 mala spoločnosť tretie najväčšie obchodné centrum v Petržalke. TPD teší zákazníkov už desiatky rokov. Dlhá história podporuje fakt, že má množstvo rokmi overených skúseností.

  Netreba zabúdať ani na fakt, že TPD výrazne prispela k rozšíreniu značky Samsung na Slovensku. Na náš trh sa dostala vďaka tejto spoločnosti už v roku 1998, kedy bol TPD jej oficiálnym a výhradným distribútorom. To trvalo až do roku 2005, kedy sa Samsung rozšíril a predávali ho aj iné obchody.

  Rok 2012 bol ďalším významným pre TPD. Firma otvorila svoje ďalšie obchodné centrum. Tentokrát vo Zvolene. Nachádza sa v časti nákupnej zóny Retail Park Zvolen.

  Internetový obchod vyhral množstvo cien a ocenení. Napríklad, v roku 2010 získal Shop roku 2010 v kategórii elektro. V rokoch 2003, 2004 a 2007 zas titul Najlepšie multielektro na Slovensku od Asociácie spotrebiteľov Slovenska či v roku 2003 ocenenie Osobnosť Petržalky.

  TPD.sk patrí k lídrom na slovenskom trhu. Spoločnosť je charakteristická vysokou kvalitou produktov, skvelými cenami a množstvom výhod. Stavte na odborníka a užívajte si množstvo výhod z nákupu.

  Produkty

  Internetový obchod TPD sa orientuje na predaj produktov pre domácnosť a elektroniky. Všetky výrobky sú zoradené do hlavných kategórií, ktoré sa ďalej delia na menšie podkategórie. Tie disponujú filtrami a možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti. Vďaka tomu je nakupovanie rýchle a jednoduché.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Samozrejmosťou je aj podrobný popis.

  Pri návšteve e-shopu určite kliknite na položku výpredaj, kde je množstvo produktov so zníženými cenami. Možno budete mať šťastie a natrafíte tam práve na produkt ktorý hľadáte a budete mať možnosť, kúpiť si ho za skvelú cenu.

  Služby

  Zakúpený tovar je možné doručiť kuriérom, prípadne bezplatne rezervovať v predajni v Bratislave alebo Zvolene. Platba je možná prevodom na účet, na dobierku /bez poplatku navyše/ alebo online systémom cez internet. Spoločnosť tiež ponúka možnosť predĺženej záruky o 1, 2, či dokonca až 3 roky.

  Máte problémy s nákupom? Alebo vás trápi reklamácia, výber či čokoľvek iné? V tom prípade sa obráťte na odborný zákaznícky servis, ktorý je k dispozícií prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Chcete si pri nakupovaní oddýchnuť alebo sa dozvedieť niečo nové? Klikajte na blog a prečítajte si nové články na tému elektro, prípadne zaujímavé recenzie.

  Prejsť do obchodu Tpd.sk

Tpd.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Tpd.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 99


Prejsť do obchodu Tpd.sk
Kontakt: František Majtán - EURONICS TPD
Farského 26
851 01 Bratislava
Telefón: 02/ 6720 9081
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet Splátkový predaj
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Tpd.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Tpd.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Na September 2021 pre obchod Tpd.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Tpd.sk už 2051x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.