Tpd.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 2119x | Doprava zdarma: Áno
Tpd.sk
Platnosť do : 31/01/2023
Použité : 14x
Ponuky od Tpd.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Tpd.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Tpd.sk - Recenzia

 • TPD.sk je známy internetový obchod, ktorý sa orientuje na predaj produktov do domácnosti.

  Stránka spoločnosti TPD – Tovar pre domácnosť – je internetovým obchodom so všetkým čo tvorí domácnosť. Či už je to nábytok, elektronika, alebo móda. Široký sortiment poskytuje zákazníkovi možnosť vybrať si z množstva produktov prakticky na jednom mieste, v kresle pred počítačom z pohodlia domova. Na e-shope si tak môžete veľmi rýchlo a bez zdĺhavého surfovania po internete kúpiť nový televízor, mobil, GPS navigáciu, kávovar, žehličku, sedačku, pracie prostriedky a kabelku iba pár klikmi.

  O e-shope

  História spoločnosti má korene už v roku 1987, kedy zakladatelia prišli prvýkrát do kontaktu s myšlienkou práce s elektronikou. Neskôr, v roku 1991 sa rozhodli, že s elektronikou nebudú len pracovať, ale taktiež ju budú predávať. V 90. rokoch išlo o pomerne veľké riziko a nie každý veril, že sa to môže podariť.

  Prvá menšia predajňa sa objavila v roku 1991 v Bratislave. Jej názov bol TPD a mal predstavovať skratku troch slov - Tovar Pre Domácnosť. V ponuke mala predajňa výhradne výrobky slovenského výrobcu Calex. Ľuďom sa produkty a služby TPD páčili, a práve preto jeho popularita neustále rástla, vďaka čomu sa už v roku 1995 otvorila nová, väčšia a lepšia predajňa.

  Spoločnosť TPD sa postupne stala lídrom na trhu. Ľudia predajne milovali, čo spôsobilo expanziu do ďalších miest. V priebehu nasledujúcich rokov sa spoločnosť rozšírila do miest ako Zvolen, Lučenec, Martin, Liptovský Mikuláš, Žiar nad Hronom či Žilina.

  Popularita a dlhoročná kvalitná práca spôsobili, že v roku 2002 mala spoločnosť tretie najväčšie obchodné centrum v Petržalke. TPD teší zákazníkov už desiatky rokov. Dlhá história podporuje fakt, že má množstvo rokmi overených skúseností.

  Netreba zabúdať ani na fakt, že TPD výrazne prispela k rozšíreniu značky Samsung na Slovensku. Na náš trh sa dostala vďaka tejto spoločnosti už v roku 1998, kedy bol TPD jej oficiálnym a výhradným distribútorom. To trvalo až do roku 2005, kedy sa Samsung rozšíril a predávali ho aj iné obchody.

  Rok 2012 bol ďalším významným pre TPD. Firma otvorila svoje ďalšie obchodné centrum. Tentokrát vo Zvolene. Nachádza sa v časti nákupnej zóny Retail Park Zvolen.

  Internetový obchod vyhral množstvo cien a ocenení. Napríklad, v roku 2010 získal Shop roku 2010 v kategórii elektro. V rokoch 2003, 2004 a 2007 zas titul Najlepšie multielektro na Slovensku od Asociácie spotrebiteľov Slovenska či v roku 2003 ocenenie Osobnosť Petržalky.

  TPD.sk patrí k lídrom na slovenskom trhu. Spoločnosť je charakteristická vysokou kvalitou produktov, skvelými cenami a množstvom výhod. Stavte na odborníka a užívajte si množstvo výhod z nákupu.

  Produkty

  Internetový obchod TPD sa orientuje na predaj produktov pre domácnosť a elektroniky. Všetky výrobky sú zoradené do hlavných kategórií, ktoré sa ďalej delia na menšie podkategórie. Tie disponujú filtrami a možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti. Vďaka tomu je nakupovanie rýchle a jednoduché.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Samozrejmosťou je aj podrobný popis.

  Pri návšteve e-shopu určite kliknite na položku výpredaj, kde je množstvo produktov so zníženými cenami. Možno budete mať šťastie a natrafíte tam práve na produkt ktorý hľadáte a budete mať možnosť, kúpiť si ho za skvelú cenu.

  Služby

  Zakúpený tovar je možné doručiť kuriérom, prípadne bezplatne rezervovať v predajni v Bratislave alebo Zvolene. Platba je možná prevodom na účet, na dobierku /bez poplatku navyše/ alebo online systémom cez internet. Spoločnosť tiež ponúka možnosť predĺženej záruky o 1, 2, či dokonca až 3 roky.

  Máte problémy s nákupom? Alebo vás trápi reklamácia, výber či čokoľvek iné? V tom prípade sa obráťte na odborný zákaznícky servis, ktorý je k dispozícií prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Chcete si pri nakupovaní oddýchnuť alebo sa dozvedieť niečo nové? Klikajte na blog a prečítajte si nové články na tému elektro, prípadne zaujímavé recenzie.


  Tpd.sk

  TPD.sk predáva vybavenie do domácnosti.

  Tpd.sk

  Na TPD.sk nájdete aj elektroniku.

  Tpd.sk

  Vďaka TPD.sk si vybavíte auto.

Tpd.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Tpd.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Tpd.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.


  Tpd.sk - zľavový kupón

Tpd.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Tpd.sk na výhodný nákup v kategórii: Black Friday, Dom a Nábytok, Elektronika.

Tpd.sk - Video

Tpd.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Tpd.sk dopravu zdarma?

  Tpd.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Tpd.sk?

  Obchod Tpd.sk ponúka tovar v kategóriách: Black Friday, Dom a Nábytok, Elektronika.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Tpd.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet, Splátkový predaj.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Tpd.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Tpd.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Tpd.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Tpd.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Tpd.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Tpd.sk?

  Doprava zdarma : Doručenie zadarmo na vybrané produkty.

  Black Friday 2023 v obchode Tpd.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Tpd.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 2119x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Tpd.sk už 2119x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Tpd.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Darček zadarmo : Delonghi káva zadarmo k vybraným kávovarom Delonghi.
 • Akcia : Rozbitý tablet? My ti ho opravíme.
 • Akcia : OLED cashback.
 • Zľava 80% : Gorenje 80% zľava na darček.
 • Zľava až 100 € : Kuchyne ti nakreslíme aj online, teraz získaš až 100€ na nákup domácich potrieb.
 • Akčné ceny : Black Friday 2022.

Informácie o eshope Tpd.sk

Hodnotenie:  4.5 (105x)
Kontakt: František Majtán - EURONICS TPD
Farského 26
851 01 Bratislava
Telefón: 02/ 6720 9081
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet Splátkový predaj
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie