Ako telefonovať prostredníctvom Xiaomi Mi AI reproduktoru?

Xiaomi Mi AI Mini Speaker je o niečo menšia verzia modelu Mi AI Speaker, ktorý prišiel na trh minulý rok. Reproduktor meria 90 x 90 x 50 milimetrov a váži 210 gramov. K dispozícií je len v bielej farbe, ale jeho telo je odolné voči nečistotám. V hornej časti sú štyri mikrofóny a tlačidlá na ovládanie hlasitosti, stlmenie mikrofónu a prehrávanie/pozastávanie. Uprostred je LED svetlo, ktoré pri používaní svieti.

Reproduktory Xiaomi v súčasnosti dokážu len odpovedať na telefónne hovory. Nedá sa z nich bohužiaľ telefonovať. Môžete volať len prostredníctvom aplikácie Xiao Ai App, ktorú si musíte nainštalovať. Na tejto strane tak budete môcť prijímať hovory.

Inteligentné reproduktory Xiaomi Ai Bluetooth patria medzi inteligentné hardvérové produkty uvádzané na trh spoločnosťou Xiaomi. Nie sú to len obyčajné reproduktory, ale reproduktory s umelou inteligenciou, ktoré majú vstavaného hlasového asistenta. Takto môžete dosiahnuť interakciu človeka s počítačom. Zjednodušene povedané, je to inteligentný reproduktor s umelou inteligenciou.

Uvádza sa, že reproduktory Xiaomi Mi AI od značky Xiaomi a prieskumného laboratória spolu vytvorili reproduktor, ktorý má vstavaných šesť digitálnych mikrofónov. Tie podporujú 360-stupňový zvuk, kruhový dotyk a farebné krúžky. Technológia tvarovania lúčov môže účinnej zabrániť rušeniu a realizovať hlasové ovládanie na veľké vzdialenosti.

Reproduktor podporuje veľké množstvo internetového obsahu, vrátane hudby online, detských príbehov, románov či rozhlasových staníc. Stačí len zakričať Xiao Ai a následne to, čo potrebujete reproduktoru zadať. Vyhľadajte svoju hudbu, audio knihy či veľké množstvo iných vecí, ktoré potrebujete. Môžete si nastaviť budík, hlasovú poznámku a množstvo ďalšieho.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: