Aké sú výhody Xiaomi XiaoAi Speaker Art?

Hľadáte kvalitný reproduktor, ktorý by nestál príliš veľa, no poskytoval by skvelé funkcie a mal štýlový dizajn? Pravdepodobne ste ho našli. Je ním Xiaomi XiaoAi Speaker Art, ktorý sa na náš trh dostal len pred pár mesiacmi.

Hlavné funkcie

Pokiaľ ide o dizajn, Xiaomi XiaoAi Speaker Art patrí k štýlovým a minimalistickým kúskom. Má kovové telo a štýlovú textúru, ktorá skvelo dopĺňa celý dizajn. Uprostred sa nachádza aj LED pás. Ten dokáže vyprodukovať viac ako 16 miliónov farieb.

Ak by sme mali hovoriť o kvalite zvuku, reproduktor má zabudované 2,5 palcové plnofrekvenčné reproduktory, ktoré sa starajú o to, aby hudba bola kvalitná a dobre sa počúvala. Samozrejmosťou je aj kmitacia cievka a vylepšenie basov s profesionálnym ladením DTS a stereom 2.0.

Xiaomi XiaoAi Speaker Art nie je obyčajný reproduktor. Ide o kvalitné inteligentné zariadenie, ktoré si zamiluje každý používateľ. Na prvý pohľad sa môže podobať HomePodu značky Apple.

Inteligentných zručností má tento produkt viac ako dosť. Hlasové ovládanie podporuje viac ako 2000 zariadení a pokrýva viac ako 1600 povelov, ktorými vie zapnúť hudbu, vypnúť svetlo a či dokonca otvoriť okná. Vyskúšajte ho aj vy.

Séria reproduktorov Xiaomi XiaoAi v súčasnosti uviedla na trh množstvo produktov, medzi ktoré patria aj reproduktory Xiaomi XiaoAi s dotykovou obrazovkou Pro 8, Redmi XiaoAi Speaker Play, reproduktory Xiaomi XiaoAi s dotykovou obrazovkou, Xiaomi XiaoAi Speaker Pro, verzia univerzálneho diaľkového ovládača Xiaomi XiaoAi Speaker, Xiaomi XiaoAi Speaker Play, XiaoAi Speaker HD, XiaoAi Speaker mini, Xiaomi XiaoAi reproduktory s dotykovou obrazovkou, Xiaoai Bluetooth reproduktor a množstvo ďalších.

Zhrnutie

Produkt Xiaomi XiaoAi Speaker Art patrí do skupiny štýlových kúskov, ktoré poskytujú skvelé funkcie a vysokú kvalitu. Okrem toho, že sa hodí do každej domácnosti, má aj vylepšené a optimalizované ovládanie.


Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.


Podobné články: