Wiky.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 3x | Doprava zdarma: Áno
Wiky.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 3x
Ponuky od Wiky.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Wiky.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Wiky.sk - Recenzia

 • Wiky.sk sa zameriava na predaj papiernictva a hračiek pre deti vo veku o 0 do 18 rokov. Vyberajte si zo širokej ponuky aj vy.

  Hľadáte internetový obchod, v ktorom by ste okrem hračiek vedeli nakúpiť aj dôležité potreby do školy pre svoje deti? V tom prípade stavte na Wiky.sk. Tento slovenský e-shop má vo svojej ponuke desiatky produktov so širokým záberom. Vysoká kvalita, veľký výber a príjemné ceny sú len zlomkom toho, čo všetko vám e-shop ponúka. Nakupujte tu aj vy.

  O e-shope

  Spoločnosť WIKY veľkoobchod s hračkami, školskými a kancelárskymi potrebami bola na Slovensku založená v roku 1992. Do roku 2015 podnikala ako fyzická osoba, v tom istom roku sa na základe rozšírenia o spolumajiteľov pretransformovala na právnickú osobu Wiky s.r.o,. ktorá prebrala na seba v plnej miere všetky obchodné záväzky a pohľadávky.

  Spoločnosť sa na začiatku orientovala výhradne na dovoz hračiek z Holandska a Čiech, ktorý sa po krátkom čase rozšíril o ostatné krajiny Európy a Ázie. V súčasnosti sa firma zaoberá dovozom a predajom hračiek, športových a školských potrieb, papierenského tovaru, párty potrieb a dekorácií.

  Hlavnou víziou Wiky je mať radosť zo všetkého čo robí, a preto v novom logu pribudlo motto – ,,Jednoducho radosť”. E-shop pevne verí, že aj vy budeme mať rovnakú z nakupovania.

  Produkty

  Na internetovom obchode nájdete širokú ponuku rôznych druhov produktov. E-shop sa ju snaží stále rozširovať pravidelnými návštevami na celosvetových výstavách a kontaktmi s výrobcami.

  Internetový obchod Wiky ponúka desiatky rôznych výrobkov v kategóriách ako napríklad Hračky, Pre chlapcov, Pre dievčatá, Pre najmenších, Papiernictvo, Párty a Šport. Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak vždy viete, čo nakupujete.

  Výrobky majú podrobný popis, dôležité parametre ako hmotnosť, dĺžka či šírka a možnosť výberu z viacerých alternatív. Keď na stránke prejdete nižšie, nájdete tu súvisiace produkty, ktoré by vás mohli zaujať.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je jednoduchá a rýchla. Na hlavnej stránke nájdete posuvný panel, v ktorom objavíte tie najnovšie produkty v ponuke či akcie a zľavy. Následne, keď prejdete nižšie, si môžete vyberať medzi produktami podľa veku. Nechýbajú ani obľúbené kategórie, Novinky a Najpredávanejšie produkty. Na hlavnej stránke sa tak môžete inšpirovať, čo kúpiť.

  V prípade, že by ste chceli nakupovať podľa hlavného menu, stačí prejsť kurzorom myši na vrchnú časť stránky. Všetky hlavné kategórie majú aj menšie podkategórie, ktoré disponujú filtrami alebo viacerými možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Služby

  Internetový obchod Wiky.sk je známy svojimi kvalitnými službami. Základom je zákaznícky servis, ktorý viete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak rýchlo a vždy postarané. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis je veľmi príjemný a rád vám pomôže pri každom jednom probléme.

  V prípade, že by vás zaujímali informácie z oblasti výchovy detí, stavte na blog, ktorý e-shop prevádzkuje. Pravidelne v ňom uverejňuje nové články, pri ktorých si môžete oddýchnuť a naučiť sa niečo nové.

  Samozrejmosťou je aj newsletter, ktorý vás môže informovať o najnovších akciách alebo zľavách. V prípade, že by ste oň mali záujem, prihláste sa na jeho odber.

Wiky.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Wiky.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Wiky.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Wiky.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Wiky.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky.

Wiky.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Wiky.sk dopravu zdarma?

  Wiky.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Wiky.sk?

  Obchod Wiky.sk ponúka tovar v kategóriách: Deti a Hračky.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Wiky.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Wiky.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Wiky.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Wiky.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Wiky.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Wiky.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Wiky.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 33 €

  Black Friday 2023 v obchode Wiky.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Wiky.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 3x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Wiky.sk už 3x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Wiky.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Wiky.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: WIKY s.r.o.
Bratislavská 905
Malinovo 900 45
E-mail: info@wiky.sk
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie