Conrad.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1 | Zľavové kupóny: 1 | Ušetrené: 276x
 • O obchode Conrad.sk:

  Najväčší obchod s elektronikou a technikou v Európe. Rýchly a bezpečný nákup: autopríslušenstva, solárna a veterná technika, teplomery, meteostanice, zabezpečenie, vybavenie domácnosti a stovky ďalších kategórií. Prečo nakupovať v obchode Conrad.sk ?

Conrad.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Október 2020)

Conrad.sk
 • Zľava -4%
  Zľavový kód Conrad.sk na zľavu -4€ pri nákupe nad 40€. Zľavový kód... Viac o zľave Zľavový kód Conrad.sk na zľavu -4€ pri nákupe nad 40€. Zľavový kód Conrad.sk si zobrazte a skopírujte, uplatníte ho na Conrad.sk pri nákupe Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Conrad.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 79x
Conrad.sk
 • Zľava -40%
  Zľavy až 40% na conrad.cz na široký sortiment elektroniky, hobby,... Viac o zľave Zľavy až 40% na conrad.cz na široký sortiment elektroniky, hobby, domácich potrieb a elektrického náradia Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Conrad.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 35x
Ponuky od Conrad.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Conrad.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Elektronika

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Elektronika

AndreaShop.sk
 • Zľava 10 %
  Zľava 10% na celý sortiment značky LORD Zľava 10% na celý sortiment značky LORD Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : AndreaShop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 79x
AndreaShop.sk
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : AndreaShop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 12x
Alza.sk
 • Zľava 90%
  Obrovský výpredaj elektroniky so zľavami až 90% na alza.sk Obrovský výpredaj elektroniky so zľavami až 90% na alza.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Alza.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 4177x
Datart.sk
 • Zľavy 50%
  Obrovský výpredaj so zľavou až 50% na elektroniku a spotrebiče na datart.sk Obrovský výpredaj so zľavou až 50% na elektroniku a spotrebiče na datart.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Datart.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 1503x
Hej.sk
 • Zľava -40%
  Veľké domáce spotrebiče so zľavou až 40% na hej.sk Veľké domáce spotrebiče so zľavou až 40% na hej.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Hej.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Elektronika Použité : 797x

O obchode Conrad.sk

 • Najväčší obchod s elektronikou a technikou v Európe. Rýchly a bezpečný nákup: autopríslušenstva, solárna a veterná technika, teplomery, meteostanice, zabezpečenie, vybavenie domácnosti a stovky ďalších kategórií.

  Potrebujete nakúpiť elektroniku za tie najlepšie ceny? V tom prípade by ste mali staviť na internetový obchod Conrad.sk, v ktorom nájdete širokú ponuku výrobkov spotrebnej elektroniky. Okrem klasických výrobkov ako napríklad spotrebiče do domácnosti, tu nájdete aj príslušenstvo. Vďaka tomu na jednom mieste nakúpite úplne všetko, čo potrebujete.

  O e-shope

  Conrad.sk nie je len obyčajným obchodným domom s elektronikou. Vo svojej ponuke má okrem tradičných produktov ako sú TV a audio produkty aj množstvo nevšedného tovaru do záhrady, domu, všetko pre vaše Hobby a mnoho ďalších zaujímavých produktov.

  Conrad je jedna z najväčších zasielateľských spoločností na poli elektroniky v Európe. Jedná sa o rodinnú firmu, ktorá už po štyri generácie pôsobí ako holdingová spoločnosť. Založená bola v Berlíne v roku 1923. Od roku 1946 pôsobí v meste Hirschau v Hornom Falcku. Viac než 85 rokov činnosti firmy Conrad znamená tradíciu a pokrok. Meno Conrad sa stalo pojmom vo svete elektroniky a techniky naprieč celou Európou.

  Logistické centrum nájdete v meste Wenberg v Nemecko. Toto centrum má kapacitu až 100 tisíc balíkov denne. Objem zásielok spoločnosti Conrad je 8,3 milióna ročne s viac ako 150 miliónmi výrobkov.

  Produkty

  Sortiment o rozsahu viac ako 110 000 položiek obsahuje takmer všetko, čo má aspoň niečo spoločné s elektronikou. Káble, koncovky, redukcie, audio, video technika, ale aj všetko potrebné pre milovníkov vláčikov. Množstvo náradia, meracej techniky, príslušenstva pre majstrov a vybavenia do dielne tu môžete nájsť tiež.

  Ponúkaný tovar vás môže inšpirovať k rôznym inováciám, ktorými si zlepšíte vaše bývanie a spríjemníte vaše kutilské práce. Ak si čímkoľvek nie ste istí, za týmto obchodom stojí tím odborníkov v obore, ktorí sú vám k dispozícii a vždy vám ochotne poradia.

  Orientácia

  Internetový obchod je prehľadný a nakupuje sa v ňom jednoducho. Jeho dizajn je trochu zastaralý, no nijako špeciálne neovplyvňuje vaše nakupovanie. Pri vyberaní produktov si pomáhate hlavným menu, ktoré sa nachádza na hlavnej stránke. Delí sa na kategórie ako Hobby, Dom a záhrada, Náradie, Súčiastky a podobne.

  Každá kategória má filtre na to, aby ste sa mohli po stránke lepšie orientovať. Produkty majú niekoľko ilustračných obrázkov a detailný popis. Dopredu presne viete, čo nakupujete.

  Služby

  Prevádzkovateľ je držiteľom certifikátu ISO 9001, ktorý zaručuje vysokú kvalitu výrobných procesov a ponúkaných produktov, takže sa nemusíte báť, že by ste si zakúpili nekvalitný tovar. Pri objednávke nie sú účtované žiadne poplatky za elektro odpad a každá objednávka presahujúca 50 € je doručená zadarmo.

  Pri odoberaní newslettera získate na svoj prvý nákup prevyšujúci 40 € zľavu vo výške 4 €. Takže či už sa rozhodnete investovať do solárnej energie, potrebujete vybaviť vašu domácu dielňu, alebo sa len chcete pohrať s modernými vychytávkami, na tomto mieste nájdete všetko, čo potrebujete. Navyše s profesionálnym poradenstvom.

  S Conrad.sk môžete zostať v kontakte prostredníctvom sociálnych sietí. E-shop nájdete na Facebooku, kde pravidelne uverejňuje rôzne informácie a zaujímavosti. Ak o nich chcete vedieť medzi prvými, rozhodne by ste mali facebookovú stránku začať sledovať.

  Prejsť do obchodu Conrad.sk

Conrad.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 38% : V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 38% na vybraný tovar z kategórie Multimédiá. V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 38% na vybraný tovar z kategórie Multimédiá. Skryť text
 • Zľava 37% : V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 37% na vybraný tovar z kategórie PC a kancelária. V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 37% na vybraný tovar z kategórie PC a kancelária. Skryť text
 • Zľava 36% : V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 36% na vybrané autodoplnky a auto príslušenstvo. V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 36% na vybrané autodoplnky a auto príslušenstvo. Skryť text
 • Zľava 34% : V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 34% na vybraný tovar z kategórie Hobby. V eshope Conrad nájdete zľavy až do - 34% na vybraný tovar z kategórie Hobby. Skryť text

Hodnotenie obchodu Conrad.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 97


Prejsť do obchodu Conrad.sk
Kontakt: Conrad Electronic Česká republika s.r.o.
Sazečská 645/12
108 00 Praha 10 - Malešice
Telefón: 02/ 2081 2508
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Conrad.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Conrad.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Conrad.sk na výhodný nákup v kategórii: Elektronika.

Na Október 2020 pre obchod Conrad.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Conrad.sk už 276x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.