Reebok.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy (Október 2021)

Akcie a zľavy: 5x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 69x | Doprava zdarma: Áno
Reebok.sk
 • Akčné ceny
  V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané dámske športové oblečenie... Viac o zľave V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané dámske športové oblečenie, dámske športové topánky a doplnky. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Reebok.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Reebok.sk
 • Zľavy na topánky
  V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané detské športové topánky a... Viac o zľave V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané detské športové topánky a doplnky. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Reebok.sk Kategória : Deti a Hračky Použité : 0x
Reebok.sk
 • Zľava 15%
  Zaregistrujte sa v eshope Reebok.sk na odber newslettra a získate od... Viac o zľave Zaregistrujte sa v eshope Reebok.sk na odber newslettra a získate od nich 15% zľavu na prvý online nákup. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Reebok.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Reebok.sk
 • Doprava zdarma
  V eshope Reebok získate pri nákupe nad 50 € dopravu zdarma. V eshope Reebok získate pri nákupe nad 50 € dopravu zdarma. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Reebok.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Reebok.sk
 • Zľavy na oblečenie
  V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané pánske športové oblečenie... Viac o zľave V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané pánske športové oblečenie, pánske športové topánky a doplnky. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Reebok.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Ponuky od Reebok.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Reebok.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Športové potreby

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Športové potreby

MyProtein.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : MyProtein.sk Kategória : Športové potreby Použité : 3x
Klotinkfit.com
 • Zľava 5%
  Športové oblečenie Klotinkfit. Získajte zľavu 5% na športové oblečenie... Viac o zľave Športové oblečenie Klotinkfit. Získajte zľavu 5% na športové oblečenie Klotinkfit. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Klotinkfit.com Kategória : Športové potreby Použité : 2x
Lyzelyze.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Lyzelyze.sk Kategória : Športové potreby Použité : 1x
MyProtein.sk
Platnosť do : 31/10/2021
Obchod : MyProtein.sk Kategória : Športové potreby Použité : 1x
Protein.sk
 • Zľava 10%
  Zľavový kód 10% na doplnky výživy od firmy Yamamoto Zľavový kód 10% na doplnky výživy od firmy Yamamoto Skryť text
Platnosť do : 28/09/2022
Obchod : Protein.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x

O obchode Reebok.sk

 • Známa značka Reebok.sk poskytuje obrovské množstvo športových výrobkov v skvelej kvalite. Stavte na ňu aj vy a uvidíte, že nebudete sklamaní.

  Patríte k milovníkom kvalitných značiek, ktoré pozná množstvo ľudí? V tom prípade by ste nemali zabúdať na Reebok, ktorá patrí na slovenskom a zahraničnom trhu k pomerne obľúbeným. Okrem vysokej kvality poskytuje aj široké portfólio rôznych výrobkov, ako napríklad topánky, oblečenie či doplnky na cvičenie. Všetko za príjemné ceny, ktoré si môže dovoliť takmer každý. Vyberajte si z jej ponuky ešte dnes.

  O značke

  Každý skvelý príbeh má začiatok. Ten o Reebok značke musíme začať vznikom značky Adidas. Jej história sa začala písať v malom meste v Bavorsku v Nemecku. Písal sa rok 1924, kedy mladý muž menom Adi Dassler zaregistroval značku „Gebrüder Dassler Schuhfabrik“ a vydal sa na svoju misiu poskytovať športovcom to najlepšie vybavenie. Zlaté medaily v Amsterdame (1928, Lina Radke) a Berlíne boli prvými odmenami a míľnikmi - a to je len začiatok.

  18. augusta 1949 začal Adi Dassler vo veku 49 rokov znova. Zaregistroval „Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik“ a začal pracovať so 47 zamestnancami v malom mestečku Herzogenaurach. V tom istom roku vyrobil topánku, ktorá zahŕňala logo čoskoro známej značky Adidas.

  Kto by si myslel, že skrutky na ľahkých futbalových kopačkách pomôžu pri písaní histórie? Keď nemecká futbalová reprezentácia čelila vo finále majstrovstiev sveta 1954 neporaziteľným Maďarom, získala oveľa viac než len trofej. O ich neuveriteľnom víťazstve sa bude hovoriť ešte desaťročia. A práve vďaka tejto udalosti sa zo značky stalo veľké meno, ktoré dnes pozná už snáď každý.

  Príbeh značky Reebok, ktorá je dnes súčasťou Adidas Group, sa začal písať v 50. rokoch minulého storočia. Trochu neskôr, ako pri Adidas. Dvaja bratia, Joe a Jeff Foster, pracovali na kvalitných topánkach a pritom premýšľali nad tým, ako svoju značku nazvú. Nakoniec dali na svojho starého otca a pomenovali ju Reebok.

  V priebehu desaťročí si získala priazeň športovcov po celom svete. Jej topánky pomáhali vyhrávať jednu medailu za druhou. Neskôr sa Reebok a Adidas spojili a vytvorili veľkú skupinu, ktorá sa neustále inovuje a každým dňom prináša nové výrobky. Tie sú charakteristické vysokou kvalitou, štýlovým dizajnom a pohodlnosťou.

  V ponuke Reebok dnes nájdete stovky rôznych produktov. Okrem obuvi si môžete vyberať kvalitné a funkčné oblečenie a rôzne doplnky, ktoré vám dokážu spríjemniť každé jedno cvičenie, pohyb alebo aktivitu. Vyberajte si kvalitné kúsky za tie najlepšie ceny.

  Produkty

  Reebok sa poslednými rokmi zaradil medzi značky, ktoré sú veľmi obľúbené u mnohých ľudí. Niet sa ani čomu čudovať. Ich príjemné ceny v kombinácií s vysokou kvalitou sú niečo, čo by vám doma nemalo chýbať. A to najmä v tom prípade, ak radi cvičíte alebo sa venujete zdravému životnému štýlu. Na túto oblasť sa totižto značka orientuje najviac.

  Reebok je známa najmä svojou kvalitnou obuvou. Okrem toho však poskytuje aj oblečenie, tašky, vaky a doplnky. Značka sa orientuje ako na pánsku, tak aj na dámsku výrobu. V jej ponuke tak nájdete široké spektrum výrobkov za skvelé ceny.

  Pri vstupe do internetového obchodu si najprv vyberiete, v ktorej kategórií chcete nakupovať - či v kategórií pre mužov alebo v kategórií pre ženy. Následne, po vybratí, sa posúvate ďalej. V tejto časti nájdete množstvo produktov za skvelé ceny. Sami si však prostredníctvom filtrov vyberáte, ktoré produkty sa vám objavia. Samozrejme, nechýbajú ani samotné kategórie ako topánky, oblečenie, doplnky, novinky či darčeky. To, kam sa ďalej posuniete, je na vás.

  Veľkou výhodou je aj to, že e-shop Reebok.sk poskytuje aj výrobky pre deti. Oblečenie pre nich je rozdelené podľa veku. Najvyššia hranica pre deti je 14 rokov.

  Každý produkt má niekoľko fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Nechýba veľkostná tabuľka a ďalšie dôležité informácie, ktoré by ste pri nakupovaní mali poznať.

  Služby

  Platiť môžete prostredníctvom platobnej karty a doprava je možná kuriérom. Výhodou Reebok je najmä to, že má bezpečnú platbu online. Pri nej prechádzate cez niekoľko platobných brán, ktoré ochraňujú vaše údaje. Tie sa nedostanú tretím stranám, ktoré by ich mohli zneužiť.

  Reebok si okrem faktu, že dokáže pokryť dopyt a potreby rozmanitých klientov, zakladá aj na veľmi dobrom zákazníckom servise. Komunikácia spoločnosti s klientmi je ich obrovským plusom oproti konkurencii. Od pondelka do piatka máte k dispozícii telefonického poradcu, ktorý vám odpovie na úplne všetky otázky, prípadne pomôže s výberom pre vás ideálneho kúsku.

  Prejsť do obchodu Reebok.sk

Reebok.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Reebok.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Reebok.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.


  Reebok.sk - zľavový kupón

Reebok.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Reebok.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky, Móda a Oblečenie, Športové potreby.

Reebok.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Reebok.sk dopravu zdarma?

  Reebok.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Reebok.sk?

  Obchod Reebok.sk ponúka tovar v kategóriách: Deti a Hračky, Móda a Oblečenie, Športové potreby.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Reebok.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Reebok.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Reebok.sk?

  Na Október, 2021 pre obchod Reebok.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Reebok.sk?

  Na Október, 2021 pre obchod Reebok.sk máme v ponuke 5x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Reebok.sk?

  Akčné ceny : V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané dámske športové oblečenie, dámske športové topánky a doplnky.
  Zľavy na topánky : V eshope Reebok teraz nájdete zľavy na vybrané detské športové topánky a doplnky.
  Zľava 15% : Zaregistrujte sa v eshope Reebok.sk na odber newslettra a získate od nich 15% zľavu na prvý online nákup.

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Reebok.sk už 69x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Reebok.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 20% : Zľava 20% po prihlásení sa k odberu noviniek
 • Výpredaj : Výpredaj športového oblečenia Reebok
 • Zľava 20% : Zľava 20% po prihlásení sa k odberu noviniek
 • Výpredaj : Výpredaj športového oblečenia Reebok

Hodnotenie obchodu Reebok.sk


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 9


Prejsť do obchodu Reebok.sk
Kontakt: Adidas AG
Adi-Dassler-Strasse 1
91074 Herzogenaurach
Telefón: 0800 002 239
Platobné metódy: Platobná karta
Doprava: Kuriérom