Slubanbricks.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 01.12.2023

Pre eshop Slubanbricks.sk máme v ponuke 3x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Slubanbricks.sk ponúka dopravu zdarma. Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal žiadne dopravné ani balné. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Slubanbricks.sk už 1x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Slubanbricks.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Slubanbricks.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Slubanbricks.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: Netnakup s.r.o.
  Pražská 1799
  43801 Žatec
  E-mail: info@netnakup.cz
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Deti a hračky

O obchode Slubanbricks.sk

 • Hľadáte populárnu stavebnicu Sluban? Práve ste ju našli! Na e-shope Slubanbricks.sk však môžete nakupovať aj množstvo iných produktov za tie najlepšie ceny.

  Hľadáte miesto, kde by ste si mohli kúpiť kvalitné hračky pre deti? Práve ste ho našli. Je ním internetový obchod SlubanBricks.sk, ktorý poskytuje široký výber výrobkov. Na výber máte mnoho modelov stavebníc, ktoré sú hneď k dostaniu. Ide o štýlové modely pre každého. Vždy je však kladený dôraz na kvalitu a funkčnosť, vďaka čomu sa výrobky nosia dobre a bez problémov.

  O e-shope Slubanbricks.sk

  Internetový obchod SlubanBricks.sk funguje na našom trhu už niekoľko rokov. Aj napriek tomu, že nemá tak dlhú históriu, ako niektoré iné e-shopy, stihol potešiť už desiatky zákazníkov, ktorí sa pravidelne do obchodu vracajú, aby si kúpili nové produkty. Dôvodom vysokej spokojnosti je najmä široký sortiment, no nechýbajú ani skvelé ceny a príjemné služby. Základom týchto služieb je zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať s akýmkoľvek problémom. Je jedno, či sa týka výberu sortimentu, jeho vrátenia alebo reklamácie.

  Nakupovanie hračiek prostredníctvom internetu môže byť pomerne náročným procesom. Výrobky si nemôžete vyskúšať, chytiť do ruky alebo si prezrieť ich kvalitu. Nedajú sa porovnať s výrobkami z iných obchodov alebo jednoducho pozrieť na vlastné oči. Ak však poznáte internetový obchod, ktorý je zárukou kvality a širokej ponuky, nakupovanie je odrazu omnoho jednoduchšie. SlubanBricks.sk patrí práve medzi takéto obchody. Jeho ponuka je poskladaná z tých najkvalitnejších produktov za skvelé ceny a v rôznych prevedeniach. Je úplne jedno čo hľadáte. Minimálne jeden výrobok si určite objednáte.

  To, čo mnohých na e-shope SlubanBricks.sk priťahuje, sú najmä nízke ceny a široký sortiment. Spoločnosť chce svoje produkty poskytovať úplne všetkým ľuďom nehľadiac na ich finančnú situáciu. Vyberajte si z desiatok kúskov bez toho, aby ste pri platení minuli polovicu svojej výplaty. Plus, netreba zabúdať ani na pravidelné akcie a zľavy, ktoré stláčajú ceny ešte nižšie.

  Výber hračiek a celkové nakupovanie na tomto e-shope je jednoduché. Zvládne to úplne každý nehľadiac na vek alebo technické zručnosti. Veľkou výhodou je taktiež to, že nákup je bezpečný. V prípade online platby prechádzate niekoľkými bezpečnostnými bránami, ktoré sa starajú o to, aby vaše údaje neboli zneužité tretími stranami.

  Obrovskou výhodou sú nízke ceny. Za značku a kvalitu si tak dnes už nemusíte priplácať. A nesmieme zabudnúť ani na kvalitné spracovanie. SlubanBricks.sk je známa americká značka, ktorá sa špecializuje na stavebnice. Tie sú kompatibilné so stavebnicami Lego, Cobi, Mega Bloks a ďalšími.

  Produkty e-shopu Slubanbricks.sk

  Orientácia na e-shope je veľmi jednoduchá najmä vďaka faktu, že stránka má prehľadne rozdelené všetky výrobky, ktoré poskytuje. V hlavnom menu nájdete základné kategórie, ktoré sa delia na menšie podkategórie. V nich nájdete jednotlivé výrobky omnoho jednoduchšie.

  Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a taktiež rozmery. Viac si o ňom môžete prečítať nižšie v texte pod ním.

  Služby e-shopu Slubanbricks.sk

  Máte nejaké otázky ohľadom výberu, nákupu alebo reklamácii? Jednou z veľkých výhod internetového obchodu je vysoko odborné poradenstvo a ústretová a rýchla komunikácia s promptným vybavením reklamácii. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou alebo nákupom stačí kontaktovať zákaznícky servis. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu.

  Na spodnej časti stránky nájdete dodaciu lehotu, vďaka ktorej budete vedieť, kedy vám výrobky prídu, a aktuality z e-shopu. Nechýbajú ani možnosti platby ako platobná karta, platba online, prevod na účet alebo platba na dobierku. Doprava je zas možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo formou osobného prevzatia.

  Výhodou sú aj sociálne siete. Vďaka nim môžete zostať so stránkou v kontakte. V tomto prípade ide o sociálnu sieť Facebook.

Najčastejšie otázky Slubanbricks.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Slubanbricks.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Slubanbricks.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Slubanbricks.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Slubanbricks.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Slubanbricks.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a hračky.

  🛍️ Ponúka obchod Slubanbricks.sk dopravu zdarma?

  Slubanbricks.sk ponúka dopravu zdarma. Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal žiadne dopravné ani balné.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Slubanbricks.sk?

  Obchod Slubanbricks.sk ponúka tovar v kategóriách: Deti a hračky.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Slubanbricks.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Slubanbricks.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Slubanbricks.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Slubanbricks.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Slubanbricks.sk?

  Na december, 2023 pre obchod Slubanbricks.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Slubanbricks.sk?

  Na december, 2023 pre obchod Slubanbricks.sk máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Slubanbricks.sk?

  Výpredaj : Výpredaj - vybrané produkty v akcii.
  Doprava zdarma : Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal žiadne dopravné ani balné
  Affiliate program : Zarobte za každú objednávku uskutočnenú cez váš partnerský kód 6% jej hodnoty bez DPH.

  🛍️ Aké má eshop Slubanbricks.sk zľavové kódy?

  Slubanbricks.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Slubanbricks.sk?

  Obchod Slubanbricks.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 474 543 015 alebo emailom: info@netnakup.cz.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Slubanbricks.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Slubanbricks.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 3
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (100 €)
  📅 Aktualizované December, 2023

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Slubanbricks.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Slubanbricks.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.