Slubanbricks.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Áno
Slubanbricks.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x
Slubanbricks.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Slubanbricks.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Slubanbricks.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Slubanbricks.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Slubanbricks.sk - Recenzia

 • Hľadáte populárnu stavebnicu Sluban? Práve ste ju našli! Na e-shope Slubanbricks.sk však môžete nakupovať aj množstvo iných produktov za tie najlepšie ceny.

  Hľadáte miesto, kde by ste si mohli kúpiť kvalitné hračky pre deti? Práve ste ho našli. Je ním internetový obchod SlubanBricks.sk, ktorý poskytuje široký výber výrobkov. Na výber máte mnoho modelov stavebníc, ktoré sú hneď k dostaniu. Ide o štýlové modely pre každého. Vždy je však kladený dôraz na kvalitu a funkčnosť, vďaka čomu sa výrobky nosia dobre a bez problémov.

  O e-shope

  Internetový obchod SlubanBricks.sk funguje na našom trhu už niekoľko rokov. Aj napriek tomu, že nemá tak dlhú históriu, ako niektoré iné e-shopy, stihol potešiť už desiatky zákazníkov, ktorí sa pravidelne do obchodu vracajú, aby si kúpili nové produkty. Dôvodom vysokej spokojnosti je najmä široký sortiment, no nechýbajú ani skvelé ceny a príjemné služby. Základom týchto služieb je zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať s akýmkoľvek problémom. Je jedno, či sa týka výberu sortimentu, jeho vrátenia alebo reklamácie.

  Nakupovanie hračiek prostredníctvom internetu môže byť pomerne náročným procesom. Výrobky si nemôžete vyskúšať, chytiť do ruky alebo si prezrieť ich kvalitu. Nedajú sa porovnať s výrobkami z iných obchodov alebo jednoducho pozrieť na vlastné oči. Ak však poznáte internetový obchod, ktorý je zárukou kvality a širokej ponuky, nakupovanie je odrazu omnoho jednoduchšie. SlubanBricks.sk patrí práve medzi takéto obchody. Jeho ponuka je poskladaná z tých najkvalitnejších produktov za skvelé ceny a v rôznych prevedeniach. Je úplne jedno čo hľadáte. Minimálne jeden výrobok si určite objednáte.

  To, čo mnohých na e-shope SlubanBricks.sk priťahuje, sú najmä nízke ceny a široký sortiment. Spoločnosť chce svoje produkty poskytovať úplne všetkým ľuďom nehľadiac na ich finančnú situáciu. Vyberajte si z desiatok kúskov bez toho, aby ste pri platení minuli polovicu svojej výplaty. Plus, netreba zabúdať ani na pravidelné akcie a zľavy, ktoré stláčajú ceny ešte nižšie.

  Výber hračiek a celkové nakupovanie na tomto e-shope je jednoduché. Zvládne to úplne každý nehľadiac na vek alebo technické zručnosti. Veľkou výhodou je taktiež to, že nákup je bezpečný. V prípade online platby prechádzate niekoľkými bezpečnostnými bránami, ktoré sa starajú o to, aby vaše údaje neboli zneužité tretími stranami.

  Obrovskou výhodou sú nízke ceny. Za značku a kvalitu si tak dnes už nemusíte priplácať. A nesmieme zabudnúť ani na kvalitné spracovanie. SlubanBricks.sk je známa americká značka, ktorá sa špecializuje na stavebnice. Tie sú kompatibilné so stavebnicami Lego, Cobi, Mega Bloks a ďalšími.

  Produkty

  Orientácia na e-shope je veľmi jednoduchá najmä vďaka faktu, že stránka má prehľadne rozdelené všetky výrobky, ktoré poskytuje. V hlavnom menu nájdete základné kategórie, ktoré sa delia na menšie podkategórie. V nich nájdete jednotlivé výrobky omnoho jednoduchšie.

  Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a taktiež rozmery. Viac si o ňom môžete prečítať nižšie v texte pod ním.

  Služby

  Máte nejaké otázky ohľadom výberu, nákupu alebo reklamácii? Jednou z veľkých výhod internetového obchodu je vysoko odborné poradenstvo a ústretová a rýchla komunikácia s promptným vybavením reklamácii. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou alebo nákupom stačí kontaktovať zákaznícky servis. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu.

  Na spodnej časti stránky nájdete dodaciu lehotu, vďaka ktorej budete vedieť, kedy vám výrobky prídu, a aktuality z e-shopu. Nechýbajú ani možnosti platby ako platobná karta, platba online, prevod na účet alebo platba na dobierku. Doprava je zas možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo formou osobného prevzatia.

  Výhodou sú aj sociálne siete. Vďaka nim môžete zostať so stránkou v kontakte. V tomto prípade ide o sociálnu sieť Facebook.

Slubanbricks.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Slubanbricks.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Slubanbricks.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Slubanbricks.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Slubanbricks.sk na výhodný nákup v kategórii: Deti a Hračky.

Slubanbricks.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Slubanbricks.sk dopravu zdarma?

  Slubanbricks.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Slubanbricks.sk?

  Obchod Slubanbricks.sk ponúka tovar v kategóriách: Deti a Hračky.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Slubanbricks.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Slubanbricks.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Slubanbricks.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Slubanbricks.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Slubanbricks.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Slubanbricks.sk máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Slubanbricks.sk?

  Výpredaj : Výpredaj - vybrané produkty v akcii.
  Doprava zdarma : Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal žiadne dopravné ani balné
  Affiliate program : Zarobte za každú objednávku uskutočnenú cez váš partnerský kód 6% jej hodnoty bez DPH.

  Black Friday 2023 v obchode Slubanbricks.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Slubanbricks.sk
  ✅ Akcie a zľavy 3x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 1x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Slubanbricks.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Slubanbricks.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Slubanbricks.sk

Hodnotenie:  5 (9x)
Kontakt: Netnakup s.r.o.
Pražská 1799
43801 Žatec
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie