Remoska.eu - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1 | Zľavové kupóny: 1 | Ušetrené: 1x
 • O obchode Remoska.eu:

  Túžite aj vy po tom najchutnejšom jedle? Stavte na Remosku, ktorá vám pomôže vyčarovať akékoľvek jedlo. Prečo nakupovať v obchode Remoska.eu ?

Remoska.eu - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (September 2020)

Remoska.eu
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Remoska.eu Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Remoska.eu
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 200 € Doprava zdarma pri nákupe nad 200 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Remoska.eu Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 1x
Ponuky od Remoska.eu
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Remoska.eu na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
 • Zľava 2%
  Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a... Viac o zľave Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad teraz v zľave 2% na celý nákup Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 658x
I-Living.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v... Viac o zľave Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na postele, matrace, rošty a tovar v akcii 1+1. Využite zľavové kupóny I-Living a bytové doplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 308x
Market24.sk
 • Zľava -2%
  Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Market24.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 153x
Dormeo.sk
 • Zľava 2%
  Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu... Viac o zľave Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Nakupujte s kupónom teraz v zľave 2% z celého nákupu Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 110x
Delimano.sk
 • Zľava 2%
  Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny... Viac o zľave Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny chod kuchyne Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Delimano.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 76x

O obchode Remoska.eu

 • Túžite aj vy po tom najchutnejšom jedle? Stavte na Remosku, ktorá vám pomôže vyčarovať akékoľvek jedlo.

  Z varenia, ktoré bolo v minulosti skôr nutnosťou, sa dnes stala voľnočasová aktivita. Tá baví ako mužov, tak aj ženy po celom svete. Ak vás baví variť alebo piecť, určite viete, že na to, aby ste mohli niečo v kuchyni vyčarovať, potrebujete správne náčinie. To znamená, hrnce, panvice, pokrievky, príbor či taniere. V prípade, že by ste sa chceli obrátiť na odborníka s najlepšími kúskami na trhu, stavte na Remoska.sk. Uvidíte, že neoľutujete.

  O značke

  Remoska za svoje pôsobenie vychovala už tri generácie šéfkuchárov po celom svete. Prvý produkt značky vznikol v roku 1957. V Kostelci nad Černými Lesmi bola zmontovaná prvá misa na pečenie, ktorá dostala názov Remoska.

  Zo začiatku išlo len o menší projekt, ktorý sa však tak uchytil, že v roku 1964 získala spoločnosť ochrannú známku. Remoska doslova rástla pred očami. V roku 1994 sa celá výroba presťahovala do Frenštátu pod Rahoštem. Aj napriek veľkému množstvo objednávok sú všetky Remosky vyrobené ručne. Každý jeden kus je unikát.

  Rok 2001 bol pre značku zlomový. Dostala sa do Anglicka, kde si ju zamilovali mnohí ľudia. Stačil len jeden týždeň na to, aby sa predalo viac ako 1500 kusov. Ako darček k narodeninám ju dokonca dostal sám princ Charles.

  V roku 2013 sa Remoska trochu zmenila. Dostala iný tvar a farbu. Dokonca, znižuje aj energetickú náročnosť. V roku 2019 značka oslávila 60 rokov na trhu a viac ako 5 miliónov predaných kusov.

  Orientácia na stránke

  Orientácia na webstránke Remoska.sk je pomerne jednoduchá. Nájdete tu len jeden typ výrobku, ktorým je misa na pečenie s názvom Remoska. Zo začiatku ste tu mohli nakupovať len jeden typ. Ako sme však spomenuli, v roku 2013 sa výroba rozšírila. Remosky sa zmenili a vyrobilo sa omnoho viac typov.

  Nakupovanie je však stále pomerne jednoduché, pretože si vyberáte len z mís na pečenie. Ak nepotrebujete vedieť dodatočné detaily a chcete si hneď pozrieť ponuku, kliknite v hornom menu na kategóriu "Produkty". Je hneď druhá. V menu nájdete aj kategórie ako "O Remoske", kde nájdete informácie a históriu značky, "Spoznajte Remosku", "Kontakt" a "E-shop".

  Produkty

  Každý produkt má na stránke detailný opis. Je však omnoho podrobnejší ako pri iných výrobkoch na iných e-shopoch. Dôvod je jednoduchý. Remoska.sk je webstránka čisto určená pre tento typ výrobku. Viete na nej tak nájsť úplne všetky informácie.

  Po tom, ako si jeden z typov výrobkov vyberiete, stačí naň kliknúť. Objavia sa vám podrobné informácie a ilustračné fotografie, ktoré si môžete priblížiť.

  Dokonca, ak je Remoska vo viacerých farebných prevedeniach, môžete si ich preklikať a zistiť, ktoré sa vám najviac páčia. Nechýbajú technické parametre ako hmotnosť, priemer či objem, príslušenstvo, ktoré k remoske dostanete a inšpirácia, ako s Remoskou servírovať jedlo.

  Služby

  V prípade otázok sa nebojte kontaktovať odborný zákaznícky servis. Ten vám odpovie na úplne všetky otázky. K dispozícií vám je telefónny kontakt alebo e-mail.

  V prípade, že by ste si chceli pozrieť viac informácií o Remoske alebo zistiť, ako sa s ňou servíruje, pozrite si jednotlivé články alebo videá, ktoré na stránke nájdete. Dopredu si tak môžete plánovať jednotlivé jedlá.

  Plus, ak by ste mali nejaké otázky, no nechceli by ste kontaktovať zákaznícky servis, pokojne stavte na Remoska poradňa. V tej nájdete najčastejšie otázky a odpovede k nim.

  Prejsť do obchodu Remoska.eu

Remoska.eu - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Remoska.eu


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Remoska.eu
Kontakt: REMOSKA s.r.o.
Markova 1768
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Platba on-line Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie

Vyhľadajte zľavový kupón Remoska.eu a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Remoska.eu a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Remoska.eu na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na September 2020 pre obchod Remoska.eu máme v ponuke 1x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Remoska.eu už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.