Pletiva.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 23x | Doprava zdarma: Áno
Pletiva.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 13x
Pletiva.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 6x
Pletiva.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x
Ponuky od Pletiva.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Pletiva.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Pletiva.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (6x)
  Kontakt: Pletiva s. r. o.
  Galvaniho 41
  821 04 Bratislava
  E-mail: info@pletiva.sk
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie Rozvoz obchodom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Pletiva.sk - Recenzia

 • Nakupujte kvalitné pletivá a ploty za tie najlepšie ceny na Pletiva.sk! Ušetrite desiatky eur a stavte na odborníka s dlhoročnou tradíciou.

  Vedeli ste o tom, že výrobky ako napríklad pletivá, môžete nakupovať aj na internetových obchodoch? Presne tak. Z pohodlia domu si vyberiete pletivo aké potrebujete, objednáte a následne si zopár dní počkáte. Nemusíte chodiť po kamenných obchodoch a hľadať ten správny výrobok niekoľko hodín. Ak si chcete zjednodušiť prácu aj vy, stavte na e-shop Pletiva.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu a vďaka jeho skvelým cenám si ho zamilujete aj vy.

  O e-shope

  Firma Pletiva s.r.o. vyrába ohradové a oborové pletivá od roku 2000. Za pomerne krátky čas si prešla niekoľkými zmenami a miestami, kde sa nachádzala až sa nakoniec usídlila v Hlohovci na Rázusovej ulici č. 73. V roku 2013 spoločnosť prevzala pod seba výrobu pletív z bývalého výrobného družstva Lubonas v.d. aj so zamestnancami.

  Touto kúpou sme sa spoločnosť stala najstarším výrobcom pletív na slovenskom trhu s tradíciou dlhšou ako 40 rokov. Toto spojenie prinieslo nový pohľad na výrobu plotov. Spoločnosť chce svojim zákazníkom ponúkať len to, o čom je aj ona presvedčená, že je dobré. Kvalita na úkor kvantity.

  Firma Pletiva s.r.o. ponúka kvalitné ploty za dostupné ceny. Pletivo vám vyrobí a dopraví na miesto realizácie oplotenia. Spoločnosť patrí medzi najstarších výrobcov na Slovensku, pre ktorých je dôležitá kvalita a spokojnosť zákazníkov. Na vašu požiadavku vám bude vypracované riešenie pre oplotenie s použitím kvalitného pletiva. Využite takúto výhodnú ponuku aj vy.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode Pletiva.sk je veľmi jednoduchá. Výber výrobkov v e-shope zvládne úplne každý. Na hlavnej stránke nájdete jednotlivé kategórie aj s ilustračnými obrázkami. Následne, nižšie sú na stránke jednotlivé ponuky, ktoré by vás mohli zaujať. Zväčša sa jedná o sezónne kúsky, ktoré sa najlepšie predávajú. V lete sú to výrobky do záhrady ako napríklad kvetináče alebo koše.

  Nižšie nájdete položku so zaujímavosťami a novinkami, cez ktorú sa môžete prekliknúť na blog. Keď pôjdete na stránke ešte nižšie, nájdete tu informácie o spoločnosti a všetky dôležité informácie. Nechýba ani možnosť odberu newslettera.

  Nakupovať však môžete aj podľa jednotlivých hlavných kategórií, ktoré sa nachádzajú na vrchnej časti e-shopu. Nájdete tu kategórie ako Úvod, E-shop, Realizácie, Montáže, Blog a Podmienky. Každá hlavná kategória má podkategóriu. V nej môžete využiť niekoľko filtrov, aby ste si vybrali len tie výrobky, o ktoré máte v skutočnosti záujem.

  Každý výrobok má ilustračný obrázok, ktorý si môžete zväčšiť a priblížiť. Nechýba ani popis a dôležité informácie, ktoré by ste mohli pri kúpe potrebovať. Ak sa výrobok už použil v nejakej realizácii, nájdete pri ňom obrázky aj z nej.

  Výrobky v ponuke si môžete pridať do wishlistu, kde si ich porovnáte alebo si ich do zoznamu len pridáte, aby ste na ne nezabudli. Keď prejdete nižšie, výrobok môžete zdieľať na Facebooku alebo si k nemu pozrieť návody a články.

  Služby

  Máte nejaké otázky ohľadom nákupu? Kontaktujte zákaznícky servis, ktorý je zložený z tých najlepších odborníkov. Poradia vám či už v otázke nákupu, použitia výrobku alebo pri jeho reklamácii. Zákaznícky servis môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefónneho čísla alebo sociálnych sietí.

  Ak by ste si chceli počas nakupovania oddýchnuť alebo si prečítať nejaké zaujímavé články, stavte na blog. Ten nájdete v ponuke e-shopu, ktorá je na samom vrchu stránky. Poprípade, články ohľadom určitého produktu, nájdete vždy keď ho rozkliknete a prejdete na stránke nižšie.

  Internetový obchod Pletiva.sk nezabudnite sledovať na sociálnej sieti Facebook, kde pridáva pravidelne príspevky ohľadom akcií, noviniek alebo zliav. Buďte medzi prvými, ktorí o nich budú vedieť. Poprípade stavte na newsletter, ktorý vám niekoľkokrát do mesiaca príde do e-mailu a bude vás o všetkom informovať.

Pletiva.sk - Často Kladené Otázky

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Pletiva.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kupón Pletiva.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Pletiva.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.
  4. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Pletiva.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Pletiva.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Pletiva.sk dopravu zdarma?

  Pletiva.sk ponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Pletiva.sk?

  Obchod Pletiva.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Pletiva.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet.

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Pletiva.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie, Rozvoz obchodom.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Pletiva.sk?

  Na Február, 2023 pre obchod Pletiva.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Pletiva.sk?

  Na Február, 2023 pre obchod Pletiva.sk máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Pletiva.sk?

  Zľavy : Zľavy na vybrané produkty
  Doprava zdarma : Doprava drobných tovarov pri objednávke nad 50 € zdarma.
  Novinky : Novinky, ktoré musíte vidieť - pletiva.sk

  🛍️ Aké má eshop Pletiva.sk zľavové kódy?

  Pletiva.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchode Pletiva.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Pletiva.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 3x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 23x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Pletiva.sk už 23x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Pletiva.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 5% : 5% zľava pri nákupe nad 250 eur.