Zapakuj.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 16x | Doprava zdarma: Áno
Zapakuj.sk
Platnosť do : 31/03/2023
Použité : 0x
Ponuky od Zapakuj.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Zapakuj.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Zapakuj.sk - Recenzia

 • Internetový portál Zapakuj.sk predáva produkty, ktoré majú uľahčiť cestovanie. Vyberajte si zo širokej ponuky kompaktných produktov, ktoré sa ľahko prenášajú a uľahčia každú dovolenku či výlet.

  Milujete cestovanie a nedokážete ani chvíľku obsedieť na jednom mieste? V tom prípade určite uvítate každý jeden tip, ktorý pomáha nielen pri samotnom presúvaní sa z jedného miesta na druhé, ale aj pri balení. Predsa len, kufor je často malý a nezmestí sa doň úplne všetko, čo potrebujete. Od oblečenia, cez kozmetiku až po prípadné jedlo alebo nápoje. Plánujete cestu alebo chcete mať po ruke tip na obchod, kde nájdete všetko pre cestovanie? Zapíšte si alebo si uložte názov Zapakuj.sk. Čo všetko vám poskytuje?

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Zapakuj.sk založili zanietení cestovatelia, ktorí chceli uľahčiť cestovanie iným milovníkom spoznávania nových miest. Zakladatelia totižto veľmi dobre vedia, ako sa cítite pri balení na každú dovolenku. Do kufrov sa takmer nič nezmestí a horko-ťažko sa dajú zapnúť. Práve preto vzniklo miesto, kde nájdete kompaktné potreby vhodné aj na palubu lietadla. Mnohé spĺňajú základné požiadavky, vďaka ktorým sa nebudete musieť báť otvárania kufrov a ich následného vybaľovania priamo na letisku.

  Zapakuj.sk nie je žiadnym nováčikom na trhu. Dlhé roky fungovania vo svojom odbore zaisťujú, že spoločnosť vie, čo robí. Svojim zákazníkom poskytuje tie najlepšie služby a produkty, ktoré sama vyberá. V portfóliu tak nájdete nielen známe značky, ako napríklad Adidas, Nivea, Colgate, Dove, Dettol alebo Axe, ale aj tie menej známe charakteristické nižšími cenami.

  E-shop Zapakuj.sk sa snaží svojim zákazníkom poskytovať najlepšie služby, čo sa prejavuje nielen v skvelých hodnoteniach, ale hlavne v dobrom pocite, ktorý získate po tom, ako ukončíte svoj nákup. Dlhé roky fungovania sa tak odrazili na množstve skúseností, ktoré dnes spoločnosť pretavuje do svojho fungovania.

  Okrem produktov sú pre internetový obchod veľmi dôležité aj samotné služby. Práve preto zastáva individuálny prístup, vďaka ktorému vám poskytuje 100 % profesionálny zákaznícky servis, na ktorý sa môžete kedykoľvek obrátiť. A to nielen prostredníctvom e-mailu, ale aj telefónneho čísla. Ochotný tím poskladaný z tých najlepších profesionálov je pripravený kedykoľvek vám pomôcť a poradiť.

  Zaujímavosťou je, že internetový obchod Zapakuj.sk myslí aj na ekológiu a životné prostredie. To znamená, že svoje produkty balí ekologicky. Využíva 100 % krabíc od tovaru, ktorý príde od dodávateľov. Okrem toho e-shop našiel v okolí aj niekoľko firiem, ktoré nemajú pre podobné krabice využitie a namiesto toho, aby ich vyhodili, ich využíva on.

  Ďalej netreba zabúdať ani na to, že spoločnosť využíva aj výplňový materiál, ktorý k doputoval od dodávateľa, firiem alebo ľudí okolo. Plus, do balíkov netlačí faktúry, ktoré sa zasielajú len v elektronickej podobe do e-mailov. Ak teda hľadáte firmu, ktorej záleží na prírode, určite sa zamerajte na Zapakuj.sk.

  V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete orientovať priamo na zakladateľov internetového obchodu, ktorí sa starajú o vašu spokojnosť. Odpoveď dostanete v priebehu niekoľkých hodín.

  Ponuka

  Internetový obchod Zapakuj.sk má pomerne širokú ponuku kvalitných produktov určených hlavne na cestovanie. Aby ste si však mohli vybrať rýchlo a jednoducho, rozdelené sú do niekoľkých kategórií. Tie sa delia na Výpredaj, Novinky, Batožiny, Organizéry, Kempovanie a turistika, Darčeky, Zdravie a hygiena, Elektronika a Spanie.

  Aby ste sa v jednotlivých kategóriách orientovali jednoduchšie, nechýbajú menšie podkategórie. Napríklad, hlavná kategória Organizéry má menšie podkategórie ako Cestovné organizéry, Vodotesné obaly, Obaly na doklady, Kabelky, peňaženky a puzdra, Obaly na obuv a oblečenie, a Kozmetické taštičky. Kategória Kempovanie a turistika sa zas delí na Outdoorové fľaše, Riad a príbor, Kávovary a presso stroje, Lodné vaky na vodu, Do dažďa a množstvo ďalšieho.

  Pri každom produkte máte niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a v akom časovom horizonte ho môžete mať.

  V prípade, že by ste si produktom neboli istí, využite recenzie a hodnotenia výrobkov. Vďaka nim zistíte, ako sú s nimi spokojní ostatní zákazníci a či sú skutočne tak dobré, ako tvrdí obchod.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Nakupovanie na internetovom obchode sa môže zdať veľmi náročné. V skutočnosti si môžete celý proces zjednodušiť, a to kontaktovaním zákazníckeho servisu, ktorý vám pomôže v prípade akéhokoľvek problému. Či už neviete, aký typ výrobku by ste mali zvoliť, ako zaň zaplatiť alebo ako ho reklamovať, obrátiť sa naň môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Je to na vás. Servis je k dispozícii počas bežných pracovných dní, a preto je o váš problém rýchlo a jednoducho postarané.

  Internetový obchod prevádzkuje aj blog, kde nájdete veľmi zaujímavé reportáže z ciest, prípadne články s praktickými tipmi a radami. Zabúdať netreba ani na sociálne siete, presnejšie Instagram a Facebook, kde sa môžete pokochať fotografiami z domácich aj zahraničných destinácií.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku alebo prevodom na účet. Pri platbe kartou sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom a Slovenskou poštou.

  Pripravte sa na cestu ako profesionál! Vyberte si zo širokej ponuky internetového obchodu Zapakuj.sk a zabudnite na problémy so zapínaním kufra.

Zapakuj.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Zapakuj.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Zapakuj.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Zapakuj.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Zapakuj.sk na výhodný nákup v kategórii: Black Friday, Dom a Nábytok.

Zapakuj.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Zapakuj.sk dopravu zdarma?

  Zapakuj.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Zapakuj.sk?

  Obchod Zapakuj.sk ponúka tovar v kategóriách: Black Friday, Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Zapakuj.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Zapakuj.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Zapakuj.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Zapakuj.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Zapakuj.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Zapakuj.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Zapakuj.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €.

  Black Friday 2023 v obchode Zapakuj.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Zapakuj.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 16x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Zapakuj.sk už 16x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Zapakuj.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 59 €.
 • Zľava 10% : Zľavový kód 10% na všetko (aj produkty vo výpredaji). Platí pre nákupy nad 10 €.
 • Zľavy až 77% : Vybrané produtky v zľave až 77%.

Informácie o eshope Zapakuj.sk

Hodnotenie:  5 (1x)
Kontakt: Zapakuj.cz
Milan Lajčin
Mrač 338
Mrač 257 21
Česká republika
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta