OxalisDessous.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 1x | Doprava zdarma: Áno
OxalisDessous.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od OxalisDessous.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu OxalisDessous.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

OxalisDessous.sk - Recenzia

 • Oxalis Dessous má vo svojej ponuke luxusnú a kvalitnú spodnú bielizeň

  Spodná bielizeň je dnes rovnako štýlová ako aj bežné oblečenie. Existujú rôzne trendy, ktoré sa nosia, a na ktoré by ste mali staviť aj vy. Spodná bielizeň totižto dnes nie je len kúskom, ktorý si obliekate pod oblečenie, ale taktiež štýlový doplnok, v ktorom sa cítite dobre. Ak sa teda chcete cítiť čo najlepšie, rozhodne by ste si mali nakúpiť najnovšie kúsky z internetového obchodu OxalisDessous.sk, ktorý sa radí medzi odborníkov v tomto segmente.

  O e-shope

  Internetový obchod Oxalis Dessous vznikol v roku 1994. Okrem e-shopu spoločnosť prevádzkuje aj špecializované predajne s dámskou spodnou bielizňou, nočnou bielizňou a plavkami. Zameriava sa najmä na predaj luxusnej francúzskej bielizne svetoznámych značiek ako napríklad Aubade Chantelle Passionata Lise Charmel Antinéa.

  So svojou existujúcou sieťou maloobchodných predajní je spoločnosť najväčším predajcom luxusnej francúzskej spodnej bielizne v Českej republike. Veľký dôraz e-shop kladie najmä na odbornosť personálu predajní. Asistentky predaja vždy preto absolvujú pravidelné školenia a prezentácie jednotlivých značiek. Vedia vám tak vždy poradiť ako pri výbere tovaru, tak aj pri všetkom, čo budete potrebovať.

  Produkty e-shopu

  Sortiment ponúkaného tovaru je prispôsobený vždy podľa najnovších trendov a ročných období. Kúsky sú vždy tak z najnovších kolekcií a hodia sa pre každé vekové skupiny. Spoločnosť Oxalis Dessous zastupuje v Českej republike a na Slovensku popredných výrobcov francúzskej spodnej bielizne značky Chantelle, Passionata a Aubade.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode je veľmi jednoduchá a príjemná. Je to aj vďaka tomu, že e-shop je veľmi elegantne a príjemne spracovaný. Hneď ako doň vstúpite si všimnete, že je v elegantnom duchu. To reprezentuje aj elegantné a exkluzívne kúsky, ktoré nájdete v ponuke.

  Na hlavnej stránke, po vojdení do e-shopu, nájdete posuvný panel s najnovšími kúskami, ktoré sa tu predávajú alebo s novinkami v ponuke. Následne môžete nakupovať prostredníctvom hlavného menu a kategórií, ktoré nájdete na vrchnej časti stránky. Medzi tie sa radia Značky, Podprsenky, Nohavičky, Doplnky, Plavky, Nočný sortiment, Novinky, Pánsky sortiment.

  V hlavných kategóriách nakupujete omnoho rýchlejšie vďaka podkategóriám a filtrom. Každý hlavná kategória obsahuje niekoľko podkategórií, do ktorých sa výrobky radia. Následne si v každej podkategórií môžete vyskúšaj aj filter. Prostredníctvom neho si vyberiete danú cenovú kategóriu alebo napríklad materiál či farbu.

  Alebo si výrobok môžete nájsť prostredníctvom vyhľadávacieho panelu, ktorý sa nachádza nad hlavnými kategóriami. Stačí doň napísať všetky základné veci, ktoré hľadáte a ušetríte si tým čas.

  Po rozkliknutí daného produktu si môžete všimnúť ďalšie ilustračné obrázky. Všetky sa dajú priblížiť, aby ste lepšie videli, čo si kupujete. Následne môžete vidieť krátky popis o produktoch, cenu, veľkosť a farbu. Nechýba ani dostupnosť a možnosť uložiť si produkt do obľúbených. Pod ilustračnými fotografiami sa nachádza popis výrobku, doprava a platba, poprípade nejaké dotazy. Nižšie na stránke nájdete ďa\lšie odporúčané výrobky, ktoré si môžete kúpiť k produktu. Sú to napríklad podprsenky, nohavičky či nočná bielizeň.

  Služby

  Potrebujete vedieť viac informácií o nákupe, reklamácií či o niečom inom? Jednoducho kontaktujte zákaznícky servis a to prostredníctvom e-mailu, kontaktového formulára alebo telefónneho čísla. Zákaznícky servis je zložený z tých najlepších odborníkov, ktorí vám vo všetkom pomôžu.

  Internetový obchod sa, bohužiaľ, nenachádza na sociálnych sieťach. Pre novinky, akcie alebo zľavy je preto potrebné e-shop pravidelne navštevovať a sledovať, čo je nové.

OxalisDessous.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón OxalisDessous.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope OxalisDessous.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

OxalisDessous.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite OxalisDessous.sk na výhodný nákup v kategórii: Móda a Oblečenie.

OxalisDessous.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod OxalisDessous.sk dopravu zdarma?

  OxalisDessous.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod OxalisDessous.sk?

  Obchod OxalisDessous.sk ponúka tovar v kategóriách: Móda a Oblečenie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode OxalisDessous.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku.

  Akú dopravu môžem využit v obchode OxalisDessous.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod OxalisDessous.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod OxalisDessous.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod OxalisDessous.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod OxalisDessous.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod OxalisDessous.sk?

  Doprava zdarma : Doprava u objednávky nad 70 € zadarmo

  Black Friday 2023 v obchode OxalisDessous.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu OxalisDessous.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 1x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope OxalisDessous.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

OxalisDessous.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akčné ceny : Zľavy na spodné prádlo Chantelle.
 • Akcia : Zľavy na vybrané nohavičky.
 • Zľavy na podprsenky : Zľavy na vybrané podprsenky.

Informácie o eshope OxalisDessous.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: Oxalis dessous spol. s r. o.
Pod Krocínkou 1/303
190 00 Praha 9
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie