Odsuseda.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 25.05.2024

Pre eshop Odsuseda.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Odsuseda.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 400 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Odsuseda.sk už 2x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Odsuseda.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Odsuseda.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Odsuseda.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Dům a zahrada Ježek s.r.o.
  Ledce 99
  Ledce u Plzně 330 14
  Česká republika
  Telefón: 220 570 341
  E-mail: objednavky@odsuseda.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Rozvoz obchodom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Odsuseda.sk

 • Internetový obchod Odsuseda.sk sa orientuje na predaj kvalitného vybavenia do záhrady. V jeho ponuke nájdete skleníky, domčeky, pergoly, zásteny na balkón, obrubníky a veľa ďalšieho za skvelé ceny.

  Vybavenie do záhrady je kľúčové pre každého, kto býva v rodinnom dome alebo vlastní chatu či chalupu. Aby vám však tieto výrobky dobre slúžili a poskytli všetky praktické vlastnosti, je nutné, aby ste poznali obchod, v ktorom sa predávajú tie najkvalitnejšie prevedenia. Jedným z nich je e-shop Odsuseda.sk, ktorý má širokú ponuku, v ktorej si na svoje príde úplne každý. Nahliadnite do nej aj vy a vyberte si všetko, čo potrebujete.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Odsuseda.sk patrí medzi najobľúbenejšie e-shopy v oblasti s vybavením do záhrady. Jeho história je dlhá, vďaka čomu mal dostatok času na to, aby si vytvoril veľkú základňu spokojných zákazníkov, ktorí sa pravidelne vracajú, aby si doplnili svoju zbierku náradia.

  Internetový obchod Odsuseda.sk sa zameriava na predaj kvalitného záhradného vybavenia, ktoré uľahčuje starostlivosť o domácnosť. V ponuke má viaceré značky rôznych cenových úrovní, vďaka čomu si na svoje príde úplne každý.

  Okrem kvalitných produktov si však internetový obchod Odsuseda.sk zakladá aj na profesionálnych službách, ktoré poskytuje novým aj overeným zákazníkom. K nim sa radí odborný zákaznícky servis, na ktorý sa môžete obrátiť s akýmkoľvek problémom. Profesionáli vám veľmi radi poradia s výberom, nákupom, platbou, reklamáciou aj s vrátením. K dispozícii sú prostredníctvom telefónu, online chatu aj e-mailu.

  Poslanie internetového obchodu

  Poslaním internetového obchodu je zlepšovať susedstvo na Zemi. Práve preto poskytuje inšpirácie na rôzne aktivity, ktorými sa stará o susedov a susedstvo. Napríklad v roku 2020 sa spoločnosť zúčastnila upratovania susedstva pod záštitou Ukliďme Česko spolu so skautmi z Jižního kříže, ktorí odviedli naozaj poriadny kus práce. Spoločne našli 750 kg odpadu v lesoch v okolí plzeňského Krkavce.

  Internetový obchod taktiež podporuje iniciatívu Sázíme stromy, ktorej poslaním je podporiť v ľuďoch vedomie, že prírode je možné pomôcť aj jednoduchým spôsobom – výsadbou stromov a kríkov na miestach, kde je to najviac potrebné. Od roku 2014 sa podarilo vysadiť 12 178 stromov a 11 165 kríkov.

  E-shop je taktiež členom iniciatívy Reduca, ktorej snahou je vytvoriť rázcestník pre všetkých, ktorí sa rozhodnú žiť v domácnosti bez odpadu, alebo hľadajú cesty, ako svoj odpad trochu zredukovať.

  A v neposlednom rade e-shop podporuje aj program DOFE, ktorého poslaním je poskytovať mladým ľuďom vo veku od 14 do 24 rokov príležitosť zmysluplne tráviť voľný čas. Zároveň ich tento projekt aj podporuje k nezávislosti, sebavedomiu a budúcemu zamestnaniu.

  Značky v ponuke

  Internetový obchod Odsuseda.sk má v ponuke desiatky rôznych značiek, ktoré sú zárukou kvality. K nim sa radia Bestway, Campingaz, Capo, Fieldmann, Igel, Marimex, Plastia, Ryobi, Cadac, Cattara, Cellfast, Ceys, Cook King, COSI, Cropaid, Curver, CXS, Červa, Česká kovárna, FaKopa, Festa, Flamingo, Flamingo Deluxe, Forestina, G21, Garden Select, Globel Industries Australia, Gramoflor, Grillsmith, Gutta, Haas+Sohn, Henkel, Hoštické hnojivo a Hoteche.

  Okrem toho nechýbajú ani značky ako Karibu, KDS, Keter, Kindling Cracker, Kovotvar, Kreator, M.A.T., Makita, Masterflamme, Maxtore, Meva, Mikov, MTD, Palram, Patrol, Pilana, Plantanaturalis, Plastia, Plastkon, Powerplus, Samsung, Sensorie, Shelterlogic, Scheppach, Solo, Sušice, Stalco, Stanley, Stefanplast a veľa ďalších.

  Produkty internetového obchodu

  Internetový obchod Odsuseda.sk sa zameriava na predaj kvalitného záhradného vybavenia. V jeho ponuke preto môžete nakúpiť výrobky ako záhradné skleníky, záhradné stavby, lopaty, motyky, zemné vrtáky, hrable, sekery, sekerky, vidly, rýle, záhradné nožnice, snehové odhŕňače, držiaky na náradie, záhradné valce, domáce vodárne, kosačky, kultivátory, drviče konárov, čerpadlá, tlakové umývačky, reťazové píly a fukáre lístia.

  Následne nechýbajú ani zásteny na balkón, úložné boxy, sušiaky na bielizeň, kreslá, vyhrievacie vankúše, drevárne, krycie plachty na nábytok, slnečníky, lavice, piknikové koberce, záhradné osvetlenie, bazény, grily, prenosné ohniská či grilovacie náradie.

  V portfóliu však nechýba ani vybavenie do dielne vo forme vŕtačiek, brúsok, uťahovákov, LED reflektorov, ručných náradí, elektrických kladív či kompresorov. Samozrejmosťou sú aj krmivá pre záhradné živočíchy, mačky, psov a vonkajšie vtáctvo.

  Rozdelenie produktov e-shopu Odsuseda.sk

  Produkty, ktoré nájdete v ponuke e-shopu Odsuseda.sk, sú rozdelené do niekoľkých hlavných kategórií, ktorými sú Záhrada, Kachle, Dielňa a Krmivá. Okrem toho na webe nájdete aj dve dodatočné kategórie, ktorými sú Susedoviny (tipy a praktické rady) a Kontakty.

  Každá z hlavných kategórií má menšie podkategórie, ktoré urýchľujú nakupovanie. Napríklad kategória Záhrada sa delí na Záhradné skleníky, Záhradné stavby Záhradný nábytok, Záhradná technika, Záhradné náradie, Zavlažovanie záhrady, Pestovanie, Starostlivosť o trávnik a kvetnaté lúky, Ohraničenie záhonov, Záhradné bazény, Grilovanie, Lisy, drviče a lúpačky, Kempingové vybavenie, Hry na záhradu a Život na záhrade.

  Jednotlivé podkategórie majú ďalšie menšie sekcie, ktoré zaisťujú, že hľadaný produkt nájdete do niekoľkých sekúnd.

  Každý produkt, ktorý nájdete v ponuke internetového obchodu Odsuseda.sk, má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť. Dopredu tak viete, čo nakupujete. Následne nechýba hodnotenie od zákazníkov, ktorí si výrobok už kúpili, podrobný popis, informácia o dostupnosti, možnosti doručenia a cena. 

  Nižšie na webovej stránke nájdete dodatočný popis, parametre, diskusiu, súvisiace a podobné produkty. V popisoch niektorých produktov môžete nájsť aj praktické videá, ktoré vysvetľujú, ako výrobok používať.

  Keď prejdete ešte nižšie, objavia sa vám sekcie “Súvisiaci tovar” a “Mohlo by sa vám tiež páčiť”, kde sa nachádzajú produkty, ktoré by sa vám mohli hodiť. E-shop ich vyberá na základe výrobkov, ktoré si aktuálne prezeráte alebo ste prezerali.

  Profesionálne služby pre všetkých zákazníkov

  Máte problém s výberom, nákupom, platbou či reklamáciou? Netreba sa ničoho báť. Internetový obchod Odsuseda.sk vám poskytuje profesionálny zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov na záhradné vybavenie. Tí vám veľmi radi pomôžu s akoukoľvek komplikáciou, ktorá sa vám vyskytla. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom telefónu, e-mailu aj online chatu.

  Všetky podrobnosti o možnostiach kontaktovania a samotných kontaktoch nájdete priamo na webovej stránke e-shopu Odsuseda.sk, kde je k dispozícii aj praktický kontaktný formulár.

  Benefity internetového obchodu Odsuseda.sk

  Internetový obchod Odsuseda.sk poskytuje zákazníkom viacero benefitov. K nim sa radí vrátenie nepoužitého tovaru až do 100 rokov. Platí to na tovar zakúpený v kamennej predajni aj v internetovom obchode.

  Ďalšou výhodou je rýchle vybavenie reklamácie. E-shop vám dá už do troch dní vedieť spôsob riešenia reklamácie. Ak by to náhodou nestihol, získate od neho bonus 40 eur.

  Internetový obchod je držiteľom nezávislej certifikácie Udržateľný e-shop, ktorú udeľuje Asociácia spoločenskej zodpovednosti.

  Výhodou e-shopu je taktiež viac ako 97 % spokojných zákazníkov. Táto štatistika vyplýva z dlhodobo nezávislého hodnotenia stoviek zákazníkov na portáli Heureka.sk.

Najčastejšie otázky Odsuseda.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Odsuseda.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Odsuseda.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Odsuseda.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Odsuseda.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Odsuseda.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Odsuseda.sk dopravu zdarma?

  Odsuseda.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 400 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Odsuseda.sk?

  Obchod Odsuseda.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Odsuseda.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Odsuseda.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Rozvoz obchodom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Odsuseda.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Odsuseda.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Odsuseda.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Odsuseda.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Odsuseda.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Odsuseda.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Odsuseda.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 400 €

  🛍️ Aké má eshop Odsuseda.sk zľavové kódy?

  Odsuseda.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Odsuseda.sk?

  Obchod Odsuseda.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 220 570 341 alebo emailom: objednavky@odsuseda.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Odsuseda.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Odsuseda.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (400 €)
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Odsuseda.sk už 2x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Odsuseda.sk

 • Kupóny
  Výpredaj: Povianočný výpredaj.
  Akčné ceny: Zľavy na vybrané produkty do záhrady.