VidaXL.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kupóny: 1x | Ušetrené: 6x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode VidaXL.sk:

  VidaXL.sk je známy internetový obchod predávajúci kvalitný nábytok a doplnky do domácnosti. Nakupujte za skvelé ceny aj vy. Prečo nakupovať v obchode VidaXL.sk ?

VidaXL.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Máj 2021)

VidaXL.sk
 • Zľava 10%
  Zľava 10% platí na vybraný ratanový nábytok pri nákupe 1 a viac... Viac o zľave Zľava 10% platí na vybraný ratanový nábytok pri nákupe 1 a viac produktov na podstránke Ratan výhodne a nákupe nad 399 € v eshope vidaXL.sk ak zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón vidaXL a nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : 31/05/2021
Obchod : VidaXL.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 3x
VidaXL.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma platí pre všetky výrobky Doprava zdarma platí pre všetky výrobky Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : VidaXL.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 3x
Ponuky od VidaXL.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu VidaXL.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 45x
Nabbi.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Nabbi.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 42x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : 4home.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 24x
Dormeo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 18x
Delimano.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 8x

O obchode VidaXL.sk

 • VidaXL.sk je známy internetový obchod predávajúci kvalitný nábytok a doplnky do domácnosti. Nakupujte za skvelé ceny aj vy.

  Zariaďujete si svoju domácnosť a potrebujete nový nábytok? Alebo by ste si chceli jednotlivé miestnosti skrášliť niečím zaujímavým? V tom prípade klikajte na internetový obchod VidaXL.sk, ktorý patrí medzi veľmi obľúbené na slovenskom trhu. Okrem širokej ponuky ponúka aj skvelé ceny a ten najlepší zákaznícky servis.

  O e-shope

  Internetový obchod VidaXL.sk bol založený v roku 2006, kedy sa dvaja mladí podnikatelia rozhodli, že chcú na trh priniesť niečo zaujímavé, moderné a originálne. Svoj internetový predaj začali v malom rozsahu a na viacerých platformách. Tento nápad zaznamenal veľký úspech. Spoločnosť už po niekoľkých mesiacoch rástla a vítala stále viac a viac nových zákazníkov.

  Počas obdobia masívneho rastu podnikatelia vytvorili svoju vlastnú značku s názvom VidaXL. Pod ňou začala spoločnosť vyrábať svoje vlastné výrobky. Na prekvapenie oboch majiteľov, značka zaznamenala úspech a ľudia si ju zamilovali hneď z dvoch dôvodov. Tým prvým bol štýlový a nadčasový dizajn. Druhým boli zas skvelé ceny. Úspech internetového obchodu tkvie v získavaní výrobkov, ktoré zákazníkom ponúka za konkurencieschopné ceny. Neustále hľadá nové spôsoby, ako vám poskytnúť to najlepšie.

  Spoločnosť VidaXL.sk sa pravidelne venuje prieskumu trhu. Zisťuje, čo majú ľudia radi a čo im chýba. Najžiadanejšie produkty okamžite vyrába a poskytuje za príjemné ceny. Vďaka vlastnej výrobe vie ovplyvňovať vstupné náklady, dizajn, balenie výrobkov a celkovo, celý proces. Vo výsledku to znamená, že vy, ako zákazník, zaplatíte presne za taký výrobok, po ktorom túžite.

  Tu to však stále nekončí. VidaXL.sk má aj vlastnú továreň. V nej vyrába rôzne druhy nábytku z drevotriesky. Pri týchto výrobkoch zasahuje do úplne celého procesu, nielen iba do určitých častí. Nehovoriac o tom, že vďaka 100 % vlastnej výrobe sú ceny omnoho nižšie ako v prípade iných produktov.

  Cieľom internetového obchodu je poskytovať zákazníkom stále viac z toho, čo v skutočnosti potrebujú. VidaXL.sk vám vychádza neustále v ústrety. Ponúka tovar pre domácnosť a záhradu za tie najlepšie ceny, ktoré nenájdete nikde inde. Cieľom je udržať si vysoko kvalitné služby a produkty po čo najdlhšiu dobu.

  VidaXL.sk však funguje nielen na slovenskom trhu. Spoločnosť nájdete v 27 európskych krajinách, Spojených štátoch amerických a v Austrálii a jej plány zahŕňajú neustále rozširovanie. Všade, kde pôsobí, poskytuje skvelý zákaznícky servis v rodnom jazyku.

  Internetový obchod sa zaväzuje, že svojim zákazníkom bude poskytovať dobré služby, dobré ceny a dobrý pocit. Nakupujte tu aj vy a vyberajte si zo širokej ponuky, ktorá vám vyčaruje úsmev na tvári a zlepší celý deň.

  Produkty

  Internetový obchod VidaXL.sk sa orientuje na predaj kvalitného nábytku a doplnkov do domácnosti. Vyberať si môžete kúsky, ako kancelársky nábytok, kreslá a stoličky, lavice, pohovky, stoly, príslušenstvo, výrobky do domu a záhrady, športové potreby, chovateľské potreby, hračky a hry, súčiastky do vozidiel a množstvo ďalšieho.

  Ako už z hlavných kategórií môžete vidieť, e-shop sa orientuje na predaj rozličného tovaru s hlavným zameraním na nábytok. Pri nakupovaní vecí do domu si však môžete vybrať aj krmivo pre svojho domáceho miláčika, hračky pre deti alebo potreby pre dojčatá a batoľatá.

  Všetky hlavné kategórie sa delia na menšie podkategórie, vďaka ktorým sa vám na e-shope orientuje omnoho jednoduchšie. Podkategóriám spravidla nechýbajú filtre a možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti alebo ceny.

  Výrobky majú ilustračné fotografie, ktoré sa dajú priblížiť. Vo väčšine prípadov sú umiestnené do izby alebo miestnosti, aby ste si ich vedeli živo predstaviť. Nechýba ani podrobný popis, špecifikácie a informácia o dostupnosti.

  Služby

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách. Práve preto vám poskytuje ten najlepší zákaznícky servis poskladaný z odborníkov. Tí vám veľmi radi poradia pri probléme s objednávkou, reklamáciou alebo vrátením. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu.

  Chcete zostať s internetovým obchodom v kontakte? Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do e-mailu. Informovať vás bude o najnovších kúskoch v ponuke a novinkách.

  V prípade, že plánujete na VidaLX.sk nakupovať pravidelne, mali by ste si na e-shope vytvoriť účet. Vďaka nemu môžete sledovať všetky informácie o svojich objednávkach. Prípadne si pozrieť históriu výrobkov, ktoré ste si už objednali.

  Prejsť do obchodu VidaXL.sk

VidaXL.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu VidaXL.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu VidaXL.sk
Kontakt: vidaxl Marketplace Europe B.V.
NL859812108B01
74214802
Telefón: 228 886 137
Platobné metódy: Platobná karta Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón VidaXL.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode VidaXL.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite VidaXL.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Máj 2021 pre obchod VidaXL.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode VidaXL.sk už 6x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.