Obchod-vtp.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 14.04.2024

Pre eshop Obchod-vtp.sk máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Obchod-vtp.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Obchod-vtp.sk už 0x.
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Obchod-vtp.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Obchod-vtp.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Obchod-vtp.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: OBCHOD-VTP.CZ
  AQUA 4U profistore s.r.o.
  Kpt. Jaroše 3225
  Mělník 276 01
  Česká republika
  E-mail: info@obchod-vtp.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

O obchode Obchod-vtp.sk

 • Internetový obchod Obchod-VTP.sk predáva kvalitné vodovodné batérie, vodoinštalačný materiál, kúrenársky materiál a veľa ďalšieho. Nahliadnite do jeho ponuky a vyberte si z pohodlia domova všetko, čo vám chýba.

  Hľadáte kvalitné vodovodné batérie, kúrenársky materiál, plynoinštalačný materiál, príslušenstvo na úpravu a filtráciu vody, kúpeľňové vybavenie či čokoľvek iné? V tom prípade ste na správnom mieste. Internetový obchod Obchod-VTP.sk má širokú ponuku, v ktorej všetko toto a ešte oveľa viac nájdete. Prezrite si ju a objednajte si, čo potrebujete, z pohodlia domova za tie najlepšie ceny.

  O internetovom obchode Obchod-VTP.sk

  Internetový a zásielkový obchod Obchod-VTP.sk vznikol v roku 2001, vďaka čomu si stihol vytvoriť veľkú zákaznícku základňu a získať množstvo skúseností, ktoré dodnes pretavuje do komunikácie so zákazníkmi a predaja produktov.

  V súčasnosti si internetový obchod pripravil jednu z najširších ponúk v predaji inštalačného materiálu v troch oblastiach – kúrenie, voda a plyn. Jeho cieľom je predaj toho najkvalitnejšieho inštalačného materiálu, ktorý prechádza prísnymi kontrolami kvality, vďaka čomu vám vie zaručiť, že sa na jednotlivé výrobky môžete plne spoľahnúť nielen vtedy, keď sú nové, ale aj dlhé roky po ich kúpe.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod Obchod-VTP.sk sa sústredí ako na maloobchodný internetový predaj inštalačného materiálu, tak aj na zásielkový veľkoobchodný predaj firmám a živnostníkom. Tým poskytuje množstevné a vernostné zľavy, vďaka čomu je cena za objednávku výrazne nižšia a výhodnejšia.

  Internetový obchod taktiež zásielkovým spôsobom zabezpečuje zásobovanie vášho obchodu či montážnej firmy, pričom tovar, ktorý je skladom, doručí do 48 hodín od objednania. Máte tak istotu, že naň nebudete čakať dlhé týždne.

  Obchod okrem toho vykonáva na žiadosť zákazníkov inštaláciu úpravní, filtrácií vody a tepelných čerpadiel. V prípade záujmu je potrebné kontaktovať zákaznícky servis e-shopu, a to telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

  Plusom internetového obchodu je taktiež to, že zákazníkom poskytuje profesionálny prístup. Zakladá si na kvalitnom zákazníckom servise, ktorý je k dispozícii ako verným, tak aj novým zákazníkom. V prípade, že by ste si teda nevedeli dať rady s objednávkou alebo čímkoľvek iným, neváhajte sa naň obrátiť.

  Orientácia na webovej stránke

  Orientácia na internetovom obchode Obchod-VTP.sk je rýchla a jednoduchá. Hneď, ako si ho rozkliknete, sa vám zobrazí hlavný panel, v ktorom sa nachádzajú novinky, akcie a zaujímavé ponuky. Nižšie sa nachádzajú hlavné kategórie, ktoré nájdete na e-shope, a sekciu s najobľúbenejšími produktmi, ktoré ľudia aktuálne nakupujú najčastejšie.

  Na hlavnej stránke taktiež nechýbajú dôležité informácie pre zákazníkov o akciách, zľavách a novinkách. A v úplne spodnej časti webu nájdete odkazy na dôležité podstránky vrátane kontaktu, výrobcov, mapy stránok, obchodných podmienok, fotogalérie a množstva ďalšieho.

  Webová stránka internetového obchodu Obchod-VTP.sk je vo všeobecnosti prehľadná a jednoduchá na prezeranie. Pri nakupovaní sa na nej nestratíte a všetko, čo potrebujete, na nej nájdete veľmi jednoducho.

  Produkty v ponuke

  Internetový obchod Obchod-VTP.sk sa zameriava na produkty z oblasti vody, kúrenia a plynu. V jeho ponuke preto nájdete množstvo výrobkov, ako sú napríklad vodovodné batérie a sety, vodoinštalačný materiál, kúrenársky materiál a podobne.

  Samozrejmosťou sú ďalej výrobky ako umývadlá, bidety, toalety, pisoáre, ventilátory, predsieňové systémy, koše na bielizeň, madlá. sušiaky uterákov, predložky, podložky, dvierka, farby, tmely, čističe, sedátka, stoličky, vykurovacie telesá, chémia do bazéna, záhradné zavlažovače, záhradné hadice, záhradné postrekovacie pištole, rezáky, nožnice na rúry, náradie pre inštalácie, lepidlá, domáca chémia, ručné sprchy, sprchové hadice, sprchové tyče a držiaky, sprchové trysky a ramienka, hlavové sprchy a sprchové vyústenia.

  Na svoje si prídete aj v prípade, že by vám chýbali výrobky ako kúpeľňové doplnky, zrkadlá, galérie, umývadlové skrinky, doplnkové skrinky, dosky pod umývadlá, nožičky ku skrinkám, úchytky k nábytku, kuchynské drezy, príslušenstvo pre kuchynské zariadenia, filtre a patróny a veľa ďalšieho.

  Rozdelenie ponuky internetového obchodu Obchod-VTP.sk

  Aby sa vám jednotlivé produkty vyberali a nakupovali čo najjednoduchšie, internetový obchod Obchod-VTP.sk ich rozdeľuje do niekoľkých základných kategórií, ktorými sú Vodovodné batérie a sety, Vodoinštalačný materiál, Kúrenársky materiál, Plynoinštalačný materiál, Meranie a regulácia, Úprava a filtrácia vody, Kúpeľňové vybavenie, Dielňa a záhrada, Sprchový program a príslušenstvo, Kúpeľňové doplnky, Kuchynské a gastro zariadenie, Vykurovanie, ohrev a chladenie, Sprchové zásteny a kúty, Vane, vaničky a príslušenstvo a Kúpeľňový nábytok a zrkadlá.

  Jednotlivé kategórie majú menšie podkategórie, ktoré celý proces nákupu urýchľujú. Napríklad, kategória Vodoinštalačný materiál sa delí na Guľové kohúty, Medziprírubové uzatváracie klapky, Prírubové guľové ventily, Uzatváracie ventily, Magnetické ventily s cievkou, Rohové ventily, Chrómované tvarovky, Spätné klapky, Šikmé filtre, Mosadzné tvarovky, Mosadzné šróbenie, Sacie koše a klapky, Bajonetové spojky, PPR tvarovky, PPR rúrky a izolácie, PE rúrky – polyetylén, PE tvarovky – plast, Regulátory tlaku - voda, vzduch, Zverné spojky - cobraring, Lisovacie tvarovky - frabopress inox, Poistné ventily k bojleru, HT tvarovky, HT rúrky, KG rúrky, KG tvarovky, Nerezové vlnovce, Tlakové flexi hadičky, Vodomery, Plavákové ventily, Gebo quick - strmene a navrtávky, Manometry - voda, kúrenie, Expanzomaty vodárenské, Čerpacia technika a veľa ďalších.

  Jednotlivé podkategórie majú taktiež rôzne filtre, ktoré vám dovoľujú zobraziť si len niektoré z produktov podľa určitých parametrov. A nechýba ani možnosť radenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Informácie o produktoch v ponuke e-shopu

  Každý jeden produkt, ktorý nájdete v ponuke internetového obchodu Obchod-VTP.sk má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Následne nechýba cena, informácia o dostupnosti, hodnotenie produktu, možnosť napísať recenziu alebo uloženie produktu medzi obľúbené.

  Ďalej nechýba dlhší podrobný opis výrobku, špecifikácia, otázky, ktoré môžete na produkt položiť a dokumenty na stiahnutie (nie vždy sú k dispozícii). Keď na stránke prejdete nižšie, objaví sa vám sekcia “Súčasne s týmto produktom zákazníci kupujú”.

  Značky v ponuke

  Internetový obchod Obchod-VTP.sk predáva výrobky viacerých značiek. K populárnym sa radia Adex, AGRIMEX, ALCADRAIN, AQ Plast, Aqua Aurea, AQUACONTROL, AQUACUP, Aquaform, AQUALINE, BELAGGIO, BeMeTA, Benekov, Best-LED, Bluesea, lBonomini, Bruckner, BUGATTI, DAH Solar, DANFOSS, DAYE PROFI Garden, Gayafores, GEBERIT, GEBO, GEDY, GEKA, GELCO, GENERAL FITTINGS, IMI Hydronic, Intermatex, Isvea, Italian VALVES a ITALTHERMO.

  Následne nechýbajú ani značky ako Kale, Kerasan, KEROX, KNIPEX, KOŇAŘÍK, LG electronics, LOCTITE, Lorema, LOXEAL, LUNA Plast, Saloni Cerámica, SAM, SANHA, SANTECH, SAPHO, Sapho Led, SCHELL, sferaco, Silfra, Taconova, TATRAMAT, TECE, Tecnovielle, TECNOVIELLE, TERMOLUX CZ, THERMIS, Thermo-control a veľa ďalších. 

  Profesionálny zákaznícky servis

  Internetový obchod si zakladá na kvalitných službách, ktoré poskytuje vo forme profesionálneho zákazníckeho servisu, ktorý je k dispozícii všetkým zákazníkom – novým aj verným. Jeho odborníci sú pripravení odpovedať na akékoľvek otázky, ktoré budete mať, a poskytnúť podrobné informácie o produktoch či o čomkoľvek inom.

  Zákaznícky servis internetového obchodu kladie dôraz hlavne na personalizovaný prístup. To v praxi znamená, že každý zákazník je pre neho jedinečný a má svoje vlastné problémy, ktoré potrebuje vyriešiť. Práve preto sa odborníci zo servisu snažia porozumieť jeho individuálnym potrebám a poskytnúť personalizovanú službu.

  Ďalšie informácie

  Hľadáte ďalšie informácie o internetovom obchode Obchod-VTP.sk? V tom prípade navštívte jeho oficiálnu webovú stránku, kde v spodnej časti nájdete podstránky určené pre obchodné podmienky, ochranu osobných údajov (GDPR), odstúpenie od kúpnej zmluvy spotrebiteľom, odstúpenie od kúpnej zmluvy podnikateľom, súbory cookies, fotogalériu čerpadiel a množstvo ďalšieho.

Najčastejšie otázky Obchod-vtp.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Obchod-vtp.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Obchod-vtp.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Obchod-vtp.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Obchod-vtp.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

  🛍️ Ponúka obchod Obchod-vtp.sk dopravu zdarma?

  Obchod-vtp.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Obchod-vtp.sk?

  Obchod Obchod-vtp.sk ponúka tovar v kategóriách: momentálne žiadne.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Obchod-vtp.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Obchod-vtp.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Obchod-vtp.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Obchod-vtp.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Obchod-vtp.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Obchod-vtp.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Obchod-vtp.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Obchod-vtp.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Obchod-vtp.sk?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Obchod-vtp.sk zľavové kódy?

  Obchod-vtp.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Obchod-vtp.sk?

  Obchod Obchod-vtp.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 732 370 441 alebo emailom: info@obchod-vtp.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Obchod-vtp.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Obchod-vtp.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Obchod-vtp.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Obchod-vtp.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.