Leifheit-online.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Leifheit-online.sk máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 1x zľavový kód. Leifheit-online.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Leifheit-online.sk už 0x.
Leifheit-online.sk
 • KÓD
  Zľava 20% na Leifheit-online.sk
  Zľava 20% na všetko.
Platí do 31.07.2024
Použité 0x
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Leifheit-online.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Leifheit-online.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Leifheit-online.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: DOMO-Slovakia, spol. s r.o.
  Mezi stromy 499
  25225 Jinočany
  Česko
  E-mail: obchod@lfh-online.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Dom a nábytok

O obchode Leifheit-online.sk

 • Internetový obchod Leifheit-online.sk má širokú ponuku potrieb do domácnosti, kuchynských pomôcok a ďalšieho praktického príslušenstva za skvelé ceny. Nakupujte všetko, čo potrebujete, priamo z pohodlia svojho domova.

  Hľadáte kvalitné vybavenie do domácnosti? Nahliadnite do ponuky internetového obchodu Leifheit-online.sk a zaobstarajte si všetko, čo potrebujete – sušiakov na bielizeň a žehliacich dosiek až po vysávače na okná a mopy.

  O značke

  Leifheit je nemecká spoločnosť, ktorá vyrába produkty pre domácnosť. Založená bola v roku 1959 Günterom Leifheitom a jeho manželkou Ingeborg pod názvom Günter Leifheit KG. V roku 1973 sa však manželia rozhodli, že značku predajú, čo bol dôvod, prečo sa dostala do vlastníctva americkej spoločnosti ITT Corporation.

  Počas jednotlivých rokov spoločnosť otvorila viacero zahraničných pobočiek. Prvá vznikla v Holandsku v roku 1966. V 70. rokoch nasledovali pobočky vo Veľkej Británii, Švajčiarsku, Taliansku, Španielsku a Belgicku.

  Značka sa pôvodne zameriavala na výrobu čistiacich a upratovacích produktov, ktoré mali uľahčiť domáce práce. V 70. rokoch sa však spoločnosť rozrástla a rozšírila svoj sortiment o žehliace dosky, sušiaky na bielizeň a rôzne iné domáce potreby. Následne nechýbali ani rôzne inovácie vo forme mopovacích systémov, ktoré značne zjednodušili čistenie podláh.

  V 90. rokoch, kedy spoločnosť výrazne expandovala na ďalšie medzinárodné trhy a rozvíjala svoje výrobné technológie, spustila aj niekoľko nových produktových línií a začala intenzívne investovať do marketingu a rozvoja značky.

  V súčasnosti Lefheit pokračuje vo výrobe inovatívnych výrobkov, pričom kladie dôraz na ergonomický dizajn a ekologické materiály. Značka sa zameriava aj na digitálnu transformáciu a prispôsobenie produktov moderným trendom a potrebám zákazníkov.

  Ponuka internetového obchodu

  V ponuke internetového obchodu nájdete stovky produktov. Aby sa vám čo najjednoduchšie nakupovali, e-shop ich delí do niekoľkých hlavných kategórií. Tými sú:

  Pranie, žehlenie a sušenie – v tejto kategórii môžete nakupovať všetko príslušenstvo, ktoré vám uľahčí starostlivosť o bielizeň. To znamená klasické, balkónové aj vonkajšie sušiaky, žehliace dosky, poťahy a podložky na žehliace dosky, sieťky na sušenie jemnej bielizne, klipy na zapínanie poťahu žehliacej dosky, rukavice na žehlenie, rozprašovač na bielizeň, plastový kryt k žehliacim doskám a veľa ďalšieho.

  Upratovanie – jedna z najväčších kategórií na e-shope, z ktorej si môžete zaobstarať vysávače na okná, mopy na podlahy, gumové stierky, vedrá na umývanie podláh, čističe na tvrdé podlahy alebo sklo, akumulátorové vysávače, nadstavce na zmetáky, nabíjačky na akumulátorové vysávače a mnohé iné príslušenstvo, vďaka ktorému bude celý proces upratovania oveľa rýchlejší a jednoduchší.

  Kuchyňa – ďalšia široká kategória e-shopu Leifheit-online.sk, ktorá sa delí na menšie podkategórie. Tými sú Kuchynské váhy, Príprava pokrmov, Servírovanie, Krájanie, Mlynčeky, Príprava mäsa, Uchovanie potravín, Potreby na zaváranie a grilovanie, a Doplnky do kuchyne. 

  Jednotlivé podkategórie disponujú aj menšími sekciami, aby bol nákup ešte rýchlejší. Napríklad podkategória Kuchynské váhy sa delí ešte na Digitálne a Analógové. Rovnako je na tom aj podkategória Príprava pokrmov, ktorá disponuje nasledovnými sekciami: Metličky a mašlovačky, Obracačky, Penovačky, Otvárače a škrabky, Cedníky, Sitká, Odmerky, Lieviky, Lisy a luskáčiky, Dosky na krájanie, Drviče na zemiaky a Doplnky.

  Zdravie a krása – internetový obchod Leifheit-online.sk sa zameriava aj na predaj produktov, ktoré podporujú zdravie a krásu. V tejto kategórii si preto môžete zaobstarať tlakomery, smart hodinky, čističky a zvlhčovače vzduchu alebo osviežovače vzduchu. Všetko, samozrejme, za tie najlepšie a najvýhodnejšie ceny.

  Náhradné diely – zaobstarali ste si nejaký produkt z ponuky internetového obchodu Leifheit-online.sk a potrebujete k nemu náhradný diel? V tom prípade klikajte na túto kategóriu, v ktorej nájdete nadstavce na zmetáky, stierky, odkôstkovače, náhrady k mopom, diely k držiakom, jednotky motora k vysávačom a podobne.

  Bližšie informácie o produktoch

  Po tom, ako si jeden z produktov vyberiete a kliknete naň, objaví sa vám podrobný popis a niekoľko ilustračných fotografií, aby ste vedeli, čo nakupujete. Ďalej nechýba informácia o dostupnosti a sekcia “Odporúčame dokúpiť”. V tej nájdete výrobky, ktoré by sa vám mohli k zvolenému produktu hodiť.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode Leifheit-online.sk je skutočne jednoduchá. Všetky produkty sú rozdelené do niekoľkých hlavných kategórií, ktoré nájdete vo vrchnej časti stránky. V tejto časti objavíte aj vyhľadávací panel, ktorý môžete využiť v prípade, že viete presný názov produktu.

  Na hlavnej stránke e-shopu Leifheit-online.sk, ktorá sa vám zobrazí po tom, ako si e-shop otvoríte, uvidíte aktuálne najvýhodnejšie akcie, vďaka ktorým môžete ušetriť 30 %, niekedy dokonca aj viac.

  Nižšie sa na stránke nachádza sekcia s aktuálne najpredávanejšími výrobkami, ktoré by vás mohli zaujať. Mnohé z nich sú dokonca aj v zľave.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Internetový obchod Leifheit-online.sk sa snaží zákazníkom zjednodušiť celý proces nákupu a výberu produktov. Práve preto poskytuje kvalitný zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii od pondelka do piatka v čase od 7:00 do 17:00. Kontaktovať ho pritom môžete prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

  Zákaznícky servis je poskladaný z odborníkov, ktorí dokonale poznajú ponuku internetového obchodu. Veľmi radi vám preto pomôžu s výberom, platbou, doručením, reklamáciou či výberom.

  Pravidelný newsletter do vašej e-mailovej schránky

  Chceli by ste vedieť o najnovších produktoch, akciách a zľavách, ktoré má internetový obchod Leifheit-online.sk? V tom prípade sa prihláste na odber jeho newslettera. Ten vám značka pošle niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky.

  Celý proces prihlásenia sa na odber je rýchly a jednoduchý. Stačí len, aby ste navštívili oficiálnu webovú stránku obchodu, prešli do spodnej časti a v sekcii “Prihláste sa k odberu našich noviniek” vyplnili prázdny formulár. Doň uveďte e-mail a kliknite na “Odoberať”. Keď tak spravíte, chvíľu počkajte a prihláste sa do svojej e-mailovej schránky.

  V schránke by vás už mal čakať e-mail s potvrdzovacím odkazom. Na ten kliknite a máte hotovo.

  Zákaznícky účet

  Každý zákazník, ktorý plánuje na e-shope Leifheit-online.sk nakupovať viac ako jedenkrát, by si mal vytvoriť zákaznícky účet. Ten prináša viacero výhod. Okrem toho, že si doň môžete uložiť osobné údaje, ktoré vám systém pri každej ďalšej objednávke automaticky vyplní, si v ňom môžete kedykoľvek prezerať históriu nákupov.

  Registrácia nového zákazníka je rýchla. Stačí navštíviť oficiálnu stránku e-shopu a kliknúť na možnosť “Registrácia”. V tejto sekcii vyplňte všetky potrebné informácie o vás, to znamená e-mail, heslo, meno, priezvisko, ulica, mesto, PSČ a telefón. Keď tak spravíte, kliknite na modré tlačidlo “Registrovať”.

  Do niekoľkých minút by vám do e-mailovej schránky mal prísť e-mail s potvrdzovacím odkazom. Na ten kliknite a váš účet je hotový.

  Platobné a dodacie podmienky

  Internetový obchod Leifheit-online.sk poskytuje pri nákupe nad určitú čiastku bezplatnú dopravu. Táto suma sa pravidelne mení, preto si ju nezabudnite dopredu skontrolovať. Ďalšie informácie o platobných a dodacích podmienkach nájdete priamo na webovej stránke obchodu.

Najčastejšie otázky Leifheit-online.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Leifheit-online.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Leifheit-online.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Leifheit-online.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Leifheit-online.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Leifheit-online.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a nábytok.

  🛍️ Ponúka obchod Leifheit-online.sk dopravu zdarma?

  Leifheit-online.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Leifheit-online.sk?

  Obchod Leifheit-online.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a nábytok.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Leifheit-online.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Leifheit-online.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Leifheit-online.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Leifheit-online.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Leifheit-online.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Leifheit-online.sk máme v ponuke 1x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Leifheit-online.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Leifheit-online.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Leifheit-online.sk?

  Zľava 20% : Zľava 20% na všetko.

  🛍️ Aké má eshop Leifheit-online.sk zľavové kódy?

  Leifheit-online.sk má tieto zľavové kódy: e*********0.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Leifheit-online.sk?

  Obchod Leifheit-online.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 918 770 591 alebo emailom: obchod@lfh-online.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Leifheit-online.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Leifheit-online.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 1
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Leifheit-online.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Galéria zľavových kódov Leifheit-online.sk

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Leifheit-online.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.