I-Living.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2 | Zľavové kupóny: 1 | Ušetrené: 588x
 • O obchode I-Living.sk:

  Široký výber produktov a pomocníkov pre lepšie bývanie. Postele, matrace, bytový textil a mnoho ďalšieho zaujímavého tovaru pre väčšie pohodlie a krásu vášho domova. Prečo nakupovať v obchode I-Living.sk ?

I-Living.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Október 2020)

I-Living.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v... Viac o zľave Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na postele, matrace, rošty a tovar v akcii 1+1. Využite zľavové kupóny I-Living a bytové doplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 318x
I-Living.sk
 • Zľava -40%
  Nábytok, matrace a interiérové doplnky so zľavou na i-living.sk Nábytok, matrace a interiérové doplnky so zľavou na i-living.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 97x
I-Living.sk
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe v eshope I-Living.sk za viac ako 50 € budete mať dopravu... Viac o zľave Pri nákupe v eshope I-Living.sk za viac ako 50 € budete mať dopravu zadarmo. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 26x
Ponuky od I-Living.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu I-Living.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
 • Zľava 2%
  Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a... Viac o zľave Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad teraz v zľave 2% na celý nákup Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Topshop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 664x
Market24.sk
 • Zľava -2%
  Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Market24.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 158x
Dormeo.sk
 • Zľava 2%
  Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu... Viac o zľave Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Nakupujte s kupónom teraz v zľave 2% z celého nákupu Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Dormeo.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 113x
Delimano.sk
 • Zľava 2%
  Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny... Viac o zľave Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny chod kuchyne Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Delimano.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 77x
4home.sk
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : 4home.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Dom a Nábytok Použité : 48x

O obchode I-Living.sk

 • Široký výber produktov a pomocníkov pre lepšie bývanie. Postele, matrace, bytový textil a mnoho ďalšieho zaujímavého tovaru pre väčšie pohodlie a krásu vášho domova.

  Človek strávi spánkom viac ako tretinu života. Práve to je dôvod, prečo sú postele kategóriou, ktorá je jadrom celého projektu I-living. K dispozícii je všetko potrebné pre kvalitný oddych. Od samotných postelí, cez matrace až po návliečky, vankúše, prestieradlá či deky. Všetko prehľadne zorganizované tak, aby ste si mohli vyskladať to najkrajšie, najpohodlnejšie a kvalitné miesto pre výborný spánok.

  O e-shope

  I-living.sk funguje už od roku 1999. Za tento čas sa spoločnosť orientovala najmä na predaj produktov do spální a domácností. Aj vďaka tomu vám môže ponúknuť tovar od rokmi overených dodávateľov, ktorý je kvalitný a "IN".

  Väčšinu tovaru si e-shop dováža sám priamo od výrobcov, a tak je schopný ponúknuť vám maximálne možnú výhodnú cenu. Tovar skladuje v moderných priestoroch a spolupracuje so širokým portfóliom dopravcov. Prevádzkuje veľké matracové bytové štúdio v Prahe - Vršovicích, kde si môžete všetko vyskúšať, vyzdvihnúť objednávku alebo sa na čokoľvek opýtať. V matracovom štúdiu si môžete zároveň vyskúšať všetky matrace, ktoré má e-shop v ponuke.

  Špecialitou I-living.sk sú matrace a všetko pre zdravé spanie. Spoločnosť je vlastníkom ochrannej známky a výhradný distribútor značky VISCOPUR® - matrace, vrchné matrace a vankúše z pamäťovej peny za skvelé ceny. Predaju matracov sa venujú osobne majitelia spoločnosti, a dovoľujú si tvrdiť, že za 18 rokov praxe o matracoch vedia takmer všetko.

  Produkty

  Okrem matracov nájdete v ponuke aj množstvo zaujímavých kúskov z ďalšieho bytového textilu či doplnkov, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Samozrejmosťou sú aj župany, osušky a kúpeľňové podložky.

  Veľká časť sortimentu je zameraná na detskú izbu. Na slovenskom trhu je náročné zohnať pekné veci pre deti za rozumné ceny. Vďaka úzkym väzbám na zahraničné trhy vie e-shop dobre predvídať a má prehľad o novinkách. Ako jedni z mála tak majú v ponuke tie najlepšie kúsky, ktoré deti milujú. K nim sa radia napríklad obliečky s potlačou Mimoňov či rôznych princezien.

  Širokou ponukou fototapiet z ďalšej kategórie si potom môžete vyzdobiť aj ďalšie izby vášho domova. A keďže neporiadok vždy treba niekam upratať, poteší aj ponuka rôznych úložných systémov. Všetko môžete doladiť atraktívnymi sviečkami a ďalšími bytovými doplnkami.

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na e-shope je jednoduchá a rýchla. Všetkému dopomáha najmä fakt, že produkty sú zoradené do jednotlivých kategórií ako napríklad Matrace do postele, Vrchné matrace a chrániče, Rošty, Postele, Bytový textil, Detský bytový textil a množstvo ďalšieho.

  Každá z týchto hlavných kategórií má niekoľko menších podkategórií. V nich môžete zas využívať filtre a možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Služby

  A ak si prezriete kategóriu s produktmi v akcii, ušetríte ešte viac. Výpredaje sú na I-living.sk naozaj bohaté. Ak nakúpite za viac ako 50 €, ušetríte aj na poštovnom, ktoré je v tomto prípade zadarmo.

  Internetový obchod I-living.sk je známy svojimi kvalitnými službami. Základom je zákaznícky servis, ktorý viete kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí. Odpoveď dostanete obratom a o váš problém je tak rýchlo a vždy postarané. Nehovoriac o tom, že zákaznícky servis je veľmi príjemný a rád vám pomôže pri každom jednom probléme.

  Prejsť do obchodu I-Living.sk

I-Living.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 20% : V eshope I-living teraz nájdete zľavy až do - 20% na vybrané obliečky. V eshope I-living teraz nájdete zľavy až do - 20% na vybrané obliečky. Skryť text
 • Zľava 40% : V eshope I-living teraz nájdete zľavy až do - 40% na vybrané bytové doplnky. V eshope I-living teraz nájdete zľavy až do - 40% na vybrané bytové doplnky. Skryť text
 • Zľava 20% : Výpredaj detského textilu - zľava 20% Výpredaj detského textilu - zľava 20% Skryť text
 • Zľava 38% : Výpredaj matracov - zľava 38% Výpredaj matracov - zľava 38% Skryť text

Hodnotenie obchodu I-Living.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 68


Prejsť do obchodu I-Living.sk
Kontakt: UP AND DOWN s.r.o
Slavojova 579/9
128 00 Praha 2
Telefón: 02/ 3332 9129
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Zásielkovňa

Vyhľadajte zľavový kupón I-Living.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode I-Living.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite I-Living.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na Október 2020 pre obchod I-Living.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón a 2x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode I-Living.sk už 588x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.