Hirmer.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 0x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Hirmer.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Hirmer.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Hirmer.com - Recenzia

 • Kvalitné oblečenie pre všetky vekové kategórie. Presne to je Hirmer.sk. Vyberajte si z jeho širokej ponuky za skvelé ceny ešte dnes.

  Nakupovanie kvalitného oblečenia nebolo nikdy jednoduchšie. Všetko, čo potrebujete nájdete na internete, z pohodlia domova. Bez toho, aby ste museli niekam ísť. Na to, aby ste však dobre nakúpili, potrebujete poznať kvalitný internetový obchod, ktorý poskytuje nielen skvelé ceny, ale tiež vysokú kvalitu a ten najlepší zákaznícky servis. Do tejto kategórie sa radí internetový obchod Hirmer.com, ktorý má širokú ponuku známych aj menej známych značiek pre mužov a ženy. Zameriava sa hlavne na plus size, čiže väčšie veľkosti, no ponuka je pravidelne dopĺňaná aj o tie klasické. Nakúpte výhodne aj vy.

  O internetovom obchode

  Spoločnosť Hirmer BIG & TALL začínala ako malý obchod v dome Hirmer Stammhaus v centre Mníchova. Medzi námestiami Marienplatz a Stachus, s výhľadom na krásny Frauendom, sa špecializované oddelenie Hirmer BIG & TALL v priebehu 80. rokov rozrástlo na najväčšie nemecké oddelenie pánskej konfekcie plus size. Rýchlo sa stalo známym a obľúbeným ďaleko za bavorskými hranicami.

  Vzhľadom na veľký dopyt otvorila spoločnosť Hirmer BIG & TALL v roku 1995 svoju prvú pobočku v Mannheime. V roku 1997 nasledovalo otvorenie druhej pobočky pre pánsku módu vo väčších veľkostiach vo Frankfurte nad Mohanom.

  V roku 2000 spoločnosť Hirmer BIG & TALL znova rozšírila svoje postavenie na trhu o pobočky v Norimbergu a Berlíne. V roku 2001 bola otvorená prvá predajňa v zahraničnej, nemecky hovoriacej krajine, ktorá je dodnes veľmi obľúbená. Nachádza sa vo Viedni. O rok neskôr sa otvoril obchod aj v Hamburgu. V rokoch 2004 a 2006 nasledovali predajne v Stuttgarte a Hannoveri. V roku 2007 bol otvorený obchod v Münsteri.

  V roku 2008 začal obchod Hirmer BIG & TALL predávať online. Odvtedy sú takmer všetky výrobky z predajní dostupné aj na internete. V marci 2010 bol v Brémach otvorený dom Hirmer BIG & TALL. Vo februári 2011 bol otvorený obchod v Lipsku a v marci 2011 v Karlsruhe. Oba obchody ponúkajú na ploche viac ako 700 m2 rozsiahly výber pánskej módy rôznych značiek.

  Spoločnosť si zakladá nielen na vysokej kvalite, ale aj na tom najlepšom zákazníckom servise, ktorý je ponúkaný úplne každému nehľadiac na to, či ste v kamennom obchode alebo nakupujete na tom internetovom. Produkty sú vyrábané z exkluzívnych látok, ktoré spĺňajú rovno niekoľko certifikácií. Môžete si byť tak istí, že sa v nich budete cítiť dobre vždy, keď si ich oblečiete.

  Internetový obchod Hirmer.com spolupracuje so spoločnosťami, ktoré majú dlhú tradíciu výroby oblečenia a doplnkov. Tým zaisťujú tie najlepšie výsledky a vysokú kvalitu pre všetkých svojich klientov.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod má dlhoročné skúsenosti nielen s predajom, ale aj samotnou výrobou kvalitných produktov. Vie vám tak poskytnúť skvelé výrobky, ktoré vydržia roky.

  Z ponuky obchodu Hirmer.com si vyberie úplne každý, nehľadiac na to, aké požiadavky máte. Či už chcete košele, formálne alebo neformálne oblečenie, v portfóliu sa rozhodne nájdete.

  Ponuka

  Internetový obchod Hirmer.com sa zameriava na predaj kvalitného pánskeho oblečenia vo veľkostiach XXL a vyššie. Jeho cieľom je poskytovať štýlové odevy aj mužom väčších formátov, ktorí si zväčša museli dávať oblečenie šiť, prípadne si vyberať z nudných prevedení. V spoločnosti Hirmer preto nájdete skvelý štýl a trendy vo všetkých veľkostiach.

  Keď sa pre Hirmer rozhodnete, nakupovať môžete rôzne kúsky oblečenia ako tričká, bundy, košele, nohavice, polokošele, svetre, športové oblečenie, šály, šiltovky, čiapky, ponožky a množstvo ďalšieho. Všetky výrobky, ktoré obchod poskytuje, sú rozdelené do niekoľkých hlavných kategórií, a to Sortiment, Extra dlhé, Ralph Lauren, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Značky a Premium zľava.

  Aby ste si celý proces výberu urýchlili, každá hlavná kategória je rozdelená na menšie podkategórie. Napríklad, kategória Sortiment sa delí na Obleky, Kabáty, Džínsy, Mikiny, Košele, Vesty, Spodná bielizeň, Doplnky, Ponožky, Saká, Nohavice, Tričká a množstvo ďalšieho. Nechýbajú ani inšpirácie, ktoré vám ukážu, ako jednotlivé kúsky správne skombinovať a zladiť.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, veľkostná tabuľka, vlastnosti, hodnotenie a informácia o dostupnosti.

  Služby

  Internetový obchod patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom aj zahraničnom trhu. Okrem kvalitných produktov poskytuje tiež profesionálne služby, ktoré sú určené pre každého, nehľadiac na to, či ste už nakúpili alebo len plánujete. Zákaznícky servis vám rád poradí s čímkoľvek, od výberu, nákupu, reklamácie až k vráteniu. Dobrou správou ale je, že s reklamáciou sa obchod takmer nestretá. Všetky produkty, ktoré má, sú vyrobené z tých najlepších materiálov charakteristických odolnosťou a nadčasovosťou.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou a platbou online. V prípade platby online alebo karty sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Zaobstarajte si štýlové kúsky za skvelé ceny z internetového obchodu Hirmer.com a užívajte si tie najlepšie ceny na trhu a vysokú kvalitu.

Hirmer.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Hirmer.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Hirmer.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Hirmer.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Hirmer.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Hirmer.com dopravu zdarma?

  Hirmer.com neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Hirmer.com?

  Obchod Hirmer.com ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Hirmer.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Hirmer.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Hirmer.com?

  Na December, 2022 pre obchod Hirmer.com máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Hirmer.com?

  Na December, 2022 pre obchod Hirmer.com máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Hirmer.com? Black Friday 2022 v obchode Hirmer.com?

  Nie

  Štatistiky obchodu Hirmer.com
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 0x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Hirmer.com už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Hirmer.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Hirmer.com

  (0 z 5)
Počet hodnotení: 0
Prejsť do obchodu Hirmer.com

Informácie o obchode Hirmer.com

Kontakt: Hirmer Grosse Grössen GmbH & Co. KG
Kaufingerstr. 28
80331 Mnichov
Nemecko
Platobné metódy: Platobná karta Platba on-line
Doprava: Kuriérom