Hirmer.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 25.02.2024

Pre eshop Hirmer.com máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Hirmer.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Hirmer.com už 0x.
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Hirmer.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Hirmer.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Hirmer.com

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Hirmer Grosse Grössen GmbH & Co. KG
  Kaufingerstr. 28
  80331 Mnichov
  Nemecko
  E-mail: service-onlineshop@hirmer.de
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

O obchode Hirmer.com

 • Kvalitné oblečenie pre všetky vekové kategórie. Presne to je Hirmer.sk. Vyberajte si z jeho širokej ponuky za skvelé ceny ešte dnes.

  Nakupovanie kvalitného oblečenia nebolo nikdy jednoduchšie. Všetko, čo potrebujete nájdete na internete, z pohodlia domova. Bez toho, aby ste museli niekam ísť. Na to, aby ste však dobre nakúpili, potrebujete poznať kvalitný internetový obchod, ktorý poskytuje nielen skvelé ceny, ale tiež vysokú kvalitu a ten najlepší zákaznícky servis. Do tejto kategórie sa radí internetový obchod Hirmer.com, ktorý má širokú ponuku známych aj menej známych značiek pre mužov a ženy. Zameriava sa hlavne na plus size, čiže väčšie veľkosti, no ponuka je pravidelne dopĺňaná aj o tie klasické. Nakúpte výhodne aj vy.

  O internetovom obchode

  Spoločnosť Hirmer BIG & TALL začínala ako malý obchod v dome Hirmer Stammhaus v centre Mníchova. Medzi námestiami Marienplatz a Stachus, s výhľadom na krásny Frauendom, sa špecializované oddelenie Hirmer BIG & TALL v priebehu 80. rokov rozrástlo na najväčšie nemecké oddelenie pánskej konfekcie plus size. Rýchlo sa stalo známym a obľúbeným ďaleko za bavorskými hranicami.

  Vzhľadom na veľký dopyt otvorila spoločnosť Hirmer BIG & TALL v roku 1995 svoju prvú pobočku v Mannheime. V roku 1997 nasledovalo otvorenie druhej pobočky pre pánsku módu vo väčších veľkostiach vo Frankfurte nad Mohanom.

  V roku 2000 spoločnosť Hirmer BIG & TALL znova rozšírila svoje postavenie na trhu o pobočky v Norimbergu a Berlíne. V roku 2001 bola otvorená prvá predajňa v zahraničnej, nemecky hovoriacej krajine, ktorá je dodnes veľmi obľúbená. Nachádza sa vo Viedni. O rok neskôr sa otvoril obchod aj v Hamburgu. V rokoch 2004 a 2006 nasledovali predajne v Stuttgarte a Hannoveri. V roku 2007 bol otvorený obchod v Münsteri.

  V roku 2008 začal obchod Hirmer BIG & TALL predávať online. Odvtedy sú takmer všetky výrobky z predajní dostupné aj na internete. V marci 2010 bol v Brémach otvorený dom Hirmer BIG & TALL. Vo februári 2011 bol otvorený obchod v Lipsku a v marci 2011 v Karlsruhe. Oba obchody ponúkajú na ploche viac ako 700 m2 rozsiahly výber pánskej módy rôznych značiek.

  Spoločnosť si zakladá nielen na vysokej kvalite, ale aj na tom najlepšom zákazníckom servise, ktorý je ponúkaný úplne každému nehľadiac na to, či ste v kamennom obchode alebo nakupujete na tom internetovom. Produkty sú vyrábané z exkluzívnych látok, ktoré spĺňajú rovno niekoľko certifikácií. Môžete si byť tak istí, že sa v nich budete cítiť dobre vždy, keď si ich oblečiete.

  Internetový obchod Hirmer.com spolupracuje so spoločnosťami, ktoré majú dlhú tradíciu výroby oblečenia a doplnkov. Tým zaisťujú tie najlepšie výsledky a vysokú kvalitu pre všetkých svojich klientov.

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod má dlhoročné skúsenosti nielen s predajom, ale aj samotnou výrobou kvalitných produktov. Vie vám tak poskytnúť skvelé výrobky, ktoré vydržia roky.

  Z ponuky obchodu Hirmer.com si vyberie úplne každý, nehľadiac na to, aké požiadavky máte. Či už chcete košele, formálne alebo neformálne oblečenie, v portfóliu sa rozhodne nájdete.

  Ponuka e-shopu Hirmer.com

  Internetový obchod Hirmer.com sa zameriava na predaj kvalitného pánskeho oblečenia vo veľkostiach XXL a vyššie. Jeho cieľom je poskytovať štýlové odevy aj mužom väčších formátov, ktorí si zväčša museli dávať oblečenie šiť, prípadne si vyberať z nudných prevedení. V spoločnosti Hirmer preto nájdete skvelý štýl a trendy vo všetkých veľkostiach.

  Keď sa pre Hirmer rozhodnete, nakupovať môžete rôzne kúsky oblečenia ako tričká, bundy, košele, nohavice, polokošele, svetre, športové oblečenie, šály, šiltovky, čiapky, ponožky a množstvo ďalšieho. Všetky výrobky, ktoré obchod poskytuje, sú rozdelené do niekoľkých hlavných kategórií, a to Sortiment, Extra dlhé, Ralph Lauren, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Značky a Premium zľava.

  Aby ste si celý proces výberu urýchlili, každá hlavná kategória je rozdelená na menšie podkategórie. Napríklad, kategória Sortiment sa delí na Obleky, Kabáty, Džínsy, Mikiny, Košele, Vesty, Spodná bielizeň, Doplnky, Ponožky, Saká, Nohavice, Tričká a množstvo ďalšieho. Nechýbajú ani inšpirácie, ktoré vám ukážu, ako jednotlivé kúsky správne skombinovať a zladiť.

  Produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Takýmto spôsobom dopredu viete, čo nakupujete. Nechýba podrobný popis, veľkostná tabuľka, vlastnosti, hodnotenie a informácia o dostupnosti.

  Služby e-shopu Hirmer.com

  Internetový obchod patrí k veľmi obľúbeným na slovenskom aj zahraničnom trhu. Okrem kvalitných produktov poskytuje tiež profesionálne služby, ktoré sú určené pre každého, nehľadiac na to, či ste už nakúpili alebo len plánujete. Zákaznícky servis vám rád poradí s čímkoľvek, od výberu, nákupu, reklamácie až k vráteniu. Dobrou správou ale je, že s reklamáciou sa obchod takmer nestretá. Všetky produkty, ktoré má, sú vyrobené z tých najlepších materiálov charakteristických odolnosťou a nadčasovosťou.

  Za svoju objednávku môžete platiť platobnou kartou a platbou online. V prípade platby online alebo karty sa nemusíte báť zneužitých údajov tretími stranami, pretože e-shop je vybavený platobnými bránami, ktoré chránia vaše citlivé údaje. Doprava je možná kuriérom.

  Ak chcete byť s internetovým obchodom v neustálom kontakte a to aj po tom, ako ho opustíte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. A v prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Zaobstarajte si štýlové kúsky za skvelé ceny z internetového obchodu Hirmer.com a užívajte si tie najlepšie ceny na trhu a vysokú kvalitu.

Najčastejšie otázky Hirmer.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Hirmer.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Hirmer.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Hirmer.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Hirmer.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

  🛍️ Ponúka obchod Hirmer.com dopravu zdarma?

  Hirmer.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Hirmer.com?

  Obchod Hirmer.com ponúka tovar v kategóriách: momentálne žiadne.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Hirmer.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Hirmer.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Hirmer.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Hirmer.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Hirmer.com?

  Na február, 2024 pre obchod Hirmer.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Hirmer.com?

  Na február, 2024 pre obchod Hirmer.com máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Hirmer.com?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Hirmer.com zľavové kódy?

  Hirmer.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Hirmer.com?

  Obchod Hirmer.com môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 228 880 175 alebo emailom: service-onlineshop@hirmer.de.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Hirmer.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Hirmer.com?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Február, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Hirmer.com už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Hirmer.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.