Huskysk.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 24x | Doprava zdarma: Áno
 • O obchode Huskysk.sk:

  HUSKY.sk je špecialista na outdoor / stany, spacie vaky, spacáky, batohy, textil, doplnky a mnoho ďalších. Vyberajte si tieto kúsky u odborníkov aj vy! Prečo nakupovať v obchode Huskysk.sk ?

Huskysk.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (Jún 2021)

Huskysk.sk
 • Zľavy
  V eshope Huskysk.sk nájdete zľavy na vybrané outdoorové oblečenie v akcii. V eshope Huskysk.sk nájdete zľavy na vybrané outdoorové oblečenie v akcii. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Huskysk.sk Kategória : Športové potreby Použité : 22x
Huskysk.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 100 € Doprava zdarma pri nákupe nad 100 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Huskysk.sk Kategória : Športové potreby Použité : 2x
Ponuky od Huskysk.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Huskysk.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Športové potreby

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Športové potreby

MyProtein.sk
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : MyProtein.sk Kategória : Športové potreby Použité : 3x
Klotinkfit.com
 • Zľava 5%
  Športové oblečenie Klotinkfit. Získajte zľavu 5% na športové oblečenie... Viac o zľave Športové oblečenie Klotinkfit. Získajte zľavu 5% na športové oblečenie Klotinkfit. Skryť text
Platnosť do : 31/12/2021
Obchod : Klotinkfit.com Kategória : Športové potreby Použité : 2x
TeamStore.sk
 • Zľava Zľava 5%
  Zľava 5% pri objednávke nad 49€ Zľava 5% pri objednávke nad 49€ Skryť text
Platnosť do : 30/06/2021
Obchod : TeamStore.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x
Bodyworld.eu
Platnosť do : 30/07/2021
Obchod : Bodyworld.eu Kategória : Športové potreby Použité : 0x
UniqueFit.sk
 • Zľava 10%
  Doplnky výživy a oblečenie na šport.. Získaj zľavu 10% na nákup v e... Viac o zľave Doplnky výživy a oblečenie na šport.. Získaj zľavu 10% na nákup v e-shope UniqueFit.sk. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : UniqueFit.sk Kategória : Športové potreby Použité : 0x

O obchode Huskysk.sk

 • HUSKY.sk je špecialista na outdoor / stany, spacie vaky, spacáky, batohy, textil, doplnky a mnoho ďalších. Vyberajte si tieto kúsky u odborníkov aj vy!

  Chodíte radi na túry, do lesa alebo hôr? V tom prípade vám určite nesmú chýbať základné veci ako správne oblečenie, stany, spacáky a množstvo ďalšieho. Každý milovník turistiky by totižto nemal zabúdať na to, že správna výstroj je veľmi dôležitá. A kde toto všetko nájsť? Napríklad na internetovom obchode HUSKYsk.sk

  O e-shope

  Internetový obchod HUSKYsk.sk vznikol najmä z dôvodu, že na slovenskom trhu niečo takéto chýbalo. E-shop perfektne zalepil dieru, ktorá sa vyskytla. Mnohí ľudia totižto nakupovali najmä v bežných športových obchodoch, ktoré nespĺňali úplne všetky požiadavky. Nástupom e-shopu HUSKYsk.sk sa to však všetko zmenilo.

  Nakupovanie výstroja do hôr alebo lesov či kúsky, ktoré sú potrebné na jednoduchšiu túru, je dnes omnoho jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, pretože všetko nájdete na jednom mieste.

  Produkty na e-shope

  V portfóliu e-shopu nájdete kompletné vybavenie pre stanovanie v prírode. Nechýbajú tak praktické stany na kemping s priateľmi, ľahké stany pre turistiku a expedičné a veľké stany pre celú rodinu.

  Následne ide o spacie vaky. Ideálny spací vak vám poskytne ochranu pred vonkajšími vplyvmi, teplé miesto k zloženiu hlavy po náročnom dni a je mäkký a pohodlný. V spacích vakoch HUSKY si odpočiniete, načerpáte nové sily a budete zaspávať komfortne. Páči sa vám ľahký dekový model Gala, alebo Azure do mrazov? E-shop má v ponuke aj zmenšené modely pre deti.

  V portfóliu sa nachádzajú aj karimatky. Karimatky od HUSKY sú nesmierne príjemné a pohodlné. Na dlhších cestách ani len nepocítite absenciu postele, pretože poskytujú dokonalú možnosť odpočinku. Samonafukovacie modely vo veľkých rozmeroch zaisťujú nerušený spánok aj na tvrdej a chladnej zemi. Vďaka ľahkému a odolnému materiálu sú karimatky vhodné do úplne každého terénu. Vyberajte zo širokej ponuky farieb a hrúbky.

  Ďalej sú to batohy. Tie sú veľmi dôležité pri úplne každej túre. Výhodou turistických batohov Husky je ich nízka váha, vďaka ktorej batoh počas cesty skoro necítite. V ponuke máte hneď niekoľko druhov ako cyklistické, mestské alebo outdoorové.

  Nechýba ani oblečenie, ktorému treba venovať omnoho viac pozornosti, ako sa na začiatku zdá. Dokáže vás ochrániť v nepríjemnom počasí. HUSKYsk.sk ponúka naozaj širokú ponuku.

  V ponuke e-shopu nájdete aj veľké množstvo dôležitých doplnkov pre pohodlné cestovanie do prírody. Nenechajte sa na svojich cestách prekvapiť a majte po ruke praktickú čelovú lampu, mäkkú karimatku, ležadlo, rozkladacie kreslo, ľadvinku, koncovky na trekové palice a množstvo ďalšieho.

  Orientácia na e-shope

  Veľkou výhodou internetového obchodu Huskysk.sk je najmä to, že je veľmi prehľadný. Aj napriek desiatkam produktov sa na ňom veľmi jednoducho orientuje. Hneď po tom, ako do e-shopu vojdete, môžete vidieť posuvný panel. Ten obsahuje novinky, akcie alebo zľavy. Nižšie na stránke následne nechýbajú obľúbené kategórie.

  Hlavné kategórie nájdete na vrchnej časti e-shopu, nad posuvným panelom. Vyberať si tu môžete z kategórií ako stany, spacie vaky, karimatky, batohy, oblečenie, obuv, doplnky či outlet. Každá hlavná kategória má nejaké tie podkategórie a filtre, aby sa vám nakupovalo jednoduchšie a rýchlejšie.

  Ak viete presný názov daného produktu, využite vyhľadávací panel. Ten nájdete nad hlavnými kategóriami, úplne hore. Tu jednoducho napíšete, čo hľadáte.

  Služby

  Internetový obchod poskytuje kvalitný zákaznícky servis, na ktorý sa môžete obrátiť kedykoľvek budete potrebovať. Jednoducho tak zistíte úplne všetky dôležité informácie o nákupe či reklamáciách.

  Nechýbajú ani sociálne siete, ktoré si zamilujete. Sú plné rôznych inšpiratívnych obrázkov, fotografií, no taktiež zliav a akcií.

  Prejsť do obchodu Huskysk.sk

Huskysk.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Huskysk.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Huskysk.sk
Kontakt: HUSKY SK, s.r.o.
Priemyselná 10
917 03 Trnava
Telefón: 033 5511 719
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Huskysk.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Huskysk.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Huskysk.sk na výhodný nákup v kategórii: Športové potreby.

Na Jún 2021 pre obchod Huskysk.sk máme v ponuke 2x zľavový kupón a 0x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Huskysk.sk už 24x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.