Farlesk.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 29.02.2024

Pre eshop Farlesk.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Farlesk.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 249 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Farlesk.sk už 14x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Farlesk.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Farlesk.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Farlesk.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: FARLESK spol. s r. o.
  Mierová 228
  821 05 Bratislava
  Telefón: 02/43191190
  E-mail: eshop@farlesk.sk
  Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Ostatné

O obchode Farlesk.sk

 • Ak zháňate potreby na maľovanie a natieranie, hľadajte ich v internetovom obchode Farlesk.sk. Nájdete tu široký výber kvalitných produktov ako sú farby, laky, miešanie farieb a omietok, ale aj náradie, tmely a lepidlá.

  Internetový obchod sa špecializuje na výrobky ako farby a laky. V jeho ponuke však nájdete aj množstvo ďalších produktov ako napríklad čistiacu chémiu, bazénovú chémiu, rôzne doplnky na čistenie domácnosti či drobné magnetky na skrášlenie príbytku. Farlesk.sk je plný odborníkov, ktorí ochotne vypočujú požiadavky zákazníkov a pomôžu s výberom vhodného materiálu.

  O e-shope Farlesk.sk

  Farlesk.sk vznikol v roku 1991 ako rodinná firma. Zo začiatku sa orientoval na predaj maliarskych a natieračských potrieb. Už o dva roky sa však zameranie zmenilo. Ponuka sa neustále rozširovala, vďaka čomu dnes na e-shope nájdete aj produkty ako náradie, výrobky do domácnosti či lepidlá.

  Zameraním Farlesk.sk je nákup a predaj potrieb na maľovanie a natieranie. Okrem toho však poskytuje aj odborné poradenstvo, maloobchod, veľkoobchod a tónovanie farieb na plnoautomatických miešacích zariadeniach od renomovaných firiem.

  Vo Farlesk.sk sa stretnete len s profesionálnym prístupom a širokou škálou kvalitných výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste. Práve preto si spoločnosť zakladá na výbere dodávateľov a usiluje sa o dobré meno. V súčasnej dobe ponúka predaj nielen na internetovom obchode, ale aj v kamennej predajni v Bratislave.

  Orientácia na e-shope

  Široký sortiment, vysoká odbornosť a osobitý prístup ku každému zákazníkovi sú podčiarknuté aj výbornými cenami. O tom, že sa tu oplatí nakupovať svedčí aj vysoká spokojnosť zákazníkov. V roku 2018 sa spoločnosť stala finalistom v súťaži Shoproku 2018 – Cena kvality. V e-shope sa vďaka rozumnému triedeniu na kategórie a podkategórie orientuje pomerne ľahko.

  Všetky produkty sú roztriedené do hlavných kategórií - Farby a laky, Tmely a lepidlá, Náradie a Domácnosť. Každá hlavná kategória má niekoľko menších podkategórií. V tých nechýbajú filtre či možnosti roztriedenia podľa ceny alebo názvu.

  Filtre sú pomerne špecifické. Viete si tak podľa nich vybrať len tie výrobky, o ktoré máte skutočne záujem. Nakupovanie je následne omnoho rýchlejšie.

  Produkty e-shopu Farlesk.sk

  Každý produkt má niekoľko fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Okrem ilustračných obrázkov nechýbajú produktom detailné informácie, možnosť vybrať si z viacerých alternatív (ak to produkt umožňuje), informácia o dostupnosti, cena, množstvo či dokonca vzorkovník.

  V prípade, že by ste nevedeli, koľko farby potrebujete, môžete využiť kalkulačku spotreby. Tá sa nachádza pod každou farbou.

  Služby e-shopu Farlesk.sk

  Pracovníci spoločnosti sú vám k dispozícii telefonicky, ale aj osobne priamo v kamennej predajni v Bratislave, a to každý pracovný deň od pol siedmej ráno do šiestej večer, a v sobotu od pol ôsmej do dvanástej.

  Nákup je jednoduchý a úplne bezpečný s garanciou vrátenia peňazí. Väčšina tovaru je skladom, takže doručenie objednávky je expresne rýchle. Dopravu zadarmo získate už pri nákupe nad 149 €.

  Ak by ste sa pri nakupovaní chceli dozvedieť niečo nové, stačí, aby ste si prečítali blog. Ten je plný zaujímavých článkov. Je pravidelne aktualizovaný.

Najčastejšie otázky Farlesk.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Farlesk.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Farlesk.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Farlesk.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Farlesk.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Farlesk.sk na výhodný nákup v kategórii: Ostatné.

  🛍️ Ponúka obchod Farlesk.sk dopravu zdarma?

  Farlesk.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 249 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Farlesk.sk?

  Obchod Farlesk.sk ponúka tovar v kategóriách: Ostatné.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Farlesk.sk?

  Môžete využit platobné metódy: -

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Farlesk.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Farlesk.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Farlesk.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Farlesk.sk?

  Na február, 2024 pre obchod Farlesk.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Farlesk.sk?

  Na február, 2024 pre obchod Farlesk.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Farlesk.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 249 €.

  🛍️ Aké má eshop Farlesk.sk zľavové kódy?

  Farlesk.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Farlesk.sk?

  Obchod Farlesk.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02/43191190 alebo emailom: eshop@farlesk.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Farlesk.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Farlesk.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (249 €)
  📅 Aktualizované Február, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Farlesk.sk už 14x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Farlesk.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.