Elizz.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 1x | Ušetrené: 67x | Doprava zdarma: Áno
Elizz.sk
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 55x
Elizz.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 12x
Ponuky od Elizz.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Elizz.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Elizz.sk - Recenzia

 • V ponuke internetového obchodu Elizz.sk nájdete rôzne varianty elektronických vodných fajok. Vyberte si presne podľa svojich predstáv a potrieb za tie najlepšie ceny!

  Patríte k fajčiarom, prípadne osobám, ktoré radi fajčia vodné fajky? V tom prípade by ste mali poznať internetový obchod Elizz.sk. V jeho ponuke objavíte elektronické vodné fajky v zaujímavých farebných obaloch, ktoré pritiahnu pozornosť a zaujmú. Okrem toho sa môžete tešiť na nízke ceny, vysokú kvalitu a skvelý pôžitok z fajčenia. Vyberte si aspoň jeden produkt z e-shopu Elizz.sk aj vy! Uvidíte, nebudete ľutovať.

  O internetovom obchode

  Internetový obchod Elizz.sk nie je ničím novým. Na slovenskom trhu funguje už niekoľko dlhých rokov. Počas tejto doby si stihol vybudovať širokú základňu spokojných zákazníkov, ktorí sa pravidelne vracajú a nakupujú kvalitné vodné fajky za skvelé ceny.

  Internetový obchod Elizz.sk si zakladá na niekoľkých hodnotách, ktorými sú garancia kvality, doprava zadarmo pri nákupe nad určitú čiastku a rýchle doručenie už do niekoľkých dní od objednania produktov.

  Internetový obchod Elizz.sk je špecializovaný. To znamená, že v jeho ponuke nájdete len jeden typ výrobkov. V tomto prípade elektronických vodných fajok. K dispozícii je rovno niekoľko variantov, ktoré sa od seba odlišujú chuťou. Vybrať si môžete rôzne príchute. Presne podľa svojich preferencií.

  V ponuke internetového obchodu Elizz.sk nájdete len kvalitný a originálny tovar svetových výrobcov. Všetok tovar má certifikáty zabezpečujúce vysokú bezpečnosť a kvalitu.

  Hlavným cieľom internetového obchodu je neustále skvalitňovanie služieb a poskytnutie najvyššej kvality a zároveň aj maximálneho komfortu pri nakupovaní. Pod komfortom myslí spoločnosť hlavne jednoduchú orientáciu v širokom sortimente, náležitú pozornosť personálu a profesionálne poradenstvo. Všetky tieto benefity získava nielen pravidelný, ale aj nový zákazník, ktorý na e-shope nakupuje po prvýkrát.

  Produkty

  Internetový obchod Elizz.sk má ponuku tvorenú elektronickou vodnou fajkou, ktorá je jedinečná v tom, že je bez tabaku, dechtu, nikotínu a nepríjemného zápachu, ktorý sa spája s klasickými cigaretami. Veľkým plusom je, že cigareta je plná vitamínov, ktoré sa do tela dostávajú každým jedným vdýchnutím. Ide o vitamín A, B6, B12 a C.

  Tu však výhody rozhodne nekončia. Elektronické vodné fajky značky Elizz nemusíte zapaľovať zapaľovačom, ako klasické cigarety. Nepotrebujete na ne ani žiadnu nabíjačku alebo náplň. Fajku stačí vytiahnuť z vrecka, kabelky alebo tašky, potiahnuť a začať fajčiť. Fajka by mala vydržať približne 500 potiahnutí. A to bez toho, aby ste ju dopĺňali alebo dobíjali.

  Telo fajky značky Elizz sa veľmi dobre drží v rukách. Na jeho konci nájdete diamantík, ktorý pri potiahnutí zasvieti.

  Nakupovanie na internetovom obchode Elizz.sk nie je ani zďaleka tak náročné, ako sa môže zdať. Katalóg produktov je upravený tak, aby ste si z neho vybrali v priebehu niekoľkých sekúnd.

  E-shop Elizz.sk vám chce poskytnúť nielen kvalitné produkty, ale aj služby. Práve preto mu nechýba ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov a profesionálov s množstvom skúseností. K dispozícii je od pondelka do piatka. Obrátiť sa naň môžete v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí či problémov s nakupovaním alebo objednávkou.

  Ponuka

  Keďže je internetový obchod Elizz.sk špecializovaný, jeho ponuka nie je tak široká, ako ponuka obchodov, ktoré majú v portfóliu viaceré typy výrobkov. Aby sa vám však dobre nakupovali, poskytuje e-shop niekoľko kategórií, podľa ktorých delí produkty, ktoré predáva. Máte tak istotu, že všetko, čo potrebujete, si vyberiete v priebehu niekoľkých minút.

  V portfóliu internetového obchodu Elizz.sk si príde na svoje úplne každý. Vybrať si totižto môžete viaceré príchute fajok, ako napríklad jahoda, kokos, čokoláda, vodný melón, slaný karamel, banán a množstvo ďalšieho. Niektoré fajky sú tzv. “ice”, čiže pri fajčení vytvárajú príjemný chladivý efekt. A ak by sa vám jednopríchuťové fajky nepáčili, môžete si vybrať prevedenia kombinujúce dve príchute. Napríklad slaný karamel a donut alebo jahoda a banán.

  Aby sa vám pri nakupovaní hľadali jednotlivé produkty čo najjednoduchšie, e-shop ich delí do niekoľkých základných kategórií, a to Single (1 ks), Triple (3 ks), Multi (5 ks) a Limited. Platí, že čím väčšie balenie si vyberiete, tým menej za jednu fajku zaplatíte.

  Pri každom produkte máte k dispozícii niekoľko ilustračných fotografií, aby ste si vedeli predstaviť, ako v skutočnosti vyzerá. Následne nechýba informácia o tom, či je skladom a podrobný popis.

  O priebehu objednávky a jej doručení ste pravidelne informovaní, a to e-mailami a SMS správami. Viete tak, kde sa balík nachádza a kedy približne dorazí k vám domov.

  Služby

  Máte nejaké otázky ohľadom nákupu alebo by ste potrebovali poradiť? Netreba sa ničoho báť, zákaznícky servis internetového obchodu Elizz.sk je vám plne k dispozícii. Kontaktovať ho môžete od pondelka do piatka prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla. Odpoveď dostanete obratom, takže o váš problém je postarané ihneď.

  Objednané produkty môžete zaplatiť platobnou kartou, na dobierku alebo prevodom na účet. Pri platbe online sa netreba ničoho báť. Internetový obchod má bezpečnostné brány, ktoré chránia vaše platobné údaje pred zneužitím tretími stranami. Doprava je možná kuriérom alebo prostredníctvom Zásielkovne.

  S internetovým obchodom môžete zostať v kontakte, a to prostredníctvom newslettera. Keď sa prihlásite na jeho odber, príde vám do e-mailu niekoľkokrát do mesiaca a prinesie informácie o zaujímavých novinkách a akciách. Prípadne stavte na sociálne siete ako Instagram a Facebook.

  Výhodou internetového obchodu je, že vám poskytuje dopravu zadarmo nad určitú čiastku. Ak teda nechcete platiť zbytočné poplatky, stačí si vybrať štýlové produkty v hodnote, ktorú e-shop pravidelne mení, a následne sa tešiť z bezplatného doručenia.

  Chceli by ste si počas nakupovania oddýchnuť alebo sa niečo nové dozvedieť o elektronických vodných fajkách? Klikajte na blog, ktorý e-shop prevádzkuje. Nájdete v ňom zaujímavé články, tipy a rady.

  Nakupujte jednorazové elektrické fajky z internetového obchodu Elizz.sk a užívajte si kombináciu vysokej kvality a skvelej chuti.

Elizz.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Elizz.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Elizz.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Elizz.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Elizz.sk na výhodný nákup v kategórii: Pre Dospelých (+18).

Elizz.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Elizz.sk dopravu zdarma?

  Elizz.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Elizz.sk?

  Obchod Elizz.sk ponúka tovar v kategóriách: Pre Dospelých (+18).

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Elizz.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Elizz.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Zásielkovňa.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Elizz.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Elizz.sk máme v ponuke 1x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Elizz.sk?

  Na December, 2022 pre obchod Elizz.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Elizz.sk?

  Zľava 5% : Zľava 5% na všetko
  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 55 €

  Black Friday 2022 v obchode Elizz.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Elizz.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 1x
  💵 Ušetrené 67x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Elizz.sk už 67x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Elizz.sk - Galéria Zľavových Kódov

Elizz.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Elizz.sk

  (0 z 5)
Počet hodnotení: 0
Prejsť do obchodu Elizz.sk

Informácie o obchode Elizz.sk

Kontakt: ELIZZ s.r.o.
Vojtaššákova 601/117
027 44 Tvrdošín
Platobné metódy: Platobná karta Na dobierku Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Zásielkovňa