Dreamly.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 15.04.2024

Pre eshop Dreamly.sk máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Dreamly.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Dreamly.sk už 0x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Dreamly.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Dreamly.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Dreamly.sk

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: THEO HERBS SK, s.r.o.
  Gorkého 3
  811 01 Bratislava
  E-mail: info@theoherbs.sk
  Platobné
  metódy:
  Na dobierku Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom Zásielkovňa

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Zdravie

O obchode Dreamly.sk

 • Internetový obchod Dreamly.sk predáva rovnomenný výživový doplnok, ktorý sa zameriava na podporu spánku a jednoduchšieho zaspávania. Nahliadnite do ponuky tohto obchodu a vyberte si doplnok, ktorý vám pomôže dobre si oddýchnuť.

  Máte problémy so spánkom, no nechcete začať užívať tabletky na spanie, ktoré často spôsobujú závislosť? Máme pre vás dobrú správu. Existuje výživový doplnok, ktorý sa postará o to, aby ste sa dobre vyspali, a to bez toho, aby ste si vytvorili závislosť. Týmto výživovým doplnkom je Dreamly, ktorý predáva slovenský internetový obchod Dreamly.sk. Vyskúšajte ho a užívajte si hlboký a ničím nerušený spánok každú noc aj vy.

  O spoločnosti Theo Herbs

  Internetový obchod vlastní spoločnosť Theo Herbs, ktorej história sa začala písať v roku 2017. V tomto čase sa dvaja spolužiaci na vysokej škole rozhodli vytvoriť produkt, ktorý pomôže ľuďom so zaspávaním. Zistili totižto, že na trhu sa nachádza veľké množstvo produktov určených na spanie, no ani jeden z nich neposkytuje tak dobré účinky, ako očakávali. Obrátili sa teda na odborníkov a s ich pomocou vytvorili výrobok, ktorý má pomôcť každému nehľadiac na dôvod nespavosti. A tak vznikol úspešný produkt Dreamly.

  Pri vyvíjaní produktu Dreamly sa myslelo hlavne na to, aby bol prírodného zloženia, aby na ňom ľuďom nevznikala závislosť a aby nemal žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní. Odborníci preto pridali do zloženia nielen množstvo byliniek, ktoré majú okamžitý účinok, ale taktiež také, ktorých účinok sa objavuje až po dlhšom čase. K nim sa radí napríklad šafran siaty, ktorý začína účinkovať medzi piatym až desiatym dňom od začatia užívania.

  Receptúru produktu skúšali zakladatelia najprv na sebe, aby vedeli, že všetko funguje tak, ako má. Keď si boli istí, že produkt zákazníkom skutočne poskytne to, čo potrebujú, dostal sa na trh, kde okamžite zaujal.

  V roku 2020 odkúpila celú spoločnosť, ktorá sa dovtedy volala Dreamly s. r. o., rodina Johnovcov. Tá ju zahrnula do svojho holdingu Meriglobe Group, a. s. a zároveň ju premenovala na Theo Herbs s. r. o podľa najmladšieho člena rodiny. Vďaka tomuto kroku vznikla spoločnosť Theo Herbs a neskôr aj Theo Herbs Pharma.

  Poslaním internetového obchodu je nie iba potláčať, ale aj riešiť rôzne problémy so spánkom, nervozitou a nepokojom prírodnou cestou. Verí, že tam, kde farmácia nedokáže pomôcť, prichádza na rad múdrosť prírody. Špecificky vytvorené receptúry, ktoré zohľadňujú potreby zákazníka, dokážu efektívne pomôcť bez toho, aby vytvorili závislosť, ktorej sa len veľmi ťažko zbavuje.

  O produkte Dreamly

  Internetový obchod Dreamly.sk je špecializovaným obchodom, ktorý má v ponuke len jeden typ výrobku. Týmto výrobkom je výživový doplnok Dreamly, ktorý sa zameriava na podporu kvalitného a dobrého spánku. Okrem toho, že Dreamly navodzuje príjemnú ospanlivú náladu, prispieva taktiež k boju proti stresu, vďaka čomu sa po jeho užití cítite oveľa príjemnejšie a lepšie.

  Výrobok Dreamly taktiež nespôsobuje závislosť, podporuje relaxáciu, uvoľňuje a upokojuje myseľ. Je preto výbornou voľbou pre každého, kto má psychicky namáhavú prácu a nemôže kvôli nej zaspať. Prípadne pre tých, ktorých niečo trápi alebo prechádzajú ťažkým obdobím a večer sa im nedarí úplne “vypnúť”.

  Ako funguje výživový doplnok Dreamly?

  Výživový doplnok Dreamly funguje veľmi jednoducho. Disponuje aminokyselinou, ktorá je dôležitá pre zaspávanie, a výťažky zo štyroch bylín, ktoré sú odjakživa využívané na zmiernenie strachu, stresu a celkovo sa starajú o kvalitný a hlboký spánok.

  Ak ste si produkt Dreamly zakúpili a máte pred sebou jeho prvé užívanie, nemusíte sa ničoho báť. Celý proces je veľmi jednoduchý. Stačí, aby ste 30 až 60 minút pred spánkom zapili 2 kapsule Dreamly dostatočným množstvom vody. Následne sa upokojte, ľahnite si a užívajte si, ako na vás pomaly dopadá spánok.

  Dreamly poteší ideálnou kombináciou byliniek pre lepšie zaspávanie. Účinok by ste pritom mali spozorovať už po prvom dni užívania. Dôležité je však vedieť, že najlepšie účinky získate pri pravidelnom užívaní, najčastejšie po piatich až desiatich dňoch.

  Aké účinky má Dreamly?

  Hlavnou úlohou výživového doplnku Dreamly je navodiť vám príjemný spánok, vďaka ktorému si dobre oddýchnete. Kvalitný spánok je kľúčový pre množstvo procesov v organizme. Ak ho nemáte dostatok, môžu nastať komplikácie, ako napríklad oslabenie imunity, zlá nálada či podráždenosť.

  Okrem spánku pomáha výživový doplnok Dreamly aj upokojiť a znížiť úroveň stresu, čo sa bude páčiť najmä ľuďom, ktorí majú psychicky náročnú prácu alebo si prechádzajú ťažkým obdobím. Dreamly upokojí myseľ a zaručí, že sa vám bude zaspávať oveľa lepšie ako kedykoľvek predtým.

  Následne je dôležité myslieť aj na to, že Dreamly prešlo viacerými laboratórnymi testami. Spoločnosť disponuje potrebnými certifikáciami, ktoré zaručujú, že produkt je skutočne nezávadný a môžete ho bez problémov užívať.

  Internetový obchod vám zaručuje 100 % garanciu spokojnosti. V prípade, že by vám výživový doplnok nepomohol, stačí obchod kontaktovať. Vráti vám peniaze vrátane poštovného.

  Nakupovanie v e-shope Dreamly.sk

  Nakupovanie v internetovom obchode Dreamly.sk je jednoduché a rýchle. Ide totižto o špecializovaný obchod, ktorý má vo svojej ponuke len jeden typ výrobku – výživový doplnok Dreamly. Okrem jedného kusu produktu si môžete zaobstarať aj zvýhodnené balenie obsahujúce viacero výživových doplnkov za skvelú cenu. Dokonca, jeden balík obsahuje aj darček navyše.

  Pri produkte máte podrobný popis, niekoľko ilustračných fotografií a informáciu o dostupnosti. Nechýba ani údaj o tom, kedy môžete mať produkt doma, čo obsahuje jedna kapsula Dreamly, odporúčanú dávku a ďalšie podrobnosti, ktoré budete musieť vedieť predtým, ako začnete výrobok užívať.

  Výhodou e-shopu je skutočnosť, že produkty sú na sklade, takže ich môžete mať doma už do dvoch, maximálne troch pracovných dní. Problémy so spánkom tak dokážete vyriešiť už v priebehu veľmi krátkeho času.

  Profesionálne služby pre zákazníkov

  Internetový obchod sa zameriava nielen na predaj kvalitných produktov, ale aj na poskytovanie profesionálnych zákazníckych služieb každému jednému zákazníkovi. Pri nákupe máte preto neustále k dispozícii zákaznícky servis poskladaný z odborníkov, ktorí vám veľmi radi poradia v prípade problémov s objednávkou, nákupom alebo výberom. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla.

  Podrobné informácie priamo na webovej stránke

  Spoločnosť prevádzkujúca internetový obchod Dreamly.sk si plne uvedomuje, že nakupovanie výživových doplnkov nie je tak jednoduché, ako napríklad nakupovanie oblečenia či obuvi. Práve preto vám poskytuje podrobné informácie nielen o samotnom výrobku, ale aj o celom procese jeho vývoja a výroby. Môžete si tak byť istí, že to, čo užívate, je pre vás a vaše zdravie skutočne dobré. Nemusíte sa báť rôznych vedľajších účinkov.

Najčastejšie otázky Dreamly.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Dreamly.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Dreamly.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Dreamly.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Dreamly.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Dreamly.sk na výhodný nákup v kategórii: Zdravie.

  🛍️ Ponúka obchod Dreamly.sk dopravu zdarma?

  Dreamly.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Dreamly.sk?

  Obchod Dreamly.sk ponúka tovar v kategóriách: Zdravie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Dreamly.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Dreamly.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Zásielkovňa

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Dreamly.sk aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Dreamly.cz

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Dreamly.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Dreamly.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Dreamly.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Dreamly.sk máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Dreamly.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 60 €
  Zvýhodnené balenia : Zvýhodnené balenia Dreamly pre lepšie zaspávanie a pokojný spánok.

  🛍️ Aké má eshop Dreamly.sk zľavové kódy?

  Dreamly.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Dreamly.sk?

  Obchod Dreamly.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 702 028 134 alebo emailom: info@theoherbs.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Dreamly.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Dreamly.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (60 €)
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Dreamly.sk už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Dreamly.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.