Craftiry.com zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Craftiry.com máme v ponuke 0x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Craftiry.com neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Craftiry.com už 0x.
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Craftiry.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Craftiry.com na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Craftiry.com

 • Hodnotenie:   0 (0x)
  Kontakt: Adrop s.r.o.
  Železná 830/12a
  460 01, Liberec
  E-mail: info@craftiry.com
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

O obchode Craftiry.com

 • Internetový obchod Craftiry.com sa zameriava na predaj zaujímavých DIY balíčkov, ktoré sú ideálne ako darček pre rodinného príslušníka, kamaráta aj kolegu. Nahliadnite do jeho ponuky a vyberte originálny kúsok, ktorým rozhodne potešíte.

  Hľadáte originálny darček, ktorý poteší a vyčaruje úsmev na tvári? V tom prípade klikajte na e-shop Craftiry.com, ktorý sa zameriava na predaj originálnych DIY sád pre deti aj dospelých. Prezrite si jeho ponuku a vyberte svojim blízkym niečo originálne na narodeniny, meniny, Vianoce či akýkoľvek iný sviatok. Uvidíte, budete mať úspech.

  Orientácia na webovej stránke

  Orientácia na webovej stránke internetového obchodu Craftiry.com je jednoduchá a rýchla. Po tom, ako si obchod rozkliknete, sa dostanete na hlavnú stránku, kde sa nachádzajú všetky dôležité a aktuálne informácie o produktoch a službách. Následne tu nájdete aj populárne produkty, rôzne tipy, praktické a rady a recenzie od zákazníkov, ktorí si produkt už zaobstarali.

  Ak sa chcete pustiť hneď do nakupovania, prejdite do úplne vrchnej časti webu, kde nájdete jednotlivé hlavné kategórie. Odtiaľto si už vyberáte produkty, o ktoré máte záujem a chceli by ste si ich prezrieť.

  Výrobky v ponuke e-shopu

  E-shop Craftiry.com sa zameriava na predaj unikátnych kreatívnych boxov, ktoré vedia rozvíjať nové zručnosti. Ide o unikátne darčeky, do ktorých vloží každý kúsok zo seba. Dva rovnaké výrobky tak nenájdete.

  Plusom výrobkov od e-shopu Craftiry.com je aj to, že podporujú kreativitu a zručnosť. Učenie nových zručností je vďaka nim jednoduché, rýchle a bezproblémové. Okrem toho netreba zabúdať ani na to, že všetko, čo potrebujete, nájdete v jednom boxe. Vrátane podrobného návodu. Nič tak nemusíte hľadať dodatočne.

  Rozdelenie ponuky

  Internetový obchod Craftiry.com má v ponuke rovno niekoľko druhov boxov, z ktorých si môžete vyberať. Práve preto ich radí do viacerých základných kategórií. Tými sú Boxy s alkoholom, Kreatívne boxy, Gurmánske boxy a Detské boxy.

  Každá hlavná kategória má niekoľko menších podkategórií. Napríklad Boxy s alkoholom sa delia na Výroba domáceho ležiaka 12°, Výroba piva IPA, Výroba ginu, Dochutenie rumu, Dochutenie whisky, Degustačná sada 6 remeselných pív, Degustačný set 6 pív + výroba ležiaka 12°, Degustačný set 6 pív + výroba piva IPA, Degustačný set 7 rumov, Degustačný set 7 rumov + dochutenie rumu, Degustačný set 10 ginov a Degustačný set 10 ginov + výroba ginu.

  Rovnako je na tom aj kategória Gurmánske boxy, ktorá sa ďalej delí na Sada na grilovanie, Príprava chilli omáčok, Príprava sušeného mäsa, Pečenie kváskového chleba, Príprava Sushi, Výroba čerstvého syra, Výroba čokolády, Praženie kávy, Degustácia kávy, Degustácia 4 druhov káv + praženie kávy, Degustácia 10 čokolád a Degustácia 10 čokolád + výroba čokolády.

  Jednotlivé produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete priblížiť, aby ste dopredu vedeli, čo plánujete kupovať. Nechýba podrobný popis, informácia o dostupnosti a to, dokedy budete mať produkt doma, ak ho objednáte v ten istý deň do určitej hodiny. K produktom si taktiež môžete vybrať originálnu kartičku s venovaním, ktorá vášho blízkeho poteší a vyčaruje mu úsmev na tvári.

  Nižšie sa na webovej stránke nachádzajú ďalšie podrobné informácie o produkte spolu s ilustračnými fotografiami. Vždy tak presne viete, čo objednávate a či bude výrobok ideálnym darčekom pre vášho blízkeho.

  Keď na stránke prejdete ešte nižšie, nájdete tu sekciu s podnadpisom “Tiež sa ti môže páčiť”, kde sú podobné produkty, ktoré má e-shop v ponuke. A následne nechýbajú ani recenzie od zákazníkov, ktorí stihli nakúpiť pred vami.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Internetový obchod Craftiry.com si zakladá na kvalitných službách, ktorých súčasťou je aj zákaznícky servis. Ten vám veľmi rád pomôže s výberom, nákupom, vrátením, reklamáciou alebo čímkoľvek iným. Stačí ho len kontaktovať.

  Spôsob kontaktovania zákazníckeho servisu sa odvíja čisto od vás. K dispozícii máte dve základné možnosti. Tou prvou je klasika vo forme telefónneho čísla. Zákaznícky servis vám v rýchlosti odpovie na všetky otázky, vďaka čomu budete mať odpovede do niekoľkých minút. Nemusíte na ne dlho čakať, preto je táto alternatíva vhodná pre každého, koho problém musí byť vyriešený čo najrýchlejšie.

  Druhou možnosťou je spojenie prostredníctvom e-mailu. Toto riešenie môže využiť každý, koho problém nehorí a nepotrebuje odpoveď obratom. Zákaznícky servis sa vám bude venovať hneď, ako bude môcť – ak ide o bežný pracovný deň a pracovné hodiny, s veľkou pravdepodobnosťou vám odpíše do niekoľkých hodín.

  V rámci e-mailu môžete kontaktovať e-shop priamo cez svoju e-mailovú schránku, prípadne svoju žiadosť napísať do formulára, ktorý je pripravený na podstránke “Kontakt”. Odkaz na ňu nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke v hornej časti. Do formulára stačí napísať meno, e-mail, telefónne číslo a následne váš problém. Keď všetko vyplníte, kliknite na “Odoslať” a máte hotovo.

  Zákaznícky servis internetového obchodu Craftiry.com je k dispozícii od 9. do 17. hodiny od pondelka do piatka. V tomto čase ho môžete taktiež kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla. V prípade, že by ste zavolali v iný čas alebo cez víkend, nikto vám neodpovie. 

  Pravidelný newsletter

  Patríte k zákazníkom, ktorí chcú vedieť o každej novinke v ponuke internetového obchodu, zľave alebo inej zaujímavej promo akcií? V tom prípade by ste sa mali prihlásiť na odber newslettera, ktorý spoločnosť posiela niekoľkokrát do mesiaca. Informuje v ňom o všetkých dôležitých udalostiach, ktoré by vás mohli zaujímať, no pritom vás nezahltí množstvom nepotrebných údajov.

  A ako sa prihlásiť na odber newslettera? Veľmi jednoducho. Stačí si otvoriť oficiálnu webovú stránku internetového obchodu Craftiry.com a prejsť na jej úplný spodok. Tam nájdete panel s názvom “Odber newslettera”. Vedľa neho sa nachádza panel, do ktorého zadáte svoju e-mailovú adresu a kliknete na oranžové tlačidlo označené slovom “Odoberať”.

  Pamätajte však, že kliknutím na tlačidlo a zadaním adresy sa prihlasujete do databázy e-shopu, z ktorej sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Zároveň tiež súhlasíte s podmienkami a zásadami spracovania osobných údajov e-shopu, o ktorých si môžete prečítať viac priamo na oficiálnej webovej stránke.

  Po odoslaní žiadosti o newsletter sa prihláste do svojej e-mailovej schránky a kliknite na potvrdzovací odkaz. Ten na vás už bude čakať vo forme e-mailu. Keď na odkaz kliknete, potvrdíte prihlásenie sa na odber a máte hotovo.

  V prípade, že by ste v e-mailovej schránke potvrdzovací e-mail nenašli, prezrite zložku SPAM. Ak sa tam nebude nachádzať, kontaktujte zákaznícky servis. Ten bude vedieť, čo má robiť.

  30 dní na vrátenie

  Kupujete box z e-shopu Craftiry.com svojim blízkym a neviete, či sa im bude páčiť? Netreba sa ničoho báť, nepoužitý box môžete do 30 dní vrátiť. A to bez akýchkoľvek vysvetlení alebo dôvodov.

  Vrátenie je jednoduché. Produkt stačí zabaliť a poslať na adresu e-shopu spolu s dodacím listom. Po tom, ako spoločnosť vrátený produkt prevezme, vás bude kontaktovať a do niekoľkých dní vám vráti peniaze.

  Ďalšie informácie

  Zaujímajú vás dodatočné informácie a údaje o internetovom obchode Craftiry.com, ako sú napríklad obchodné podmienky, podmienky dopravy a platby, spôsoby vrátenia a reklamácie tovaru alebo čokoľvek iné? V tom prípade si rozkliknite jeho oficiálnu webovú stránku, kde všetko toto a omnoho viac nájdete.

Najčastejšie otázky Craftiry.com

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Craftiry.com?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Craftiry.com na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Craftiry.com.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Craftiry.com?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

  🛍️ Ponúka obchod Craftiry.com dopravu zdarma?

  Craftiry.com neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Craftiry.com?

  Obchod Craftiry.com ponúka tovar v kategóriách: momentálne žiadne.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Craftiry.com?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Craftiry.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Craftiry.com aj v zahraničí?

  Áno, môžete nakúpiť v Česku: Craftiry.com

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Craftiry.com?

  Na júl, 2024 pre obchod Craftiry.com máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Craftiry.com?

  Na júl, 2024 pre obchod Craftiry.com máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Craftiry.com?

  Momentálne žiadne.

  🛍️ Aké má eshop Craftiry.com zľavové kódy?

  Craftiry.com nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Craftiry.com?

  Obchod Craftiry.com môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 484 800 980 alebo emailom: info@craftiry.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Craftiry.com?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Craftiry.com?

  ✅ Akcie a zľavy 0
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Craftiry.com už 0x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Craftiry.com

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.