Wildandcoco.com - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 4x | Doprava zdarma: Áno
Wildandcoco.com
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Ponuky od Wildandcoco.com
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Wildandcoco.com na Váš email

O obchode Wildandcoco.com

 • Máte chuť na čerstvý kokos, akoby len teraz odtrhnutý v džungli? V tom prípade nakupujte na internetovom obchode Wildandcoco.com, ktorý predáva okrem kokosov aj ďalšie skvelé produkty.

  Patríte k milovníkom exotiky alebo len preferujete zdravú stravu? V tom prípade by ste mali staviť na internetový obchod Wildandcoco.com, ktorý je známy nielen na slovenskom, ale aj zahraničnom trhu. Jeho jedinečný koncept so širokou ponukou teší zákazníkov po celom svete. Nakúpte kokosy a výrobky z nich ešte dnes a užívajte si džungľu u seba, v obývačke.

  O e-shope

  Internetový obchod Wildandcoco.com funguje na Slovensku už niekoľko dlhých rokov. Počas tých si stihol vytvoriť stabilné miesto na trhu a potešiť množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa na toto miesto neustále vracajú. Niet sa však ani čomu čudovať. E-shop má niekoľko zásad, ktorých sa roky drží. Svoj predaj stavia na vysokej kvalite. Neustále vyvíja nové metódy, ako si chutné kokosy vychutnať nielen v exotike, ale aj na “bežných miestach”, ako napríklad na našom území.

  Vďaka technológiám, ako fermentácia, paskalizácia a hlboké mrazenie, dokáže e-shop zachovať 100 % chuť kokosu aj pri prevážaní z jedného miesta na druhé. Produkty sú starostlivo testované, vďaka čomu si zachovávajú všetky prirodzené vlastnosti. Tie nie sú zničené na úkor dlhej trvanlivosti alebo predajnosti.

  Wildandcoco.com neustále inovuje svoje metódy a spôsoby predaja. Túži totižto po tom, aby vám poskytol tú najlepšiu chuť a najkvalitnejšie produkty. A netreba zabúdať ani na poctivý prístup. Vďaka nemu myslí nielen na prítomnosť, ale aj budúcnosť našej planéty.

  Veľkým plusom je taktiež fakt, že prostredníctvom predaja tejto spoločnosti majú farmári a ich zamestnanci vo vzdialených a omnoho chudobnejších štvrtiach dostatok financií na to, aby si mohli dovoliť základnú zdravotnú starostlivosť a školné.

  Spoločnosť doručuje kokosy až pred vaše dvere. Objednávky sú doručované hneď na druhý deň. Objednajte si kokos alebo výrobky z neho a hneď zajtra si na nich pochutnávajte!

  Produkty

  Wildandcoco.com je jedinečný internetový obchod, ktorý ponúka zaujímavé produkty z kokosu. Medzi nimi nájdete napríklad kokosovú vodu a dužinu, pomazánky a snacky, prípravky na varenie či príslušenstvo.

  Zakladatelia internetového obchodu veria sile kokosu a harmónií tela. Keďže kokos sa už od pradávna považoval za superpotravinu a silný produkt, ktorý hydratuje, regeneruje, dodáva energiu a je plný zdravých tukov, je vhodný aj pre dnešných ľudí.

  Internetový obchod sa stále inovuje a poskytuje tak najkvalitnejšie a najchutnejšie produkty na trhu. Okrem bežných výrobkov z kokosu tu nájdete aj rôzne detoxikačné kúry, vďaka ktorým dokážete svoje telo jednoducho a rýchlo vyčistiť.

  Všetky produkty, ktoré si objednáte z internetového obchodu sú 100 % čerstvé a v tej najvyššej kvalite. Sú posielané expresne v špeciálnych termoboxoch, vďaka čomu vydržia omnoho dlhšie.

  Na internetovom obchode sa jednoducho orientuje a nakupuje. Všetky výrobky sú zaradené do jednotlivých hlavných kategórií. Tie následne disponujú menšími podkategóriami. Nechýbajú ani ilustračné fotografie, vďaka ktorým dopredu viete, čo objednávate. Samozrejmosťou je podrobný popis, výživové hodnoty a kategória “Súvisiace”.

  Služby

  Internetový obchod Wildandcoco.com si zakladá na kvalitných službách, ku ktorým sa radí aj zákaznícky servis. Ten môžete kontaktovať v prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou, nákupom, reklamáciou alebo čímkoľvek iným. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla, e-mailu alebo online chatu.

  Chceli by ste si pri nakupovaní oddýchnuť a prečítať niečo zaujímavé? V tom prípade by ste mali staviť na blog, ktorý internetový obchod prevádzkuje. Ten je plný zaujímavých článkov na tému zdravia a výživy. Dokonca, mnohé z nich sú orientované aj na vzdelávanie v oblasti ekológie a udržateľnosti.

  Ak sa rozhodnete nakupovať na internetovom obchode Wildandcoco.com pravidelne, mali by ste vedieť, že poskytuje tzv. Cococredity, ktoré po nazbieraní môžete vymieňať za výhodné akcie a zľavy. Funguje to jednoducho. Čím väčšiu objednávku spravíte, tým väčšiu zľavu na nákup získate.

  Objednané výrobky vám v špeciálnom chladenom balení privezie kuriér. Platba sa dá realizovať na dobierku, platbou online alebo prevodom na účet. Pri online platbe sa však netreba ničoho báť. E-shop je vybavený niekoľkými platobnými bránami, ktoré sa starajú o vaše citlivé údaje. Tie sa tak nedostanú tretím stranám.

  Chceli by ste byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o najnovších kúskoch v ponuke, akciách a zľavách? V tom prípade sa prihláste na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších akciách, ponukách a zľavách. V prípade, že by ste mali príliš veľa reklamných e-mailov, môžete obchod sledovať aj na sociálnych sieťach, ako Facebook a Instagram.

  Užite si vysokú kvalitu a výnimočnú chuť kokosu vďaka Wildandcoco.com. Podporte svoje zdravie tými najlepšími výrobkami zo zdravých produktov, ktoré pochádzajú priamo z džungle.

  Prejsť do obchodu Wildandcoco.com

Wildandcoco.com - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Wildandcoco.com a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Wildandcoco.com a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Wildandcoco.com - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Wildandcoco.com na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

Wildandcoco.com - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Wildandcoco.com dopravu zdarma?

  Wildandcoco.com ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Wildandcoco.com?

  Obchod Wildandcoco.com ponúka tovar v kategóriách: Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Wildandcoco.com?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Wildandcoco.com?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Wildandcoco.com?

  Na September, 2022 pre obchod Wildandcoco.com máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Wildandcoco.com?

  Na September, 2022 pre obchod Wildandcoco.com máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Wildandcoco.com?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 30 €

  Štatistiky obchodu Wildandcoco.com
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 4x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Wildandcoco.com už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Strava a Nápoje

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Strava a Nápoje

Alkodarceky.sk
 • Zľava 3% na Alkodarceky.sk
  Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu... Viac o zľave Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu alkodarceky. Sk. Zadajte zľavový kód v priebehu objednávky. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Coffeein.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Fitstream.eu
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 4x
Babickarstvo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 106x
Zlatezrnko.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 27x
Mojamana.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 13x
Jemezdravo.eu
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 10x
Ketomix.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 8x

Wildandcoco.com - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Doprava zdarma : Doprava zdarma u objednávky nad 1500 Kč.
 • Novinky : Granola, mražené ovoce, ceremoniální kakao, kokosové pomazánky, jerky z kokosu – ideální pochoutky ke snídani nebo ke svačině.
 • Doprava zdarma : Ekologickou a chlazenou dopravu až domů po celé ČR za Vás zaplatíme u objednávky nad 1500 Kč.

Hodnotenie obchodu Wildandcoco.com


  (5 z 5)


Počet hodnotení: 9


Prejsť do obchodu Wildandcoco.com
Kontakt: Wild & Coco s.r.o.
Těšnov 1163/5
110 00 Praha 1
Telefón: 733 444 130
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom