Mojamana.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 23.07.2024

Pre eshop Mojamana.sk máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Mojamana.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma nad 145 €. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Mojamana.sk už 32x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Mojamana.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Mojamana.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Mojamana.sk

 • Hodnotenie:  5 (9x)
  Kontakt: Heaven Labs s.r.o.
  Přátelství 172/42
  104 00 Praha 22-Uhříněves
  E-mail: magic@drink-mana.com
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Strava a nápoje

O obchode Mojamana.sk

 • Chcete sa stravovať zdravo aj vtedy, keď nestíhate? Stavte na Manu!

  Zdravá strava je pre naše telo veľmi dôležitá. Nie vždy však máme čas pripraviť si niečo chutné a zdravé do školy alebo práce. Nehovoriac o dňoch, kedy sa nestíhame ani len napiť vody. Máte namáhavú prácu a nestíhate obedné prestávky? V tom prípade ste na správnom mieste. Mana je prípravok, ktorý svojim zložením dokáže nahradiť ako hlavné chody (raňajky, obed a večeru), tak aj doplnkové chody (desiatu a olovrant). Stavte na tento produkt ešte dnes a uvidíte, že večer, po príchode z práce, nebudete mať chuť zjesť celú chladničku.

  O spoločnosti Mojamana.sk

  Produkt Mana vznikol v roku 2014, kedy si spoločnosť a jej zakladatelia povedali, že chcú vytvoriť jedlo, ktoré by ušetrilo čas, no pritom by bolo nutričné kompletné. Plus, výrobok by mal byť vyrobený tak, aby prispel k udržateľnosti potravinových systémov a celkovo ochrane našej planéty. Bohužiaľ, mnohé podobné produkty buď vždy niečo postrádajú alebo jednoducho nechutia dobre.

  Všetky výrobky, ktoré v portfóliu značky Mana nájdete, sú 100 % rastlinné. Vhodné sú tak ako pre vegetariánov, tak aj pre vegánov. Nehovoriac o tom, že sú nutrične kompletné. Obsahujú všetky dôležité látky, ktoré telo počas dňa potrebuje. Plus, spoločnosti sa podarilo vytvoriť produkty Mana tak, aby pomáhali ochraňovať našu planétu.

  Vývoj potravín nie je jedinou vecou, ktorú spoločnosť robí. Taktiež sa zameriava na vylepšovanie obalov, v ktorých sa výrobok predáva. Najnovšia receptúra Many znížila použitie plastov o 50 % a papierových obalov až o 20 %. Všetkému pomáha aj pomerne dlhá záručná doba, ktorú Mana výrobky majú. Mana drink má trvanlivosť až 12 mesiacov od dátumu výroby a Mana Powder, čiže prášok, z ktorého si vyrábate nápoj, má záruku až 18 mesiacov.

  O Mana produkte

  Mana je tekuté jedlo, ktoré má až 161 zdravotných výhod pre telo. Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny, je vhodná pre vegánov, je bohatá na bielkoviny a má až 14 vitamínov a 24 minerálnych látok. Vďaka tomu, že má komplexný obsah vlákniny a je bez GMO. Človeka dokáže zasýtiť prirodzenou a zdravou cestou a má taktiež nízky obsah cukru.

  Vďaka tomu, že je Mana tekutá, ju môžete mať pri sebe takmer neustále. Kedykoľvek, aj počas toho najhektickejšieho dňa, sa z nej môžete napiť. Takto prijímate všetky dôležité látky pre vaše telo.

  Mana je vyvíjaná tak, aby človeku poskytla všetky dôležité látky prirodzenou cestou. Jej plusom je najmä to, že zasýti na dlhý čas a je chutná. Nová receptúra Mark 6 poskytuje 42 esenciálnych nutrientov, 6 zdrojov tuku, 6 zdrojov proteínu a 8 zdrojov vlákniny. Makroživiny sú v Mana výrobku zastúpené vo vyváženom množstve - 22 % bielkoviny, 34 % sacharidy a 44 % tuky.

  Zo začiatku predávala spoločnosť len Mana Powder, čiže prášok, z ktorého si sami vytvárate chutný drink. Neskôr sa do ponuky dostali aj drinky. Okrem neutrálnej chuti, ktorú si môžete sami ochutiť, nájdete v ponuke aj “Choco” príchuť.

  Ponuka Many sa neustále rozširuje. Dnes si môžete okrem klasického balenie kúpiť aj Family pack, ktorý poskytuje až 144 porcií. Plus, novinkou v ponuke je ManaBurger. Ten je vhodný ako pre tých, ktorí jedia mäso, tak aj pre vegetariánov či vegánov.

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete aj priblížiť. Nechýba podrobný popis a spôsob, ako výrobok použiť. Tí, ktorí sa zaujímajú o nutričné hodnoty, si môžu prezrieť aj tie.

  Služby e-shopu Mojamana.sk

  Internetový obchod Mojamana.sk poskytuje kvalitný zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať ako prostredníctvom e-mailovej adresy, tak aj prostredníctvom telefónneho čísla alebo online chatu.

  V prípade, že by ste chceli vedieť o najnovších kúskoch v ponuke alebo akciách, jednoducho stavte na sociálne siete - Facebook, Twitter, Instagram a Youtube.

Najčastejšie otázky Mojamana.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Mojamana.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Mojamana.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Mojamana.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Mojamana.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Mojamana.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a nápoje.

  🛍️ Ponúka obchod Mojamana.sk dopravu zdarma?

  Mojamana.sk ponúka dopravu zdarma. Doprava zdarma nad 145 €.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Mojamana.sk?

  Obchod Mojamana.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a nápoje.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Mojamana.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Mojamana.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Mojamana.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Mojamana.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Mojamana.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Mojamana.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Mojamana.sk?

  Na júl, 2024 pre obchod Mojamana.sk máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Mojamana.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma nad 145 €.
  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 145 €.

  🛍️ Aké má eshop Mojamana.sk zľavové kódy?

  Mojamana.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Mojamana.sk?

  Obchod Mojamana.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +420 228 883 296 alebo emailom: magic@drink-mana.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Mojamana.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Mojamana.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Áno (145 €)
  📅 Aktualizované Júl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Mojamana.sk už 32x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Mojamana.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.