Mojamana.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 32x | Doprava zdarma: Áno
Mojamana.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 13x
Ponuky od Mojamana.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Mojamana.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Mojamana.sk - Recenzia

 • Chcete sa stravovať zdravo aj vtedy, keď nestíhate? Stavte na Manu!

  Zdravá strava je pre naše telo veľmi dôležitá. Nie vždy však máme čas pripraviť si niečo chutné a zdravé do školy alebo práce. Nehovoriac o dňoch, kedy sa nestíhame ani len napiť vody. Máte namáhavú prácu a nestíhate obedné prestávky? V tom prípade ste na správnom mieste. Mana je prípravok, ktorý svojim zložením dokáže nahradiť ako hlavné chody (raňajky, obed a večeru), tak aj doplnkové chody (desiatu a olovrant). Stavte na tento produkt ešte dnes a uvidíte, že večer, po príchode z práce, nebudete mať chuť zjesť celú chladničku.

  O spoločnosti

  Produkt Mana vznikol v roku 2014, kedy si spoločnosť a jej zakladatelia povedali, že chcú vytvoriť jedlo, ktoré by ušetrilo čas, no pritom by bolo nutričné kompletné. Plus, výrobok by mal byť vyrobený tak, aby prispel k udržateľnosti potravinových systémov a celkovo ochrane našej planéty. Bohužiaľ, mnohé podobné produkty buď vždy niečo postrádajú alebo jednoducho nechutia dobre.

  Všetky výrobky, ktoré v portfóliu značky Mana nájdete, sú 100 % rastlinné. Vhodné sú tak ako pre vegetariánov, tak aj pre vegánov. Nehovoriac o tom, že sú nutrične kompletné. Obsahujú všetky dôležité látky, ktoré telo počas dňa potrebuje. Plus, spoločnosti sa podarilo vytvoriť produkty Mana tak, aby pomáhali ochraňovať našu planétu.

  Vývoj potravín nie je jedinou vecou, ktorú spoločnosť robí. Taktiež sa zameriava na vylepšovanie obalov, v ktorých sa výrobok predáva. Najnovšia receptúra Many znížila použitie plastov o 50 % a papierových obalov až o 20 %. Všetkému pomáha aj pomerne dlhá záručná doba, ktorú Mana výrobky majú. Mana drink má trvanlivosť až 12 mesiacov od dátumu výroby a Mana Powder, čiže prášok, z ktorého si vyrábate nápoj, má záruku až 18 mesiacov.

  O Mana produkte

  Mana je tekuté jedlo, ktoré má až 161 zdravotných výhod pre telo. Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny, je vhodná pre vegánov, je bohatá na bielkoviny a má až 14 vitamínov a 24 minerálnych látok. Vďaka tomu, že má komplexný obsah vlákniny a je bez GMO. Človeka dokáže zasýtiť prirodzenou a zdravou cestou a má taktiež nízky obsah cukru.

  Vďaka tomu, že je Mana tekutá, ju môžete mať pri sebe takmer neustále. Kedykoľvek, aj počas toho najhektickejšieho dňa, sa z nej môžete napiť. Takto prijímate všetky dôležité látky pre vaše telo.

  Mana je vyvíjaná tak, aby človeku poskytla všetky dôležité látky prirodzenou cestou. Jej plusom je najmä to, že zasýti na dlhý čas a je chutná. Nová receptúra Mark 6 poskytuje 42 esenciálnych nutrientov, 6 zdrojov tuku, 6 zdrojov proteínu a 8 zdrojov vlákniny. Makroživiny sú v Mana výrobku zastúpené vo vyváženom množstve - 22 % bielkoviny, 34 % sacharidy a 44 % tuky.

  Zo začiatku predávala spoločnosť len Mana Powder, čiže prášok, z ktorého si sami vytvárate chutný drink. Neskôr sa do ponuky dostali aj drinky. Okrem neutrálnej chuti, ktorú si môžete sami ochutiť, nájdete v ponuke aj “Choco” príchuť.

  Ponuka Many sa neustále rozširuje. Dnes si môžete okrem klasického balenie kúpiť aj Family pack, ktorý poskytuje až 144 porcií. Plus, novinkou v ponuke je ManaBurger. Ten je vhodný ako pre tých, ktorí jedia mäso, tak aj pre vegetariánov či vegánov.

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré si môžete aj priblížiť. Nechýba podrobný popis a spôsob, ako výrobok použiť. Tí, ktorí sa zaujímajú o nutričné hodnoty, si môžu prezrieť aj tie.

  Služby

  Internetový obchod Mojamana.sk poskytuje kvalitný zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať ako prostredníctvom e-mailovej adresy, tak aj prostredníctvom telefónneho čísla alebo online chatu.

  V prípade, že by ste chceli vedieť o najnovších kúskoch v ponuke alebo akciách, jednoducho stavte na sociálne siete - Facebook, Twitter, Instagram a Youtube.

Mojamana.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Mojamana.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Mojamana.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Mojamana.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Mojamana.sk na výhodný nákup v kategórii: Strava a Nápoje.

Mojamana.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Mojamana.sk dopravu zdarma?

  Mojamana.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Mojamana.sk?

  Obchod Mojamana.sk ponúka tovar v kategóriách: Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Mojamana.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Mojamana.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Mojamana.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Mojamana.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Mojamana.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Mojamana.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Mojamana.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma nad 80 €

  Black Friday 2023 v obchode Mojamana.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Mojamana.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 32x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Mojamana.sk už 32x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Mojamana.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akčné ceny : Zľavy na vybrané produkty Mana v akcii.

Informácie o eshope Mojamana.sk

Hodnotenie:  5 (9x)
Kontakt: Heaven Labs s.r.o.
Přátelství 172/42
104 00 Praha 22-Uhříněves
Platobné
metódy:
Platobná karta Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom