Valachshop.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 3x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 60x | Doprava zdarma: Áno
Valachshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 4x
Valachshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Valachshop.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 1x
Ponuky od Valachshop.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Valachshop.sk na Váš email

O obchode Valachshop.sk

 • Internetový obchod Valachshop.sk ponúka kvalitné slovenské a české výrobky. Pozrite si jeho širokú ponuku so skvelými cenami ešte dnes.

  Kvalitné tradičné slovenské a české výroby na jednom mieste - to je internetový obchod Valachshop.sk. Nájdete tu poctivo vyrobené prírodné liečivá, včelie produkty, rôzne potraviny a pochutiny, remeselné výrobky, alkohol, ale aj knihy o slovenskom folklóre, oblečenie či bytový textil s ľudovým vzorom. Pozrite si jeho širokú ponuku ešte dnes!

  O e-shope

  Internetový obchod Valachshop.sk bol založený ľuďmi, ktorí milujú slovenské tradície a chute. Spoločnosť si zakladá na kvalite produktov, vďaka čomu sa nemusíte báť, že po objednaní vám domov príde niečo nedobré alebo zničené. Samotní zakladatelia chodia do množstva výrob osobne a poznajú sa so všetkými dodávateľmi.

  Pre internetový obchod je charakteristické rýchle dodanie, väčšina tovaru skladom, výhodné ceny, ľudskosť, obrovský výber produktov a ten najlepší a odborný zákaznícky servis. Samozrejmosťou je aj výborná kvalita za skvelé a výhodné ceny.

  Nakupovanie prostredníctvom internetu je náročné. Uvedomuje si to aj samotný obchod. Práve preto vám poskytuje ten najlepší zákaznícky servis, ktorý je pre vás k dispozícii na telefónnom čísle a e-maile. V prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok ho neváhajte kontaktovať.

  Filozofia značky je založená na korektnosti, kvalite a dobrých vzájomných ľudských vzťahoch. Práve preto si zakladá na ľudskej komunikácii, ktorá sa často v rámci internetového predaja vytráca.

  Okrem toho najlepšieho zákazníckeho servisu sa e-shop stará aj o životné prostredie. V ponuke objavíte ekologické produkty a na igelitové tašky môžete zabudnúť. Valachshop.sk k nim ponúka viaceré alternatívy. Nechýba ani ekologická výplň balíkov, ktorá je často ďalším ekologickým problémom.

  Produkty

  Internetový obchod Valachshop.sk ponúka rôzne typy produktov, ktoré sú však charakteristické vysokou kvalitou a skvelými cenami. Kúpiť si môžete potraviny, nápoje, EKO produkty a množstvo ďalšieho. Ak vás trápia konkrétne zdravotné ťažkosti, stačí využiť špeciálny filter „Čo ma trápi“ a systém vás rovno presmeruje do prírodnej lekárne Valacha, kde nájdete prírodné liečivá roztriedené podľa okruhu zdravotných problémov.

  Tovar sa vyhľadáva ľahko, a to aj napriek tomu, že v ponuke objavíte tisícky rôznych druhov výrobkov. Celému nákupu však pomáha rozdelenie do niekoľkých hlavných sekcii, ktoré sa ďalej delia na menšie podkategórie. Tým nechýbajú filtre a možnosti zobrazenia podľa obľúbenosti. Vďaka tomu nakúpite rýchlo, pár klikmi, z pohodlia domova.

  Všetky produkty majú niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Nechýba podrobný popis, informácia o dostupnosti, recenzie a nižšie kategória “Súvisiace produkty”.

  Pri nakupovaní môžete využiť praktickú možnosť tzv. Wishlistu, čiže zoznamu prianí. Ten využijete najmä vtedy, ak sa vám nejaké produkty páčia, no neplánujete ich hneď kúpiť. Uložte si ich medzi obľúbené a kedykoľvek sa k nim vráťte, prípadne ich porovnajte spolu s ostatnými kúskami.

  Služby

  Internetový obchod Valachshop.sk je známy tým, že poskytuje kvalitný zákaznícky servis každému svojmu zákazníkovi. To znamená, že v prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať odborníkov, ktorí sú vám k dispozícií počas pracovných dní. Urobiť tak môžete prostredníctvom telefónneho čísla a e-mailu. Veľmi radi vám poradia, ako si vybrať správny kúsok, ako reklamovať alebo vrátiť niečo nefunkčné alebo pokazené, ako nakupovať a množstvo ďalšieho.

  Zostaňte s obchodom v kontakte! Prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde niekoľkokrát do mesiaca do e-mailovej schránky. Informovať vás bude o najnovších akciách, zľavách a novinkách v ponuke. Druhou možnosťou, ako vedieť o všetkých novinkách medzi prvými, sú sociálne siete. Obchod funguje na Facebooku, Instagrame a Youtube.

  Pri nakupovaní si môžete prečítať zaujímavé články, ktoré vám pomôžu s výberom. Klikajte na blog, ktorý e-shop prevádzkuje.

  Samozrejmosťou sú aj časté akcie, zľavy a súťaže. Dodacia lehota sa pri objednávke remeselných výrobkov, ktoré nie sú skladom, pohybuje okolo 14 dní. V prípade výrobkov skladom je to 1 – 3 dni. Za poštovné neplatíte už pri objednávke nad 45 €.

  Nákup na Valachshop.sk nie je vôbec náročný. Platba za objednávku je možná prostredníctvom dobierky, hotovosti a prevodu na účet. V prípade prevodu sa nemusíte báť zneužia vašich platobných údajov. Všetky sú v bezpečí, pretože prechádzate cez niekoľko platobných brán.

  Doprava je možná kuriérom, prípadne stavte na osobné prevzatie a prídite si pre výrobok sami.

  Pokiaľ sa zaoberáte včelárstvom, bylinárstvom, alebo iným ľudovým remeslom stačí valachshop.sk kontaktovať a môžete sa stať jeho dodávateľom.

  Prejsť do obchodu Valachshop.sk

Valachshop.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Valachshop.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v obchode Valachshop.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Valachshop.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Valachshop.sk na výhodný nákup v kategórii: Kozmetika, Strava a Nápoje.

Valachshop.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Valachshop.sk dopravu zdarma?

  Valachshop.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Valachshop.sk?

  Obchod Valachshop.sk ponúka tovar v kategóriách: Kozmetika, Strava a Nápoje.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Valachshop.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Valachshop.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kupónov pre obchod Valachshop.sk?

  Na Október, 2022 pre obchod Valachshop.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Valachshop.sk?

  Na Október, 2022 pre obchod Valachshop.sk máme v ponuke 3x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Valachshop.sk?

  Akčné ceny : Tradičné slovenské a české výrobky za akciové ceny.
  Doprava zdarma : Doprava zdarma už od 80 €.
  Novinky : Novinky v tradičných českých a slovenských výrobkoch.

  Štatistiky obchodu Valachshop.sk
  ✅ Akcie a zľavy 3x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 60x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Valachshop.sk už 60x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Top obchody v kategórii: Strava a Nápoje

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Strava a Nápoje

Alkodarceky.sk
 • Zľava 3% na Alkodarceky.sk
  Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu... Viac o zľave Zľavový kód pre 3% zľavu na celú objednávku z internetového obchodu alkodarceky. Sk. Zadajte zľavový kód v priebehu objednávky. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 16x
Coffeein.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Fitstream.eu
Platnosť do : 31/12/2022
Použité : 4x
Babickarstvo.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 106x
Zlatezrnko.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 27x
Mojamana.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 13x
Jemezdravo.eu
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 10x
Ketomix.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 8x

Valachshop.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľava 10% : Opaľovacia kozmetika v zľave 10%

Hodnotenie obchodu Valachshop.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 12


Prejsť do obchodu Valachshop.sk
Kontakt: VALACH, s.r.o.
J. Hanulu 1585/15
052 01 Spišská Nová Ves
Telefón: 0948 974 069
Platobné metódy: Na dobierku Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Osobné prevzatie