Skladove-okna.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 4x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Skladove-okna.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Skladove-okna.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Skladove-okna.sk - Recenzia

 • Chcete prerábať svoj byt či dom? Snívate o výmene vašich starých okien a vchodových dverí? Ak nechcete čakať na ich dodanie celé týždne, nakupujte na e-shope Skladove-okna.sk.

  Nakupovanie alebo objednávanie okien nie je ani zďaleka tak jednoduché, ako vyzerá. Okrem toho, že musíte poznať správne rozmery a iné podrobné parametre, musíte si vyberať aj kvalitné kúsky, ktoré sa postarajú o to, aby vám v zime neprefukovali. Ak hľadáte nové okná aj vy, no neviete, kde nakupovať, mali by ste staviť na e-shop Skladove-okna.sk, ktorý má širokú ponuku kvalitných kúskov za tie najlepšie ceny. Nechýbajú ani skvelé služby, príjemný zákaznícky servis a množstvo výhod nákupu. Vyberte si svoje vysnívané okná na Skladove-okna.sk

  O e-shope

  Internetový obchod Skladove-okna.sk vznikol v roku 2013, kedy si zakladatelia povedali, že chcú ľuďom poskytnúť kvalitné okná, ktoré budú k dostaniu takmer ihneď, do približne 7 - 10 pracovných dní. E-shop vznikol najprv na českom trhu. V prvý rok získal 337 objednávok, ktoré vybavil v priebehu niekoľkých týždňov. Zákazníci boli spokojní a spoločnosť si budovala stabilné miesto na trhu.

  Ďalšie roky priniesli desiatky objednávok a stovky zákazníkov, ktorí sa neustále vracajú. Spoločnosť totižto nepredáva len okná, ale aj ďalšie dôležité produkty, ako napríklad príslušenstvo k plastovým oknám či plastové vchodové dvere a balkónové dvere. Do roku 2020 mal obchod viac ako 11 tisíc objednávok a rozšíril sa nielen na slovenský, ale aj na český, rakúsky, nemecký a maďarský trh.

  Za viac ako 8 rokov fungovania stihol e-shop dodať viac ako 200 tisíc kusov okien a dverí, postaviť 1 + 1 showroom + sklad, odpovedať na viac ako 192 tisíc e-mailov a precestovať s objednávkami viac ako 162 miliónov kilometrov. Zákazníci pri nakupovaní ušetrili viac ako 7,8 milióna eur a operátorky vybavili viac ako 232 tisíc telefonátov. A to, samozrejme, nie je všetko. E-shop Skladove-okna.sk sa môže tešiť z niekoľkých certifikátov, ktoré z neho robia kvalitný a overený obchod.

  Hlavnou myšlienkou spoločnosti je pomáhať ľuďom rýchlo a jednoducho získať plastové okná a dvere, ktoré vydržia roky. Svojim zákazníkom šetrí peniaze, pretože vie, že nie každý si môže dovoliť kvalitné okná za tisícky eur.

  K hlavným výhodám spoločnosti sa radí veľký sklad a showroom. Na týchto miestach sa nachádza 140 typov okien a dverí v počte viac ako 1000 kusov. V prípade, že by ste chceli produkt vidieť predtým, ako si ho objednáte, jednoducho showroom navštívte. Nachádza sa v Českej republike, v Kuřime, a otvorený je od pondelka do soboty. Vďaka veľkým skladovým zásobám si môžete byť istí, že produkt je odosielaný takmer okamžite po prijatí objednávky. To znamená, že doma ho máte do 7 - 10 pracovných dní.

  K ďalším výhodám nákupu sa radia rýchlosť a nízke ceny. Nechýba nákup bez rizika, o ktorý sa starajú platobné brány. Cez tie prechádzate pri každej platbe online. Ochraňujú vaše údaje pred zneužitím tretími stranami.

  A veľkým plusom sú aj jednoduché návody, ktoré sú vhodné pre laikov a ľudí, ktorí s oknami nikdy nerobili. Zameranie aj montáž budú pre vás hračkou.

  Produkty

  V ponuke e-shopu Skladove-okna.sk máte na výber všetky štandardné typy okien, ako jednokrídlové, dvojkrídlové, sklopné či strešné. V prípade, že by ste mali záujem o atypický model, môžete si nechať vyrobiť aj taký a to na mieru. K dispozícii je totižto program, v ktorom si môžete načrtnúť a dať vyrobiť vlastné okno. V ponuke je až 150 typov okien a dverí. Vybrať si môžete aj z viacerých farebných variácií rámov a to všetko za skvelé ceny.

  Služby

  Ak si chcete niečo kúpiť, stačí sa len preklikať prehľadnou webovou stránkou e-shopu Skladove-okna.sk s podrobnými technickými nákresmi, prípadne zavolať na bezplatnú zákaznícku linku. Zákaznícky servis vám veľmi rád poradí s výberom či so samotnou objednávku. Ak budete objednávať tovar skladom, doručený vám bude maximálne do 1 týždňa. Pri oknách vyrobených na mieru si počkáte len 3 - 4 týždne, čo je zhruba o polovicu menej ako u konkurencie. To všetko so špičkovou zárukou švajčiarskej kvality.

  Internetový obchod sa môže pochváliť kvalitným zákazníckym servisom, ktorý je vám k dispozícií na online chate, e-maile, telefónnom čísle alebo sociálnych sieťach. V prípade, že by ste so spoločnosťou chceli zostať v kontakte, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám príde do e-mailovej schránky niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o novinkách v ponuke alebo o akciách.

Skladove-okna.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Skladove-okna.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Skladove-okna.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Skladove-okna.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky.

Skladove-okna.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Skladove-okna.sk dopravu zdarma?

  Skladove-okna.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Skladove-okna.sk?

  Obchod Skladove-okna.sk ponúka tovar v kategóriách: .

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Skladove-okna.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Skladove-okna.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Skladove-okna.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Skladove-okna.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Skladove-okna.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Skladove-okna.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Skladove-okna.sk? Black Friday 2023 v obchode Skladove-okna.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Skladove-okna.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 4x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Skladove-okna.sk už 4x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Skladove-okna.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Skladove-okna.sk

Hodnotenie:  4.5 (33x)
Kontakt: TT holding a.s.
Kubelíkova 1224 / 42
130 00 Praha 3 - Žižkov
Telefón: 0944 737 500
Platobné
metódy:
Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom