Kitos.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 2x | Zľavové kupóny: 0x | Ušetrené: 36x | Black Friday 2020: 0x
 • O obchode Kitos.sk:

  Všetko, čo potrebujete pre praktickú, upratanú, organizovanú a vyzdobenú domácnosť nájdete v internetovom obchode kitos.sk. Prečo nakupovať v obchode Kitos.sk ?

Kitos.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (November 2020)

Kitos.sk
 • Zľava 10%
  Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 10% Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Kitos.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 3x
Kitos.sk
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma pri nákupe nad 39,90 € Doprava zdarma pri nákupe nad 39,90 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Kitos.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 0x
Ponuky od Kitos.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Kitos.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Dom a Nábytok

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Dom a Nábytok

Topshop.sk
 • Zľava 2%
  Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a... Viac o zľave Nakúpte jedinečné výrobky pre lepší život, uľahčenie chodu domácnosti a starostlivosť o svoje zdravie a vzhľad teraz v zľave 2% na celý nákup Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Topshop.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 667x
I-Living.sk
 • Zľava 20%
  Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v... Viac o zľave Zľava 20% platí na nákup v eshope I-living.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava neplatí na postele, matrace, rošty a tovar v akcii 1+1. Využite zľavové kupóny I-Living a bytové doplnky nakúpite lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : I-Living.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 336x
Market24.sk
 • Zľava -2%
  Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Zľavu 2% na celý nákup získate po zadaní zľavového kódu na market24.sk Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Market24.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 164x
Dormeo.sk
 • Zľava 2%
  Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu... Viac o zľave Produkty Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a nájdete ich vo viac ako 30 krajinách sveta. Nakupujte s kupónom teraz v zľave 2% z celého nákupu Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Dormeo.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 122x
Delimano.sk
 • Zľava 2%
  Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny... Viac o zľave Nakupujte so zľavou riady, malé domáce spotrebiče a doplnky pre správny chod kuchyne Skryť text
Platnosť do : 31/12/2020
Obchod : Delimano.sk Kategória : Dom a Nábytok Použité : 77x

O obchode Kitos.sk

 • Všetko, čo potrebujete pre praktickú, upratanú, organizovanú a vyzdobenú domácnosť nájdete v internetovom obchode kitos.sk.

  Plánujete nákup domácich alebo kuchynských potrieb? V tom prípade by ste mali poznať internetový obchod Kitos.sk. V jeho portfóliu nájdete desiatky praktických aj štýlových kúskov za tie najlepšie ceny. Širokou ponukou a príjemnými cenami to však všetko len začína. Samozrejmosťou je aj kvalitný zákaznícky servis a množstvo skvelých služieb.

  O e-shope

  Internetový obchod Kitos.sk funguje na slovenskom trhu už od roku 2010 ako dcérska spoločnosť veľkoobchodu UTC. Spoločnosť je u nás pomerne známa a jej pôsobenie je omnoho dlhšie. História UTC siaha do 90. rokov. Vďaka dlhým rokom fungovania v tomto segmente nazbierali zakladatelia množstvo skúseností, ktoré dnes využívajú aj pri predaji domácich a kuchynských potrieb.

  Sortiment internetového obchodu obsahuje viac ako 5000 rôznych produktov. Väčšina je nepotravinárskeho typu, vo vysokej kvalite a za tie najlepšie ceny. Spokojnosť zákazníkov je základom, vďaka čomu sa môžete tešiť na ten najlepší zákaznícky servis a množstvo ďalších služieb.

  Spoločnosť dbá na vysokú kvalitu svojich výrobkov, vďaka čomu sa nemusíte báť častých reklamácií alebo vracania tovaru. V prípade, že by sa také niečo stalo, stačí kontaktovať zákaznícky servis. Ten vám už následne presne povie, čo robiť a akým spôsobom sa celá situácia bude riešiť.

  Produkty

  Internetový obchod Kitos.sk funguje v nepotravinárskom segmente, ktorý má však k potravinám a celkovo k vareniu pomerne blízko. V jeho ponuke tak nájdete tisícky domácich a kuchynských potrieb za výhodné ceny. K nim sa radia napríklad výrobky na varenie, krájanie, pečenie, stolovanie alebo uskladnenie. To však, samozrejme, nie je všetko. Ponuka Kitos je bohatá a snaží sa vyjsť v ústrety každému zákazníkovi. Na jednom mieste nakúpite aj domáce spotrebiče, veselé ponožky či luxusný riad.

  Je úplne jedno, aký štýl máte alebo do akého trendu je zariadený váš príbytok. Na Kitos.sk nakúpite vždy výhodne.

  Všetky produkty sú vyrobené z kvalitného materiálu, no aj napriek tomu si zachovávajú príjemné ceny. Kitos.sk je typický svojimi každotýždňovými dočasnými akčnými ponukami, kedy vybrané kusy a sady môžete kúpiť s výraznou zľavou. Nová akcia začína vždy v pondelok. Navyše, tovar sa neustále obmieňa o novinky a rôzne vychytávky. Tie sú často, v prvých dňoch predaja, za zvýhodnené ceny

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode Kitos.sk je veľmi jednoduchá. Všetky produkty sú rozdelené prehľadne do hlavných kategórií. Každá hlavná kategória má niekoľko menších podkategórií, ktoré disponujú filtrami alebo možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Na úvodnej stránke nájdete statický panel s najnovšími kúskami v ponuke alebo zaujímavými ponukami. Keď prejdete nižšie, objaví sa vám "Ponuka mesiaca". Ide o zľavnené kúsky s výhodnými cenami. Pod ponukou mesiaca máte následne ešte obľúbené a moderné kategórie. Nakupovať tak viete rovno odtiaľto.

  Ak by ste však chceli nakupovať podľa hlavných kategórií, stačí prejsť na vrchnú časť stránky, kde uvidíte hlavné kategórie. Poprípade môžete vyskúšať vyhľadávací box.

  Služby

  Väčšina ponúkaného tovaru sa nachádza vo vlastných skladoch spoločnosti, vďaka čomu je expedícia takmer okamžitá a dodanie veľmi rýchle. Poštovné získate zdarma už pri objednávke nad 39,90 €. Pri platbe na dobierku si priplatíte len 1 €.

  V prípade akýchkoľvek otázok je vám k dispozícií kvalitný zákaznícky servis. Kontaktovať ho môžete e-mailom alebo telefonicky od 9:00 – 18:00 každý pracovný deň. Tovar je možné vrátiť až do 14 dní od doručenia objednávky.

  Prejsť do obchodu Kitos.sk

Kitos.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Black Friday : Black Friday výpredaj Black Friday výpredaj Skryť text
 • Black Friday : Výpredaje Black Friday Výpredaje Black Friday Skryť text
 • Black Firday výpredaj : Black Firday výpredaj Black Firday výpredaj Skryť text
 • Akčné ceny : Hity týždňa Hity týždňa Skryť text

Hodnotenie obchodu Kitos.sk


  (4.5 z 5)


Počet hodnotení: 8


Prejsť do obchodu Kitos.sk
Kontakt: U.T.C., spol. s.r.o.
Zděbradská 94
251 01 Jažlovice-Říčany
Telefón: 0910 760 508
Platobné metódy: Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom

Vyhľadajte zľavový kupón Kitos.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Kitos.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Kitos.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Na November 2020 pre obchod Kitos.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 2x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Kitos.sk už 36x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.