Kitos.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 66x | Doprava zdarma: Áno
Kitos.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 2x
Ponuky od Kitos.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Kitos.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Kitos.sk - Recenzia

 • Všetko, čo potrebujete pre praktickú, upratanú, organizovanú a vyzdobenú domácnosť nájdete v internetovom obchode kitos.sk.

  Plánujete nákup domácich alebo kuchynských potrieb? V tom prípade by ste mali poznať internetový obchod Kitos.sk. V jeho portfóliu nájdete desiatky praktických aj štýlových kúskov za tie najlepšie ceny. Širokou ponukou a príjemnými cenami to však všetko len začína. Samozrejmosťou je aj kvalitný zákaznícky servis a množstvo skvelých služieb.

  O e-shope

  Internetový obchod Kitos.sk funguje na slovenskom trhu už od roku 2010 ako dcérska spoločnosť veľkoobchodu UTC. Spoločnosť je u nás pomerne známa a jej pôsobenie je omnoho dlhšie. História UTC siaha do 90. rokov. Vďaka dlhým rokom fungovania v tomto segmente nazbierali zakladatelia množstvo skúseností, ktoré dnes využívajú aj pri predaji domácich a kuchynských potrieb.

  Sortiment internetového obchodu obsahuje viac ako 5000 rôznych produktov. Väčšina je nepotravinárskeho typu, vo vysokej kvalite a za tie najlepšie ceny. Spokojnosť zákazníkov je základom, vďaka čomu sa môžete tešiť na ten najlepší zákaznícky servis a množstvo ďalších služieb.

  Spoločnosť dbá na vysokú kvalitu svojich výrobkov, vďaka čomu sa nemusíte báť častých reklamácií alebo vracania tovaru. V prípade, že by sa také niečo stalo, stačí kontaktovať zákaznícky servis. Ten vám už následne presne povie, čo robiť a akým spôsobom sa celá situácia bude riešiť.

  Produkty

  Internetový obchod Kitos.sk funguje v nepotravinárskom segmente, ktorý má však k potravinám a celkovo k vareniu pomerne blízko. V jeho ponuke tak nájdete tisícky domácich a kuchynských potrieb za výhodné ceny. K nim sa radia napríklad výrobky na varenie, krájanie, pečenie, stolovanie alebo uskladnenie. To však, samozrejme, nie je všetko. Ponuka Kitos je bohatá a snaží sa vyjsť v ústrety každému zákazníkovi. Na jednom mieste nakúpite aj domáce spotrebiče, veselé ponožky či luxusný riad.

  Je úplne jedno, aký štýl máte alebo do akého trendu je zariadený váš príbytok. Na Kitos.sk nakúpite vždy výhodne.

  Všetky produkty sú vyrobené z kvalitného materiálu, no aj napriek tomu si zachovávajú príjemné ceny. Kitos.sk je typický svojimi každotýždňovými dočasnými akčnými ponukami, kedy vybrané kusy a sady môžete kúpiť s výraznou zľavou. Nová akcia začína vždy v pondelok. Navyše, tovar sa neustále obmieňa o novinky a rôzne vychytávky. Tie sú často, v prvých dňoch predaja, za zvýhodnené ceny

  Orientácia na e-shope

  Orientácia na internetovom obchode Kitos.sk je veľmi jednoduchá. Všetky produkty sú rozdelené prehľadne do hlavných kategórií. Každá hlavná kategória má niekoľko menších podkategórií, ktoré disponujú filtrami alebo možnosťami zobrazenia podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu.

  Na úvodnej stránke nájdete statický panel s najnovšími kúskami v ponuke alebo zaujímavými ponukami. Keď prejdete nižšie, objaví sa vám "Ponuka mesiaca". Ide o zľavnené kúsky s výhodnými cenami. Pod ponukou mesiaca máte následne ešte obľúbené a moderné kategórie. Nakupovať tak viete rovno odtiaľto.

  Ak by ste však chceli nakupovať podľa hlavných kategórií, stačí prejsť na vrchnú časť stránky, kde uvidíte hlavné kategórie. Poprípade môžete vyskúšať vyhľadávací box.

  Služby

  Väčšina ponúkaného tovaru sa nachádza vo vlastných skladoch spoločnosti, vďaka čomu je expedícia takmer okamžitá a dodanie veľmi rýchle. Poštovné získate zdarma už pri objednávke nad 39,90 €. Pri platbe na dobierku si priplatíte len 1 €.

  V prípade akýchkoľvek otázok je vám k dispozícií kvalitný zákaznícky servis. Kontaktovať ho môžete e-mailom alebo telefonicky od 9:00 – 18:00 každý pracovný deň. Tovar je možné vrátiť až do 14 dní od doručenia objednávky.

Kitos.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Kitos.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Kitos.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kitos.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Kitos.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok.

Kitos.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Kitos.sk dopravu zdarma?

  Kitos.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Kitos.sk?

  Obchod Kitos.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Kitos.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Kitos.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Kitos.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Kitos.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Kitos.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Kitos.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Kitos.sk?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma pri nákupe nad 59,90 €.

  Black Friday 2023 v obchode Kitos.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Kitos.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 66x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Kitos.sk už 66x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Kitos.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Kitos.sk

Hodnotenie:  4.5 (14x)
Kontakt: U.T.C., spol. s.r.o.
Zděbradská 94
251 01 Jažlovice-Říčany
Telefón: 0910 760 508
Platobné
metódy:
Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom