Invadergear.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 2x | Ušetrené: 6x | Doprava zdarma: Áno
Invadergear.sk
 • KÓD
  Zľava 5% na Invadergear.sk
  Zľavový kód, vďaka ktorému za svoj nákup na invadergear. Sk zaplatíte o... Viac o zľave Zľavový kód, vďaka ktorému za svoj nákup na invadergear. Sk zaplatíte o 5% menej. Zľavový kupón zadávate v priebehu objednávky. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 5x
Invadergear.sk
 • KÓD
  Zľava 3% na Invadergear.sk
  Ušetrite pri nákupe na Invadergear.sk 3% z ceny objednávky. Zadajte pri... Viac o zľave Ušetrite pri nákupe na Invadergear.sk 3% z ceny objednávky. Zadajte pri nákupe zľavový kupón a majte svoj ​​nákup lacnejšie. Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Invadergear.sk
Platnosť do : Neobmedzená
Použité : 0x
Ponuky od Invadergear.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Invadergear.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Invadergear.sk - Recenzia

 • Invadergear.sk je autorizovaným obchodom značky Invader Gear. Nakupujte ju za výhodné ceny.

  Máte vyhranený štýl obliekania a preferujete predovšetkým kvalitné a funkčné materiály? Ak ste odpovedali kladne, stránka Invadergear.sk, ktorá ponúka kvalitné taktické oblečenie, je určená práve pre vás.

  E-shop má vo svojej ponuke sortiment odevov v najrôznejších typových prevedeniach. Jedná sa pritom o oblečenie švajčiarsko-rakúskej značky Invader Gear, ktorá sa špecializuje na kvalitne spracované taktické oblečenie za prijateľné ceny.

  O e-shope

  Internetový obchod Invadergear.sk sa zameriava na kvalitnú značku Invader Gear. Je to oficiálny distribútor, vďaka ktorému ju môžete mať doma aj vy. Poskytuje výrobky, ktoré sú kvalitne spracované. Invader Gear je totižto značka, ktorá je kvalitná a známa po celom svete. Zameriava sa najmä na kvalitné taktické oblečenie.

  Hľadáte miesto, kde by ste si mohli kúpiť výrobky od značky Invader Gear? Práve ste ho našli. Je ním internetový obchod s rovnomenným názvom, ktorý poskytuje široký výber výrobkov. Ide o úplne kompletný sortiment. Na výber máte mnoho modelov tričiek, mikín, búnd a ďalších výrobkov ako aj doplnkov. Ide o štýlové modely pre každého. Vždy je však kladený dôraz na kvalitu a funkčnosť, vďaka čomu sa výrobky nosia dobre a bez problémov.

  Produkty

  Na výber máte množstvo typov nohavíc, rukavíc a iných doplnkov, pričom značka Invader Gear poskytuje rôzne modely pre každého zákazníka. Spoločným menovateľom v rámci všetkých štýlových vyhotovení je to, že v každom jednom prípade je kladený veľký dôraz predovšetkým na funkčnosť a pevnosť spracovania.

  Výhodou internetového obchodu sú nízke ceny, vďaka ktorým si môže výrobky dovoliť naozaj každý. Za kvalitu a značku si dnes už nemusíte priplácať.

  Pri každom výrobku máte dôležité ilustračné fotografie. Viete tak presne čo očakávať od objednávky. Nechýbajú ani dôležité informácie o materiáli alebo o veľkostiach. Nakupovanie je tak v rámci e-shopu Invadergear.sk jednoduché.

  Orientácia na e-shope

  Ak sa bojíte toho, že by ste sa na e-shope nevedeli, nemusíte sa báť. Orientácia je veľmi jednoduchá najmä vďaka faktu, že stránka má prehľadne rozdelené všetky výrobky, ktoré poskytuje. V hlavnom menu nájdete základné kategórie, ktoré sa delia na menšie podkategórie.

  Každý výrobok má niekoľko fotografií, detailný opis a taktiež rozmery. Nechýba ani očakávaný dátum expedície. O danom produkte si môžete prečítať viac informácií v texte pod ním.

  E-shop má jednoduché prevedenie, v ktorom prevažujú najmä oranžová, žltá a biela farba. Všetko je tak zreteľne vidieť a nikdy sa nestane, že by ste "zablúdili". Na hlavnej stránke vás taktiež čaká prehľad noviniek, vďaka čomu budete vždy vedieť, čo nové sa na e-shope udialo, aké kúsky prišli do ponuky a čo je v akcií.

  Služby

  Na spodnej časti stránky nájdete dodaciu lehotu, vďaka ktorej budete vedieť, kedy vám výrobky prídu, a aktuality z e-shopu. Nechýbajú ani možnosti platby ako platobná karta, platba online alebo prevod na účet. Môžete si vybrať aj platbu na dobierku. Doprava je zas možná kuriérom, Slovenskou poštou alebo si môžete vybrať možnosť osobného prevzatia.

  V prípade, že by ste si niečím neboli istí, môžete okrem kontaktovania zákazníckeho servisu taktiež sledovať najčastejšie otázky. V nich sa dá nájsť odpoveď na váš problém. Ak ju tam však nenájdete, neváhajte e-shop kontaktovať. Urobiť tak môžete ako prostredníctvom e-mailu, tak aj prostredníctvom sociálnych sietí.

Invadergear.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Invadergear.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Invadergear.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Invadergear.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Invadergear.sk na výhodný nákup v kategórii: Móda a Oblečenie.

Invadergear.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Invadergear.sk dopravu zdarma?

  Invadergear.sk ponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Invadergear.sk?

  Obchod Invadergear.sk ponúka tovar v kategóriách: Móda a Oblečenie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Invadergear.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Na dobierku, Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Invadergear.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom, Slovenská pošta, Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Invadergear.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Invadergear.sk máme v ponuke 2x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Invadergear.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Invadergear.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Invadergear.sk?

  Zľava 5% : Zľavový kód, vďaka ktorému za svoj nákup na invadergear. Sk zaplatíte o 5% menej. Zľavový kupón zadávate v priebehu objednávky.
  Zľava 3% : Ušetrite pri nákupe na Invadergear.sk 3% z ceny objednávky. Zadajte pri nákupe zľavový kupón a majte svoj ​​nákup lacnejšie.
  Doprava zdarma : Pri objednávke nad 100 € s DPH s platbou bankovým prevodom, platobnou kartou nebo cez systém PayPal neúčtujeme žiadne dopravné ani balné!

  Black Friday 2023 v obchode Invadergear.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Invadergear.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 2x
  💵 Ušetrené 6x
  🚚 Doprava zdarma Áno

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Invadergear.sk už 6x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Invadergear.sk - Galéria Zľavových Kódov

Invadergear.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Informácie o eshope Invadergear.sk

Hodnotenie:  4.5 (104x)
Kontakt: Netnakup s.r.o.
Pražská 1799
43801 Žatec
Platobné
metódy:
Platobná karta Na dobierku Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Kuriérom Slovenská pošta Osobné prevzatie