Dovolenka.sme.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 28.05.2024

Pre eshop Dovolenka.sme.sk máme v ponuke 2x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Dovolenka.sme.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Dovolenka.sme.sk už 102x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Dovolenka.sme.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Dovolenka.sme.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Dovolenka.sme.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (100x)
  Kontakt: Petit Press a.s.
  Lazaretská 12
  811 08 Bratislava
  Telefón: 02 / 3232 2255
  Platobné
  metódy:
  Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Slovenská pošta

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Cestovanie

O obchode Dovolenka.sme.sk

 • Vaša dovolenka pohodlne a rýchlo. Široká ponuka lacných dovoleniek cez slovenské aj rakúske cestovné kancelárie s ľahkým porovnaním cien online.

  On-line dovolenkový portál, ktorý nie je ako ostatné. Široká ponuka, 100 % garancia i mnohé pozitívne recenzie už na prvý pohľad naznačujú, že ste na správnom mieste.

  O portáli Dovolenka.sme.sk

  Portál Dovolenka.sme.sk vznikol 1.1.2014, keď portál Dovolenka24.sk prebrala spoločnosť Petit Press, a.s. Vydavateľský dom Petit Press, a.s., vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov. Do portfólia patria denníky SME, Új Szó, Korzár, týždenníky Vasárnap, TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO, mesačníky Lišiak, Doma v záhrade, Magazín zdravia a Natankuj auto.

  Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

  Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera. Dovolenka.sme.sk je online cestovná agentúra. Tím, ktorý ju má na starosti, má dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu, čo dokazujú ocenenia získané za posledných 9 rokov (ocenenie pre najlepšieho predajcu - do 1.1.2014 ako dovolenka24.sk a travelguru.sk).

  Ponuky na portáli Dovolenka.sme.sk

  Rezervácia dovolenky na tomto portáli v sebe skrýva niekoľko pozitív. Uvádzané ceny sú konečné, bez skrytých dodatočných príplatkov a poplatkov. Stránka garantuje ceny zhodné s cestovnými kanceláriami, vrátane všetkých bonusov a zliav. Generovanie objednávok netrvá dlhšie ako 30 minút, takže do pol hodiny máte všetko potrebné vo vašom emaile.

  V konečnom dôsledku je i značka SME zárukou, ktorá potvrdzuje kvalitu ponúkaných služieb. Okrem štandardných ponúk, ako Last Minute a First Minute do štandardných destinácii, ponúka i exotiku vo forme dovoleniek na Kanárskych ostrovoch, v Dominikánskej republike, Thajsku, Spojených Arabských Emirátoch, Mexiku, Kube či v Ománe.

  Výber dovolenky je jednoduchý. Do vyhľadávača stačí zadať názov destinácie, kam by ste chceli ísť, dátum odkedy dokedy a počet ľudí. V prípade, že by ste mali ešte nejaké požiadavky, kliknite na možnosť "Filter", kde si môžete vyberať z ďalších parametrov, ako napríklad spôsob dopravy, strava, počet hviezdičiek alebo maximálna cena za osobu.

  Keď si z množstva ponúk jednu vyberiete a rozkliknete, objavia sa vám ďalšie informácie, ktoré budete pri cestovaní potrebovať. Medzi ne sa radia napríklad ilustračné fotografie z daného miesta, informácie o hoteli, recenzie a poradňa.

  Služby portálu Dovolenka.sme.sk

  Za zmienku stojí i sekcia “Užitočné informácie”, kde nájdete množstvo článkov. Tie vám prinesú dôležité informácie a poskytnú i možnosti, vďaka ktorým sa budete vedieť pri dovolenkovom výbere ľahšie rozhodnúť. Nájdete v nich všetko potrebné k vybaveniu pasu, možností poistenia, dozviete sa hlavné rozdiely medzi slovenskou a rakúskou cestovnou kanceláriou, ale aj to, ako dlho trvajú jednotlivé lety do zahraničia.

  Na stránke nájdete taktiež zoznam všetkých slovenských a rakúskych cestovných kancelárií, ktoré stránka zastupuje. Máte tak možnosť vybrať si dovolenku presne podľa predstáv a požiadaviek. Ak by ste predsa len nenašli nič, čo by vám vyhovovalo, môžete zaslať na stránku svoje požiadavky a pracovníci vám nájdu pobyt šitý na mieru.

  Zákaznícka linka je aktívna denne od 8 do 18 hodiny, počas soboty sa na ňu môžete obrátiť od 9.00 do 14.00 hodiny a v nedeľu od 15.00 do 20.00.

  Odporúčame si pozrieť i recenzie. Sú to aktuálne postrehy od dovolenkárov a určite pomôžu pri rozhodovaní sa, ak váhate medzi niekoľkými destináciami či hotelmi. K hotelom je priradená i sekcia Poradňa, kam môžete smerovať všetky otázky, od stavu pláží až po zloženie raňajok.

Najčastejšie otázky Dovolenka.sme.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Dovolenka.sme.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Dovolenka.sme.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Dovolenka.sme.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Dovolenka.sme.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Dovolenka.sme.sk na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

  🛍️ Ponúka obchod Dovolenka.sme.sk dopravu zdarma?

  Dovolenka.sme.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Dovolenka.sme.sk?

  Obchod Dovolenka.sme.sk ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Dovolenka.sme.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Dovolenka.sme.sk?

  Môžete využiť dopravu: Slovenská pošta

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Dovolenka.sme.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Dovolenka.sme.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Dovolenka.sme.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Dovolenka.sme.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Dovolenka.sme.sk?

  Na máj, 2024 pre obchod Dovolenka.sme.sk máme v ponuke 2x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Dovolenka.sme.sk?

  Zľavy na dovolenky : Zľavy na vybrané last minute dovolenky.
  Akčné ceny : Zľavy na first minute dovolenky.

  🛍️ Aké má eshop Dovolenka.sme.sk zľavové kódy?

  Dovolenka.sme.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Dovolenka.sme.sk?

  Obchod Dovolenka.sme.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: 02 / 3232 2255 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Dovolenka.sme.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Dovolenka.sme.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 2
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Máj, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Dovolenka.sme.sk už 102x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Dovolenka.sme.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.