Dovolenka.sme.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 0x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 53x | Doprava zdarma: Nie
Momentálne nie sú pre tento obchod dostupné žiadne aktívne kupóny alebo zľavové kódy.
Ponuky od Dovolenka.sme.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Dovolenka.sme.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Dovolenka.sme.sk - Recenzia

 • Vaša dovolenka pohodlne a rýchlo. Široká ponuka lacných dovoleniek cez slovenské aj rakúske cestovné kancelárie s ľahkým porovnaním cien online.

  On-line dovolenkový portál, ktorý nie je ako ostatné. Široká ponuka, 100 % garancia i mnohé pozitívne recenzie už na prvý pohľad naznačujú, že ste na správnom mieste.

  O portáli

  Portál Dovolenka.sme.sk vznikol 1.1.2014, keď portál Dovolenka24.sk prebrala spoločnosť Petit Press, a.s. Vydavateľský dom Petit Press, a.s., vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov. Do portfólia patria denníky SME, Új Szó, Korzár, týždenníky Vasárnap, TV Svet, regionálne týždenníky MY, sieť bezplatných novín ECHO, mesačníky Lišiak, Doma v záhrade, Magazín zdravia a Natankuj auto.

  Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

  Značka SME je zárukou spoľahlivého a silného partnera. Dovolenka.sme.sk je online cestovná agentúra. Tím, ktorý ju má na starosti, má dlhoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu, čo dokazujú ocenenia získané za posledných 9 rokov (ocenenie pre najlepšieho predajcu - do 1.1.2014 ako dovolenka24.sk a travelguru.sk).

  Ponuky

  Rezervácia dovolenky na tomto portáli v sebe skrýva niekoľko pozitív. Uvádzané ceny sú konečné, bez skrytých dodatočných príplatkov a poplatkov. Stránka garantuje ceny zhodné s cestovnými kanceláriami, vrátane všetkých bonusov a zliav. Generovanie objednávok netrvá dlhšie ako 30 minút, takže do pol hodiny máte všetko potrebné vo vašom emaile.

  V konečnom dôsledku je i značka SME zárukou, ktorá potvrdzuje kvalitu ponúkaných služieb. Okrem štandardných ponúk, ako Last Minute a First Minute do štandardných destinácii, ponúka i exotiku vo forme dovoleniek na Kanárskych ostrovoch, v Dominikánskej republike, Thajsku, Spojených Arabských Emirátoch, Mexiku, Kube či v Ománe.

  Výber dovolenky je jednoduchý. Do vyhľadávača stačí zadať názov destinácie, kam by ste chceli ísť, dátum odkedy dokedy a počet ľudí. V prípade, že by ste mali ešte nejaké požiadavky, kliknite na možnosť "Filter", kde si môžete vyberať z ďalších parametrov, ako napríklad spôsob dopravy, strava, počet hviezdičiek alebo maximálna cena za osobu.

  Keď si z množstva ponúk jednu vyberiete a rozkliknete, objavia sa vám ďalšie informácie, ktoré budete pri cestovaní potrebovať. Medzi ne sa radia napríklad ilustračné fotografie z daného miesta, informácie o hoteli, recenzie a poradňa.

  Služby

  Za zmienku stojí i sekcia “Užitočné informácie”, kde nájdete množstvo článkov. Tie vám prinesú dôležité informácie a poskytnú i možnosti, vďaka ktorým sa budete vedieť pri dovolenkovom výbere ľahšie rozhodnúť. Nájdete v nich všetko potrebné k vybaveniu pasu, možností poistenia, dozviete sa hlavné rozdiely medzi slovenskou a rakúskou cestovnou kanceláriou, ale aj to, ako dlho trvajú jednotlivé lety do zahraničia.

  Na stránke nájdete taktiež zoznam všetkých slovenských a rakúskych cestovných kancelárií, ktoré stránka zastupuje. Máte tak možnosť vybrať si dovolenku presne podľa predstáv a požiadaviek. Ak by ste predsa len nenašli nič, čo by vám vyhovovalo, môžete zaslať na stránku svoje požiadavky a pracovníci vám nájdu pobyt šitý na mieru.

  Zákaznícka linka je aktívna denne od 8 do 18 hodiny, počas soboty sa na ňu môžete obrátiť od 9.00 do 14.00 hodiny a v nedeľu od 15.00 do 20.00.

  Odporúčame si pozrieť i recenzie. Sú to aktuálne postrehy od dovolenkárov a určite pomôžu pri rozhodovaní sa, ak váhate medzi niekoľkými destináciami či hotelmi. K hotelom je priradená i sekcia Poradňa, kam môžete smerovať všetky otázky, od stavu pláží až po zloženie raňajok.

Dovolenka.sme.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón Dovolenka.sme.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope Dovolenka.sme.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Dovolenka.sme.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Dovolenka.sme.sk na výhodný nákup v kategórii: Cestovanie.

Dovolenka.sme.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod Dovolenka.sme.sk dopravu zdarma?

  Dovolenka.sme.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod Dovolenka.sme.sk?

  Obchod Dovolenka.sme.sk ponúka tovar v kategóriách: Cestovanie.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Dovolenka.sme.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platba on-line, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode Dovolenka.sme.sk?

  Môžete využiť dopravu: Slovenská pošta.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Dovolenka.sme.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Dovolenka.sme.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Dovolenka.sme.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod Dovolenka.sme.sk máme v ponuke 0x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Dovolenka.sme.sk? Black Friday 2023 v obchode Dovolenka.sme.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu Dovolenka.sme.sk
  ✅ Akcie a zľavy 0x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 53x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Dovolenka.sme.sk už 53x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Dovolenka.sme.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Zľavy na dovolenky : Last minute dovolenky za akciové ceny.
 • Akčné ceny : Lacná dovolenka pri mori na poslednú chvíľu s výhodnými last moment.
 • Zľavy na cestovanie : Lacná dovolenka pri mori na poslednú chvíľu s výhodnými last moment.

Informácie o eshope Dovolenka.sme.sk

Hodnotenie:  4.5 (100x)
Kontakt: Petit Press a.s.
Lazaretská 12
811 08 Bratislava
Telefón: 02 / 3232 2255
Platobné
metódy:
Platba on-line Prevodom na účet
Doprava: Slovenská pošta