DEK.sk - Zľavové Kódy, Kupóny a Zľavy

Akcie a zľavy: 1x | Zľavové kódy: 0x | Ušetrené: 18x | Doprava zdarma: Nie
DEK.sk
Platnosť do : 31/03/2023
Použité : 0x
Ponuky od DEK.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu DEK.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

DEK.sk - Recenzia

 • DEK.sk je internetový obchod, ktorý má vo svojej ponuke len kvalitné stavebné materiály pre strechy, fasády, izolácie a hrubú stavbu.

  Plánujete opravu jednotlivých miestností v dome, rekonštrukciu záhrady či rôzne iné úpravy týkajúce sa vášho obydlia? V tom prípade by ste mali staviť na internetový obchod DEK.sk, ktorý má vo svojej ponuke stavebné materiály pre strechy, fasády, izolácie a hrubú stavbu. Nakupujte kvalitné produkty za tie najlepšie ceny. Využite obchod DEK.sk ešte dnes.

  O e-shope

  Internetový obchod DEK ponúka široké portfólio stavebných materiálov zo sortimentu spoločnosti Stavebniny DEK s.r.o. Prostredníctvom internetového obchodu je možné nakúpiť ponúkaný tovar, prípadne uskutočniť dopyt na ľubovoľnej pobočke Stavebnín DEK s.r.o.

  Nakupovanie na DEK.sk je nielen jednoduché, ale aj pohodlné a bezpečné. Maximálnu bezpečnosť platby vám zaručujú platobné brány a bezpečnostné certifikáty. Samozrejmosťou je aj profesionálny zákaznícky servis k dispozícii počas bežných pracovných dní. Plus, ďalšou výhodou je vrátenie tovaru do 14 dní s možnosťou okamžitého zaslania späť bez udania dôvodu.

  DEK.sk je jedným z najlepších internetových obchodov orientujúcich sa na strechy, fasády, izolácie a množstvo ďalšieho. Nakupujte tu aj vy a uvidíte, že ušetríte desiatky eur.

  Orientácia na internetovom obchode

  Nakupovanie na internetovom obchode DEK.sk je veľmi jednoduché a rýchle. Vďačiť za to môžete najmä praktickému rozdeleniu produktov do jednotlivých kategórií.

  Hlavné kategórie sa delia na Stavebniny, Náradie, Záhradná výstavba, Elektromateriál a Požičovňa. Každá z nich má menšie podkategórie, aby sa vám nakupovalo nielen rýchlejšie, ale najmä ľahšie. Samozrejmosťou sú aj filtre a možnosť zoradenia produktov od najlacnejších po najdrahšie či od A po Z alebo naopak.

  Veľké množstvo informácií pre nákup nájdete hneď na hlavnej stránke. Tej dominuje veľký posuvný panel s novinkami alebo zľavami. Keď prejdete na stránke nižšie, nájdete tu niekoľko obľúbených kategórií, akčné ponuky a informácie o e-shope.

  Produkty

  Každý produkt má niekoľko ilustračných fotografií, ktoré sa dajú priblížiť. Dopredu tak viete, ako jednotlivé kúsky vyzerajú a čo od nich môžete po objednaní očakávať. Následne si už len vyberáte z variantov a ďalších parametrov, ktoré sa líšia od toho, aký produkt máte rozkliknutý. Pri náteroch máte napríklad možnosť vybrať si z viacerých hmotností.

  Nechýba ani podrobný popis, parametre a dokumenty, ktoré by ste k výrobku potrebovali.

  DEK.sk má aj kamenné predajne. Pri každom produkte si tak môžete pozrieť, či je dostupný na vami vybranej predajni. Ak áno, pokojne si ho tam zakúpte. Vyhnete sa tak plateniu poštovného. Ceny v kamenných prevádzkach sú rovnaké ako na e-shope.

  Viete presný názov produktu alebo jeho číslo? V tom prípade využite vyhľadávací box, ktorý sa nachádza na vrchnej časti stránky. Ten vám rýchlo a jednoducho nájde presne to, čo potrebujete. Nemusíte tak strácať čas preklikávaním sa cez produkty, o ktoré nemáte záujem.

  Služby

  V prípade akýchkoľvek otázok sa nebojte kontaktovať zákaznícky servis, ktorý je poskladaný z odborníkov. Tí vám veľmi radi pomôžu pri každom probléme, ktorý budete mať. Pri kontaktovaní si môžete vybrať z telefónneho čísla, e-mailu alebo sociálnych sietí.

  Chcete byť informovaní o všetkých novinkách a akciách? Prihláste sa na odber newsletteru, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. V prípade, ak nechcete v e-mailovej schránke ďalšie newslettery, jednoducho stavte na sociálne siete. DEK.sk nájdete na Facebooku a Youtube.

DEK.sk - Ako Použiť Zľavový Kód?

 • Vyhľadajte zľavový kupón DEK.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

  Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

  Vyberte si tovar v eshope DEK.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

  Hotovo vaša zľava je uplatnená.

DEK.sk - Ako Využiť Zľavu pre Obchod?

 • Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite DEK.sk na výhodný nákup v kategórii: Dom a Nábytok, Hobby, Ostatné.

DEK.sk - Často Kladené Otázky

 • Ponúka obchod DEK.sk dopravu zdarma?

  DEK.sk neponúka dopravu zdarma.

  Aký tovar ponúka obchod DEK.sk?

  Obchod DEK.sk ponúka tovar v kategóriách: Dom a Nábytok, Hobby, Ostatné.

  Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode DEK.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Hotovosť, Prevodom na účet.

  Akú dopravu môžem využit v obchode DEK.sk?

  Môžete využiť dopravu: Osobné prevzatie.

  Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod DEK.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod DEK.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod DEK.sk?

  Na Január, 2023 pre obchod DEK.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod DEK.sk?

  Akcia : Vybraný stavebný materiál v akcii.

  Black Friday 2023 v obchode DEK.sk?

  Nie

  Štatistiky obchodu DEK.sk
  ✅ Akcie a zľavy 1x
  🛒 Zľavové kódy 0x
  💵 Ušetrené 18x
  🚚 Doprava zdarma Nie

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope DEK.sk už 18x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

DEK.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

 • Akčné ceny : Zľavy na vybraný stavebný materiál v akcii.
 • Zľavy na náradie : Zľavy na náradie.
 • Zľavy na stavebniny : Zľavy na stavebniny.
 • Zľavy na náradie : Zľavy na náradie.
 • Zľavy na stavebniny : Zľavy na stavebniny.

Informácie o eshope DEK.sk

Hodnotenie:  4.5 (6x)
Kontakt: Stavebniny DEK s.r.o.
Kamenná ul. 6
010 01 Žilina
Telefón: 02/32 22 30 22
Platobné
metódy:
Platobná karta Hotovosť Prevodom na účet
Doprava: Osobné prevzatie