Bubul├íkovo.sk - Kup├│ny a Z─żavov├ę K├│dy

Akcie a z─żavy: 3 | Z─żavov├ę kup├│ny: 0 | U┼íetren├ę: 80x
 • O obchode Bubul├íkovo.sk:

  Bubulakovo.sk je kraj─Ź├şrskym rajom. ─îi u┼ż m├íte ┼íitie ako hobby alebo patr├şte medzi profesion├ílov, tak je tento internetov├Ż obchod je pre v├ís ve─żmi dobrou vo─żbou. Pre─Źo nakupova┼ą v obchode Bubul├íkovo.sk ?

Bubul├íkovo.sk - Najnov┼íie Kup├│ny a Z─żavov├ę k├│dy (Okt├│ber 2020)

Bubulákovo.sk
 • Akcia
  V┼íetky ┼ípeci├ílne akcie a s├║┼ąa┼że n├íjdete na tejto str├ínke! V┼íetky ┼ípeci├ílne akcie a s├║┼ąa┼że n├íjdete na tejto str├ínke! Skry┼ą text
Platnos┼ą do : 31/12/2020
Bubulákovo.sk
 • Ak─Źn├ę ceny
  L├ítky v akci├ş. L├ítky v akci├ş. Skry┼ą text
Platnos┼ą do : 30/11/2020
Bubulákovo.sk
 • Doprava zdarma
  Pri objedn├ívke nad 60ÔéČ po┼ítovn├ę neplat├şte. Pri objedn├ívke nad 60ÔéČ po┼ítovn├ę neplat├şte. Skry┼ą text
Platnos┼ą do : Neobmedzen├í
Ponuky od Bubulákovo.sk
Z─żavov├ę k├│dy, kup├│ny a akcie jedine z obchodu Bubul├íkovo.sk na V├í┼í email

Top obchody v kateg├│rii: M├│da a Oble─Źenie

Podobn├ę Kup├│ny a Z─żavov├ę K├│dy v Kateg├│rii: M├│da a Oble─Źenie

AboutYou.sk
 • IBA U N├üS!
  Z─żava 15%
  Z─żava 15% pre nov├Żch z├íkazn├şkov. Minim├ílna hodnota objedn├ívky 50 ÔéČ:... Viac o z─żave Z─żava 15% pre nov├Żch z├íkazn├şkov. Minim├ílna hodnota objedn├ívky 50 ÔéČ: https://www.aboutyou.sk/podmienky-pouzitia-kuponu Skry┼ą text
Vuch.sk
 • IBA U N├üS!
  Z─żava 15%
  Z─żava 15% na kateg├│riu kabelky a mestsk├ę batohy Z─żava 15% na kateg├│riu kabelky a mestsk├ę batohy Skry┼ą text
Armik.sk
 • Z─żava -5%
  Z─żavov├Ż k├│d -5% - Z─żavu 5% na cel├Ż n├íkup z├şskate pri pou┼żit├ş k├│du Z─żavov├Ż k├│d -5% - Z─żavu 5% na cel├Ż n├íkup z├şskate pri pou┼żit├ş k├│du Skry┼ą text
Platnos┼ą do : Neobmedzen├í
Obchod : Armik.sk Z─żavov├ę K├│dy a Kup├│ny Kateg├│ria : M├│da a Oble─Źenie Pou┼żit├ę : 164x
Shooos.sk
 • Z─żava 5%
  Z─żava 5% na v┼íetky z─żavnen├ę produkty Z─żava 5% na v┼íetky z─żavnen├ę produkty Skry┼ą text
Bu─Ćchlap.sk
 • Z─żava 5%
  Z─żavov├Ż k├│d BudChlap.sk na z─żavu -5% na cel├Ż n├íkup. Z─żavov├Ż k├│d si... Viac o z─żave Z─żavov├Ż k├│d BudChlap.sk na z─żavu -5% na cel├Ż n├íkup. Z─żavov├Ż k├│d si zobrazte a skop├şrujte, uplatn├şte ho na BudChlap.sk pri n├íkupe Skry┼ą text

O obchode Bubulákovo.sk

 • Bubulakovo.sk je kraj─Ź├şrskym rajom. ─îi u┼ż m├íte ┼íitie ako hobby alebo patr├şte medzi profesion├ílov, tak je tento internetov├Ż obchod je pre v├ís ve─żmi dobrou vo─żbou.

  Radi ┼íijete alebo vytv├írate nie─Źo nov├ę? V tom pr├şpade asi pozn├íte kvalitn├ę a dobr├ę obchody s l├ítkami, stuhami a pr├şslu┼íenstvom na ┼íitie. Ak nakupujete len v kamenn├Żch predajniach a doteraz ste e┼íte nevysk├║┼íali internetov├Ż obchod s tak├Żmto zameran├şm, radi v├ím d├íme tip na jeden ve─żmi kvalitn├Ż. Je n├şm Bubulakovo.sk so ┼íirokou ponukou skvel├Żch v├Żrobkov.

  O e-shope

  Bubulakovo.sk je e-shop s americk├Żmi a eur├│pskymi l├ítkami r├┤znych druhov, farieb a vzorov, so stuhami, galant├ęriou, biol├ítkami, l├ítkami na plienky a mnoh├Żm ─Ćal┼í├şm. V ponuke je ┼íirok├Ż v├Żber kvalitn├Żch a kr├ísnych l├ítok preh─żade roztrieden├Żch do jednotliv├Żch kateg├│ri├ş.

  Bubulakovo.sk je internetov├Ż obchod, ktor├Ż prev├ídzkuje man┼żelsk├Ż p├ír spolu so svojimi mal├Żmi de┼ąmi. Funguje u┼ż od roku 2017, kedy zakladate─żka nevedela n├íjs┼ą pekn├ę stuhy a l├ítky, ktor├ę potrebovala pre svoje die┼ąa. Z jednej malej my┼ílienky sa stal skvel├Ż koncept pre e-shop, ktor├Ż dnes patr├ş medzi ve─żmi ob─ż├║ben├ę u mnoh├Żch ─żud├ş. V roku 2017 dokonca vyhral v s├║┼ąa┼żi Mastersgate v kateg├│ri├ş Skokani a export├ęri. ─Äalej boli aj ─Ćal┼íie v├Żhry v in├Żch s├║┼ąa┼żiach.

  Dnes je internetov├Ż obchod jedn├Żm z ve─żmi ob─ż├║ben├Żch na slovenskom aj ─Źeskom trhu. Dokonca sa roz┼í├şril aj na ma─Ćarsk├Ż, kde si buduje u┼ż nejak├Ż ─Źas svoje meno.

  Orientácia na e-shope

  Orient├ícia na e-shope je ve─żmi jednoduch├í, preto┼że ka┼żd├Ż produkt je zaraden├Ż do jednej z kateg├│ri├ş. Ka┼żd├í kateg├│ria m├í n├ísledne e┼íte podkateg├│riu a nech├Żbaj├║ ani filtre pre jednoduch┼íie orientovanie a pre jednoduch┼í├ş n├íkup.

  Ka┼żd├Ż produkt obsahuje pomerne podrobn├Ż popis, s ktor├Żm budete v┼żdy vedie┼ą, ─Źo nakupujete. Pod─ża popisu jednoducho zist├şte na─Źo je dan├í l├ítka ur─Źen├í a ak├ę s├║ jej plusy a m├şnusy. Nech├Żbaj├║ ani ilustra─Źn├ę fotografie, v─Ćaka ktor├Żm vid├şte produkt detailne.

  Okrem mno┼żstva origin├ílneho tovaru sa m├┤┼żete in┼ípirova┼ą aj obohacuj├║cimi ─Źl├ínkami s in┼ítrukciami. Pri nich si m├┤┼żete taktie┼ż trochu odd├Żchnu┼ą alebo premyslie┼ą, ─Źo chcete nakupova┼ą.

  Slu┼żby

  Bubul├íkovo dod├íva tovar v priemere do troch dn├ş a po┼ítovn├ę neplat├şte u┼ż pri n├íkupe nad 60ÔéČ + garantuje vr├ítenie pe┼łaz├ş.

  Spolo─Źnos┼ą vych├ídza v ├║strety aj organiz├íci├ím ako s├║ firmy ─Źi ┼íkoly, z├íujmov├Żm zdru┼żeniam a vo─żno─Źasov├Żm centr├ím alebo handmade predajcom, ktor├ş pracuj├║ s l├ítkami. T├ş v┼íetci tu toti┼ż m├┤┼żu nakupova┼ą za zv├Żhodnen├ę ve─żkoobchodn├ę ceny. Za objedn├ívku je mo┼żn├ę plati┼ą bankov├Żm prevodom, platobnou kartou, formou dobierky, alebo v hotovosti pri prevzat├ş tovaru osobne v ┼áali.

  Ak m├íte ot├ízky oh─żadne n├íkupu, nev├íhajte vyu┼żi┼ą z├íkazn├şcky servis, kde v├ím sk├║sen├ş pracovn├şci ochotne poradia. Odpove─Ć dostanete za ve─żmi kr├ítky ─Źas.

  E-shopu nech├Żbaj├║ soci├ílne siete, kde ho m├┤┼żete sledova┼ą. Zist├şte tak v┼żdy medzi prv├Żmi, ─Źo na e-shop nov├ę pri┼ílo alebo ak├ę z─żavy poskytuje. Mo┼żnosti platby s├║ trochu obmedzen├ę. E-shop poskytuje len mo┼żnos┼ą platby na dobierku a dopravu kuri├ęrom. S├║ to v┼íak ve─żmi ob─ż├║ben├ę sp├┤soby, ktor├ę vyu┼ż├şva v├Ą─Ź┼íina z├íkazn├şkov.

  Prejs┼ą do obchodu Bubul├íkovo.sk

Bubul├íkovo.sk - Neplatn├ę alebo Vypr┼ían├ę Kup├│ny a Z─żavov├ę K├│dy

 • Z─żava Doprava zdarma : Z─żavov├Ż k├│d na dopravu zdarma pri objedn├ívke and 25ÔéČ Z─żavov├Ż k├│d na dopravu zdarma pri objedn├ívke and 25ÔéČ Skry┼ą text
 • Ak─Źn├ę ceny : BUBUZ─ŻAVA na ├║plety BUBUZ─ŻAVA na ├║plety Skry┼ą text
 • Z─żava 10% : Z─żavov├Ż k├│d 10% pri objedn├ívke nad 25ÔéČ Z─żavov├Ż k├│d 10% pri objedn├ívke nad 25ÔéČ Skry┼ą text

Hodnotenie obchodu Bubulákovo.sk


  (4.5 z 5)


Po─Źet hodnoten├ş: 43


Prejs┼ą do obchodu Bubul├íkovo.sk
Kontakt: Da┼ía Kozm├ęrov├í ÔÇô Bubul├íkovo
Lu┼żn├í 2320/6
927 05 ┼áa─ża
Telef├│n: 0905383904
Platobn├ę met├│dy: Na dobierku
Doprava: Kuri├ęrom

Vyh─żadajte z─żavov├Ż kup├│n Bubul├íkovo.sk a kliknite na "Pou┼żi┼ą z─żavov├Ż k├│d".

Skop├şrujte k├│d prostredn├şctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skop├şrova┼ą k├│d".

Vyberte si tovar v obchode Bubul├íkovo.sk a do polo┼żky "M├íte k├│d z─żavov├ęho kup├│nu?" vlo┼żte skop├şrovan├Ż k├│d.

Hotovo va┼ía z─żava je uplatnen├í.

Kliknite na "Odkaz na z─żavu", otvor├ş sa v├ím nov├í str├ínka, kde m├┤┼żete nakupova┼ą akciov├ę v├Żrobky. Vyu┼żite Bubul├íkovo.sk na v├Żhodn├Ż n├íkup v kateg├│rii: M├│da a Oble─Źenie.

Na Okt├│ber 2020 pre obchod Bubul├íkovo.sk m├íme v ponuke 0x z─żavov├Ż kup├│n a 3x akciu a z─żavu.

Kuponovnik.sk pomohol u┼íetri┼ą v obchode Bubul├íkovo.sk u┼ż 80x. Preto nev├íhajte, nakupujte a u┼íetrite e┼íte dnes.