Vita.sk - Kupóny a Zľavové Kódy

Akcie a zľavy: 1 | Zľavové kupóny: 0 | Ušetrené: 1x
 • O obchode Vita.sk:

  Túžite po kvalitných online kurzom z pohodlia domova? Stavte na Vita.sk, kde toto všetko nájdete. Prečo nakupovať v obchode Vita.sk ?

Vita.sk - Najnovšie Kupóny a Zľavové kódy (August 2020)

Vita.sk
 • Ročné predplatné
  Zľava na ročné predplatné na všetky online kurzy. Namiesto 2299.99€... Viac o zľave Zľava na ročné predplatné na všetky online kurzy. Namiesto 2299.99€ teraz 299.99€ Skryť text
Platnosť do : 31/10/2020
Obchod : Vita.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hry a Software Použité : 1x
Ponuky od Vita.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z obchodu Vita.sk na Váš email

Top obchody v kategórii: Hry a Software

Podobné Kupóny a Zľavové Kódy v Kategórii: Hry a Software

AndreaShop.sk
 • Zľava 40%
  Zľavy až do 40% na rôzne hry na počítač, PlayStation 3, PlayStation 4,... Viac o zľave Zľavy až do 40% na rôzne hry na počítač, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One a PlayStation VITA na Andreashop.sk Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : AndreaShop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hry a Software Použité : 102x
Alza.sk
 • Zľava 31%
  V eshope Alza.sk teraz nájdete zľavy až do - 31% na vybrané herné... Viac o zľave V eshope Alza.sk teraz nájdete zľavy až do - 31% na vybrané herné konzoly a online hry. V Alza nájdete všetko pre Xbox ONE, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3, Pc gaming, streaming, ale aj príslušenstvo pre hráčov Skryť text
Platnosť do : 30/09/2020
Obchod : Alza.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hry a Software Použité : 87x
Progamingshop.sk
 • Výpredaj
  Bazár hier. Hry už od 7,99 € Bazár hier. Hry už od 7,99 € Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Progamingshop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hry a Software Použité : 67x
Progamingshop.sk
 • Akcia
  Výkup konzolových hier, výmena za nové, alebo za hotovosť Výkup konzolových hier, výmena za nové, alebo za hotovosť Skryť text
Platnosť do : Neobmedzená
Obchod : Progamingshop.sk Zľavové Kódy a Kupóny Kategória : Hry a Software Použité : 11x
Progamingshop.sk
 • Darček zdarma
  Zakúpte dosku asus b550 a získajte až 10 hier zdarma! Zakúpte dosku asus b550 a získajte až 10 hier zdarma! Skryť text
Platnosť do : 30/08/2020

O obchode Vita.sk

 • Túžite po kvalitných online kurzom z pohodlia domova? Stavte na Vita.sk, kde toto všetko nájdete.

  Človek sa učí celý život. Učíme sa pomocou prečítaných kníh, článkov alebo pomocou situácií, ktoré sme prežili. Na to, aby sme neustále napredovali a dosahovali tie najlepšie výsledky, to však nestačí. Mnohokrát je dôležité staviť na rôzne zaujímavé online kurzy. Pomocou nich sa môžete zlepšiť v tom, čo už robíte, a získať tak lepšie postavenie v práci či úplne si zmeniť život. Kde však takéto kurzy nájsť? Kliknite na Vita.sk

  O spoločnosti

  VITA je online vzdelávacia platforma, ktorá vás naučí programovať, tvoriť grafiku, marketing a reklamu. Ďalej vás vzdeláva v oblasti manažérskych zručností a osobného rozvoja. Názov tejto spoločnosti je skratkou, ktorá označuje Virtual IT Academy. Inak povedané, ide o e-learning z pohodlia vášho domova. Nemusíte nikam chodiť.

  VITA obsahuje najväčší počet online kurzov na Slovensku. Všetky sú certifikované a akreditované medzinárodnými IT a vzdelávacími inštitúciami vrátane Ministerstva školstva. Súčasťou každého online kurzu je certifikát, akreditované osvedčenie, príručka, online materiály spolu s cvičeniami a platenými knihami, ťahákmi a publikáciami vo veľkosti cca 500 MB. Plus, všetci Vita lektori sú certifikovaní Microsoft, Google, Axelos a CISCO.

  Ako sa Vita používa?

  Používanie Vita je veľmi jednoduché. Stačí stránku rozkliknúť a vytvoriť si účet. Výhodou je, že ak máte profil na Facebooku alebo LinkedIn, stačí sa prihlásiť pomocou neho a registráciu urobiť automaticky.

  Následne si z ponuky vyberiete jeden z kurzov, ktorý vás zaujal. V ponuke sú desiatky rôznych typov. Od seba sa odlišujú zameraním či cenou. Výber je na vás. Kurz zaplatíte a následne sa vzdelávate. V rámci balíčku, ktorý dostanete, nájdete rôzne podklady, zaujímavé úlohy alebo testy.

  To, ako dlho vám bude trvať kým kurz spravíte, je na vás. Sami si určujete jeho dĺžku a trvanie. Po úspešnom dokončení získavate certifikát, ktorý si môžete zapísať do životopisu alebo portfólia.

  Produkty

  Ako sme už spomenuli, kurzov na stránke Vita.sk je veľké množstvo. Vyberie si úplne každý, kto sa pohybuje v IT či marketingu. Ak vás nejaký zaujal, stačí naň kliknúť. Otvorí sa vám nová karta, v ktorej uvidíte popis kurzu, jeho obsah, cenu a taktiež často kladené otázky, ktoré by vás mohli zaujímať.

  Pri každom kurze nájdete taktiež lektora, ktorý za kurz zodpovedá. Ak by vás kurz zaujal a chceli by ste si s ním zakúpiť rovno ďalší, dolu na stránke nájdete možnosť "Študenti si tiež kúpili". Sú to kurzy, ktoré sú z rovnakého odboru a mohli by sa vám hodiť.

  V prípade, že by ste kupovali viacero kurzov, stavte na ročné predplatné. Za niekoľko stoviek eur si zaplatíte ročný prístup k tisíckam podkladov, ktoré môžete využívať podľa seba. Poprípade si predplatné zaplaťte s priateľmi a využívajte ho spolu.

  Orietnácia na stránke

  Stránka Vita.sk je prehľadná. Jednoducho sa na nej nakupuje. Na hlavnej stránke nájdete vypísané najobľúbenejšie kurzy alebo certifikačné skúšky. Ak by ste si však chceli vybrať podľa kategórií, nie je to problém. Na vrchnej časti stránky nájdete možnosť "Online kurzy", ktorú stačí rozkliknúť.

  V tejto možnosti sú hlavné kategórie, do ktorých sú kurzy prehľadne a prakticky rozdelené. Vyberte si podľa svojho zamerania z možností ako Grafika, Marketing, Operačné systémy a množstvo ďalšieho.

  Služby

  Vita.sk má veľmi dobre zastúpené sociálne siete. Ak by vás zaujímalo najnovšie dianie, spoločnosť sledujte na Facebooku, Youtube alebo LinkedIn.

  Samozrejmosťou je aj kvalitný zákaznícky servis, ktorý môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla.

  Prejsť do obchodu Vita.sk

Vita.sk - Neplatné alebo Vypršané Kupóny a Zľavové Kódy

Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.

Hodnotenie obchodu Vita.sk


  (0 z 5)


Počet hodnotení: 0


Prejsť do obchodu Vita.sk
Kontakt: Digima s. r. o.
Alejová 1634/5
040 01
Košice – mestská časť Juh
Platobné metódy: Platobná karta Prevodom na účet

Vyhľadajte zľavový kupón Vita.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".

Skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".

Vyberte si tovar v obchode Vita.sk a do položky "Máte kód zľavového kupónu?" vložte skopírovaný kód.

Hotovo vaša zľava je uplatnená.

Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Vita.sk na výhodný nákup v kategórii: Hry a Software.

Na August 2020 pre obchod Vita.sk máme v ponuke 0x zľavový kupón a 1x akciu a zľavu.

Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v obchode Vita.sk už 1x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Šetrite s väčším komfortom. Vyskúšajte naše rozšírenie pre Váš webový prehliadač.

Inštalovať rozšírenie