Kvety.sk zľavové kódy, kupóny a zľavy platné dňa 15.04.2024

Pre eshop Kvety.sk máme v ponuke 1x overené zľavy a akcie, 0x zľavový kód. Kvety.sk neponúka dopravu zdarma. Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Kvety.sk už 1887x.
Kuponovnik.sk garancia pravosti kódov a zľiav
Garancia pravosti: Ručné overovanie kódov a zľiav
Kódy a zľavy získavame priamo od eshopov, z newslettrov a od affiliate sietí s ktorými spolupracujeme. Kódy a zľavy pre vás denne ručne kontroluje a aktualizuje naša spolupracovníčka Lucia Jurigová. V prípade, že nájdete neplatný kód alebo zľavu, dajte nám vedieť cez kontaktný formulár. Ďakujeme.
Ak sa prekliknete z našich stránok na stránky partnera a tam si zakúpite tovar alebo službu, obdržíme za sprostredkovanie províziu (viac informácií).
Ponuky od Kvety.sk
Zľavové kódy, kupóny a akcie jedine z eshopu Kvety.sk na Váš email
Táto stránka je chránená prostredníctvom funkcie reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a podmienky používania od spoločnosti Google.

Informácie o eshope Kvety.sk

 • Hodnotenie:  4.5 (108x)
  Kontakt: Kvety.sk s.r.o.
  Kriváň 351
  962 04 Kriváň
  E-mail: info@kvety.sk
  Platobné
  metódy:
  Platobná karta Platba on-line Prevodom na účet
  Doprava: Kuriérom

Najobľúbenejšie obchody

Top obchody v kategórii: Ostatné

O obchode Kvety.sk

 • Kvety.sk je donášková služba kvetov a darčekov, ktorá funguje nielen na Slovensku, ale aj po celom svete. Vyberte zo širokej ponuky kyticu alebo nejakú peknú maličkosť a potešte svojich blízkych.

  Hľadáte originálny darček, ktorým by ste potešili a zároveň prekvapili? V tom prípade stavte na internetový portál Kvety.sk, ktorý poskytuje donáškovú službu kvetov nielen po Slovensku, ale aj po celom svete. Vyberte si zo širokej ponuky farebné kytice, originálne machové obrazy či netradičné aranžmány a potešte seba alebo svojich blízkych. Možností je viac ako dosť. Určite si prídete na svoje.

  O e-shope Kvety.sk

  História spoločnosti prevádzkujúcej internetový obchod Kvety.sk sa začala písať v roku 1999, kedy zakladatelia v obci Kriváň na Podpoľaní začali rozmýšľať nad tým, ako potešiť ostatných svojou láskou ku kvetom. Po dlhšom čase premýšľania sa inšpirovali tradičným symbolom regiónu, ktorým je Rozeta. Tá pochádza z francúzskeho slova rosette, či znamená ruža. A to nemôže byť náhoda. Vďaka symbolu si zakladatelia uvedomili, že lásku ku kvetom zdedili po svojich predkoch a je v nich hlboko zakorenená.

  Keď sa na rozetu pozriete zhora, bude vám pripomínať rozvíjajúci sa kvet. Jej originálny tvar bol preto základom pre logo, ktoré e-shop Kvety.sk využíva dodnes. Zároveň ho tvorí darčeková krabica a dve prepojené srdcia – dva faktory, ktoré sú tým, čo vyjadruje lásku a nehu, ktorú chce e-shop poskytovať a rozosievať ďalej.

  Značka Kvety.sk bola medzi prvými, ktoré sa na slovenskom trhu začali špecializovať na online predaj a donášku kvetov. Cieľom celého konceptu bolo kvety nielen doručiť, ale taktiež poskytovať službu, ktorá poteší všetkých vašich blízkych. Práve preto e-shop myslí na rôzne maličkosti, ako napríklad pekné aranžovanie, zaujímavé balenie a podobne.

  Darovanie kvetov je krásnym a veľmi osobným gestom, ktoré dokáže vyjadriť lásku a náklonnosť. E-shop si to uvedomuje, a preto sa snaží poskytovať širokú ponuku rôznych kvetov, aranžmánov a ďalších produktov, ktoré vyjdú v ústrety každému.

  Ponuka internetového obchodu Kvety.sk

  Ponuka internetového obchodu Kvety.sk sa skladá z viacerých produktov, pričom vyberať si môžete kvety, ako napríklad tulipány, slnečnice, ruže, pivónie, orchideu, levandule, lúčne kvety, karafiáty, chryzantémy, alstromérie, gerbery a veľa ďalších. Okrem toho môžete siahnuť aj po sladkostiach a alkohole, ako napríklad po darčekových košoch, dezertoch, destilátoch, sekte, červenom, bielom a ružovom víne a čokoláde.

  Jednotlivé produkty nájdete rozdelené do niekoľkých základných kategórií, ku ktorým sa radia Kvety na MDŽ, Veľká noc, Kytice, Sušené kytice, DIY kytice, Smútočné kvety, Črepníkové kvety, Umelé kvety, Preparované kvety, Machové obrazy, Aranžmány, Darčekové koše a Všetky produkty.

  V rámci hlavných kategórií si môžete výrobky zoradiť podľa názvu, ceny a obľúbenosti. Nechýba ani možnosť filtrovania podľa príležitosti, druhov kvetov, špeciálnych kolekcií, farby kvetov a ďalších faktorov.

  Darčekové výrobky v ponuke e-shopu Kvety.sk

  V ponuke e-shopu Kvety.sk nájdete množstvo zaujímavých darčekových výrobkov, ktoré potešia všetky vekové kategórie aj obe pohlavia. Aby bol nákup čo najjednoduchší, jednotlivým výrobkom nechýbajú ilustračné fotografie, ktoré si môžete priblížiť. Samozrejmosťou je hodnotenie od zákazníkov, ktorí si výrobok už zakúpili, podrobný popis a informácia o dostupnosti.

  Keď prejdete na stránke nižšie, môžete sa informovať o špecifikácii výrobku (výška, priemer, farba atď). Okrem toho si môžete prečítať recenzie spokojných zákazníkov.

  Profesionálny zákaznícky servis

  Nakupovanie na internete sa veľakrát nezaobíde bez nejakých problémov s objednávkou či výberom. Ak by ste si nevedeli dať s niečím podobným rady, stačí len, aby ste internetový obchod Kvety.sk kontaktovali na e-mailovej adrese alebo telefónnom čísle. Profesionálny zákaznícky servis vám veľmi rád poradí.

  Odborníci na linke vám okrem nákupu a výberu poradia aj s platbou, reklamáciou, vrátením či čímkoľvek iným. 

  Prepracované FAQ

  Ešte predtým, ako sa rozhodnete kontaktovať profesionálny zákaznícky servis internetového obchodu Kvety.sk, by ste si mali pozrieť prepracované FAQ, na ktoré nájdete odkaz v spodnej časti webu. 

  V tejto sekcii odpovedá e-shop na najčastejšie otázky, ktoré dostáva od zákazníkov. Všetky sú prehľadne očíslované a roztriedené. Veľmi jednoducho budete medzi nimi hľadať tú svoju.

  Sociálne siete a newsletter

  Chceli by ste zostať s internetovým obchodom Kvety.sk v kontakte aj po tom, ako v ňom skončíte s nakupovaním? V tom prípade ho začnite sledovať na sociálnych sieťach. Presnejšie ho nájdete na Instagrame a Facebooku.

  Ak by ste neboli príliš veľkými milovníkmi sociálnych sietí, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vám do e-mailovej schránky príde niekoľkokrát do mesiaca. Informovať vás bude o najnovších ponukách, akciách a zľavách.

  Originálne citáty pre každého

  Chceli by ste svojich blízkych potešiť pekným citátom, ktorý si nájdu v kytici? Alebo im ho chcete poslať len tak, na spríjemnenie dňa? Klikajte na sekciu “Citáty”, ktorú nájdete v spodnej časti webovej stránky.

  Po rozkliknutí sekcie sa vám zobrazia citáty rozdelené do niekoľkých kategórií – Citáty o láske, Citáty o živote, Motivačné citáty, Citáty o rodine, Citáty o priateľstve a Citáty o šťastí.

  V každej sekcii sa nachádzajú prehľadne, pod sebou usporiadané originálne citáty od známych aj menej známych autorov. Určite nájdete ten, ktorý sa bude hodiť pre osobu, ktorú chcete potešiť.

  Pekné blahoželania pre blízkych

  Spolu s citátmi nájdete v e-shope aj pekné blahoželania pre blízkych, ktoré sú rozdelené do niekoľkých sekcií, a to – Blahoželania k narodeninám, Blahoželania k meninám, Blahoželania k priateľstvu, Blahoželania z lásky, Blahoželania mame, Narodenie bábätka, Vianočné priania, Novoročné priania, Veľkonočné priania a Svadobné blahoželania.

  Aj v tomto prípade sú blahoželania usporiadané prehľadne pod sebou. Veľmi jednoducho tak vyberiete jedno, ktoré si zamilujú vaši blízki.

  Meniny dnes a kalendár mien

  K ďalším doplnkovým službám, ktoré obchod Kvety.sk poskytuje, sa radia “Meniny dnes”. V tejto sekcii nájdete informáciu o tom, kto má meniny nielen dnes, ale aj v ďalšie dni. Nikdy sa tak nestane, že by ste zabudli zablahoželať niekomu blízkemu.

  Okrem toho je k dispozícii aj prehľadný kalendár mien, v ktorom nájdete mená podľa dátumu. Veľmi jednoducho si môžete vyfiltrovať jeden mesiac a zistiť, kto má kedy sviatok. K menám je následne doplnená informácia o ich pôvode.

  Tipy na starostlivosť o kvety

  Dostali ste od niekoho kvety, prípadne ste si ich sami kúpili alebo tak plánujete urobiť? Nezabúdajte si naštudovať praktické tipy a rady ohľadom ich starostlivosti, aby ste sa z nich mohli tešiť čo najdlhšie.

  Internetový obchod Kvety.sk poskytuje praktickú sekciu s názvom “Starostlivosť o kvety”, v ktorej nájdete všetky dôležité rady ohľadom správnej výmeny vody, použitia tekutého hnojiva, zastrihávania stoniek a množstva ďalšieho.

  Blog plný zaujímavých článkov

  Máte počas nákupu čas a chcete si prečítať niečo zaujímavé o kvetoch? Internetový obchod Kvety.sk si pre vás pripravil blog, v ktorom nájdete informácie o starostlivosti o kvety, bližšie informácie o doručovaní kvetín a darčekov, a množstvo ďalšieho.

Najčastejšie otázky Kvety.sk

 • 🛍️ Ako použiť zľavový kód v eshope Kvety.sk?

  1. Vyhľadajte zľavový kód Kvety.sk na stránke Kuponovnik.sk a kliknite na "Použiť zľavový kód".
  2. V novom okne skopírujte kód prostredníctvom CTRL + C, CMD + C (pre Apple produkty) alebo kliknite na "Skopírovať kód".
  3. Vyberte si tovar v eshope Kvety.sk.
  4. Do položky "Využiť zľavový kód/Máte zľavový kupón?" vložte skopírovaný kód.
  5. Hotovo vaša zľava je uplatnená.

  🛍️ Ako využiť zľavu v eshope Kvety.sk?

  Kliknite na "Odkaz na zľavu", otvorí sa vám nová stránka, kde môžete nakupovať akciové výrobky. Využite Kvety.sk na výhodný nákup v kategórii: Ostatné.

  🛍️ Ponúka obchod Kvety.sk dopravu zdarma?

  Kvety.sk neponúka dopravu zdarma.

  🛍️ Aký tovar ponúka obchod Kvety.sk?

  Obchod Kvety.sk ponúka tovar v kategóriách: Ostatné.

  🛍️ Aké platobné metódy môžem využiť pri nákupe v obchode Kvety.sk?

  Môžete využit platobné metódy: Platobná karta, Platba on-line, Prevodom na účet

  🛍️ Akú dopravu môžem využit v obchode Kvety.sk?

  Môžete využiť dopravu: Kuriérom

  🛍️ Môžem nakúpiť v eshope Kvety.sk aj v zahraničí?

  Nie, momentálne nemáme zľavy pre eshop Kvety.sk v zahraničí.

  🛍️ Koľko je aktuálnych zľavových kódov pre obchod Kvety.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Kvety.sk máme v ponuke 0x zľavový kód.

  🛍️ Koľko je aktuálnych akcií a zliav pre obchod Kvety.sk?

  Na apríl, 2024 pre obchod Kvety.sk máme v ponuke 1x akciu a zľavu.

  🛍️ Ktoré sú najobľúbenejšie kupóny a zľavové kódy pre obchod Kvety.sk?

  Zľavy na kytice : Zľavy na vybrané kytice.

  🛍️ Aké má eshop Kvety.sk zľavové kódy?

  Kvety.sk nemá momentálne žiadne zľavové kódy.

  🛍️ Ako môžem kontaktovať eshop Kvety.sk?

  Obchod Kvety.sk môžete kontaktovať telefonicky na čísle: +421 915 848 400 alebo emailom: info@kvety.sk.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchode Kvety.sk?

  Nie

  🛍️ Aké sú výhody obchodu Kvety.sk?

  ✅ Akcie a zľavy 1
  🛒 Zľavové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Nie
  📅 Aktualizované Apríl, 2024

  Kuponovnik.sk pomohol ušetriť v eshope Kvety.sk už 1887x. Preto neváhajte, nakupujte a ušetrite ešte dnes.

Neplatné alebo vypršané kupóny a zľavové kódy Kvety.sk

 • Tento obchod nemá zatiaľ žiadne vypršané kupóny alebo zľavové kódy.